Архив телевизионни програми

Начало » 1999 » Септември » 14

Програма на телевизиите за 14 Септември 1999 година

Ефир 2

17:30
Празничен календар: Въздвижение на светия Кръст Господен /Кръстовден/
17:35
Сладката Канди-2 еп.
18:00
Днес
18:10
Виляриба, Вилябахо-12 еп
19:00
Тютюнът /РТВЦ-Благоевград/
19:30
Риск печели, риск губи
19:55
Гол плюс
20:00
Футбол: Най-висшата лига
20:30
Най-доброто от _Как ще ги стигнем с…Тодор Колев
21:30
Адрес 4000
22:00
Днес +
22:25
Топспорт
22:30
Частен случай
22:35
ТВ справочник 2
22:45
Международен театрален фестивал Сцена на кръстопът -Пловдив ’98 /дневник/
23:00
Солният барон-сериен тв филм /Германия, Австрия, Италия/

КабелНЕТ

10:00
Нещо повече… - информационно - забавен блок
12:00
Обяви
14:00
Мистър Бийн - повторение
14:30
Ален - лунна светлина - повторение
15:30
Среднощен патрул - повторение
17:00
Анимация
17:30
Пожелахте да видите отново
19:00
Добър вечер Враца - магазинно предаване
19:45
Новини
20:00
Честито - поздравителен блок
20:30
Мистър Бийн - сериал
21:00
Ален - лунна светлина - 9 епизод
21:50
Яростта на киборгите - фантастика

Канал 1

17:00
По света и у нас
17:10
От обич-сериен тв филм /Бразилия/, 49 еп.
18:30
Планета Футбол
19:00
Преди новините
19:15
Вкусно
19:25
Тв справочник
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
20:30
Киноцентърът представя: Понеделник 8 и 1/2 и Вчера-игр. филм /България/
22:30
Екип 4
23:00
Шампионска лига
23:30
Павел Герджиков на 60 години

КТВМ - ВТОРИ ВИДЕОКАНАЛ

17:00
Програмата за деня
17:05
Програма плюс
17:35
Мария -повторение
18:15
Реклама, Борса имоти
18:30
Предупреждението -екшън
20:00
Поздрави
21:30
Мари Амор -сериал
22:15
Реклама
22:20
Враца днес -новини
22:35
Борса имоти
22:40
Днес в моят ден, утре си ти -филм

КТВМ - ПЪРВИ ВИДЕОКАНАЛ

08:30
Будилник -сутрешен блок
09:35
Спрайт екстрийм -спортно предаване
10:00
Цветето на моята тайна -игр. филм
11:45
Гардения -сериал
12:30
Катастрофа -игр. филм
14:20
Ловци на убийци -сериал
15:15
Борса имоти и Компютърен справочник
15:30
Под прикритие -филм
17:00
Програмата за вечерта
17:05
Невероятни истории-аним. филм
17:35
Скинхедс-екшън с Чък Конърс, Елизабет Сегил
19:10
Малки обяви
19:15
Гардения - сериал
20:00
Избрано за Вас
20:30
ТВ шанс -тв игра
21:15
Враца днес -новинарска емисия
21:30
Програмата до края на деня
21:32
Минути за избор
21:35
Невръстни жертви 1 -драма с Фара Фосет, Райън О’Нийл
23:10
Да бъдем приятели-4 годи ни HARTMAN в България-репортаж
23:45
Електрик блу -еротична драма