Архив телевизионни програми

Начало » 1999 » Септември » 20

Програма на телевизиите за 20 Септември 1999 година

Ефир 2

17:00
Дъщерите на Орфей: Елена Божкова
17:30
Всяка неделя
20:00
Светът на Одубон: Битката за великите равнини
20:45
Големите престъпления и процеси на 20-и век: Историята на Ал Капоне
21:15
Неделен стадион
22:00
Днес +
22:20
Топспорт
22:25
Международен театрален фестивал Сцена на кръстопът-Пловдив ’98 /дневник/
22:40
Трето полувреме
23:25
Нешвилски хоризонти -кънтримузика

КабелНЕТ

12:30
Музикален блок
13:30
Мистър Бийн - повторение
14:00
Ален - лунна светлина - повторение
14:50
Синята мълния - повторение
16:20
КабелНЕТ - седем дни напред
16:40
Трите дни на кондора - повторение
18:20
Пожелахте да видите отново
20:00
Честито - поздравителен блок
20:30
Мистър Бийн - сериал
21:00
Ален - лунна светлина - 15 епизод
21:50
Насекомото - ужаси

Канал 1

09:00
Неделно благовестие
11:00
Детски свят
11:30
Обеден концерт
12:30
По света и у нас
12:40
Бразди
13:10
Народно творчество: Омайница-портрет на певицата Лиляна Галевска
13:50
Златният век -8 серия
14:50
ТВ спорт
15:40
Интеграл: клипове на Флоран Пани
16:10
Атлас
17:00
По света и у нас
17:10
Детски свят
17:25
Незабравената богиня -научнопопулярен филм
18:20
110 години БДЖ
18:45
Теглене тиражите на ТОТО 2
19:00
Уолт Дисни представя…
19:50
Лека нощ деца!
20:00
По света и у нас
20:30
Опасна жена-игрален филм /САЩ/
22:10
24 квадрата
22:40
Мис България ’98”
23:30
По света и у нас

КТВМ - ВТОРИ ВИДЕОКАНАЛ

17:30
Програмата за деня
17:02
Алтернатива
17:35
Мария -сериал
18:15
Реклама и борса имоти
18:30
Паднали от небето -филм
20:30
Поздрави
21:30
Мария -сериал
22:15
Реклама и борса имоти
22:25
Историята на Хауърд Бийч -филм
23:50
Топ клас

КТВМ - ПЪРВИ ВИДЕОКАНАЛ

09:15
Начало на програмата
09:17
Минути за избори
09:20
Младежка тв
09:45
Интимни срещи -игр. филм
11:30
Гардения -сериал
12:15
Аманда и извънземното -филм
13:50
Ловци на убиици -сериал
14:45
Комп. справочник
15:25
Двамата любовници на Джулия -филм
17:00
Програмата за вечерта
17:02
Минути за избор
17:05
Спрайт екстрийм -спортно предаване
17:30
Премиера в уикенда: Един англиченин в Ню Йорк -комедия
19:10
Малки обяви
19:15
Гардения -сериал
20:00
Другото лице на тигъра -сериал
20:45
Избрано за Вас
21:00
Програма плюс -магазинно предаване
21:30
Програмата до края на вечерта
21:32
Минути за избор
21:35
Погребението -екшън с Изабела Роселини
23:15
Малки обяви
23:20
Ловци на убийци