Архив телевизионни програми

Начало » 1999 » Септември » 17

Програма на телевизиите за 17 Септември 1999 година

Ефир 2

17:30
Празничен календар: Мъченици София, Вяра, Надежда, Любов
17:35
Сладката Канди - 6 еп.
18:00
Днес
18:10
Каменни щитове-док.филм /България/
18:30
Риск печели, риск губи
19:00
Празничен концерт на Софииската филхармония по случай деня на София-пряко предаване от зала България
19:55
Гол плюс
20:00
Малък сезон - филм за Лятната академия на театралната работилница Сфумато
20:30
Открито с Валя Ахчиева
21:30
24 карата
22:00
Днес +
22:25
Топспорт
22:30
Частен случай
22:35
ТВ справочник 2
22:45
Международен театрален фестивал Сцена на кръстопът - Пловдив ’98 /дневник/
23:00
Господин Профит-9 еп. /последен/
23:45
Не мога без теб - музикален филм с участието на дует Шик

КабелНЕТ

10:00
Нещо повече…
12:00
Обяви
14:00
Мистър Бийн - повторение
14:30
Ален - лунна светлина - повторение
15:30
Завръщането - повторение
17:00
Анимация
17:30
Пожелахте да видите отново
19:00
Цената - публицистично предаване
19:45
Новини
20:00
Честито - поздравителен блок
20:30
Мистър Бийн - сериал
21:00
Ален - лунна светлина - 12 епизод
21:50
Оптимист до край - комедия

Канал 1

16:50
По света и у нас
17:10
От обич -сериен тв филм 52 еп.
17:50
Футбол: Левски 1914 -Копенхаген, среща за Купата на носителите на купи-пряко предаване, в паузата Теглене тиражите на ТОТО 2
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
20:30
Комисар Рекс -14 еп.
21:20
Сбогом столетие
21:50
Попрок ритъм
22:30
Екип 4
23:00
Спасители на плажа -26 еп.
23:45
Шампионска лига: репортаж

КТВМ - ВТОРИ ВИДЕОКАНАЛ

17:30
Програмата за деня
17:05
За ваше улеснение
17:35
Мари Амор -повторение
18:15
Борса имоти
18:30
Яростен боец -екшън
20:00
Поздрави
21:00
Алтернатива -мл. предаване
21:30
Мари Амор -сериал
22:15
Реклама
22:20
Враца днес -новини
22:35
Борса имоти
22:40
Ангел на страстта -филм
00:10
Големият удар -еротика

КТВМ - ПЪРВИ ВИДЕОКАНАЛ

08:30
Будилник -сутрешен блок на КТВМ
09:35
Невероятни истории -аним. филм
09:45
Джорджия -филм
10:05
Нагрят до зачервяване -игр. филм
11:45
Гардения -сериал
12:30
Невръстни жертви 2 -филм
14:10
Отмъстителите -сериал
15:00
Обектив -повторение
15:30
Убиецът шампион
17:00
Програмата за деня
17:02
Минути за избор
17:05
Невероятни истории -аним. филм
17:35
Гореща линия -крими с Линда Картър, Стив Форест
19:15
Гардения - сериал
20:00
Избрано за Вас
20:30
На фокус -пебл. предаване
21:15
Враца днес -новинарска емисия
21:30
Програмата до края на вечерта
21:35
Мерилин, моя любов -трилър със Стефани Андерсън, Роза Андре
23:10
Отмъстителите -сериал
00:00
Програмата за следващия ден