Архив телевизионни програми

Начало » 2011 » Юли » 29

Програма на телевизиите за 29 Юли 2011 година

bTV

05:00
Опасни улици” /п./ - сериал, еп. 86
06:45
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
“Мечтатели” - сериал, еп. 53
11:00
“Клуб ‘Веселие’” - сериал, сезон 1, еп. 21
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” /п./
13:30
Късчета живот” - сериал, еп. 41, 42
15:30
Листопад” - сериал, еп. 66
17:00
Опасни улици” - сериал, еп. 87
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Златната клетка” - сериал, еп. 46
21:00
Комиците” - комедийно шоу
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
Отчаяни съпруги” - сериал, сезон 5, еп. 17
00:30
“Клуб ‘Веселие’” /п./ - сериал, сезон 1, еп. 16
01:20
Късчета живот” /п./ - сериал, еп. 41, 42
03:00
Комиците” /п./
03:40
“Мечтатели” /п./ - сериал, еп. 53

bTV Action

06:00
Костенурките нинджа”- детски сериал
08:00
“Прокурорът” /п./ - сериал, еп. 19
09:00
“Бандитският Петербург” /п./ - сериал, с. 7, еп. 2
10:00
“Светкавицата” /п./ - сериал, еп. 8
11:00
Гласът на България” /п./ - музикално шоу
12:00
“Синове на анархията” /п./ - сериал, еп. 2
13:00
“Менталист: Крадецът на мисли” /п./ - сериал, с. 1, еп. 20
14:00
“Фронт” /п./ - Криминален, Мистерия, САЩ, 2010 г., Режисьор: Том Маклъглин, В ролите: Анди Макдауъл, Ашли Уилямс, Джоу Грифаси, Даниел Сунята, Зак Сантияго и др.
16:00
“Светкавицата” - сериал, еп. 9
17:00
“Страшни градски приказки: Берлин” - документална поредица
18:00
“Прокурорът” - сериал, еп. 20
19:00
“Синове на анархията” - сериал, еп. 3
20:00
“Менталист: Крадецът на мисли” - сериал, с. 1, еп. 21
21:00
“Бандитският Петербург” - сериал, с. 7, еп. 3
22:00
“Добро момче” - Екшън, Комедия, САЩ, 1998 г., Режисьор: Саммо Хунк Кам-Бо, В ролите: Джеки Чан, Ричард Нортън, Мики Лий, Саммо Хунг
00:00
“Бандитският Петербург” /п./ - сериал, с. 7, еп. 3
01:00
“Синове на анархията” /п./ - сериал, еп. 3

bTV Comedy

05:00
“Всички мразят Крис” /п./ - комедиен сериал, с. 3, еп. 17
05:30
“Маски” - комедийна поредица
06:00
Прически” /п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 3, 4
07:00
Зайнфелд” /п./ - сериал, с. 5, еп. 17, 18
08:00
SMS” - сериал, еп. 127, 128
09:00
Комиците” /п./ - комедийно шоу
10:00
“Меню за трима” /п./ - Комедия, САЩ, 1998 г., Режисьор: Дийн Парисот, В ролите: Дрю Баримор, Катрин О’Хара, Люл Уилсън, Джейк Бъси, Шели Дювал
12:00
“Всички мразят Крис” /п./ - комедиен сериал, с. 3, еп. 18
12:30
Аида” /п./ - сериал, еп. 62
13:30
Господари на ефира” /п./ - комедийно шоу
14:00
“Баровки” - сериал, с. 3, еп. 17, 18
15:00
Монк “ /п./ - комедиен сериал, с. 6, еп. 11
16:00
Прически” /п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 5, 6
17:00
Господари на ефира” - комедийно шоу
17:30
Аламинут” - комедийно шоу
18:00
“Всички мразят Крис” - сериал, с. 3, eп. 19
18:30
Аида” - сериал, еп. 63
19:30
Зайнфелд” - сериал, с. 5, еп. 19, 20
20:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
21:00
“Петзвезден романс” - Романтична комедия, САЩ, 2002 г., Режисьор: Уейн Уонг, В ролите: Дженифър Лопес, Ралф Файнс, Наташа Ричардсън, Франсис Конрой и др.
23:00
Монк” - комедиен сериал, с. 6, еп. 12
00:00
Прически” /п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 5, 6
01:00
“Маски” - комедийна поредица
01:30
Аламинут” /п./ - комедийно шоу
02:00
Господари на ефира” /п./ - комедийно шоу
03:00
SMS”/п./ - сериал, еп. 127, 128
04:00
“Баровки” /п./ - сериал, с. 3, еп. 17, 18

Fox Life

06:45
Мръсни секси пари - втори сезон
07:30
Адвокатите от Бостън - пети сезон
08:15
Шепот от отвъдното - втори сезон
09:00
Колеги гадняри - втори сезон
09:25
Как се запознах с майка ви - втори сезон
09:50
Коя е Саманта? - втори сезон
10:15
Коя е Саманта? - втори сезон
10:40
Войната вкъщи - втори сезон
11:05
Войната вкъщи - втори сезон
11:30
Адвокатите от Бостън - пети сезон
12:25
Шепот от отвъдното - втори сезон
13:15
Колеги гадняри - втори сезон
13:40
Как се запознах с майка ви - втори сезон
14:10
Грозната Бети - втори сезон
15:00
Коя е Саманта? - втори сезон
15:25
Коя е Саманта? - втори сезон
15:50
Кат и Ким - първи сезон
16:15
Кат и Ким - първи сезон
16:40
Грозната Бети - четвърти сезон
17:30
Анатомията на Грей - пети сезон
18:20
Шепот от отвъдното - втори сезон
19:15
Колеги гадняри - втори сезон
19:40
Как се запознах с майка ви - втори сезон
20:05
Войната вкъщи - втори сезон
20:30
Войната вкъщи - втори сезон
21:00
Шепот от отвъдното - пети сезон
21:55
Шепот от отвъдното - пети сезон
22:50
Грозната Бети - втори сезон
23:40
Анатомията на Грей - пети сезон
00:30
Истинска кръв - първи сезон
01:20
Адвокатите от Бостън - пети сезон
02:15
Мръсни секси пари - втори сезон
03:00
Истинска кръв - първи сезон

БНТ 1

05:05
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
05:30
Дързост и красота - тв филм /2786 епизод/п/
06:15
Малки истории/п/
06:30
Денят започва - сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:05
Денят започва с Култура
10:00
По света и у нас
10:15
Жените с Марта Вачкова /токшоу/п/
11:00
Парламентарен контрол - пряко предаване от НС
14:00
Япония днес
14:15
Открито с Валя Ахчиева/п/
14:45
Специализирано предаване за хора с увреден слух
15:00
Вяра и общество: Държавата на духа - документален филм/п/
16:00
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
16:20
В час ли си: Моето училище/п/
16:35
Приказки за физиката
17:00
Дързост и красота - тв филм /2787 епизод/
17:45
Малки истории/п/
18:00
По света и у нас
18:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
18:55
Индия - любовна история - тв филм /124 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!: Малкото мече
20:00
По света и у нас
20:40
БНТ такси
20:50
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Кабаре - игрален филм /САЩ, 1972г./, режисьор Боб Фос, в ролите: Лайза Минели, Майкъл Йорк, Хелмут Грим и др.(12)
00:05
Лондон 2012 - година до началото /филм на БиБиСи/
00:35
Полет над нощта - нощен блок/п/
03:00
Панорама с Бойко Василев/п/
04:00
Видеоклипове
04:10
Днес и утре/п/
04:30
По света и у нас/п от 20:00/

Диема

05:15
“18 колела на справедливостта” - сериал, сезон 2, /п/
06:00
Полицейско управление Ню Йорк” - сериал, сезон 3, /п/
07:15
Военна база Пенсакола” - сериал, сезон 1, /п/
08:05
“Закони на войната” - сериал, сезон 1, /п/
09:10
“Уокър - тексаският рейнджър” - сериал, сезон 5, /п/
10:00
“Братството на вълците” - екшън с уч. на Моника Белучи, Венсан Касел, Емили Дьокен, Марк Дакаскос, Самюел льо Биан, Жан-Франсоa Стевенен и др., /п/
12:30
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 3, /п/
13:30
Полицейско управление Ню Йорк” - сериал, сезон 3
14:30
Херкулес” - сериал, сезон 2
15:30
Военна база Пенсакола” - сериал, сезон 1
16:30
“18 колела на справедливостта” - сериал, сезон 2
17:30
“Закони на войната” - сериал, сезон 2
18:30
“Най-смешните домашни видеоклипове на Америка”
19:00
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 3
20:00
“Уокър - тексаският рейнджър” - сериал, сезон 5
21:00
“Хамелеонът” - сериал, сезон 1
22:00
“Спомените на един затворник” - уестърн с уч. на Рок Хъдсън, Джули Адамс и др.
23:40
“Хамелеонът” - сериал, сезон 1, /п/
00:40
“Фрактура” - предаване за рок музика, /п/
03:45
Херкулес” - сериал, сезон 2, /п/
04:30
“Татуировки в Маями” - реалити

Диема 2

06:00
“Шериф без значка” - уестърн с уч. на Кърк Дъглас, Клеър Тревър, Жан Крейн и др., /п/
07:35
“Американска рапсодия” - драма с уч. на Настася Кински, Скарлет Йохансен, Тони Голдуин и др.
10:00
Клюкарката” - сериал, сезон 2, /п/
11:00
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 2, /п/
11:50
“Бъфало Бил и индианците” - уестърн с уч. на Харви Кайтел, Пол Нюман, Кевин Маккарти, Джералдин Чаплин, Джоел Грей и др.
14:15
“Да поговорим за секс” - романтична комедия с уч. на Джеймс Спейдър, Мелора Уолтърс, Джей Мор, Лара Флин Бойл, Натаниел Арканд, Ник Оферман и др.
16:10
“Степфордски съпруги” - комедия с уч. на Никол Кидман, Матю Бродерик, Бет Мидлър, Глен Клоуз, Кристофър Уокън и др.
18:00
Клюкарката” - сериал, сезон 2
19:00
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 2
20:00
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 5
21:00
“Почти любов” - комедия с уч. на Аштън Къчър, Аманда Пийт, Тарин Манинг, Ейми Гарсия и др.
23:00
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 5, /п/
00:00
“Психо” - мистери с уч. на Ан Хечи, Джулиан Мур, Винс Вон, Уилям Мейси, Виго Мортенсен и др.
01:50
“Американска рапсодия” - драма с уч. на Настася Кински, Скарлет Йохансен, Тони Голдуин и др., /п/

Диема Фемили

06:00
Забранена любов” - сериен филм, 2 епизода, /п/
07:00
“Магия за любов” - теленовела
08:00
“Семеен сарай” - сериен филм, /п/
09:30
“Истинска дама” - сериен филм
10:30
“Колелото на късмета” - телевизионна игра
11:30
“Когато се влюбиш” - теленовела, /п/
12:30
“Под липите “ - сериен филм, /п/
13:30
Забранена любов” - сериен филм, 2 епизода
14:30
“Пламъкът на сърцето” - теленовела, /п/
16:00
“Любовно наследство” - сериен филм, 2 епизода
18:00
“Под липите “ - сериен филм
19:00
“Семеен сарай” - сериен филм
20:00
“Когато се влюбиш” - теленовела
21:00
“Горещо” - телевизионен таблоид с Венета Райкова
22:00
“Пламъкът на сърцето” - теленовела
23:30
“Да върнеш времето назад” - сериен филм, /п/
01:00
“Магия за любов” - теленовела, /п/
02:00
“Истинска дама” - сериен филм, /п/

ТВ 7

05:40
“Фрейзър”, сезон 7, еп. 17, комедиен сериал, САЩ, 1993 - повторение
06:05
“Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
06:35
“Баркод”, сезон 1, еп. 44, потребителско информационно шоу - повторение
07:00
“Дора Изследователката”, сезон 1, еп. 20, анимация за деца в предучилищна възраст, САЩ, 2000
07:30
“БОДИЛНИК”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, сезон 1, еп. 45, потребителско информационно шоу
10:00
“Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
10:30
“Фрейзър”, сезон 7, еп. 18 и 19, комедиен сериал, САЩ, 1993
11:30
“Мелроуз Плейс”, сезон 1, еп. 14, сериал, драма, САЩ, 2009-2010 - повторение
12:30
Новини
13:00
“Мъртвата зона”, сезон 5, еп. 1 и 2, сериал, драма, мистерия, Канада, САЩ, 2002
15:00
“Форбс: 20-те музикални кралици на Форбс”
16:00
“Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
16:30
“Споделено с Камелия”, ток шоу - повторение
17:30
Ранни новини
17:45
“Медиум”, сезон 5, еп. 1, сериал, научнофантастична драма, САЩ, 2006 - повторение
18:45
Новини
19:30
Спортни новини
19:45
“Мелроуз Плейс”, сезон 1, еп. 15, сериал, драма, САЩ, 2009-2010
20:45
“Медиум”, сезон 5, еп. 2, сериал, научнофантастична драма, САЩ, 2006
21:45
“51-ят щат”, екшън комедия, Великобритания, Канада, 2001
23:30
Новини
00:00
“Инерция”, романтичен, Канада, 2001
01:50
“Психотерапия”, сезон 2, еп. 33, сериал, драма, САЩ, 2008
02:25
“Гореща точка” - повторение
03:20
“Мъртвата зона”, сезон 5, еп. 1 и 2, сериал, драма, мистерия, Канада, САЩ, 2002 - повторение
04:40
“51-ят щат”, екшън комедия, Великобритания, Канада, 2001