Архив телевизионни програми

Начало » 2001 » Януари » 29

Програма на телевизиите за 29 Януари 2001 година

Канал 1

09:45
Земи и легенди - научнопопулярен филм /9 епизод/
10:15
Детски свят: “Само за ученици ли…?”
10:45
Курс по английски език “Кафене на кръстопът” /10 епизод/
11:10
Комисар Рекс - тв филм /24 епизод/
12:00
Народно творчество: Концерт на ансамбъл “Пирин”, Благоевград
12:30
По света и у нас
12:40
Специализирано предаване за хора с увреден слух
13:00
Панаир на суетата - тв филм /1 епизод/
14:00
Необяснимото
14:30
Курс по английски език “Кафене на кръстопът” /11 епизод/
15:00
По света и у нас
15:05
Телепазарен прозорец
15:20
Очи в очи с животните: “Осмокраки тъкачи”
15:35
Принципът на Прометей - документален филм /2 епизод/
16:00
Световно първенство по ски алпийски дисциплини /супергигантски слалом, жени/ - дневник
16:30
Детски свят: “Екшънмен"- анимационен филм /18 епизод/
16:55
Национален календар: “Св. цар Петър Български”
17:00
По света и у нас
17:10
Новини на турски език
17:20
25 градуса южна ширина - тв филм /17 епизод/
18:10
Вкусно
18:25
Частен случай
18:30
Заедно: “Живот на полосата”
19:00
Комисар Рекс - тв филм /25 епизод/
19:50
Лека нощ, деца!: “Мили бате - писма на един дакел": “Още съм жив”
20:00
По света и у нас
20:35
Киноцентърът представя: “Понеделник 8 1/2” и “Любовницата на Граминя” - игрален филм /България, Италия, 1969 г./, режисьор Карло Лидзани, в ролите: Джан Мария Волонте, Стефания Сандрели, Асен Миланов, Емилия Радева, Петър Слабаков, Марин Янев и др.
22:35
Екип 4
23:05
Футболна Европа
00:05
По света и у нас
00:20
Изборът - вечерно токшоу
01:20
Автобусът на смъртта - игрален филм /Германия/, режисьор Рихард Хубер, в ролите: Ханес Йенике, Щефан Юргенс, Дорис Кунстман и др.
02:50
Видеоклипове на Стинг, Шеб Мами, Менелик и др.
03:20
Заедно: “Живот на полосата”
03:50
Принципът на Прометей - документален филм /2 епизод/
04:20
Земи и легенди - научнопопулярен филм /9 епизод/
04:45
Видеоклипове
05:00
25 градуса южна ширина - тв филм /17 епизод/
06:00
Десети Б” - тв филм /7 епизод/

НТВ

07:00
Здравей, България- сутрешен блок на НТВ
10:00
Телефакти
10:03
Прогноза за времето
10:05
На кафе…..- предаване на НТВ
13:00
Календар - информационна емисия на НТВ
13:13
Прогноза за времето
13:15
Топ шоп
13:45
Блясък - сериен тв филм, 81 еп./п/
14:15
Росалинда- сериен тв филм, 80 еп./п/
15:15
Малки обяви
15:30
Любов от пръв поглед - сериен тв филм, 83 еп. /п/
16:00
Градът на ангелите- сериен тв филм, 4 еп. /п/
17:00
Презареждане- детски анимационен филм
17:30
Малки обяви
17:40
Топ шоп
18:00
Телефакти
18:03
Прогноза за времето
18:05
Сънсет бийч - сериен тв филм, 1 еп.
19:00
Блясък - сериен тв филм, 82 еп.
19:30
Календар - информационна емисия на НТВ
20:30
Огнената Грейс- сериен тв филм, 84 еп.
21:00
Кобра 11, обади се!- сериен тв филм, 4 еп.
22:00
Календар - информационна емисия на НТВ
22:15
Лабиринт- икономическо предаване на НТВ
23:00
Топ шоп
23:15
Малки обяви
23:20
Кинокласика: “Ръката на дявола” - игрален филм
01:00
На кафе….. - предаване на НТВ /п/
04:00
Музикални видеоклипове
04:30
Кинокласика: “Ръката на дявола” - игрален филм, /п/
06:00
Музикални видеоклипове