Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 02 Ноември 2011 година

bTV

05:20
Опасни улици” - сериал, еп. 24
06:45
Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
10:00
“Преди обед” - магазинноинформационно предаване с водещ Елена Розберг
11:00
“Мечтатели” - сериал, еп. 127
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Малки тайни” - сериал, еп. 48
14:30
«Жестока любов» - сериал, еп. 31
15:30
Листопад” - сериал, еп. 130
16:30
Господари на ефира” /п./
17:00
bTV Новините
17:30
Опасни улици” - сериал, еп. 151
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Листопад” - сериал, еп. 294
21:00
Столичани в повече” - сериал, еп. 16
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
00:00
Долината на вълците” - сериал, еп. 36
01:00
“Преди обед” /п./
02:00
“Мечтатели” /п./ - сериал, еп. 127
03:00
“Търси се…” /п./
04:00
Малки тайни” /п./ - сериал, еп. 47
04:50
«Кухнята на Звездев» /п./

bTV Action

06:00
“Кодово име: Съседските деца” - детски сериал
08:00
“Снайперисти” /п./ - сериал, с.2, еп. 14
09:00
Такъв е животът: Новите българи”/п./ - документално риалити, еп. 11
10:00
“Клиентът” /п./ - сериал, еп. 18
11:00
“Първите 48 часа”/п./ - документален сериал, еп. 1
12:00
Под подозрение"/п./ - сериал, еп. 9
13:00
Код: Криминално"/п./ - актуално предаване с водещ Мая Костадинова
14:00
“Изкупление: Историята на Туки”/п./ - Драма, САЩ, 2004 г., Режисьор: Вонди Къртис-Хол, В ролите: Джейми Фокс, Лин Уайтфилд, Лии Томпсън Йънг и др.
16:00
“Клиентът” - сериал, еп. 19
17:00
“Първите 48 часа”- документален сериал, еп. 2
18:00
“Снайперисти” - сериал, с.2, еп. 15
19:00
Под подозрение” - сериал, еп. 10
20:00
Код: Криминално” - актуално предаване с водещ Мая Костадинова
21:00
Шампионска лига: Студио
21:30
Шампионска лига: Манчестър Юнайтед - Оцелул
00:00
Шампионска лига: Обзор на кръга
00:30
“Тайтъс”- комедиен сериал
01:00
“Първите 48 часа”/п./ - документален сериал, еп. 2

bTV Comedy

05:00
На гости на третата планета” /п./ - комедиен сериал, еп. 23, 24
06:00
Царят на квартала” /п./ - комедиен сериал, с. 3, еп. 22, 23
07:00
Гувернантката” /п./ - комедиен сериал, с. 5, еп. 19, 20
08:00
7 живота” - комедиен сериал, еп. 97
09:00
Комиците” /п./ - комедийно шоу
10:00
“За момчетата” - Драма, Музикален, Военен, САЩ, 1991 г., Режисьор: Марк Райдел, В ролите: Бет Мидлър, Джеймс Каан, Джордж Сийгъл, Норман Фел
12:00
Моите мили съседи” /п./ - комедиен сериал, еп. 34
13:30
Господари на ефира” /п./ - комедийно шоу
14:00
На гости на третата планета” - комедиен сериал, еп. 25, 26
15:00
Али Макбийл” /п./ - сериал, с. 2, еп. 15
16:00
Гувернантката” /п./ - комедиен сериал, с. 5, еп. 21, 22
17:00
Аламинут” /п./ - комедийно шоу
18:00
Моите мили съседи” - комедиен сериал, еп. 35
19:30
Зайнфелд” - комедиен сериал, с. 6, еп. 19, 20
20:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
21:00
“Принцът и бавачката” - Семеен, Германия, Режисьор: Кристоф Шреве, В ролите: Ева Хасман, Дитер Ландурис, Сабине Витуа, Паулин Фрийдъл, Бенджамин Зийдъл и др.
23:00
Али Макбийл” - сериал, с. 2, еп. 16
00:00
Царят на квартала” - комедиен сериал, с. 4, еп. 3, 4
01:00
Зайнфелд” /п./ - комедиен сериал, с. 6, еп. 19, 20
02:00
7 живота” - комедиен сериал, еп. 56
03:00
Али Макбийл” /п./ - сериал, еп. с. 2, еп. 16
04:00
Царят на квартала” /п./ - комедиен сериал, с. 4, еп. 3, 4

Fox Life

07:10
Лондончани - сериал
08:00
Трий Хил - четвърти сезон
08:50
Софи Паркър - първи сезон
09:15
Колеги гадняри - първи сезон
09:40
Едно момиче в Аляска - първи сезон
10:30
Дневник на една бременна - втори сезон
10:55
Агнешко - втори сезон
11:20
Частна практика - трети сезон
12:10
Анатомията на Грей - пети сезон
13:00
Софи Паркър - първи сезон
13:25
Войната вкъщи - първи сезон
13:50
Трий Хил - четвърти сезон
14:40
Колеги гадняри - първи сезон
15:05
Колеги гадняри - първи сезон
15:30
Братя и Сестри - втори сезон
16:25
Частна практика - четвърти сезон
17:20
Частна практика - трети сезон
18:15
Анатомията на Грей - пети сезон
19:10
Софи Паркър - първи сезон
19:45
Войната вкъщи - първи сезон
20:02
Дневник на една бременна - втори сезон
20:30
Агнешко - втори сезон
21:00
Братя и Сестри - втори сезон
21:55
Жега в Кливланд - втори сезон
22:20
Жега в Кливланд - втори сезон
22:50
Едно момиче в Аляска - първи сезон
23:45
Частна практика - трети сезон
00:40
Клъцни - срежи - пети сезон
01:30
Колеги гадняри - първи сезон
01:55
Колеги гадняри - първи сезон
02:20
Лондончани - сериал
03:00
Клъцни - срежи - пети сезон

Kino Nova

06:30
Без миг покой” - трилър с уч. на Джейми Форман, Клайв Оуен, Шарлот Рамплинг, Малкълм Макдауъл, Джонатан Рийс Майерс и др.
09:00
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 1, /п/
10:35
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 5, /п/
11:30
“Бандит: Красавицата и Бандит” - комедия с уч. на Брайън Блум, Брайън Краузе, Тони Къртис, Марк Джой, Кейти Айрланд и др.
13:25
“Булка по пощата” - уестърн с уч. на Дафни Зунига, Грег Ивгън, Камерън Банкрофт и др.
15:10
“Сред дивата природа” - приключенски с уч. на Емили Хърш, Марша Гей Хардън, Уилям Хърт, Джена Малоун, Катрин Кийнър, Винс Вон и др., /п/
18:00
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 1
19:00
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 5
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 3
21:00
Мумията се завръща” - приключенски екън с уч. на Брендън Фрейзър, Рейчъл Уайз, Арнолд Вослу, Скалата, Патриша Веласкес, Одет Фер, Джон Хана и др.
23:25
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 3, /п/
00:20
“Булка по пощата” - уестърн с уч. на Дафни Зунига, Грег Ивгън, Камерън Банкрофт и др.
02:05
Без миг покой” - трилър с уч. на Джейми Форман, Клайв Оуен, Шарлот Рамплинг, Малкълм Макдауъл, Джонатан Рийс Майерс и др., /п/

БНТ 1

05:25
Дързост и красота - тв филм /2845 епизод/п/
06:05
Малки истории
06:20
Национален календар: Началото на Сръбско-българската война
06:30
Денят започва - сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:05
Денят започва с Култура
10:00
По света и у нас
10:10
Денят отблизо
12:00
По света и у нас
12:30
Частен случай
12:35
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/
13:20
Телепазарен прозорец
13:35
Индия - любовна история - тв филм /19 епизод/п/
14:25
Днес и утре
14:50
Сен Тропе - тв филм /19 епизод/п/
15:45
В час ли си: Моето училище
16:00
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
16:20
Приказки за астрономията
16:45
Телепазарен прозорец
17:00
Дързост и красота - тв филм /2846 епизод/
17:45
Малки истории
18:00
По света и у нас
18:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу
19:00
Момичетата Гилмор - тв филм /16 епизод/
19:45
Конкурс за детска песен на Евровизия 2011
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
20:40
БНТ такси
20:50
Спортни новини
21:00
Под прикритие - тв филм /1 сезон, 5 епизод/п/ (16)
22:00
Виж БиБиСи: “Великите влюбени на ХХ век: Пиър Анджели и Джеймс Дийн” - документална поредица
22:30
Икономически новини
23:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу
00:00
Библиотеката/п/
00:30
Концерт на Симфоничния оркестър на БНР и солисти
01:40
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/
02:25
По света и у нас/п от 20:00/
03:05
Виж БиБиСи: “Великите влюбени на ХХ век: Барбара Хътън и Кари Грант” - документална поредица/п/
03:35
Видеоклипове
03:45
В час ли си: Моето училище/п/
03:55
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/
04:55
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/

Диема

05:35
“Съндърланд - Астън Вила” - мач от английската Висша Лига, /п/
07:30
“Най-смешните домашни видеоклипове на Америка”, /п/
07:55
Крадецът си е крадец” - сериал, сезон 1, /п/
09:05
“Кобра 11” - сериал, сезон 14, /п/
10:00
Без миг покой” - трилър с уч. Джейми Форман, Клайв Оуен, Шарлот Рамплинг, Малкълм Макдауъл, Джонатан Рийс Майерс и др.
12:00
Спасители на плажа” - сериал,сезон 3, /п/
12:55
“Звеното” - сериал, сезон 2, /п/
13:50
Веществени доказателства: Париж” - сериал, сезон 4
14:45
“Херкулес” - сериал, сезон 5
15:40
“Кобра” - сериал, сезон 1
16:35
Неш Бриджис” - сериал, сезон 2
17:30
“Кобра 11” - сериал, сезон 14
18:30
“Най-смешните домашни видеоклипове на Америка”
19:00
Спасители на плажа” - сериал, сезон 3
20:00
“Звеното” - сериал, сезон 2
21:00
Студио “УЕФА Шампионска Лига”, директно
21:45
“Олимпик Лион (Фр) - Реал Мадрид (Исп)” - мач от груповата фаза на УЕФА Шампионска Лига, директно
23:40
Студио “УЕФА Шампионска Лига”, директно
00:00
“Горещи моменти” - еротика
02:35
Неш Бриджис” - сериал, сезон 2, /п/
03:20
4400” - сериал, сезон 4
04:00
Веществени доказателства: Париж” - сериал, сезон 4, /п/
04:50
“Херкулес” - сериал, сезон 5, /п/

Диема Фемили

06:30
Предградие на Рая” - сериен филм, сезон 2, /п//
07:00
Бон Апети” - предаване
07:30
Ники Кънчев под наем” - предаване
09:30
“Истинска дама” - сериен филм
10:30
Когато се влюбиш” - теленовела, /п/
11:30
“Под липите " - сериен филм, 2 епизода, /п/
13:30
“Семеен сарай” - сериен филм, /п/
14:30
“Любов назаем” - теленовела, /п/
15:30
" Предградие на Рая" - сериен филм, сезон 2
16:00
Любов и наказание” - теленовела, /п/
17:00
“Под липите " - сериен филм, 2 епизода
19:00
“Семеен сарай” - сериен филм
20:00
Когато се влюбиш” - теленовела
21:00
“Любов назаем” - теленовела
22:00
Любов и наказание” - теленовела
23:00
“Млечният път” - сериен филм, /п/
00:00
“Истинска дама” - сериен филм, /п/

ТВ 7

05:05
“Форбс”, документален филм - повторение
05:35
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
06:00
“Баркод”, сезон 1, еп. 112, потребителско информационно шоу - повторение
06:30
Новини
06:45
“БОДИЛНИК, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, сезон 1, еп. 113, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
“Мелроуз Плейс”, сезон 1, еп. 16, сериал, драма, САЩ, 2009-2010
11:30
Добрата съпруга”, сезон 1, еп. 4, сериал, криминален, драма, САЩ, 2009
12:30
Новини
13:00
“Медиум”, сезон 5, еп. 1 и 2, сериал, научнофантастична драма, САЩ, 2005
15:00
“Хищна природа”, еп. 1, документална поредица
16:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
16:30
Споделено с Камелия”, ток шоу
17:30
Ранни новини
17:45
“Баркод”, сезон 1, еп. 104, потребителско информационно шоу - повторение
18:15
“Форбс”, документален филм
18:45
Новини
19:45
“Пряка демокрация”, ток шоу
20:45
“Робин Худ”, сезон 3, еп. 2, сериал, приключенски екшън, Великобритания, 2006
21:45
Новини
22:15
“Всичко се прее…цака, Пийт Тонг”, комедия, Великобритания, Канада, 2004
00:00
От местопрестъплението: Ню Йорк”, сезон 3, еп. 6 и 7, сериал, САЩ, 2005
01:45
“Гореща точка”
02:15
Новини - повторение
02:40
Споделено с Камелия”, ток шоу - повторение
03:40
От местопрестъплението: Ню Йорк”, сезон 3, еп. 6 и 7, сериал, САЩ, 2005 - повторение