Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 09 Ноември 2011 година

bTV

05:20
Опасни улици” - сериал, еп. 29
06:45
Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
10:00
“Преди обед” - магазинноинформационно предаване с водещ Елена Розберг
11:00
“Мечтатели” - сериал, еп. 132
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Малки тайни” - сериал, еп. 53
14:30
Жестока любов” - сериал, еп. 36
15:30
Листопад” - сериал, еп. 135
16:30
Господари на ефира” /п./
17:00
bTV Новините
17:30
Опасни улици” - сериал, еп. 156
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Листопад” - сериал, еп. 298
21:00
Столичани в повече” - сериал, еп. 17
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
00:00
Долината на вълците” - сериал, еп. 41
01:00
“Преди обед” /п./
02:00
“Мечтатели” /п./ - сериал, еп. 132
03:00
“Търси се…” /п./
04:00
Малки тайни” /п./ - сериал, еп. 53
04:50
Кухнята на Звездев” /п./

bTV Action

06:00
“Кодово име: Съседските деца” - детски сериал
08:00
“Снайперисти” /п./ - сериал, с.3, еп. 1
09:00
В обувките на Сатаната"/п./сериал, с. 2, еп. 8
10:00
“Светкавицата” /п./ - сериал, еп. 3
11:00
“Първите 48 часа”/п./ - документален сериал, еп. 5
12:00
Под подозрение"/п./ - сериал, еп. 13
13:00
Код: Криминално"/п./ - актуално предаване с водещ Мая Костадинова
14:00
“Нищо добро” /п./- Трилър, Великобритания, 1999 г., Режисьор: Джон Флин, В ролите: Стивън Болдуин, Тина Дали и др.
16:00
“Светкавицата”- сериал, еп. 4
17:00
“Първите 48 часа”- документален сериал, еп. 6
18:00
“Снайперисти” - сериал, с.3, еп. 2
19:00
Под подозрение” - сериал, еп. 14
20:00
Код: Криминално” - актуално предаване с водещ Мая Костадинова
21:00
В обувките на Сатаната”- сериал, с. 2, еп. 9
22:00
“Кръв” - Трилър, Драма, САЩ, 2002 г., Режисьор: Уилям А. Грахам, В ролите: Джеймс Каан, Джонатан Шаех, Елизабет Лаки и др.
00:00
Код: Криминално"/п./ - актуално предаване с водещ Мая Костадинова
01:00
“Първите 48 часа” /п./- сериал, еп. 6

bTV Comedy

05:00
На гости на третата планета” /п./ - комедиен сериал, еп. 33, 34
06:00
Царят на квартала” /п./ - комедиен сериал, с. 4, еп. 11, 12
07:00
Гувернантката” /п./ - комедиен сериал, с. 6, еп. 6, 7
08:00
7 живота” - комедиен сериал, еп. 104
09:00
Комиците” /п./ - комедийно шоу
10:00
“Братовчедката Бет” /п./ Комедия, Драма, САЩ, 1998 г., Режисьор: Дес Маканъф, В ролите: Джералдин Чаплин, Хю Лори, Джесика Ланг, Кели Макдоналд, Елизабет Шу, Адън Йънг, Боб Хоскинс
12:00
Моите мили съседи” /п./ - комедиен сериал, еп. 41
14:00
На гости на третата планета” - комедиен сериал, еп. 35, 36
15:00
Али Макбийл” /п./ - сериал, с. 2, еп. 20
16:00
Гувернантката” /п./ - комедиен сериал, с. 6, еп. 8, 9
17:00
Аламинут” /п./ - комедийно шоу
18:00
Моите мили съседи” - комедиен сериал, еп. 42
19:30
Зайнфелд” - комедиен сериал, с. 7, еп. 2, 3
20:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
21:00
“Момиче зад борда” - Романтична комедия, Германия, Режисьор: Хансйорг Турн, В ролите: Изабел Гершке, Майкъл Херле, Мартина Хил и др.
23:00
Али Макбийл” - сериал, с. 2, еп. 21
00:00
Царят на квартала” - комедиен сериал, с. 4, еп. 13, 14
01:00
Зайнфелд” /п./ - комедиен сериал, с. 7, еп. 2, 3
02:00
7 живота” - комедиен сериал, еп. 63
03:00
Али Макбийл” /п./ - сериал, еп. с. 2, еп. 21
04:00
Царят на квартала” /п./ - комедиен сериал, с. 4, еп. 13, 14

Fox Life

07:10
Лондончани - сериал
08:00
Трий Хил - четвърти сезон
08:50
Софи Паркър - втори сезон
09:15
Колеги гадняри - първи сезон
09:40
Едно момиче в Аляска - първи сезон
10:30
Дневник на една бременна - втори сезон
10:55
Най-ужасната седмица - първи сезон
11:20
Частна практика - трети сезон
12:10
Анатомията на Грей - пети сезон
13:00
Софи Паркър - втори сезон
13:25
Войната вкъщи - първи сезон
13:50
Трий Хил - четвърти сезон
14:40
Колеги гадняри - първи сезон
15:05
Колеги гадняри - първи сезон
15:30
Братя и Сестри - втори сезон
16:25
Частна практика - четвърти сезон
17:20
Частна практика - трети сезон
18:15
Анатомията на Грей - пети сезон
19:10
Софи Паркър - втори сезон
19:45
Войната вкъщи - първи сезон
20:02
Дневник на една бременна - втори сезон
20:25
Най-ужасната седмица - първи сезон
21:00
Братя и Сестри - втори сезон
21:55
Жега в Кливланд - втори сезон
22:20
Жега в Кливланд - втори сезон
22:50
Едно момиче в Аляска - първи сезон
23:45
Отчаяни съпруги - пети сезон
00:40
Клъцни - срежи - пети сезон
01:30
Колеги гадняри - първи сезон
01:55
Колеги гадняри - първи сезон
02:20
Лондончани - сериал
03:00
Клъцни - срежи - пети сезон

Kino Nova

05:35
“Шонеси: Железният шериф” - уестърн с уч. на Матю Сетъл, Линда Козловски, Том Боуър и др., /п/
07:25
Обирът” - екшън с уч. на Кейти Грифин, Том Сайзмор, Шерилин Фен, Дейв Фоли и др.
09:50
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 1, /п/
10:40
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 5, /п/
11:40
Трудни години” - уестърн с уч. на Артър Кенеди, Тони Къртис, Колийн Милър и др.
13:25
“Вечната сила на любовта” - драма с уч. на Ерин Котрел, Дейл Мидкиф, Логан Бартоломео и др.
15:10
“Слипърс” - криминален с уч. на Кевин Бейкън, Робърт Де Ниро, Дъстин Хофман, Тери Кини, Брад Пит, Джейсън Патрик, Били Кръдъп, Мини Драйвър и др., /п/
18:00
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 1
19:00
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 5
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 3
21:00
“Кралят на скорпионите” - приключенски екън с уч. на Дуейн Джонсън - Скалата, Стивън Бранд, Майкъл Кларк Дънкан, Кели Хю, Бернард Хил, Ралф Моулър и др.
22:50
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 3, /п/
23:45
“Вечната сила на любовта” - драма с уч. на Ерин Котрел, Дейл Мидкиф, Логан Бартоломео и др., /п/
01:20
Обирът” - екшън с уч. на Кейти Грифин, Том Сайзмор, Шерилин Фен, Дейв Фоли и др., /п/

БНТ 1

05:00
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
05:30
Дързост и красота - тв филм /2850 епизод/п/
06:15
Малки истории
06:30
Денят започва - сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:05
Денят започва с Култура
10:00
По света и у нас
10:10
Денят отблизо
12:00
По света и у нас
12:30
Частен случай
12:35
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/
13:20
Телепазарен прозорец
13:35
Индия - любовна история - тв филм /23 епизод/п/
14:25
Днес и утре
14:50
Сен Тропе - тв филм /23 епизод/п/
15:45
В час ли си: Моето училище
16:00
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
16:20
Приказки за астрономията
16:45
Телепазарен прозорец
17:00
Дързост и красота - тв филм /2851 епизод/
17:45
Малки истории
18:00
По света и у нас
18:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу
19:00
Момичетата Гилмор - тв филм /21 епизод/
19:40
Конкурс за детска песен на Евровизия 2011
19:45
Лека нощ, деца!: Писма от Феликс
20:00
По света и у нас
20:40
БНТ такси
20:50
Спортни новини
21:00
Под прикритие - тв филм /1 сезон, 8 епизод/п/(16)
22:00
Открито
22:30
Икономически новини
23:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу
00:00
Библиотеката/п/
00:30
Фортисимо фест: “Танцова симфония” - концерт на Максим Ешкенази
01:15
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/
02:00
По света и у нас/п от 20:00/
02:40
БНТ такси/п/
02:50
Виж БиБиСи: “Великите влюбени на ХХ век: Дейл Евънс и Рой Роджърс” - документална поредица/п/
03:10
Икономически новини/п/
03:45
В час ли си: Моето училище/п/
04:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/

Диема

05:35
“Куинс Парк Рейнджърс - Манчестър С” - мач от английската Висша Лига, /п/
07:30
“Най-смешните домашни видеоклипове на Америка”, /п/
07:55
“Кобра” - сериал, сезон 1, /п/
09:05
“Кобра 11” - сериал, сезон 14, /п/
10:00
Преследвачът” - екшън с уч. на Лоренцо Ламас, Матиас Хюс, Синди Пас и др.,/п/
12:00
Спасители на плажа” - сериал,сезон 3, /п/
12:55
“Звеното” - сериал, сезон 3, /п/
13:50
Веществени доказателства: Париж” - сериал, сезон 4
14:45
“Херкулес” - сериал, сезон 5
15:40
“Кобра” - сериал, сезон 1
16:35
Неш Бриджис” - сериал, сезон 2
17:30
“Кобра 11” - сериал, сезон 14
18:30
“Най-смешните домашни видеоклипове на Америка”
19:00
Спасители на плажа” - сериал, сезон 3
20:00
“Звеното” - сериал, сезон 3
21:00
Хамелеонът” - сериал, сезон 4
22:00
“Американски кикбоксьор” екшън с уч. на Тери Нортън, Кейт Витали, Брад Морис, Гавин Хууд, Джон Барет и др.
23:45
Хамелеонът” - сериал, сезон 4, /п/
00:40
“Горещи моменти” - еротика
04:00
Веществени доказателства: Париж” - сериал, сезон 4, /п/
04:50
“Херкулес” - сериал, сезон 5, /п/

Диема Фемили

06:30
Предградие на Рая” - сериен филм, сезон 2, /п//
07:00
Бон Апети” - предаване
07:30
Ники Кънчев под наем” - предаване
09:30
“Истинска дама” - сериен филм
10:30
Когато се влюбиш” - теленовела, /п/
11:30
“Под липите " - сериен филм, 2 епизода, /п/
13:30
“Семеен сарай” - сериен филм, /п/
14:30
“Любов назаем” - теленовела, /п/
15:30
" Предградие на Рая" - сериен филм, сезон 2
16:00
Любов и наказание” - теленовела, /п/
17:00
“Под липите " - сериен филм, 2 епизода
19:00
“Семеен сарай” - сериен филм
20:00
Когато се влюбиш” - теленовела
21:00
“Любов назаем” - теленовела
22:00
Любов и наказание” - теленовела
23:00
“Млечният път” - сериен филм, /п/
00:00
“Истинска дама” - сериен филм, /п/

СКАТ

07:00
Ранни вести /на живо/
20:00
Дискусионно студио” /на живо/
21:00
Паралакс” – публицистично предаване/ на живо /
22:30
Карай да върви, това е блус” - с водещ Васко Кръпката /на живо/
06:15
Всички на мегдана” поздравителен концерт/ повторение/

ТВ 7

05:40
“Супер смешно”, риалити, САЩ, 2008
05:55
“Баркод”, сезон 1, еп. 117, потребителско информационно шоу - повторение
06:30
Новини
06:45
“БОДИЛНИК, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, сезон 1, еп. 118, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
“Пространства за живеене”, еп. 3 и 4, лайфстайл предаване
11:30
Добрата съпруга”, сезон 1, еп. 9, сериал, криминален, драма, САЩ, 2009
12:30
Новини
13:00
“Медиум”, сезон 5, еп. 11 и 12, сериал, научнофантастична драма, САЩ, 2005
15:00
“Хищна природа”, еп. 3, документална поредица
16:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
16:30
Споделено с Камелия”, ток шоу
17:30
Ранни новини
17:45
“Баркод”, сезон 1, еп. 109, потребителско информационно шоу - повторение
18:15
“Форбс”, документален филм
18:45
Новини
19:45
“Пряка демокрация”, ток шоу
20:45
“Робин Худ”, сезон 3, еп. 5, сериал, приключенски екшън, Великобритания, 2006
21:45
Новини
22:15
“Последният път”, романтична комедия, драма, САЩ, 2006
00:00
От местопрестъплението: Ню Йорк”, сезон 3, еп. 12 и 13, сериал, САЩ, 2005
01:45
“Гореща точка”
02:15
Новини - повторение
02:40
Споделено с Камелия”, ток шоу - повторение
03:40
От местопрестъплението: Ню Йорк”, сезон 3, еп. 12 и 13, сериал, САЩ, 2005