Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 06 Октомври 2011 година

bTV

05:20
Опасни улици” /п./ - сериал, еп. 131
06:45
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
10:00
“Преди обед” - магазинноинформационно предаване с водещ Елена Розберг
11:00
“Мечтатели” - сериал, еп. 108
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
“Малки тайни” - сериал, еп. 29
14:30
«Жестока любов» - сериал, еп. 12
15:30
Листопад” - сериал, еп. 111
16:30
Господари на ефира” /п./
17:00
bTV Новините
17:30
Опасни улици” - сериал, еп. 132
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Листопад” - сериал, еп. 277
21:00
Гласът на България” - музикално шоу
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
00:00
“Долината на вълците” - сериал, еп. 17
01:00
“Малки тайни” - сериал, еп. 29
02:00
“Мечтатели” /п./ - сериал, еп. 108
03:00
“Търси се…” /п./
04:00
“Преди обед” /п./
04:50
Кухнята на Звездев” /п./

bTV Action

06:00
“Кодово име: Съседските деца” - детски сериал
08:00
“Снайперисти” /п./- сериал, с.1, еп. 11
09:00
“Бандитският Петербург” /п./сериал, с. 10, еп. 4
10:00
Синове на анархията” /п./ - сериал, еп. 13
11:00
“Диаграма на престъплението” /п./ - сериал, с.2, еп. 16
12:00
Извън играта” /п./ - сериал, с.2, еп. 8
13:00
“Код: Криминално”/п./ - актуално предаване с водещ Мая Костадинова
14:00
“Престрелка в Северен Холивуд”/п./ - Екшън, Драма, Криминален, САЩ, 2003 г., Режисьор: Ив Симоно, В ролите: Майкъл Медсън, Рон Ливингстън, Рей Бейкър, Дъглас Спейн, Ендрю Бринярски, Олег Тактаров, Клер Кери и др.
16:00
“Клиентът”- сериал, еп. 1
17:00
“Диаграма на престъплението” - сериал, с.2, еп. 17
18:00
“Снайперисти” - сериал, с.1, еп. 12
19:00
Извън играта"- сериал, с.2, еп. 10
20:00
“Код: Криминално”- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
21:00
“Бандитският Петербург” - сериал, с. 10, еп. 5
22:00
“Войната на Конърс” - Екшън, Драма, САЩ, 2006 г., Режисьор: Ник Кесъл, В ролите: Антъни “Тийч” Крис, Ния Пийпълс, Блу и др.
00:00
“Код: Криминално”/п./- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
01:00
“Бандитският Петербург”/п./ - сериал, с. 10, еп. 5

bTV Comedy

06:00
“Такси” /п./ - комедиен сериал, еп. 93, 94
07:00
“Тя и Той” /п./ - ситком, с. 3, еп. 11, 12
08:00
Гувернантката” - комедиен сериал, с. 4, еп. 7, 8
09:00
Господари на ефира” /п./ - комедийно шоу
09:30
Аламинут” /п./ - комедийно шоу
10:00
“Някъде на Запад” /п./ - Комедия, Драма, САЩ, 1999 г., Режисьор: Уейн Уонг, В ролите: Сюзън Сарандън, Тора Бърч, Натали Портман, Бони Беделия, Джон Диел и др.
12:00
Моите мили съседи” /п./ - комедиен сериал, еп. 7
13:30
Господари на ефира” /п./ - комедийно шоу
14:00
“Тя и Той” - ситком, с. 3, еп. 13, 14
15:00
Али Макбийл” /п./ - сериал, еп. 19
16:00
Гувернантката” /п./ - комедиен сериал, с. 4, еп. 9, 10
17:00
“Столичани в повече” - сериал, еп. 12
18:00
Моите мили съседи” - комедиен сериал, еп. 8
19:30
“Такси” - комедиен сериал, еп. 95, 96
20:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
21:00
Любовен еликсир № 9” - Комедия, САЩ, 1992 г., Режисьор: Дейл Лонър, В ролите: Тейт Донован, Сандра Бълок и др.
23:00
Али Макбийл” - сериал, еп. 20
00:00
“Царят на квартала” - комедиен сериал, с. 2, еп. 15, 16
01:00
“Тя и Той” /п./ - ситком, с. 3, еп. 13, 14
02:00
“Такси” /п./ - комедиен сериал, еп. 95, 96
03:00
Али Макбийл” /п./ - сериал, еп. 20
04:00
“Някъде на Запад” /п./ - Комедия, Драма, САЩ, 1999 г., Режисьор: Уейн Уонг, В ролите: Сюзън Сарандън, Тора Бърч, Натали Портман, Бони Беделия, Джон Диел и др.

Fox Life

07:10
Лондончани - сериал
08:00
Шепот от отвъдното - пети сезон
08:50
Фреди - сериал
09:15
Как се запознах с майка ви - пети сезон
09:40
Грозната Бети - четвърти сезон
10:30
Да живееш с Фран - втори сезон
10:55
Агнешко- първи сезон
11:20
Анатомията на Грей - седми сезон
12:10
Шепот от отвъдното - пети сезон
13:00
Фреди - сериал
13:25
Как се запознах с майка ви - пети сезон
13:50
Грозната Бети - четвърти сезон
14:40
Уил и Грейс - седми сезон
15:05
Уил и Грейс - седми сезон
15:30
Братя и Сестри - първи сезон
16:25
Жега в Кливланд - първи сезон
16:50
Жега в Кливланд - първи сезон
17:20
Анатомията на Грей - седми сезон
18:15
Шепот от отвъдното - пети сезон
19:10
Фреди - сериал
19:45
Как се запознах с майка ви - пети сезон
20:05
Да живееш с Фран - втори сезон
20:30
Агнешко- първи сезон
21:00
Братя и Сестри - първи сезон
21:55
Клюкарката - първи сезон
22:50
Грозната Бети - четвърти сезон
23:45
Анатомията на Грей - седми сезон
00:40
Скандално - втори сезон
01:30
Уил и Грейс - седми сезон
01:55
Уил и Грейс - седми сезон
02:20
Лондончани - сериал
03:10
Скандално - втори сезон

Kino Nova

06:00
“Черната лисица” - екшън с уч. на Кристофър Рийв, Тони Тод, Раул Трухильо, Джанет Бейли и др., /п/
07:45
Обирът” - екшън с уч. на Кейти Грифин, Том Сайзмор, Шерилин Фен, Дейв Фоли и др.
10:00
Закон и ред: Умисъл за престъпление” - сериал, сезон 8, /п/
11:00
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 4, /п/
11:55
“Черната лисица: Цената на мира” - екшън с уч. на Кристофър Рийв, Раул Трухильо, Тони Тод и др.
13:40
“Говори с мен” - драма с уч. на Дон Чийдъл, Майк Епс, Питър Макнийл, Мартин Шийн и др.
16:00
“Ченгето от Бевърли Хилс 3” - комедия с уч. на Еди Мърфи, Джон Тени, Бронсън Пинчът, Хектор Елизондо, Тереза Рандъл, Джъдж Рейнхолд и др., ,/п/
18:00
Закон и ред: Умисъл за престъпление” - сериал, сезон 8
19:00
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 5
20:00
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 2
21:00
“Чудовищно” -екшън с уч. на Майкъл Стал-Дейви, Майк Вогъл, Джесика Лукас, Лизи Каплан, Одет Юстман, Ти Джей Милър и др.
22:40
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 2, /п/
23:40
“Говори с мен” - драма с уч. на Дон Чийдъл, Майк Епс, Питър Макнийл, Мартин Шийн и др., /п/
01:40
Обирът” - екшън с уч. на Кейти Грифин, Том Сайзмор, Шерилин Фен, Дейв Фоли и др, /п/

БНТ 1

05:00
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
05:30
Дързост и красота - тв филм /2829 епизод/п/
06:15
Малки истории
06:30
Денят започва - сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:05
Денят започва с Култура
10:00
По света и у нас
10:10
Денят отблизо
12:00
По света и у нас
12:30
Избори 2011
12:35
Жените с Марта Вачкова /токшоу/
13:25
Телепазарен прозорец
13:40
Индия - любовна история - тв филм /4 епизод/п/
14:30
Картини от Япония
14:50
Сен Тропе - тв филм/4 епизод/п/
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
16:20
В час ли си: Моето училище
16:30
Приказки за астрономията
17:00
Дързост и красота - тв филм /2830 епизод/
17:45
Малки истории
18:00
По света и у нас
18:10
Избори 2011
18:15
Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
18:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу
18:55
Момичетата Гилмор - тв филм /3 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
20:30
Избори 2011
20:40
Спортни новини
20:45
Избори 2011
21:00
Фантоми - тв филм /4 епизод/(12)
22:00
Светът на живо - външнополитическо предаване
22:30
Икономически новини
23:00
Избори 2011
23:05
Денис и приятели - късно вечерно шоу
00:05
Кино еSпресо/п/
00:35
Мотоспорт екстра
01:05
По света и у нас/п от 20:00/
01:35
Светът на живо - външнополитическо предаване/п/
02:05
Икономически новини/п/
02:35
Видеоклипове
03:00
В час ли си: Моето училище/п/
03:15
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/
04:15
Жените с Марта Вачкова /токшоу/п/

Диема

05:15
Маями Вайс” - сериал, сезон 5, /п/
06:00
Веществени доказателства: Париж” - сериал, сезон 2, /п/
07:00
Крадецът си е крадец” - сериал, сезон 1, /п/
07:55
“Неш Бриджис” - сериал, сезон 1, /п/
09:05
“Звеното” - сериал, сезон 2, /п/
10:00
“Предсказателят” - екшън с уч. на Дон Дракона Уилсън, Александра Кейт, Барбара Стийл, Артър Робъртс и др., /п/
12:00
“Най-смешните домашни видеоклипове на Америка”, /п/
12:30
“Спасители на плажа” - сериал,сезон 2, /п/
13:30
Веществени доказателства: Париж” - сериал, сезон 2
14:30
Херкулес” - сериал, сезон 4
15:30
Крадецът си е крадец” - сериал, сезон 1
16:30
Маями Вайс” - сериал, сезон 5
17:30
“Неш Бриджис” - сериал, сезон 1
18:30
“Най-смешните домашни видеоклипове на Америка”
19:00
“Спасители на плажа” - сериал, сезон 2
20:00
“Звеното” - сериал, сезон 2
21:00
“Хамелеонът” - сериал, сезон 3
22:00
“Да изчезнеш за 60 секунди” екшън с уч. на Никълъс Кейдж, Анджелина Джоли, Джовани Рибизи, Скот Каан, Джеймс Дювал, Делрой Линдо, Робърт Дювал и др.
00:15
“Хамелеонът” - сериал, сезон 3, /п/
01:10
“Горещи моменти” - еротика
03:30
“Манчестър Ю - Норич Сити” - мач от английската Висша Лига, /п/

Диема Фемили

06:00
Забранена любов” - сериен филм, 2 епизода, /п/
07:00
Бон Апети” - предаване
07:30
“Предградие на Рая” - сериен филм, /п/
08:00
“Семеен сарай” - сериен филм, /п/
09:30
“Истинска дама” - сериен филм
10:30
“Когато се влюбиш” - теленовела, /п/
11:30
“Под липите " - сериен филм, 2 епизода, /п/
13:30
Забранена любов” - сериен филм, 2 епизода
14:30
“Любов назаем” - теленовела, /п/
15:30
“Предградие на Рая” - сериен филм
16:00
“Любов и наказание” - теленовела, /п/
17:00
“Под липите " - сериен филм, 2 епизода
19:00
“Семеен сарай” - сериен филм
20:00
“Когато се влюбиш” - теленовела
21:00
“Любов назаем” - теленовела
22:00
“Любов и наказание” - теленовела
23:00
“Млечният път” - сериен филм, /п/
00:00
“Истинска дама” - сериен филм, /п/

ТВ 7

05:30
“Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
05:55
“Баркод”, сезон 1, еп. 93, потребителско информационно шоу - повторение
06:30
Новини
06:45
“БОДИЛНИК с “Гореща точка”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, сезон 1, еп. 94, потребителско информационно шоу
10:00
“Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
Отчаяни съпруги", сезон 1, еп. 22, сериал, комедия, драма, САЩ, 2004-2005
11:30
Анатомията на Грей", сезон 2, еп. 12, сериал, драма, САЩ, 2005
12:30
Новини
13:00
“Медиум”, сезон 3, еп. 1 и 2, сериал, научнофантастична драма, САЩ, 2005
15:00
“Робин Худ”, сезон 2, еп. 4, сериал, приключенски екшън, Великобритания, 2006 - повторение
16:00
“Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
16:30
“Споделено с Камелия”, ток шоу
17:30
Ранни новини
17:45
“Адвокатът и ченгето”, сезон 2, еп. 15, драматичен сериал, Италия, 1998
18:45
Новини
19:45
“TV7 в България: Мисия “Твоят избор”
20:45
“Да, господин министър”, сезон 1, еп. 7 и сезон 2, еп. 1, сериал, комедия, Великобритания, 1980-1984
21:45
Новини
22:15
“Бонано: Историята на кръстника”, 2 част, криминален, драма, Канада, САЩ, 1999
23:55
“Развратникът”, драма, Великобритания, Австралия, 2004
02:00
“Гореща точка”
02:30
Новини - повторение
02:55
“Споделено с Камелия”, ток шоу - повторение
03:40
“Развратникът”, драма, Великобритания, Австралия, 2004 - повторение