Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 13 Септември 2011 година

bTV

05:00
Опасни улици"/п./ - сериал, еп. 116
07:00
Тази сутрин"- информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
Кухнята на Звездев"- кулинарно шоу с Иван Звездев
10:00
“Мечтатели”- сериал, еп. 89, 90
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави"/п./
13:30
“Двама завинаги”- сериал, еп. 59, 60
15:30
Листопад"- сериал, еп. 96
17:00
Опасни улици"- сериал, еп. 117
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Листопад"- сериал, еп. 262
21:00
Пълна лудница"- комедийна поредица
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави"- вечерно токшоу
23:30
Долината на вълците"- сериал, еп. 2
00:30
“Операция ‘Конфискация’"- сериал, еп. 3
01:00
Пълна лудница"/п./
02:00
bTV Новините /п./
02:30
“Мечтатели”/п./ - сериал, еп. 89, 90
04:30
«Кухнята на Звездев» /п./

bTV Action

06:00
Костенурките нинджа” - детски сериал
08:00
“Полицаи на ръба” /п./ - сериал, еп. 9
09:00
“Бандитският Петербург”/п./ - сериал, с. 9, еп. 5
10:00
“Излъжи ме” /п./ - сериал, еп. 13
11:00
Диаграма на престъплението"/ п./ - сериал, с.2, еп. 6
12:00
“Защитникът”/п./ - сериал, еп. 18
13:00
Код: Криминално"/п./ - актуално предаване с водещ Мая Костадинова
14:00
“Безумецът” /п./- Екшън, САЩ, 1998 г., Режисьор: Роман Полански, В ролите: Еманюел Сение, Харисън Хорд, Бети Бъкли и др.
16:30
“Тайтъс” - комедиен сериал
17:00
Гласът на България” - музикално шоу
19:00
“Защитникът” - сериал, еп. 19
20:00
Код: Криминално"- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
21:00
Шампионска Лига - студио
21:30
Шампионска Лига: Барселона - Милан
00:00
Шампионска Лига - обзор на кръга
00:30
“Тайтъс”- комедиен сериал
01:00
“Законът на улицата” - сериал, с.2, еп.2

bTV Comedy

05:00
“Развитие в застой”/п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 6
05:30
Царят на квартала” /п./ - комедиен сериал, еп. 4
06:00
“Такси” /п./ - комедиен сериал, еп. 59, 60
07:00
“Тя и Той” /п./ - ситком, с. 2, еп. 3, 4
08:00
Царят на квартала” - комедиен сериал, еп. 6, 7
09:00
Пълна лудница” /п./ - комедийно шоу
10:00
“Маделин” /п./ - Семеен, Комедия, САЩ, Франция, 1998 г., Режисьор: Дейзи Вон, Шерлър Майер, В ролите: Франсис Макдорманд, Стефан Одран, Бен Даниълс, Дейзи фон Шерлер Майер, Найджъл Хоторн, Хати Джоунс
12:00
“Развитие в застой” /п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 6
12:30
Аида” /п./ - сериал, еп. 94
13:30
Господари на ефира” /п./ - комедийно шоу
14:00
“Тя и Той” - ситком, с. 2, еп. 5, 6
15:00
Али Макбийл” /п./ - сериал, еп. 2
16:00
Гувернантката” - комедиен сериал, с. 2, еп. 23, 24
17:00
Комиците” - комедийно шоу
18:00
“Развитие в застой” - комедиен сериал, с. 2, еп. 7
18:30
Аида” - сериал, еп. 95
19:30
“Такси” - комедиен сериал, еп. 61, 62
20:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
21:00
“Бакалин във флота” - Комедия, Великобритания, 1960 г., Режисьор: Робърт Ашър, В ролите: Майкъл Кейн, Норман Уиздъм, Йен Хантър, Дейвид Лодж, Робърт Еркарт, Едуард Чапмън и др.
23:00
Али Макбийл” - сериал, еп. 3
00:00
Гувернантката” /п./ - комедиен сериал, с. 3, еп. 1, 2
01:00
“Тя и Той”/п./ - ситком, с. 2, еп. 5, 6
02:00
Разбиване” /п./- седмично шоу на Световната федерация по кеч, еп. 625
03:00
Царят на квартала” /п./ - комедиен сериал, еп. 6, 7
04:00
“Такси” /п./ - комедиен сериал, еп. 61, 62

Fox Life

06:45
Трий Хил - трети сезон
07:30
Антураж - трети сезон
07:55
Антураж - трети сезон
08:15
Шепот от отвъдното - четвърти сезон
09:00
Колеги гадняри - четвърти сезон
09:25
Как се запознах с майка ви - четвърти сезон
09:50
Грозната Бети - трети сезон
10:40
Да живееш с Фран - първи сезон
11:05
Агнешко - първи сезон
11:30
Анатомията на Грей - седми сезон
12:25
Шепот от отвъдното - четвърти сезон
13:15
Колеги гадняри - четвърти сезон
13:40
Как се запознах с майка ви - четвърти сезон
14:10
Грозната Бети - трети сезон
15:00
Двама мъже и половина - шести сезон
15:25
Двама мъже и половина - шести сезон
15:50
Обвързани - пети сезон
16:15
Как се запознах с майка ви - шести сезон
16:40
Двама мъже и половина - седми сезон
17:05
Двама мъже и половина - седми сезон
17:30
Анатомията на Грей - седми сезон
18:20
Шепот от отвъдното - четвърти сезон
19:15
Колеги гадняри - четвърти сезон
19:40
Как се запознах с майка ви - четвърти сезон
20:05
Да живееш с Фран - първи сезон
20:30
Агнешко - първи сезон
21:00
Братя и Сестри - първи сезон
21:54
Частна практика - четвърти сезон
22:50
Грозната Бети - трети сезон
23:40
Анатомията на Грей - седми сезон
00:30
Двама мъже и половина - шести сезон
00:55
Двама мъже и половина - шести сезон
01:25
Антураж - трети сезон
01:50
Антураж - трети сезон
02:15
Трий Хил - трети сезон
03:00
Психо - сериал

БНТ 1

05:10
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
05:40
Китай на фокус - документален филм/п/
06:15
Малки истории/п/
06:30
Денят започва - сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:05
Денят започва с Култура
10:00
По света и у нас
10:15
Магна аура, изгубеният град - тв филм /7 серия/
10:45
Ваканцията на Лили - тв филм /6, последна серия/
11:45
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Частен случай
12:35
Диви рози - 13-сериен тв филм /Канада, 2008г./, 1 епизод, режисьор Майкъл Декарло, в ролите: Стийв Байерс, Мишел Харисън, Гари Хъдзън, Ким Хъфман и др.
13:20
Телепазарен прозорец
13:35
Жребият - 7-сериен тв филм /България, 1993г./, 1 серия, режисьор Иванка Гръбчева, в ролите: Коста Цонев, Атанас Атанасов, Марин Янев, Вълчо Камарашев и др.
14:30
Япония днес
14:50
Моите нови маратонки - тв филм на Евровизия
15:05
Симба - цар Лъв - анимационен филм
15:30
Библиотеката/п/
16:00
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
16:20
В час ли си: Моето училище
16:35
Приказки за астрономията
17:00
Дързост и красота - тв филм /2815 епизод/
17:45
Малки истории/п/
18:00
По света и у нас
18:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу
18:55
Индия - любовна история - тв филм /151 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!: Випо - приключенията на летящото куче
20:00
По света и у нас
20:40
БНТ такси
20:50
Спортни новини
21:00
Референдум - публицистично шоу
22:00
Светът на живо: “Северна фиеста”/ Финландия/ - външнополитическо предаване/п/
22:30
Икономически новини
23:00
Виж БиБиСи: “Поколение Джихад” - документален филм /2 серия/
23:55
Световно първенство по борба /репортаж от Истанбул/
00:05
Международна колоездачна обиколка на България /репортаж/
00:20
Референдум - публицистично шоу/п/
01:20
По света и у нас/п от 20:00/
02:00
БНТ такси/п/
02:10
Светът на живо: “Северна фиеста”/ Финландия/ - външнополитическо предаване/п/
02:40
Видеоклипове
03:00
В час ли си: Моето училище/п/
03:15
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
03:45
Здраве/п/
04:30
Ваканцията на Лили - тв филм /5 серия/п/

Диема

05:15
“Гарванът”- сериал, /п/
06:00
Веществени доказателства: Париж”- сериал, сезон 1, /п/
07:15
Военна база Пенсакола"- сериал, сезон 3, /п/
08:05
Среднощен ездач"- сериал, сезон 1, /п/
09:10
Спасители на плажа"- сериал, /п/
10:00
“Трудна мишена”- екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Уилфорд Бримли, Ланс Хенриксен, Янси Бътлър, Кейси Лемънс, Арнолд Вослую и др., /п/
12:00
“Най-смешните домашни видеоклипове на Америка”, /п/
12:30
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 4, /п/
13:30
Веществени доказателства: Париж”- сериал, сезон 1
14:30
“Херкулес”- сериал, сезон 3
15:30
Военна база Пенсакола"- сериал, сезон 3
16:30
Маями Вайс"- сериал, сезон 5
17:30
Среднощен ездач"- сериал, сезон 1
18:30
“Най-смешните домашни видеоклипове на Америка”
19:00
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 4
20:00
Спасители на плажа"- сериал
21:00
Студио “УЕФА Шампионска Лига”, директно
21:45
“Боруся Дортмунд (Гер) - Арсенал (Анг)"- мач от груповата фаза на УЕФА Шампионска Лига, директно
23:40
Студио “УЕФА Шампионска Лига”, директно
00:00
“Горещи моменти”- еротика
03:00
“Херкулес”- сериал, сезон 3, /п/
03:45
“Татуировки в Маями”- реалити, 2 епизода

Диема 2

06:00
“Моята среща с Дрю”- драма с уч. на Дрю Баримор, Джон Огъст, Кори Фелдман и др, /п/
07:40
Фанфан Лалето"- комедия с уч. на Венсан Перес, Пенелопе Круз, Мишел Мюлер и др.
10:00
Живот след развод"- сериал, сезон 1, /п/
11:00
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 4, /п/
12:00
“Злият везир”- комедия с уч. на Микаел Юн, Жак Вилер, Оливие Барух, Арно Шеврие, Бернар Фарси и др.
14:00
Любителката на мистерии: От пръв поглед"- мистери с уч. на Кели Мартин, Кларънс Уилямс III, Кейси Сандър, Катрин Харолд и др.
16:00
“Смахнатият професор”- комедия с уч. на Еди Мърфи, Джъд Пинкет-Смит, Джеймс Кобърн, Лaри Mилър, Дейв Чaпeл, Джон Ейлс и др., /п/
18:00
“Живот след развод”- сериал, сезон 1
19:00
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 4
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 1
21:00
Изкуствен интелект"- приключенски с уч. на Франсис О’Конър, Сам Робърдс, Джейк Томас, Уилям Хърт, Джъд Лоу, Холи Джоуел Осмънд и др.
23:45
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 1, /п/
00:40
Любителката на мистерии: От пръв поглед"- мистери с уч. на Кели Мартин, Кларънс Уилямс III, Кейси Сандър, Катрин Харолд и др., /п/
02:10
Фанфан Лалето"- комедия с уч. на Венсан Перес, Пенелопе Круз, Мишел Мюлер и др.,/п/

Диема Фемили

06:00
Забранена любов"- сериен филм, 2 епизода, /п/
07:00
“Магия за любов”- теленовела
08:00
“Семеен сарай”- сериен филм, /п/
09:30
“Истинска дама”- сериен филм
10:30
“Колелото на късмета”- телевизионна игра
11:30
Когато се влюбиш"- теленовела, /п/
12:30
“Под липите " - сериен филм, /п/
13:30
Забранена любов"- сериен филм, 2 епизода
14:30
“Любов назаем”- теленовела, /п/
15:30
“Предградие на Рая”- сериен филм
16:00
Любовна диагноза"- сериен филм, 2 епизода
18:00
“Под липите " - сериен филм
19:00
“Семеен сарай”- сериен филм
20:00
Когато се влюбиш"- теленовела
21:00
“Горещо”- телевизионен таблоид с Венета Райкова
22:00
“Любов назаем”- теленовела
23:00
“Млечният път”- сериен филм, /п/
00:00
“Магия за любов”- теленовела, /п/
01:00
“Истинска дама”- сериен филм, /п/

ТВ 7

06:05
“Баркод”, сезон 1, еп. 76, потребителско информационно шоу - повторение
06:30
Новини
06:45
“БОДИЛНИК с “Гореща точка”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, сезон 1, еп. 77, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
10:30
Отчаяни съпруги”, сезон 1, еп. 7, сериал, комедия, драма, САЩ, 2004-2005
11:30
Анатомията на Грей”, сезон 1, еп. 6, сериал, драма, САЩ, 2005
12:30
Новини
13:00
“Медиум”, сезон 1, еп. 13 и 14, сериал, научнофантастична драма, САЩ, 2005
15:00
“Форбс: Двайсет милионерки по наследство”, документална поредица
16:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
16:30
Споделено с Камелия”, ток шоу- повторение
17:30
Ранни новини
17:45
“Адвокатът и ченгето”, сезон 1, еп. 14, драматичен сериал, Италия, 1998
18:45
Новини
19:45
“TV7 в България: Мисия “Твоят избор”
20:45
“Превратностите на живота”, сезон 1, еп. 5, сериал, драма, Канада, САЩ, 2010
21:45
Новини
22:15
Мръсни танци 2: Хавански нощи”, романтична драма, САЩ, 2004
23:55
От местопрестъплението: Ню Йорк”, сезон 1, еп. 9 и 10, сериал, САЩ, 2005
01:40
“Гореща точка”
02:35
Новини - повторение
03:10
Споделено с Камелия”, ток шоу - повторение
04:15
От местопрестъплението: Ню Йорк”, сезон 1, еп. 9 и 10, сериал, САЩ, 2005 - повторение