Архив телевизионни програми

Начало » 1999 » Септември » 18

Програма на телевизиите за 18 Септември 1999 година

Ефир 2

17:30
Сладката Канди -6 еп.
18:00
Днес
18:10
Спасители на плажа - 26 еп.
19:00
Кой, къде, какво
19:15
Ауфтакт Васил Петров
19:30
Риск печели, риск губи
19:55
Гол плюс
20:00
Спрайт-екстремни спортове
20:30
Насаме с теб -игр. филм /Испания/
22:00
Днес +
22:25
Топспорт
22:30
Частен случай
22:35
ТВ справочник 2
22:45
Международен театрален фестивал Сцена на кръстопът -Пловдив ’98 /дневник/
23:00
Чаплин -игр. филм /САЩ/

КабелНЕТ

10:00
Нещо повече…
12:00
Обяви
14:00
Мистър Бийн - повторение
14:30
Ален - лунна светлина - повторение
15:30
Оптимист до край - повторение
17:00
Анимация
18:00
Пожелахте да видите отново
19:45
Новини
20:00
Честито - поздравителен блок
20:30
Мистър Бийн - сериал
21:00
Ален - лунна светлина - 13 епизод
22:00
Кръв на момиче

Канал 1

11:00
Парламентарен контрол - пряко предаване
17:00
По света и у нас
17:10
От обич-53 еп.
18:05
Детски свят
19:00
Здраве
19:15
Вкусно
19:25
Тв справочник
19:50
Лека нощ деца
20:00
По света и у нас
20:15
Панорама
21:30
Спорт
21:35
Клуб НЛО
22:35
Досиетата Х - 20 еп.
23:20
По света и у нас
23:35
Гол след гол
23:50
В памет на Мария Калас
01:05
Дневниците на червените обувки - 21 еп.

КТВМ - ВТОРИ ВИДЕОКАНАЛ

17:30
Програмата за деня
17:05
Алтернатива
17:35
Мари Амор -повторение
18:15
Борса имоти
18:30
Синя каска -филм
20:00
Поздрави
21:30
Мария -сериал
22:15
Реклама
22:20
Враца в седем дни -обзорна емисия
22:35
Борса имоти
22:40
Златотърсачи -филм
00:10
Скрита камера
01:10
Големият удар - еротика

КТВМ - ПЪРВИ ВИДЕОКАНАЛ

08:30
Будилник -сутрешен блок
09:35
Невероятни историй -аним. филм
10:05
Гореща линия -игр. филм
11:45
Гардения -сериал
12:30
Мерилин, моя любов -игр. филм
14:00
Малки обяви
14:05
Отмъстителите -сериал
15:00
На фокус -повторение
15:30
Ема-кралицата на южните морета 2 -филм
17:00
Програмата за деня
17:02
Минути за избор
17:05
Скрито от зрителя
17:35
Белязаният -екшън с Роди Пайпър, Майлс О’Кийф Андерсън
19:15
Гардения -сериал
20:00
Избрано за Вас
20:30
Горещ репортаж с М. Димитрова
20:40
За ваше улеснение
21:15
Враца в седем дни -обзорна емисия
21:30
Програмата до края на деня
20:32
Минути за избор
21:35
Танцуващи сенки -екшън с Никол Кидман
23:10
Ловци на убийци -сериал
00:00
Програмата за следващия ден
00:05
Плейбой представя: Дневникът на червените обувки