Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 03 Ноември 2011 година

bTV

05:20
Опасни улици” - сериал, еп. 25
06:45
Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
10:00
“Преди обед” - магазинноинформационно предаване с водещ Елена Розберг
11:00
“Мечтатели” - сериал, еп. 128
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Малки тайни” - сериал, еп. 49
14:30
«Жестока любов» - сериал, еп. 32
15:30
Листопад” - сериал, еп. 131
16:30
Господари на ефира” /п./
17:00
bTV Новините
17:30
Опасни улици” - сериал, еп. 152
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Листопад” - сериал, еп. 295, 296
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
00:00
Долината на вълците” - сериал, еп. 37
01:00
“Преди обед” /п./
02:00
“Мечтатели” /п./ - сериал, еп. 128
03:00
Комиците” /п./
04:00
Малки тайни” /п./ - сериал, еп. 48
04:50
«Кухнята на Звездев» /п./

bTV Action

06:00
“Кодово име: Съседските деца” - детски сериал
08:00
“Снайперисти” /п./- сериал, с.2, еп. 15
09:00
Такъв е животът: Новите българи”/п./ - документал- но риалити, еп. 12
10:00
“Клиентът” /п./ - сериал, еп. 19
11:00
“Първите 48 часа”/п./ - документален сериал, еп. 2
12:00
Под подозрение"/п./ - сериал, еп. 10
13:00
Код: Криминално"/п./ актуално предаване с водещ Мая Костадинова
14:00
“Астерикс и индианците” /п./- Комедия, Приключенски, Анимация, САЩ, 2002 г., Режисьор: Герхард Хан
16:00
“Клиентът”- сериал, еп. 20
17:00
“Първите 48 часа”- документален сериал, еп. 3
18:00
“Снайперисти” - сериал, с.2, еп. 16
19:00
bTV Репортерите
19:30
Лига Европа: Студио
20:00
Лига Европа: Лацио - Цюрих
22:00
“Белязан да умре”- Екшън, САЩ, 1999 г., Режисьор: Дуайт Литъл, В ролите: Дани Трейо, Стивън Сегал, Базил Уолъс, Кийт Дейвид и др.
00:00
Код: Криминално"/п./ актуално предаване с водещ Мая Костадинова
01:00
“Първите 48 часа”/п./ - документален сериал, еп. 3

bTV Comedy

05:00
На гости на третата планета” /п./ - комедиен сериал, еп. 25, 26
06:00
Царят на квартала” /п./ - комедиен сериал, с. 4, еп. 3, 4
07:00
Гувернантката” /п./ - комедиен сериал, с. 5, еп. 21, 22
08:00
7 живота” - комедиен сериал, еп. 98
09:00
Аламинут” /п./ - комедийно шоу
10:00
“Принцът и бавачката” /п./ - Семеен, Германия, Режисьор: Кристоф Шреве, В ролите: Ева Хасман, Дитер Ландурис, Сабине Витуа, Паулин Фрийдъл, Бенджамин Зийдъл и др.
12:00
Моите мили съседи” /п./ - комедиен сериал, еп. 35
13:30
Господари на ефира” /п./ - комедийно шоу
14:00
На гости на третата планета” - комедиен сериал, еп. 27, 28
15:00
Али Макбийл” /п./ - сериал, с. 2, еп. 16
16:00
Гувернантката” - комедиен сериал, с. 5, еп. 23
16:30
Гувернантката” - комедиен сериал, с. 6, еп. 1
17:00
Столичани в повече” - сериал, еп. 16
18:00
Моите мили съседи” - комедиен сериал, еп. 36
19:30
Зайнфелд” - комедиен сериал, с. 6, еп. 21, 22
20:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
21:00
“Изкуствен диамант” - Комедия, Музикален, САЩ, 1984 г., Режисьор: Боб Кларк, В ролите: Силвестър Сталоун, Доли Партън, Тим Томерсън, Пени Сантън и др.
23:00
Али Макбийл” - сериал, с. 2, еп. 17
00:00
Царят на квартала” - комедиен сериал, с. 4, еп. 5, 6
01:00
Зайнфелд” /п./ - комедиен сериал, с. 6, еп. 21, 22
02:00
7 живота” - комедиен сериал, еп. 57
03:00
Али Макбийл” /п./ - сериал, с. 2, еп. 17
04:00
Царят на квартала” /п./ - комедиен сериал, с. 4, еп. 5, 6

Fox Life

07:10
Лондончани - сериал
08:00
Трий Хил - четвърти сезон
08:50
Софи Паркър - първи сезон
09:15
Колеги гадняри - първи сезон
09:40
Едно момиче в Аляска - първи сезон
10:30
Дневник на една бременна - втори сезон
10:55
Агнешко - втори сезон
11:20
Частна практика - трети сезон
12:10
Анатомията на Грей - пети сезон
13:00
Софи Паркър - първи сезон
13:25
Войната вкъщи - първи сезон
13:50
Трий Хил - четвърти сезон
14:40
Колеги гадняри - първи сезон
15:05
Колеги гадняри - първи сезон
15:30
Братя и Сестри - втори сезон
16:25
Жега в Кливланд - втори сезон
16:50
Жега в Кливланд - втори сезон
17:20
Частна практика - трети сезон
18:15
Анатомията на Грей - пети сезон
19:10
Софи Паркър - първи сезон
19:45
Войната вкъщи - първи сезон
20:02
Дневник на една бременна - втори сезон
20:30
Агнешко - втори сезон
21:00
Братя и Сестри - втори сезон
21:55
Клюкарката - първи сезон
22:50
Едно момиче в Аляска - първи сезон
23:45
Частна практика - трети сезон
00:40
Клъцни - срежи - пети сезон
01:30
Колеги гадняри - първи сезон
01:55
Колеги гадняри - първи сезон
02:20
Лондончани - сериал
03:00
Клъцни - срежи - пети сезон

Kino Nova

05:30
“Бандит: Красавицата и Бандит” - комедия с уч. на Брайън Блум, Брайън Краузе, Тони Къртис, Марк Джой, Кейти Айрланд и др., /п/
07:20
“Американска рапсодия” - драма с уч. на Настася Кински, Скарлет Йохансен, Тони Голдуин и др.
09:50
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 1, /п/
10:45
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 5, /п/
11:45
“Бандит: Сребърният ангел на Бандит” - комедия с уч. на Брайън Блум, Брайън Краузе, Трейси Лордс, Доналд О’Конър и др.
13:35
“Клуб Закуска” - комедия с уч. на Джъд Нелсън, Емилио Естевес, Моли Рингуалд, Пол Глийсън и др.
15:30
" Мумията се завръща" - приключенски екън с уч. на Брендън Фрейзър, Рейчъл Уайз, Арнолд Вослу, Скалата, Патриша Веласкес, Одет Фер, Джон Хана и др., ,/п/
18:00
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 1
19:00
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 5
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 3
21:00
Дневниците на принцесата 2: Кралски бъркотии” - романтична комедия с уч. на Джина Торес, Алън Тъдик, Адам Болдуин, Нейтън Филиън и др.
23:15
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 3, /п/
00:15
“Клуб Закуска” - комедия с уч. на Джъд Нелсън, Емилио Естевес, Моли Рингуалд, Пол Глийсън и др, /п/
02:05
“Американска рапсодия” - драма с уч. на Настася Кински, Скарлет Йохансен, Тони Голдуин и др., /п/

БНТ 1

05:25
Дързост и красота - тв филм /2846 епизод/п/
06:05
Малки истории
06:20
Национален календар: Преподобни Пимен ЗографскиСофийски
06:30
Денят започва - сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:05
Денят започва с Култура
10:00
По света и у нас
10:10
Денят отблизо
12:00
По света и у нас
12:30
Частен случай
12:35
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/
13:20
Телепазарен прозорец
13:35
Индия - любовна история - тв филм /20 епизод/п/
14:25
Днес и утре
14:50
Сен Тропе - тв филм /20 епизод/п/
15:45
В час ли си: Моето училище
16:00
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
16:20
Приказки за астрономията
16:45
Телепазарен прозорец
17:00
Дързост и красота - тв филм /2847 епизод/
17:45
Малки истории
18:00
По света и у нас
18:15
Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
18:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу
19:00
Момичетата Гилмор - тв филм /17 епизод/
19:45
Конкурс за детска песен на Евровизия 2011
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
20:40
БНТ такси
20:50
Под прикритие - тв филм /6 епизод/ (16)
21:50
Студио “Лига Европа”
22:05
Футбол: “Фулъм”/Англия/ - “Висла”/Краков/, среща от турнира за Лига Европа - пряко предаване от Лондон
00:00
Кино еSпресо/п/
00:30
Ние и градът/п/
01:30
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/
02:15
По света и у нас/п от 20:00/
02:55
БНТ такси/п/
03:05
Виж БиБиСи: “Великите влюбени на ХХ век: Пиър Анджели и Джеймс Дийн” - документална поредица/п/
03:35
Видеоклипове
03:50
Днес и утре/п/
04:15
В час ли си: Моето училище/п/
04:25
Най-доброто от… “Вечните песни на “Златният Орфей”

Диема

05:35
“Уест Бромич - Ливърпул” - мач от английската Висша Лига, /п/
07:30
“Най-смешните домашни видеоклипове на Америка”, /п/
07:55
“Кобра” - сериал, сезон 1, /п/
09:05
“Кобра 11” - сериал, сезон 14, /п/
10:00
Твърда игра” - драма с уч. Майкъл Б. Джордан, Джон Хоукс, Киану Рийвс, Даян Лейн и др.
12:00
Спасители на плажа” - сериал,сезон 3, /п/
12:55
“Звеното” - сериал, сезон 2, /п/
13:50
Веществени доказателства: Париж” - сериал, сезон 4
14:45
“Херкулес” - сериал, сезон 5
15:40
“Кобра” - сериал, сезон 1
16:35
Неш Бриджис” - сериал, сезон 2
17:30
“Кобра 11” - сериал, сезон 14
18:30
“Най-смешните домашни видеоклипове на Америка”
19:00
Спасители на плажа” - сериал, сезон 3
20:00
“Звеното” - сериал, сезон 2
21:00
Хамелеонът” - сериал, сезон 4
22:00
“Последният легион” - екшън с уч. на Колин Фърт, Бен Кингсли, Айшвария Рей, Питър Мълан, Кевин Маккид, Джон Хана и др.
00:00
Хамелеонът” - сериал, сезон 4, /п/
00:55
“Горещи моменти” - еротика
03:20
4400” - сериал, сезон 4
04:00
Веществени доказателства: Париж” - сериал, сезон 4, /п/
04:50
“Херкулес” - сериал, сезон 5, /п/

Диема Фемили

06:30
Предградие на Рая” - сериен филм, сезон 2, /п//
07:00
Бон Апети” - предаване
07:30
Ники Кънчев под наем” - предаване
09:30
“Истинска дама” - сериен филм
10:30
Когато се влюбиш” - теленовела, /п/
11:30
“Под липите " - сериен филм, 2 епизода, /п/
13:30
“Семеен сарай” - сериен филм, /п/
14:30
“Любов назаем” - теленовела, /п/
15:30
" Предградие на Рая" - сериен филм, сезон 2
16:00
Любов и наказание” - теленовела, /п/
17:00
“Под липите " - сериен филм, 2 епизода
19:00
“Семеен сарай” - сериен филм
20:00
Когато се влюбиш” - теленовела
21:00
“Любов назаем” - теленовела
22:00
Любов и наказание” - теленовела
23:00
“Млечният път” - сериен филм, /п/
00:00
“Истинска дама” - сериен филм, /п/

ТВ 7

05:05
“Форбс”, документален филм - повторение
05:35
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
06:00
“Баркод”, сезон 1, еп. 113, потребителско информационно шоу - повторение
06:30
Новини
06:45
“БОДИЛНИК, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, сезон 1, еп. 114, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
“Мелроуз Плейс”, сезон 1, еп. 17, сериал, драма, САЩ, 2009-2010
11:30
Добрата съпруга”, сезон 1, еп. 5, сериал, криминален, драма, САЩ, 2009
12:30
Новини
13:00
“Медиум”, сезон 5, еп. 3 и 4, сериал, научнофантастична драма, САЩ, 2005
15:00
“Робин Худ”, сезон 3, еп. 2, сериал, приключенски екшън, Великобритания, 2006, - повторение
16:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
16:30
Споделено с Камелия”, ток шоу
17:30
Ранни новини
17:45
“Баркод”, сезон 1, еп. 105, потребителско информационно шоу - повторение
18:15
“Форбс”, документален филм
18:45
Новини
19:45
“Отново в засада”, екшън, комедия, САЩ, 1993
21:45
Новини
22:15
Комисията Павлов”, коментарно шоу
22:45
“Рим”, сезон 1, еп. 7, сериал, историческа драма, Великобритания, САЩ, 2005-2007
23:45
“Да, господин министър”, сезон 1, еп. 10, сериал, комедия, Великобритания, 1980-1984
00:35
“Добро утро, Вавилон”, Драма, Италия, Франция, САЩ, 1987
02:45
“Гореща точка”
03:10
Новини - повторение
03:35
Споделено с Камелия”, ток шоу - повторение
04:40
“Рим”, сезон 1, еп. 7, сериал, историческа драма, Великобритания, САЩ, 2005-2007 - повторение