Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 31 Август 2011 година

bTV

05:10
Опасни улици” /п./ - сериал, еп. 109
07:00
Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
“Мечтатели” - сериал, еп. 76
10:30
“Физика или химия” - сериал, еп. 22
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
“Двама завинаги” - сериал, еп. 44, 45
15:30
Листопад” - сериал, еп. 89
17:00
Опасни улици” - сериал, еп. 110
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Листопад” - сериал, еп. 254, 255
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
“Седмият свитък” - Минисериал, част 3, Драма, САЩ, Италия, 1999 г. ;Режисьор: Кевин Конър; В ролите: Джеф Фахи, Карина Ломбард, Рой Шайдер, Валерия Марини, Тони Мусанте, Джефри Лайкън, Арт Малик, Луси Гонсалвес, Ласло Имре Киш, Дон Уорингтън
00:30
«Делтата на Венера» - Драма, САЩ, 1995 г.; Режисьор: Залман Кинг; В ролите: Ауди Инглънд, Костас Мендлъайър, Ерик Да Силва, Ревън Сноу, Рори Кембъл
02:30
“Непознатите” /п./
03:30
“Физика или химия” /п./ - сериал, еп. 22
04:50
«Приключенията на Ин и Янг» - детски сериал

bTV Action

06:00
Костенурките нинджа” - детски сериал
08:00
bTV Документите
09:00
“Бандитският Петербург”/п./ - сериал, с.8, еп. 8
10:00
“Излъжи ме” /п./ - сериал, еп. 7
11:00
Гласът на България”/п./ - музикално шоу
12:00
“Защитникът”/п./ - сериал, еп. 6
13:00
Менталист: Крадецът на мисли” /п./ - сериал, с. 2, еп. 20
14:00
“Пряко включване”/п./- Драма, САЩ, 2000 г., Режисьор: Грегъри Хоблит, В ролите: Питър Макнийл (І) , Денис Куейд, Андре Брофър, Ноа Емерих, Дж. Питър Робинсън, Джим Кавийзъл, Джона Хил, Майкъл Цера, Майкъл Сера, Джеймс Кавийзъл, Елизабет Мичъл, Бил Караро
16:30
“Тайтъс”- комедиен сериал
17:00
Диаграма на престъплението” - сериал, с.2, еп. 1
18:00
“Полицаи на ръба”- сериал, еп. 2
19:00
“Защитникът”- сериал, еп. 12
20:00
Менталист: Крадецът на мисли” - сериал, с. 2, еп. 21
21:00
“Бандитският Петърбург”- сериал, с. 8, еп. 9
22:00
“Паника на Арлингтън Роуд” - Трилър, САЩ, 1999 г., Режисьор: Марк Пелингтън, В ролите: Джеф Бриджис, Тим Робинс, Джоан Кюсак и др.
00:30
“Тайтъс”/п./ - комедиен сериал
01:00
“Законът на улицата”- сериал, с.1, еп.12

bTV Comedy

05:00
“Всички мразят Крис” /п./ - комедиен сериал, с. 4, еп. 19
05:30
“Маски” - комедийна поредица
06:00
“Такси” /п./ - комедиен сериал, еп. 41, 42
07:00
“Тя и Той” /п./ - ситком, еп. 11, 12
08:00
SMS” - сериал, еп. 173, 174
09:00
Комиците” /п./ - комедийно шоу
10:00
“Без отлагане” /п./ - Комедия, Великобритания, 1966 г., Режисьор: Робърт Ашър, В ролите: Норман Уисдъм, Дерек Бонд, Анджела Браун, Трейси Крисп, Дерек Франсис и др.
12:00
“Всички мразят Крис”/п./ - комедиен сериал, с. 4, еп. 19
12:30
Аида” /п./ - сериал, еп. 85
13:30
Господари на ефира” /п./ - комедийно шоу
14:00
“Тя и Той” - ситком, еп. 13, 14
15:00
Магарешки истории” /п./ - комедиен сериал, еп. 17
16:00
Гувернантката” /п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 5, 6
17:00
Господари на ефира” - комедийно шоу
17:30
Аламинут” - комедийно шоу
18:00
“Всички мразят Крис” - комедиен сериал, с. 4, еп. 20
18:30
Аида” - сериал, еп. 86
19:30
“Такси” - комедиен сериал, еп. 43, 44
20:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
21:00
“Резервите” (премиера) - Комедия, Спортен, САЩ, 2006 г., Режисьор: Денис Дуган, В ролите: Дейвид Спейд, Роб Шнайдер, Джон Хедър, Джон Ловиц, Моли Симс
23:00
Магарешки истории” (премиера) - комедиен сериал, еп. 18
00:00
Гувернантката” - комедиен сериал, с. 2, еп. 7, 8
01:00
“Маски” - комедийна поредица
01:30
Аламинут” - комедийно шоу
02:00
Първична сила” /п./- седмично шоу на Световната федерация по кеч, еп. 949
03:00
SMS” /п./ - сериал, еп. 173, 174
04:00
“Такси” /п./ - комедиен сериал, еп. 41, 42

Fox Life

06:45
Какво харесвам в теб - втори сезон
07:10
Какво харесвам в теб - втори сезон
07:30
Бандата на Рита - втори сезон
07:55
Бандата на Рита - втори сезон
08:15
Шепот от отвъдното - четвърти сезон
09:00
Колеги гадняри - три сезон
09:25
Как се запознах с майка ви - четвърти сезон
09:50
Грозната Бети - трети сезон
10:40
Фреди - сериал
11:05
Двама мъже и половина - шести сезон
11:30
Анатомията на Грей - шести сезон
12:25
Шепот от отвъдното - четвърти сезон
13:15
Колеги гадняри - четвърти сезон
13:40
Как се запознах с майка ви - четвърти сезон
14:10
Грозната Бети - трети сезон
15:00
Бандата на Рита - втори сезон
15:25
Бандата на Рита - втори сезон
15:50
Да живееш в колата си - втори сезон
16:25
Да живееш в колата си - втори сезон
16:40
Анатомията на Грей - седми сезон
17:30
Анатомията на Грей - шести сезон
18:20
Шепот от отвъдното - четвърти сезон
19:15
Колеги гадняри - четвърти сезон
19:40
Как се запознах с майка ви - четвърти сезон
20:05
Фреди - сериал
20:30
Двама мъже и половина - шести сезон
21:00
Дневник на една бременна - първи сезон
21:25
Дневник на една бременна - първи сезон
21:55
Отчаяни съпруги - седми сезон
22:50
Грозната Бети - трети сезон
23:40
Анатомията на Грей - шести сезон
00:30
еЛ връзки - пети сезон
01:25
Бандата на Рита - втори сезон
01:50
Бандата на Рита - втори сезон
02:15
Какво харесвам в теб - втори сезон
02:40
Какво харесвам в теб - втори сезон
03:00
еЛ връзки - пети сезон

БНТ 1

05:05
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
05:30
Дързост и красота - тв филм /2808 епизод/п/
06:15
Малки истории/п/
06:30
Денят започва - сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:05
Денят започва с Култура
10:00
По света и у нас
10:15
Жените с Марта Вачкова /токшоу/п/
11:00
Здраве/п/
11:45
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Сен Тропе - тв филм /437 епизод/
13:25
Телепазарен прозорец
13:40
Мера според мера - тв филм /2 серия/
15:10
В час ли си: Моето училище/п/
15:20
Япония днес
15:30
Олимпийски хроники
16:00
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
16:20
Приказки за физиката
16:45
Телепазарен прозорец
17:00
Дързост и красота - тв филм /2809 епизод/
17:40
Малки истории/п/
17:55
Европейско първенство по баскетбол: Словения - България/мъже/, пряко предаване от Клайпеда/Литва/
19:45
Лека нощ, деца!: Випо - приключенията на летящото куче
20:00
По света и у нас
20:50
БНТ такси/п/
21:00
Спортни новини
21:10
Спешно отделение - тв филм /22 епизод, 2 част/
22:00
Открито с Валя Ахчиева/п/
22:30
Икономически новини
23:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/
00:25
БНТ класик: Концерт на Мила Георгиева/цигулка/ и ФМ
01:10
Сен Тропе - тв филм /437 епизод/п/
02:00
По света и у нас/п от 20:00/
02:45
БНТ такси/п/
02:55
Жените с Марта Вачкова /токшоу/п/
03:35
Икономически новини/п/
04:05
Видеоклипове
04:20
Здраве/п/

Диема

05:15
“Гарванът” - сериал, /п/
06:00
Полицейско управление Ню Йорк” - сериал, сезон 4, /п/
07:15
Военна база Пенсакола” - сериал, сезон 2, /п/
08:05
Среднощен ездач” - сериал, сезон 1, /п/
09:10
Спасители на плажа” - сериал, /п/
10:00
“Както и да можеш” - комедия с уч. Клинт Истууд, Сондра Локи, Уилям Смит, Джефри Люис и др., /п/
12:30
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 4, /п/
13:30
Полицейско управление Ню Йорк” - сериал, сезон 4
14:30
“Херкулес” - сериал, сезон 3
15:30
Военна база Пенсакола” - сериал, сезон 2
16:30
“Гарванът” - сериал
17:30
Среднощен ездач” - сериал, сезон 1
18:30
“Най-смешните домашни видеоклипове на Америка”
19:00
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 4
20:00
Спасители на плажа” - сериал
21:00
Хамелеонът” - сериал, сезон 2
22:00
“Розовият кадилак” - комедия с уч. Клинт Истууд, Бернадет Питърс, Тимъти Кархарт, Джефри Люис, Уилям Хики и др.
00:20
Хамелеонът” - сериал, сезон 2, /п/
01:20
“Горещи моменти” - еротика
03:45
“Херкулес” - сериал, сезон 3, /п/
04:30
“Татуировки в Маями” - реалити

Диема 2

06:00
“Алекс и Ема” - романтична комедия с уч. на Люк Уилсън, Роб Райнър, Кейт Хъдсън, Софи Марсо, Джиджи Бермингам, Дейвид Пеймър и др., /п/
07:35
“Американска рапсодия” - драма с уч. на Настася Кински, Скарлет Йохансен, Тони Голдуин и др.
10:00
Клюкарката” - сериал, сезон 3, /п/
11:00
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 3, /п/
12:00
“Пагубна страст” - романтика с уч. на Мартон Сокас, Хю Бонвил, Наташа Ричардстн, Ян Маккелън и др.
13:55
“Градинарят” - комедия с уч. на Даниел Отьой, Жан-Пиер Дарусен, Фани Котенсон и др.
16:05
“Лудото куче и Глория” - комедия с уч. на Робърт Де Ниро, Ума Търман, Бил Мъри, Дейвид Карузо, Майк Стар и др., /п/
18:00
Клюкарката” - сериал, сезон 3
19:00
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 3
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 1
21:00
Сянката на сърцето” - романтика с уч. на Били Кръдъп, Уди Харелсън, Сам Елиът, Пенелопе Круз и др.
23:15
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 1, /п/
00:10
“Градинарят” - комедия с уч. на Даниел Отьой, Жан-Пиер Дарусен, Фани Котенсон и др., /п/
02:10
“Американска рапсодия” - драма с уч. на Настася Кински, Скарлет Йохансен, Тони Голдуин и др., /п/

Диема Фемили

06:00
Забранена любов” - сериен филм, 2 епизода, /п/
07:00
“Магия за любов” - теленовела
08:00
“Семеен сарай” - сериен филм, /п/
09:30
“Истинска дама” - сериен филм
10:30
“Колелото на късмета” - телевизионна игра
11:30
Когато се влюбиш” - теленовела, /п/
12:30
“Под липите " - сериен филм, /п/
13:30
Забранена любов” - сериен филм, 2 епизода
14:30
“Любов назаем” - теленовела, /п/
15:30
“Предградие на Рая” - сериен филм
16:00
“Любовно наследство” - сериен филм, 2 епизода
18:00
“Под липите " - сериен филм
19:00
“Семеен сарай” - сериен филм
20:00
Когато се влюбиш” - теленовела
21:00
“Горещо” - телевизионен таблоид с Венета Райкова
22:00
“Любов назаем” - теленовела
23:00
“Да върнеш времето назад” - сериен филм, /п/
00:30
“Магия за любов” - теленовела, /п/
01:30
“Истинска дама” - сериен филм, /п/

ТВ 7

05:30
“Супер смешно”, риалити, САЩ, 2008
05:50
Фрейзър”, сезон 8, еп. 17, комедиен сериал, САЩ, 1993 - повторение
06:15
“Баркод”, сезон 1, еп. 67, потребителско информационно шоу - повторение
06:40
Дора Изследователката”, сезон 1, еп. 13 и 14, анимация за деца в предучилищна възраст, САЩ, 2000
07:30
“БОДИЛНИК”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, сезон 1, еп. 68, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
10:30
Фрейзър”, сезон 8, еп. 18, комедиен сериал, САЩ, 1993
11:00
“Ловци на реликви”, сезон 1, еп. 19, мистерия, фентъзи, Франция, Германия, Канада, САЩ, 1999
12:00
“Часът на Nickelodeon: i-Карли”, сезон 2, еп. 1 и 2, комедиен сериал, САЩ, 2007 - повторение
13:00
“Капитан Джак”, романтичен, комедия, Великобритания, 1999, с Боб Хоскинс, Сейди Фрост
14:50
Фрейзър”, сезон 8, еп. 19, комедиен сериал, САЩ, 1993
15:00
“Часът на Nickelodeon: i-Карли”, сезон 2, еп. 3 и 4, комедиен сериал, САЩ, 2007
16:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
16:30
Споделено с Камелия”, ток шоу - повторение
17:30
Ранни новини
17:45
“Адвокатът и ченгето”, сезон 1, еп. 5, драматичен сериал, Италия, 1998
18:45
Новини
19:45
Поглед в бъдещето”, сезон 1, еп. 19, сериал, мистерия, драма, САЩ, 2009-2010
20:45
“Новият Купидон”, сезон 1, еп. 7, комедиен сериал, САЩ, 2009
21:45
“Змийски очи”, криминален, мистерия, САЩ, 1998
23:30
Новини
00:00
“Лоши момичета 2”, драма, САЩ, 1994
01:35
“Капитан Джак”, романтичен, комедия, Великобритания, 1999 - повторение
03:20
“Ловци на реликви”, сезон 1, еп. 19, мистерия, фентъзи, Франция, Германия, Канада, САЩ, 1999 - повторение
04:05
“Интензивно отделение”, комедия, драма, Австралия, САЩ, 1997