Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 15 Ноември 2011 година

bTV

05:20
Опасни улици” - сериал, еп. 33
06:45
Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
10:00
“Преди обед” - магазинно-информационно предаване с водещ Елена Розберг
11:00
“Мечтатели” - сериал, еп. 136
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Малки тайни” - сериал, еп. 57
14:30
Жестока любов” - сериал, еп. 40
15:30
Листопад” - сериал, еп. 139
16:30
Господари на ефира” /п./
17:00
bTV Новините
17:30
Опасни улици” - сериал, еп. 161
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Листопад” - сериал, еп. 300
21:00
Пълна лудница” - комедийна поредица
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
00:00
Долината на вълците” - сериал, еп. 45
01:00
“Преди обед” /п./
02:00
“Мечтатели” /п./ - сериал, еп. 136
03:00
Пълна лудница” /п./
04:00
Малки тайни” /п./ - сериал, еп. 57
04:50
Кухнята на Звездев

bTV Action

06:00
“Кодово име: Съседските деца” - детски сериал
06:30
“Eд, Ед и Еди” - детски сериал
08:00
“Снайперисти” /п./ - сериал, с.3, еп. 5
09:00
В обувките на Сатаната"/п./сериал, с. 2, еп. 12
10:00
“Светкавицата” /п./ - сериал, еп. 6
11:00
“Първите 48 часа”/п./ - сериал, еп. 9
12:00
Под подозрение"/п./ - сериал, еп. 17
13:00
Код: Криминално"/п./ - актуално предаване с водещ Мая Костадинова
14:00
“Устоите на земята” - част 1 /п./- Драма, Исторически, Романтика, Трилър, Германия, Канада, 2010 г., Режисьор: Серджио Мимица-Гезан, В ролите: Иън Макшейн, Матю Макфадиън, Доналд Съдърланд, Еди Редмейн, Хейли Атуел, Наталия Вьорнер, Дейвид Оукс, Сам Клафлин, Анатол Таубман и др.
16:00
“Светкавицата” - сериал, еп. 7
17:00
“Първите 48 часа” - документален сериал, еп. 10
18:00
“Снайперисти” - сериал, с.3, еп. 6
19:00
Кости” - сериал, с.2, еп. 1
20:00
Код: Криминално”- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
21:00
В обувките на Сатаната”- сериал, с. 2, еп. 13
22:00
“Устоите на земята” - част 2 - Драма, Исторически, Романтика, Трилър, Германия, Канада, 2010 г., Режисьор: Серджио Мимица-Гезан, В ролите: Иън Макшейн, Матю Макфадиън, Доналд Съдърланд, Еди Редмейн, Хейли Атуел, Наталия Вьорнер, Дейвид Оукс, Сам Клафлин, Анатол Таубман и др.
00:00
Код: Криминално"/п./ - актуално предаване с водещ Мая Костадинова
01:00
“Първите 48 часа” /п./- сериал, еп. 10

bTV Comedy

05:00
На гости на третата планета” /п./ - комедиен сериал, еп. 41, 42
06:00
Царят на квартала” /п./ - комедиен сериал, с. 4, еп. 19, 20
07:00
Гувернантката” /п./ - комедиен сериал, с. 6, еп. 14, 15
08:00
“Седем живота” - комедиен сериал, еп. 110
09:00
Пълна лудница” /п./ - комедийно шоу
10:00
“Семеен обяд” (премиера) /п./ - Комедия, Драма, Семеен, САЩ, 1997 г., Режисьор: Джордж Тилман Младши, В ролите: Ванеса Уилямс, Ниа Лонг, Вивика А. Фокс, Брендън Хамонд и др.
12:00
Моите мили съседи” /п./ - комедиен сериал, еп. 47
14:00
На гости на третата планета” - комедиен сериал, еп. 43, 44
15:00
Али Макбийл” /п./ - сериал, с. 2, еп. 24
16:00
Гувернантката” - комедиен сериал, с. 6, еп. 16, 17
17:00
Комиците” - комедийно шоу
18:00
Моите мили съседи” - комедиен сериал, еп. 48
19:30
Зайнфелд” - комедиен сериал, с. 7, еп. 8, 9
20:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
21:00
“Семейна среща” - Комедия, САЩ, 2003 г., Режисьор: Нийл Израел, В ролите: Джъдж Райнхолд, Брайън Кренстън, Пенелопе Ен Милър, Хейли Тод и др.
23:00
“Приятели” - комедиен сериал, с. 3, еп. 1, 2
00:00
Царят на квартала” - комедиен сериал, с. 4, еп. 21, 22
01:00
Зайнфелд” /п./ - комедиен сериал, с. 7, еп. 8, 9
02:00
7 живота” - комедиен сериал, еп. 69
03:00
“Семеен обяд” (премиера) /п./ - Комедия, Драма, Семеен, САЩ, 1997 г., Режисьор: Джордж Тилман Младши, В ролите: Ванеса Уилямс, Ниа Лонг, Вивика А. Фокс, Брендън Хамонд и др.

Fox Life

07:10
Тим Гън: Наръчник за стил - сериал
08:00
Трий Хил - четвърти сезон
08:50
Софи Паркър - втори сезон
09:15
Колеги гадняри - първи сезон
09:40
Едно момиче в Аляска - първи сезон
10:30
Двама мъже и половина - шести сезон
10:55
Най-ужасната седмица - първи сезон
11:17
Тим Гън: Наръчник за стил - сериал
12:10
Анатомията на Грей - пети сезон
13:00
Софи Паркър - втори сезон
13:25
Войната вкъщи - първи сезон
13:50
Трий Хил - четвърти сезон
14:40
Колеги гадняри - първи сезон
15:05
Колеги гадняри - първи сезон
15:30
Обвързани - пери сезон
15:57
Как се запознх с майка ви - шести сезон
16:25
Двама мъже и половина - седми сезон
16:50
Двама мъже и половина - седми сезон
17:20
Отчаяни съпруги - пети сезон
18:15
Анатомията на Грей - пети сезон
19:10
Софи Паркър - втори сезон
19:45
Войната вкъщи - първи сезон
20:02
Двама мъже и половина - шести сезон
20:25
Най-ужасната седмица - първи сезон
21:00
Братя и Сестри - трети сезон
21:54
Частна практика - четвърти сезон
22:50
Едно момиче в Аляска - първи сезон
23:45
Отчаяни съпруги - пети сезон
00:40
Клъцни - срежи - пети сезон
01:30
Колеги гадняри - първи сезон
01:55
Колеги гадняри - първи сезон
02:20
Тим Гън: Наръчник за стил - сериал
03:00
Клъцни - срежи - пети сезон

Kino Nova

05:50
“Тежки времена” - екшън с уч. на Бърт Рейнолдс, Чарлз Дърнинг, Робърт Лоджия, Мия Сара, Били Дий Уилямс и др., /п/
07:40
В светлината на прожекторите” - екшън с учЕрика Елениак, Ким Коутс, Бригита Дау, Ерин Грей, Стейси Кийч и др.
10:00
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 1, /п/
11:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 5, /п/
12:00
“Опасно приземяване” - трилър с уч. на Джак Уогнър, Кристин Елис, Джеймс Сикинг и др.
13:55
“Завръщане в тайната гради- на” - семеен с уч. на Джоан Плоурайт, Джордж Бейкър, Дейвид Уорнър, Камила Бел и др.
15:50
В клопка” - екшън с уч. на Чарлийз Терон, Къртни Лав, Кевин Бейкън, Дакота Фанинг, Стюарт Таунсенд и др.
18:00
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 1
19:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 5
20:00
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 6
21:00
“Снайперисти” - драма с уч. на Джейми Фокс, Джейк Гиленхал, Питър Сарсгард, Лукас Блек, Ло Минг и др.
23:25
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 6, /п/
00:20
“Завръщане в тайната градина” - семеен с уч. на Джоан Плоурайт, Джордж Бейкър, Дейвид Уорнър, Камила Бел и др., /п/
02:15
В светлината на прожекторите” - екшън с учЕрика Елениак, Ким Коутс, Бригита Дау, Ерин Грей, Стейси Кийч и др., /п/

БНТ 1

05:00
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
05:30
Дързост и красота - тв филм /2854 епизод/п/
06:15
Малки истории
06:30
Денят започва - сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:05
Денят започва с Култура
10:00
По света и у нас
10:10
Денят отблизо
12:00
По света и у нас
12:30
Частен случай
12:35
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/
13:20
Телепазарен прозорец
13:40
Индия - любовна история - тв филм /26 епизод/п/
14:25
Днес и утре
14:50
Сен Тропе - тв филм /26 епизод/п/
15:45
В час ли си: Моето училище
16:00
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
16:20
Приказки за астрономията
16:45
Телепазарен прозорец
17:00
Дързост и красота - тв филм /2855 епизод/
17:45
Малки истории
18:00
По света и у нас
18:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу
19:00
Лакис Сладура - тв филм /2 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!: Писма от Феликс
20:00
По света и у нас
20:40
БНТ такси
20:50
Спортни новини
21:00
Референдум - публицистично шоу
22:00
Виж БиБиСи:“Великите влюбени на ХХ век: Грейси Алън и Джордж Бърнс”- документална поредица
22:30
Икономически новини
23:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу
00:00
Ние и градът/п/
01:00
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/
01:45
Референдум - публицистично шоу /п/
02:45
По света и у нас/п от 20:00/
03:25
БНТ такси/п/
03:35
Видеоклипове
03:50
В час ли си: Моето училище/п/
04:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/

Диема

05:15
Неш Бриджис” - сериал, сезон 3, /п/
06:00
Веществени доказателства: Париж” - сериал, сезон 4, /п/
07:00
“Кобра” - сериал, сезон 1, /п/
07:55
“Кобра 11” - сериал, сезон 14, /п/
09:05
“Звеното” - сериал, сезон 3, /п/
10:00
Извън контрол” - екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Томас Арана, Лора Елена Харинг и др., /п/
12:00
“Най-смешните домашни видеоклипове на Америка”, /п/
12:30
Спасители на плажа” - сериал,сезон 3, /п/
13:30
“Честни измамници” - сериал, сезон 2
14:30
“Херкулес” - сериал, сезон 5
15:30
“Кобра” - сериал, сезон 1
16:30
Неш Бриджис” - сериал, сезон 3
17:30
“Кобра 11” - сериал, сезон 14
18:30
“Най-смешните домашни видеоклипове на Америка”
19:00
Спасители на плажа” - сериал, сезон 3
20:00
“Звеното” - сериал, сезон 3
21:00
Студио “Футбол” - директно
21:45
“Германия - Холандия” - международен приятелски мач, директно
23:40
Студио “Футбол” - директно
00:00
“Класика от Висшата лига: Уотфърд - Портсмут (06-07)” 00:50 “Горещи моменти” - еротика
03:30
“Англия - Испания” - международен приятелски мач, /п/

Диема Фемили

06:30
Предградие на Рая” - сериен филм, сезон 2, /п//
07:00
Бон Апети” - предаване
07:30
Ники Кънчев под наем” - предаване
09:30
“Истинска дама” - сериен филм
10:30
Когато се влюбиш” - теленовела, /п/
11:30
“Под липите " - сериен филм, 2 епизода, /п/
13:30
“Семеен сарай” - сериен филм, /п/
14:30
“Любов назаем” - сериен филм, /п/
15:30
" Предградие на Рая" - сериен филм, сезон 2
16:00
Любов и наказание” - сериен филм, /п/
17:00
“Под липите " - сериен филм, 2 епизода
19:00
“Семеен сарай” - сериен филм
20:00
Когато се влюбиш” - теленовела
21:00
“Любов назаем” - сериен филм
22:00
Любов и наказание” - сериен филм
23:00
“Млечният път” - сериен филм, /п/
00:00
“Истинска дама” - сериен филм, /п/

ТВ 7

05:15
“Супер смешно”, риалити, САЩ, 2008
05:30
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
05:55
“Баркод”, сезон 1, еп. 121, потребителско информационно шоу - повторение
06:30
Новини
06:45
“БОДИЛНИК, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, сезон 1, еп. 122, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
“Пространства за живеене”, еп. 11 и 12, лайфстайл предаване
11:30
Добрата съпруга”, сезон 1, еп. 13, сериал, криминален, драма, САЩ, 2009
12:30
Новини
13:00
“Медиум”, сезон 5, еп. 19, сериал, научнофантастична драма, САЩ, 2005
14:00
Мъртвата зона”, сезон 1, еп. 1, сериал, драма, мистерия, Канада, САЩ, 2002
15:00
“Робин Худ”, сезон 3, еп. 7, сериал, приключенски екшън, Великобритания, 2006 - повторение
16:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
16:30
Споделено с Камелия”, ток шоу
17:30
Ранни новини
17:45
“Баркод”, сезон 1, еп. 113, потребителско информационно шоу - повторение
18:15
“Форбс”, документален филм
18:45
Новини
19:45
“Неочаквана печалба”, екшън, трилър, САЩ, 2001
21:45
Новини
22:15
Комисията Павлов”, коментарно шоу
22:45
“Психоанализа”, романтична комедия, драма, САЩ, 2006
00:15
От местопрестъплението: Ню Йорк”, сезон 3, еп. 16 и 17, сериал, САЩ, 2005
02:05
“Гореща точка”
02:35
Новини - повторение
03:00
Споделено с Камелия”, ток шоу - повторение
04:00
От местопрестъплението: Ню Йорк”, сезон 3, еп. 16 и 17, сериал, САЩ, 2005 - повторение