Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 09 Септември 2011 година

bTV

05:10
Опасни улици” /п./ - сериал, еп. 114
07:00
Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
10:00
“Мечтатели” - сериал, еп. 85, 86
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
“Двама завинаги” - сериал, еп. 55, 56
15:30
Листопад” - сериал, еп. 94
17:00
Опасни улици” - сериал, еп. 115
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Листопад” - сериал, еп. 261
21:00
Комиците” - комедийно шоу
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави
23:30
“Аз, човекът” - Комедия, Фантастика, Драма, Великобритания, Япония, 1993 г., Режисьор: Бил Форсит, В ролите: Робин Уилямс, Лорейн Брако, Винсънт Д’Онофрио, Хектор Елизондо, Джон Туртуро, Ана Галиена
02:00
bTV Новините /п./
02:30
“Мечтатели” /п./ - сериал, еп. 85, 86
04:30
Комиците” /п./

bTV Action

06:00
Костенурките нинджа"- детски сериал
08:00
“Полицаи на ръба” /п./ - сериал, еп. 7
09:00
“Бандитският Петербург” /п./ - сериал, с. 9, еп. 3
10:00
“Излъжи ме” /п./ - сериал, еп. 12
11:00
Диаграма на престъплението” /п./ - сериал, с.2, еп.5
12:00
“Защитникът” /п./ - сериал, еп. 16
13:00
Код: Криминално"/п./ - актуално предаване с водещ Мая Костадинова
14:00
“Звездата на гетото”/п./ - Драма, 2000 г., Режисьор: Никълъс Хитнър, В ролите: Джефри Симпсън, Аманда Шул, Питър Галахър, Дона Мърфи
16:00
“Излъжи ме” - сериал, еп. 13
17:00
Гласът на България” - музикално шоу
18:00
“Полицаи на ръба” - сериал, еп. 8
19:00
“Защитникът” - сериал, еп. 17
20:00
Код: Криминално"- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
21:00
“Бандитският Петербург” - сериал, с. 9, еп. 4
22:00
“Борба за справедливост” - Екшън, Трилър, Криминален, САЩ, 1991 г., Режисьор: Джон Флин, В ролите: Джо Чампа, Уилям Форсайт, Стивън Сегал, Джери Орбах, Джина Гършон
00:00
Код: Криминално"/п./ - актуално предаване с водещ Мая Костадинова
01:00
“Законът на улицата” - сериал, с.1, еп. 19

bTV Comedy

05:00
“Развитие в застой” /п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 4
05:30
Царят на квартала” /п./ - комедиен сериал, еп. 1
06:00
“Такси” /п./ - комедиен сериал, еп. 55, 56
07:00
“Тя и Той” /п./ - ситком, еп. 25, 26
08:00
Царят на квартала” - комедиен сериал, еп. 2, 3
09:00
Комиците” /п./ - комедийно шоу
10:00
“Кафява захар” /п./ - Романтична комедия, САЩ, 2002 г., Режисьор: Рик Фамуйва, В ролите: Тей Дигс,Сана Лейтън, Мос Деф, Никол Ари Паркър, Борис Коджо, Куин Латифа и др.
12:00
“Развитие в застой” /п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 4
12:30
Аида” /п./ - сериал, еп. 92
13:30
Господари на ефира” /п./ - комедийно шоу
14:00
“Тя и Той” - ситком, с. 2, еп. 1, 2
15:00
Али Макбийл” /п./ - сериал, еп. 1
16:00
Гувернантката” /п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 19, 20
17:00
Господари на ефира” - комедийно шоу
17:30
Аламинут” - комедийно шоу
18:00
“Развитие в застой” - комедиен сериал, с. 2, eп. 5
18:30
Аида” - сериал, еп. 93
19:30
“Такси” - комедиен сериал, еп. 57, 58
20:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
21:00
“Луд по теб” - Романтична комедия, САЩ, 1999 г., Режисьор: Джон Шулц, В ролите: Мелиса Джоан Харт, Ейдриън Грениър, Стефан Колинс, Марк Меткалф
23:00
“Лятно тръшване” - Турнир на Световната федерация по кеч
02:00
Гувернантката” - комедиен сериал, с. 2, еп. 21, 22
03:00
Царят на квартала” /п./ - комедиен сериал, еп. 2, 3
04:00
“Такси” /п./ - комедиен сериал, еп. 57, 58

Fox Life

06:45
Трий Хил - трети сезон
07:30
Бандата на Рита - втори сезон
07:55
Бандата на Рита - втори сезон
08:15
Шепот от отвъдното - четвърти сезон
09:00
Колеги гадняри - четвърти сезон
09:25
Как се запознах с майка ви - четвърти сезон
09:50
Грозната Бети - трети езон
10:40
Да живееш с Фран - първи сезон
11:05
Агнешко- първи сезон
11:30
Анатомията на Грей - седми сезон
12:25
Шепот от отвъдното - четвърти сезон
13:15
Колеги гадняри - четвърти сезон
13:40
Как се запознах с майка ви - четвърти сезон
14:10
Грозната Бети - трети езон
15:00
Бандата на Рита - втори сезон
15:25
Бандата на Рита - втори сезон
15:50
Братя и сестри- първи сезон
16:40
Грозната Бети - четвърти сезон
17:30
Анатомията на Грей - седми сезон
18:20
Шепот от отвъдното - четвърти сезон
19:15
Колеги гадняри - четвърти сезон
19:40
Как се запознах с майка ви - четвърти сезон
20:05
Да живееш с Фран - първи сезон
20:30
Агнешко- първи сезон
21:00
Братя и сестри- първи сезон
21:54
Сестри по неволя - първи сезон
22:19
Сестри по неволя - първи сезон
22:50
Грозната Бети- трети сезон
23:40
Анатомията на Грей - седми сезон
00:30
еЛ връзки - пети сезон
01:25
Бандата на Рита - втори сезон
01:50
Бандата на Рита - втори сезон
02:15
Трий Хил - трети сезон
03:00
еЛ връзки - пети сезон

БНТ 1

05:00
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
05:30
Дързост и красота - тв филм /2813 епизод/п/
06:15
Малки истории/п/
06:30
Денят започва - сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:05
Денят започва с Култура
10:00
По света и у нас
10:15
Жените с Марта Вачкова /токшоу/
11:00
Парламентарен контрол - пряко предаване от НС
14:00
Моите нови маратонки - тв филм на Евровизия/п/
14:15
Япония днес/п/
14:30
Открито с Валя Ахчиева/п/
15:00
Вяра и общество с Горан Благоев/п/
16:00
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
16:20
В час ли си: Моето училище
16:35
Приказки за физиката/п/
17:00
Дързост и красота - тв филм /2814 епизод/
17:45
Малки истории/п/
18:00
По света и у нас
18:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
18:55
Индия - любовна история - тв филм /149 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!: Випо - приключенията на летящото куче
20:00
По света и у нас
20:40
БНТ такси/п/
20:50
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
БНТ представя: “Английският съсед” - 4-сериен тв филм /България, 2011г./, 1 серия, режисьор Дочо Боджаков, в ролите: Лесли Грантъм, Татяна Лолова, Румен Угрински, Слав Бойчев, Николай Урумов, Биляна Петринска, Кръстьо Лафазанов и др.
23:15
База: Пакистан/Афганистан - документален филм
00:10
Полет над нощта - нощен блок/п/
02:20
По света и у нас/п от 20:00/
03:00
Панорама с Бойко Василев/п/
04:00
Видеоклипове
04:20
Културата на 21 век/п/
04:45
Жените с Марта Вачкова /токшоу/п/

Диема

05:15
“Гарванът” - сериал, /п/
06:00
Полицейско управление Ню Йорк” - сериал, сезон 4, /п/
07:15
Военна база Пенсакола” - сериал, сезон 3, /п/
08:05
Среднощен ездач” - сериал, сезон 1, /п/
09:10
Спасители на плажа” - сериал, /п/
10:00
“Близнаци” - комедия с уч. на Арнолд Шварценегер, Дани Де Вито, Кели Престън, Дейвид Карузо, Хю О’Браян и др., /п/
12:00
“Най-смешните домашни видеоклипове на Америка”, /п/
12:30
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 4, /п/
13:30
Полицейско управление Ню Йорк” - сериал, сезон 4
14:30
“Херкулес” - сериал, сезон 3
15:30
Военна база Пенсакола” - сериал, сезон 3
16:30
“Гарванът” - сериал
17:30
Среднощен ездач” - сериал, сезон 1
18:30
“Най-смешните домашни видеоклипове на Америка”
19:00
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 4
20:00
Спасители на плажа” - сериал
21:00
Хамелеонът” - сериал, сезон 2
22:00
“Долар за мъртвия” - уестърн с уч. на Емилио Естевес, Уилям Форсайт, Хауи Лонг, Джорди Мола и др.
23:55
Хамелеонът” - сериал, сезон 2, /п/
00:50
“Фрактура” - предаване за рок музика, /п/
03:45
“Херкулес” - сериал, сезон 3, /п/
04:30
“Татуировки в Маями” - реалити

Диема 2

06:00
“Херкулес” - приключенски с уч. на Тимъти Далтън, Елизабет Пъркинс, Люк Форд, Пол Телфър, Люк Форд, Шон ОСтин, Лили Собиески и др., I част, /п/
07:30
Твърда игра” - драма с уч. на Майкъл Б. Джордан, Джон Хоукс, Киану Рийвс, Даян Лейн и др.
10:00
Живот след развод" - сериал, сезон 1, /п/
11:00
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 4, /п/
12:00
“Херкулес” - приключенски с уч. на Тимъти Далтън, Елизабет Пъркинс, Люк Форд, Пол Телфър, Люк Форд, Шон ОСтин, Лили Собиески и др., II част
14:00
Любителката на мистерии: Изкупление” - мистери с уч. на Кели Мартин, Кларънс Уилямс III, Кейси Сандър и др.
16:10
“Аеон Флукс” - приключенски екшън с уч. на Мартон Сокас, Джони Лий Милър, Софи Оконедо, Чарлийз Терон и др., /п/
18:00
“Живот след развод” - сериал, сезон 1
19:00
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 4
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 1
21:00
Домино” - криминален екшън с уч. на Кийра Найтли, Мики Рурк, Едгар Рамирез, Делрой Линдо, Мена Сувари, Жаклин Бисе и др.
23:25
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 1, /п/
00:20
“Абсолютната нула” - фантастика с уч. на Джеф Фейхи, Ерика Елениак, Джесика Амлий и др.
01:50
Твърда игра” - драма с уч. на Майкъл Б. Джордан, Джон Хоукс, Киану Рийвс, Даян Лейн и др.,/п/

Диема Фемили

06:00
Забранена любов” - сериен филм, 2 епизода, /п/
07:00
“Магия за любов” - теленовела
08:00
“Семеен сарай” - сериен филм, /п/
09:30
“Истинска дама” - сериен филм
10:30
“Колелото на късмета” - телевизионна игра
11:30
Когато се влюбиш” - теленовела, /п/
12:30
“Под липите " - сериен филм, /п/
13:30
Забранена любов” - сериен филм, 2 епизода
14:30
“Любов назаем” - теленовела, /п/
15:30
“Предградие на Рая” - сериен филм
16:00
“Любовно наследство” - сериен филм, 2 епизода
18:00
“Под липите " - сериен филм
19:00
“Семеен сарай” - сериен филм
20:00
Когато се влюбиш” - теленовела
21:00
“Горещо” - телевизионен таблоид с Венета Райкова
22:00
“Любов назаем” - теленовела
23:00
“Да върнеш времето назад” - сериен филм, /п/
00:30
Клуб Нюз” - забавно предаване, /п/
01:00
“Магия за любов” - теленовела, /п/
02:00
“Истинска дама” - сериен филм, /п/

ТВ 7

05:10
“Адвокатът и ченгето”, сезон 1, еп. 11, драматичен сериал, Италия, 1998и - повторение
05:55
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
06:20
“Баркод”, сезон 1, еп. 74, потребителско информационно шоу - повторение
06:45
“БОДИЛНИК”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, сезон 1, еп. 75, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
10:30
Отчаяни съпруги”, сезон 1, еп. 5, сериал, комедия, драма, САЩ, 2004-2005
11:30
Анатомията на Грей”, сезон 1, еп. 4, сериал, драма, САЩ, 2005
12:30
Новини
13:00
“Медиум”, сезон 1, еп. 9 и 10, сериал, научнофантастична драма, САЩ, 2005
15:00
“Превратностите на живота”, сезон 1, еп. 3, сериал, драма, Канада, САЩ, 2010 - повторение
16:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
16:30
Споделено с Камелия”, ток шоу- повторение
17:30
Ранни новини
17:45
“Адвокатът и ченгето”, сезон 1, еп. 12, драматичен сериал, Италия, 1998
18:45
Новини
19:45
“Пряка демокрация”, ток шоу
20:45
“Превратностите на живота”, сезон 1, еп. 4, сериал, драма, Канада, САЩ, 2010
21:40
“Балкан Офроуд Маратон”, обзор на състезателния ден
21:45
Новини
22:15
“Пътят към 11 септември”, 2 част, историческа драма, САЩ, 2006
23:45
“Секс комедия в лятна нощ”, романтична комедия, САЩ, 1982
01:20
“Гореща точка”
02:15
Новини - повторение
02:45
Европейските музикални награди на МТВ 2010
04:30
“Секс комедия в лятна нощ”, романтична комедия, САЩ, 1982 - повторение