Архив телевизионни програми

Начало » 1999 » Септември » 19

Програма на телевизиите за 19 Септември 1999 година

Ефир 2

15:10
Великата илюзия: Чаплин -игр. филм /САЩ/
17:30
Риск печели, риск губи
18:00
Днес
18:10
Специализирано предаване за хора с увреден слух
18:30
Сладката Канди -7 еп.
19:00
Ах, тези муцуни
20:00
Реверберации. Дългият път на Кендзабур Ое към бащинството -док. филм /Япония/
21:00
Концерт на Нов симфоничен оркестър
22:00
Днес +
22:20
Топспорт
22:25
Международен театрален фестивал Сцена на кръстопът -Пловдив ’98 /дневник/
22:40
Цената на парите -игр. филм /Италия/

КабелНЕТ

13:00
Музикален блок
14:00
Мистър Бийн - повторение
14:30
Ален - лунна светлина - повторение
15:30
Кръв на момиче - повторение
17:00
Анимация
17:45
Музикален блок
18:30
Пожелахте да видите отново
20:00
Честито - поздравителен блок
20:30
Мистър Бийн - сериал
21:00
Ален - лунна светлина - 14 епизод
21:50
Синята мълния
23:20
Трите дни на кондора

Канал 1

08:30
Добро утро
11:00
Стълбица към небето
11:15
Детски свят
12:30
По света и у нас
12:40
Народно творчество
13:25
Златният век -11 сериен тв филм /България/, 7 серия
14:25
Пазители на дивата природа
15:20
Авантюри
15:30
Писма за надежда
16:20
Попкласика
16:50
По света и у нас
17:00
Вариант 3
17:55
Направи си сам
18:10
Нота бене или внимавай в картинката-тв игра
19:00
Чудният свят на Дисни
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
20:30
Работещо момиче -игр. филм САЩ
22:25
КакАфония
23:05
Островът на блажените
23:15
По света и у нас
23:30
Спортна мрежа
00:00
Отвъд полунощ
00:30
Отдел Убийства -животът на улицата -18 еп.

КТВМ - ВТОРИ ВИДЕОКАНАЛ

17:00
Програмата за деня
17:05
За ваше улеснение
17:35
Мария -сериал, повторение
18:15
Борса имоти
18:30
Да преминеш границата -филм
20:00
Поздрави
21:30
Мария -сериал
22:15
Реклама, Борса имоти
22:25
Мъртъв -уестърн
00:00
Сенки от миналото -трилър

КТВМ - ПЪРВИ ВИДЕОКАНАЛ

09:15
Начало на програмата
09:17
Минути за избор
09:20
Скрито от зрителя
09:50
Белязаният -игр. филм
11:30
Гардения -сериал
12:15
Танцуващи сенки -филм
13:50
Ловци на убиици -сериал
14:40
Програмата за деня
15:25
Големият -филм
17:00
Програмата за вечерта
17:05
Младежка телевизия
17:30
Премиера в уикенда: Интимни срещи -драма с Дона Майлс
19:10
Малки обяви
19:15
Гардения -сериал
20:00
Другото лице на тигъра -сериал
20:45
Алтернатива -младежко предаване
21:30
Програмата до края на деня
21:32
Минути за избор
21:35
Премиера в уикенда: Аманда и извънземното -фантастика
23:00
Малки обяви
23:10
Ловци на убиици -сериал
00:00
Програмата за следващия ден
00:05
Плейбой представя: Дневникът на червените обувки -еротичен сериал