Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 04 Ноември 2011 година

bTV

05:20
Опасни улици” - сериал, еп. 26
06:45
Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
10:00
“Преди обед” - магазинноинформационно предаване с водещ Елена Розберг
11:00
“Мечтатели” - сериал, еп. 129
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Малки тайни” - сериал, еп. 50
14:30
«Жестока любов» - сериал, еп. 33
15:30
Листопад” - сериал, еп. 132
16:30
Господари на ефира” /п./
17:00
bTV Новините
17:30
Опасни улици” - сериал, еп. 153
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Листопад” - сериал, еп. 297
21:00
Комиците” - комедийно шоу
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
00:00
Долината на вълците” - сериал, еп. 38
01:00
“Преди обед” /п./
02:00
“Мечтатели” /п./ - сериал, еп. 129
03:00
Комиците” /п./
03:50
Жестока любов” /п./ - сериал, еп. 33
04:40
Малки тайни” /п./ - сериал, еп. 49

bTV Action

06:00
“Кодово име: Съседските деца” - детски сериал
08:00
“Снайперисти” /п./ - сериал, с.2, еп. 16
09:00
“Хрътките” /п./ - актуално пре- даване с водещ Валентина Войкова
10:00
“Клиентът” /п./ - сериал, еп. 20
11:00
“Първите 48 часа”/п./ - документален сериал, еп. 3
12:00
bTV Репортерите
13:00
“Хрътките” /п./ - актуално предаване с водещ Валентина Войкова
14:00
“Белязан да умре”/п./- Екшън, САЩ, 1999 г., Режисьор: Дуайт Литъл, В ролите: Дани Трейо, Стивън Сегал, Базил Уолъс, Кийт Дейвид и др.
16:00
“Светкавицата” - сериал, еп. 1
17:00
“На разпит”- документален сериал, еп. 10
18:00
“Снайперисти”- сериал, с.2, еп. 17
19:00
Под подозрение” - сериал, еп. 11
20:00
Код: Криминално”- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
21:00
В обувките на Сатаната” - сериал, с. 2, еп. 6
22:00
“Зад решетките” - Екшън, Драма, САЩ, 1980 г., Режисьор: Джон Флин, В ролите: Силвестър Сталоун, Доналд Съдърланд, Дарлин Флюгел и др.
00:00
Код: Криминално"/п./ - актуално предаване с водещ Мая Костадинова
01:00
Под подозрение” /п./- сериал, еп. 11

bTV Comedy

05:00
На гости на третата планета” /п./ - комедиен сериал, еп. 27, 28
06:00
Царят на квартала” /п./ - комедиен сериал, с. 4, еп. 5, 6
07:00
Гувернантката” - комедиен сериал, с. 5, еп. 23
07:30
Гувернантката” /п./ - комедиен сериал, с. 6, еп. 1
08:00
7 живота” - комедиен сериал, еп. 99
09:00
Столичани в повече” /п./ - сериал, еп. 16
10:00
“Изкуствен диамант” /п./ - Комедия, Музикален, САЩ, 1984 г., Режисьор: Боб Кларк, В ролите: Силвестър Сталоун, Доли Партън, Тим Томерсън, Пени Сантън и др.
12:00
Моите мили съседи” /п./ - комедиен сериал, еп. 36
13:30
Господари на ефира” /п./ - комедийно шоу
14:00
На гости на третата планета” - комедиен сериал, еп. 29, 30
15:00
Али Макбийл” /п./ - сериал, с. 2, еп. 17
16:00
Гувернантката” /п./ - комедиен сериал, с. 6, еп. 2, 3
17:00
Комиците” - комедийно шоу
18:00
Моите мили съседи” - комедиен сериал, eп. 37
19:30
Зайнфелд” - комедиен сериал, с. 6, еп. 23, 24
20:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
21:00
“За момчетата” - Драма, Музикален, Военен, САЩ, 1991 г., Режисьор: Марк Райдел, В ролите: Бет Мидлър, Джеймс Каан, Джордж Сийгъл, Норман Фел
23:00
Али Макбийл” - сериал, с. 2, еп. 18
00:00
Царят на квартала” - комедиен сериал, с. 4, еп. 7, 8
01:00
Зайнфелд” /п./ - комедиен сериал, с. 6, еп. 23, 24
02:00
7 живота” - комедиен сериал, еп. 58
03:00
Али Макбийл” /п./ - сериал, с. 2, еп. 18
04:00
Царят на квартала” /п./ - комедиен сериал, с. 4, еп. 7, 8

Fox Life

07:10
Лондончани - сериал
08:00
Трий Хил - четвърти сезон
08:50
Софи Паркър - първи сезон
09:15
Колеги гадняри - първи сезон
09:40
Едно момиче в Аляска - първи сезон
10:30
Дневник на една бременна - втори сезон
10:55
Агнешко - втори сезон
11:20
Частна практика - трети сезон
12:10
Анатомията на Грей - пети сезон
13:00
Софи Паркър - първи сезон
13:25
Войната вкъщи - първи сезон
13:50
Трий Хил - четвърти сезон
14:40
Колеги гадняри - първи сезон
15:05
Колеги гадняри - първи сезон
15:30
Братя и Сестри - втори сезон
16:25
Клюкарката - първи сезон
17:20
Частна практика - трети сезон
18:15
Анатомията на Грей - пети сезон
19:10
Софи Паркър - първи сезон
19:45
Войната вкъщи - първи сезон
20:02
Дневник на една бременна - втори сезон
20:30
Агнешко - втори сезон
21:00
Братя и Сестри - втори сезон
21:54
Сестри по неволя - първи сезон
22:19
Сестри по неволя - първи сезон
22:50
Едно момиче в Аляска - първи сезон
23:45
Частна практика - трети сезон
00:40
Клъцни - срежи - пети сезон
01:30
Колеги гадняри - първи сезон
01:55
Колеги гадняри - първи сезон
02:20
Лондончани - сериал
03:00
Клъцни - срежи - пети сезон

Kino Nova

05:20
“Бандит: Сребърният ангел на Бандит” - комедия с уч. на Брайън Блум, Брайън Краузе, Трейси Лордс, Доналд О’Конър и др., /п/
07:00
“А сега, дами и господа” - драма с уч. на Джеръми Айрънс, Патрисия Каас, Клаудия Кардинале и др.
10:00
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 1, /п/
11:00
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 5, /п/
12:00
“Аса и осмици” - уестърн с уч. на Каспър Ван Дийн, Брус Бокслайтнър, Ърнест Борнин и др.
13:45
Прекършени цветя” - драма с уч. на Бил Мъри, Джули Делпи, Джефри Райт и др.
15:55
В клопка” - екшън с уч. на Чарлийз Терон, Къртни Лав, Кевин Бейкън, Дакота Фанинг, Стюарт Таунсенд и др.
18:00
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 1
19:00
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 5
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 3
21:00
Бягащият човек” - екшън с уч. на Арнолд Шварценегер, Мария Кончита Алонсо, Джеси Вентура и др.
23:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 3, /п/
00:00
“Вълк eдинак” - трилър с уч. на Джулиан Морис, Линди Буут, Джаред Падалецки, Джон Бон Джоуви, Сандра Маккой и др.
01:40
“А сега, дами и господа” - драма с уч. на Джеръми Айрънс, Патрисия Каас, Клаудия Кардинале и др.,/п/

БНТ 1

05:00
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
05:30
Дързост и красота - тв филм /2847 епизод/п/
06:15
Малки истории
06:30
Денят започва - сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:05
Денят започва с Култура
10:00
По света и у нас
10:15
Олимпийски хроники
11:00
Парламентарен контрол - пряко предаване от НС
14:00
Днес и утре
14:30
Вяра и общество с Горан Благоев/п/
15:30
Специализирано предаване за хора с увреден слух
15:45
В час ли си: Моето училище
16:00
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
16:20
Приказки за астрономията
16:45
Телепазарен прозорец
17:00
Дързост и красота - тв филм /2848 епизод/
17:45
Малки истории
18:00
По света и у нас
18:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу
19:00
Момичетата Гилмор - тв филм /18 епизод/
19:45
Конкурс за детска песен на Евровизия 2011
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
20:40
БНТ такси
20:50
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
21:55
Канон инверсо - Да правиш любов - игрален филм
23:45
Обзор “Лига Европа”
00:10
Полет над нощта - нощен блок
03:00
По света и у нас/п от 20:00/
03:40
Панорама с Бойко Василев/п/
04:35
Видеоклипове
04:45
Канон инверсо - Да правиш любов - игрален филм/п/

Диема

05:35
“Тотнъм - Куинс Парк Рейнджърс” - мач от английската Висша Лига, /п/
07:30
“Най-смешните домашни видеоклипове на Америка”, /п/
07:55
“Кобра” - сериал, сезон 1, /п/
09:05
“Кобра 11” - сериал, сезон 14, /п/
10:00
“Последният легион” - екшън с уч. на Колин Фърт, Бен Кингсли, Айшвария Рей, Питър Мълан, Кевин Маккид, Джон Хана и др., /п/
12:00
Спасители на плажа” - сериал,сезон 3, /п/
12:55
“Звеното” - сериал, сезон 2, /п/
13:50
Веществени доказателства: Париж” - сериал, сезон 4
14:45
“Херкулес” - сериал, сезон 5
15:40
“Кобра” - сериал, сезон 1
16:35
Неш Бриджис” - сериал, сезон 2
17:30
“Кобра 11” - сериал, сезон 14
18:30
“Най-смешните домашни видеоклипове на Америка”
19:00
Спасители на плажа” - сериал, сезон 3
20:00
“Звеното” - сериал, сезон 3
21:00
Хамелеонът” - сериал, сезон 4
22:00
“Хоризонт в прерията” уестърн с уч. на Рок Хъдсън, Робърт Райън, Джули Адамс, Раймънд Бър и др.
23:40
Хамелеонът” - сериал, сезон 4, /п/
00:35
“Фрактура” - предаване за рок музика, /п/
03:20
4400” - сериал, сезон 4
04:00
Веществени доказателства: Париж” - сериал, сезон 4, /п/
04:50
“Херкулес” - сериал, сезон 5, /п/

Диема Фемили

06:30
Предградие на Рая” - сериен филм, сезон 2, /п//
07:00
Бон Апети” - предаване
07:30
Ники Кънчев под наем” - предаване
09:30
“Истинска дама” - сериен филм
10:30
Когато се влюбиш” - теленовела, /п/
11:30
“Под липите " - сериен филм, 2 епизода, /п/
13:30
“Семеен сарай” - сериен филм, /п/
14:30
“Любов назаем” - теленовела, /п/
15:30
" Предградие на Рая" - сериен филм, сезон 2
16:00
Любов и наказание” - теленовела, /п/
17:00
“Под липите " - сериен филм, 2 епизода
19:00
“Семеен сарай” - сериен филм
20:00
Когато се влюбиш” - теленовела
21:00
“Любов назаем” - теленовела
22:00
Любов и наказание” - теленовела
23:00
“Млечният път” - сериен филм, /п/
00:00
Клуб Нюз” - забавно предаване, /п/
00:30
“Истинска дама” - сериен филм, /п/

ТВ 7

05:35
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
06:00
“Баркод”, сезон 1, еп. 114, потребителско информационно шоу - повторение
06:30
Новини
06:45
“БОДИЛНИК, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, сезон 1, еп. 115, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
“Мелроуз Плейс”, сезон 1, еп. 18, сериал, драма, САЩ, 2009-2010
11:30
Добрата съпруга”, сезон 1, еп. 6, сериал, криминален, драма, САЩ, 2009
12:30
Новини
13:00
“Медиум”, сезон 5, еп. 5 и 6, сериал, научнофантастична драма, САЩ, 2005
15:00
“Хищна природа”, еп. 2, документална поредица
16:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
16:30
Споделено с Камелия”, ток шоу
17:30
Ранни новини
17:45
“Баркод”, сезон 1, еп. 106, потребителско информационно шоу - повторение
18:15
“Форбс”, документален филм
18:45
Новини
19:45
“Пряка демокрация”, ток шоу
20:45
“Робин Худ”, сезон 3, еп. 3, сериал, приключенски екшън, Великобритания, 2006
21:45
Новини
22:15
Новите досиета”, публицистично предаване
22:45
Хранилище 13”, еп. 4, сериал, фентъзи, драма, САЩ, 2009
23:45
“Дълбоко гърло”, документален, САЩ, 2005
01:20
“Гореща точка”
01:50
Новини - повторение
02:15
Споделено с Камелия”, ток шоу - повторение
03:15
Хранилище 13”, еп. 4, сериал, фентъзи, драма, САЩ, 2009 - повторение
04:00
“Дълбоко гърло”, документален, САЩ, 2005 - повторение