Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 08 Септември 2011 година

bTV

05:00
Опасни улици"/п./ - сериал, еп. 113
07:00
Тази сутрин"- информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
Кухнята на Звездев"- кулинарно шоу с Иван Звездев
10:00
“Мечтатели”- сериал, еп. 83, 84
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави"/п./
13:30
“Двама завинаги”- сериал, еп. 53, 54
15:30
Листопад"- сериал, еп. 93
17:00
Опасни улици"- сериал, еп. 114
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Листопад"- сериал, еп. 260
21:00
«Гласът на България» - музикално шоу
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
“Последният темплиер”- Минисериал, част 2, Драма, САЩ, 2009 г., Режисьор: Томас Бърстин, В ролите: Мира Сорвино, Виктор Гарбър, Кенет Уолш, Омар Шариф, Скот Фоли
00:20
“Проклятието на Дракона” - Биографичен, САЩ, 1993 г., Режисьор: Роб Коен, В ролите: Карийм Абдул-Джабар, Робърт Бейкър, Алекс Бен Блок, Джеймс Кобърн, Брендън Лий, Брус Лий и др.
02:00
bTV Новините /п./
02:30
“Мечтатели”/п./ - сериал, еп. 83, 84
04:30
Кухнята на Звездев"/п./

bTV Action

06:00
Костенурките нинджа” - детски сериал
08:00
“Полицаи на ръба” /п./- сериал, еп. 6
09:00
“Бандитският Петърбург”/п./ - сериал, с. 9, еп. 2
10:00
“Излъжи ме” /п./ - сериал, еп. 11
11:00
Диаграма на престъплението” /п./ - сериал, с.2, еп. 4
12:00
“Защитникът” /п./ - сериал, еп. 15
13:00
Код: Криминално” /п./- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
14:00
“Кураж под огъня”/п./ - Екшън, Драма, Мистерия, САЩ, 1996 г., Режисьор: Едуард Зуик, В ролите: Лу Даймънд Филипс, Дензъл Уошингтън, Скот Глен, Тим Гини, Мат Деймън, Мег Райън
16:30
“Тайтъс” - комедиен сериал
17:00
Диаграма на престъплението” - сериал, с.2, еп. 5
18:00
“Полицаи на ръба” - сериал, еп. 7
19:00
“Защитникът” - сериал, еп. 16
20:00
Код: Криминално” - актуално предаване с водещ Мая Костадинова
21:00
“Бандитският Петербург” - сериал, с. 9, еп. 3
22:00
“Звездата на гетото” - Драма, 2000 г., Режисьор: Никълъс Хитнър, В ролите: Джефри Симпсън, Аманда Шул, Питър Галахър, Дона Мърфи
00:00
Код: Криминално"/п./ - актуално предаване с водещ Мая Костадинова
01:00
“Законът на улицата”- сериал, с. 1, еп. 18

bTV Comedy

05:00
“Развитие в застой” /п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 3
05:30
“Маски” - комедийна поредица
06:00
“Такси” /п./ - комедиен сериал, еп. 53, 54
07:00
“Тя и Той” /п./ - ситком, еп. 23, 24
08:00
SMS” - сериал, еп. 185
08:30
Царят на квартала” - комедиен сериал, еп. 1
09:00
Господари на ефира” /п./ - комедийно шоу
09:30
Аламинут” /п./ - комедийно шоу
10:00
“Голямото пафкане” /п./ - Комедия, САЩ, 2006 г., Режисьор: Меки Пфайфър, В ролите: Дани Мастерсън, Мо Колинс, Тери Крюс
12:00
“Развитие в застой”/п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 3
12:30
Аида” /п./ - сериал, еп. 91
13:30
Господари на ефира” /п./ - комедийно шоу
14:00
“Тя и Той” - комедиен сериал, еп. 25, 26
15:00
Магарешки истории” /п./ - комедиен сериал, еп. 23
16:00
Гувернантката” /п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 17, 18
17:00
Комиците” - комедийно шоу
18:00
“Развитие в застой” - комедиен сериал, с. 2, еп. 4
18:30
Аида” - сериал, еп. 92
19:30
“Такси” - комедиен сериал, еп. 55, 56
20:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
21:00
“Кафява захар” - Романтична комедия, САЩ, 2002 г., Режисьор: Рик Фамуйва, В ролите: Тей Дигс,Сана Лейтън, Мос Деф, Никол Ари Паркър, Борис Коджо, Куин Латифа и др.
23:00
Али Макбийл” - сериал, еп. 1
00:00
Гувернантката” - комедиен сериал, с. 2, еп. 19, 20
01:00
“Тя и Той” /п./ - ситком, еп. 25, 26
02:00
Разбиване” /п./ - седмично шоу на Световната федерация по кеч, еп. 625
03:00
SMS” /п./ - сериал, еп. 185
03:30
Царят на квартала” /п./ - комедиен сериал, еп. 1
04:00
“Такси” /п./ - комедиен сериал, еп. 53, 54

Fox Life

06:45
Трий Хил - трети сезон
07:30
Бандата на Рита - втори сезон
07:55
Бандата на Рита - втори сезон
08:15
Шепот от отвъдното - четвърти сезон
09:00
Колеги гадняри - четвърти сезон
09:25
Как се запознах с майка ви - четвърти сезон
09:50
Грозната Бети - трети езон
10:40
Да живееш с Фран - първи сезон
11:05
Агнешко- първи сезон
11:30
Анатомията на Грей - седми сезон
12:25
Шепот от отвъдното - четвърти сезон
13:15
Колеги гадняри - четвърти сезон
13:40
Как се запознах с майка ви - четвърти сезон
14:10
Грозната Бети - трети езон
15:00
Бандата на Рита - втори сезон
15:25
Бандата на Рита - втори сезон
15:50
Братя и сестри- първи сезон
16:40
Отчаяни съпруги - седми сезон
17:30
Анатомията на Грей - седми сезон
18:20
Шепот от отвъдното - четвърти сезон
19:15
Колеги гадняри - четвърти сезон
19:40
Как се запознах с майка ви - четвърти сезон
20:05
Да живееш с Фран - първи сезон
20:30
Агнешко- първи сезон
21:00
Братя и сестри- първи сезон
21:55
Грозната Бети - четвърти сезон
22:50
Грозната Бети - трети езон
23:40
Анатомията на Грей - седми сезон
00:30
еЛ връзки - пети сезон
01:25
Бандата на Рита - втори сезон
01:50
Бандата на Рита - втори сезон
02:15
Трий Хил - трети сезон
03:00
еЛ връзки - пети сезон

БНТ 1

05:00
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
05:25
Дързост и красота - тв филм /2812 епизод/п/
06:05
Малки истории/п/
06:20
Национален календар: Рождество на Пресвета Богородица
06:30
Денят започва - сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:05
Денят започва с Култура
10:00
По света и у нас
10:15
Жените с Марта Вачкова /токшоу/
11:00
Здраве/п/
11:45
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Сен Тропе - тв филм /440, последен епизод/
13:25
Телепазарен прозорец
13:40
Мера според мера - тв филм /6 серия/
14:45
Новото братче - тв филм на Евровизия/п/
15:00
Симба - цар Лъв - анимационен филм
15:30
Къща на надежда - документален филм на Николай Василев/п/
16:00
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
16:20
В час ли си: Моето училище
16:35
Приказки за физиката
17:00
Дързост и красота - тв филм /2813 епизод/
17:45
Малки истории/п/
18:00
По света и у нас
18:15
Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
18:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
18:55
Индия - любовна история - тв филм /148 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!: Випо - приключенията на летящото куче
20:00
По света и у нас
20:40
БНТ такси/п/
20:50
Спортни новини
21:00
Фантоми - тв филм /2 епизод/ (12)
22:00
Светът на живо: “Консервативната промяна”/Турция/ - външнополитическо предаване/п/
22:30
Икономически новини
23:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/
00:20
Сен Тропе - тв филм /440, последен епизод/п/
01:10
По света и у нас/п от 20:00/
01:50
Жените с Марта Вачкова /токшоу/п/
02:35
Икономически новини/п/
03:05
Видеоклипове
03:25
Днес и утре
03:50
Открито с Валя Ахчиева/п/
04:20
Здраве/п/

Диема

05:15
“Гарванът”- сериал, /п/
06:00
Полицейско управление Ню Йорк” - сериал, сезон 4, /п/
07:15
Военна база Пенсакола"- сериал, сезон 3, /п/
08:05
“Среднощен ездач”- сериал, сезон 1, /п/
09:10
Спасители на плажа"- сериал, /п/
10:00
Спри или мама ще стреля“екшън-комедия с уч. Силвестър Сталоун, Естел Гети, Джобет Уилямс, Роджър Рийс, Мартин Фереро и др., /п/
12:00
“Най-смешните домашни видеоклипове на Америка”, /п/
12:30
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 4, /п/
13:30
Полицейско управление Ню Йорк” - сериал, сезон 4
14:30
“Херкулес”- сериал, сезон 3
15:30
Военна база Пенсакола"- сериал, сезон 3
16:30
“Гарванът”- сериал
17:30
“Среднощен ездач”- сериал, сезон 1
18:30
“Най-смешните домашни видеоклипове на Америка”
19:00
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 4
20:00
Спасители на плажа"- сериал
21:00
Хамелеонът"- сериал, сезон 2
22:00
“Близнаци”- комедия с уч. на Арнолд Шварценегер, Дани Де Вито, Кели Престън, Дейвид Карузо, Хю О’Браян и др.
00:00
Хамелеонът"- сериал, сезон 2, /п/
01:00
“Горещи моменти”- еротика
03:45
“Херкулес”- сериал, сезон 3, /п/
04:30
“Татуировки в Маями”- реалити

Диема 2

06:00
“В името на свободата”- драма с уч. на Ед Грейди, Майкъл Хардинг, Джейсън Картър, Бари Бел и др., /п/
07:35
Без миг покой"- трилър с уч. на Джейми Форман, Клайв Оуен, Шарлот Рамплинг, Малкълм Макдауъл, Джонатан Рийс Майерс и др.
10:00
Живот след развод"- сериал, сезон 1, /п/
11:00
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 4, /п/
12:00
“Херкулес”- приключенски с уч. на Тимъти Далтън, Елизабет Пъркинс, Люк Форд, Пол Телфър, Люк Форд, Шон ОСтин, Лили Собиески и др., I част
14:00
Любителката на мистерии: Видение за убийство”- мистери с уч. на Кели Мартин, Кларънс Уилямс III, Кейси Сандър и др.
16:15
Нощен полет"- трилър с уч. на Браян Кокс, Джейма Мейс, Рейчъл МакАдамс, Силиън Мърфи и др.,/п/
18:00
“Живот след развод”- сериал, сезон 1
19:00
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 4
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 1
21:00
“Аеон Флукс”- приключенски екшън с уч. на Мартон Сокас, Джони Лий Милър, Софи Оконедо, Чарлийз Терон и др.
22:45
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 1, /п/
23:40
Любителката на мистерии: Видение за убийство”- мистери с уч. на Кели Мартин, Кларънс Уилямс III, Кейси Сандър и др., /п/
01:10
Без миг покой"- трилър с уч. на Джейми Форман, Клайв Оуен, Шарлот Рамплинг, Малкълм Макдауъл, Джонатан Рийс Майерс и др., /п/

Диема Фемили

06:00
Забранена любов” - сериен филм, 2 епизода, /п/
07:00
“Магия за любов” - теленовела
08:00
“Семеен сарай” - сериен филм, /п/
09:30
“Истинска дама” - сериен филм
10:30
“Колелото на късмета” - телевизионна игра
11:30
Когато се влюбиш” - теленовела, /п/
12:30
“Под липите " - сериен филм, /п/
13:30
Забранена любов” - сериен филм, 2 епизода
14:30
“Любов назаем” - теленовела, /п/
15:30
“Предградие на Рая” - сериен филм
16:00
“Любовно наследство” - сериен филм, 2 епизода
18:00
“Под липите " - сериен филм
19:00
“Семеен сарай” - сериен филм
20:00
Когато се влюбиш” - теленовела
21:00
“Горещо” - телевизионен таблоид с Венета Райкова
22:00
“Любов назаем” - теленовела
23:00
“Да върнеш времето назад” - сериен филм, /п/
00:30
“Магия за любов” - теленовела, /п/
01:30
“Истинска дама” - сериен филм, /п/

ТВ 7

05:55
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
06:20
“Баркод”, сезон 1, еп. 73, потребителско информационно шоу - повторение
06:45
“БОДИЛНИК”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, сезон 1, еп. 74, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
10:30
Отчаяни съпруги”, сезон 1, еп. 4, сериал, комедия, драма, САЩ, 2004-2005
11:30
Анатомията на Грей”, сезон 1, еп. 3, сериал, драма, САЩ, 2005
12:30
Новини
13:00
“Медиум”, сезон 1, еп. 7 и 8, сериал, научнофантастична драма, САЩ, 2005, с Патриша Аркет, Мигел Сандовал, Джейк Уебър, Мария Ларк, София Василиева
15:00
“Превратностите на живота”, сезон 1, еп. 2, сериал, драма, Канада, САЩ, 2010 - повторение
16:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
16:30
Споделено с Камелия”, ток шоу- повторение
17:30
Ранни новини
17:45
“Адвокатът и ченгето”, сезон 1, еп. 11, драматичен сериал, Италия, 1998
18:45
Новини
19:45
“Пряка демокрация”, ток шоу
20:45
“Превратностите на живота”, сезон 1, еп. 3, сериал, драма, Канада, САЩ, 2010
21:40
“Балкан Офроуд Маратон”, обзор на състезателния ден
21:45
Новини
22:15
“Пътят към 11 септември”, 1 част, историческа драма, САЩ, 2006
23:45
“Банани”, комедия, САЩ, 1971
01:20
“Гореща точка”
02:15
Новини - повторение
02:45
Споделено с Камелия”, ток - повторение
03:50
“Банани”, комедия, САЩ, 1971 - повторение