Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 17 Ноември 2011 година

bTV

05:20
Опасни улици” - сериал, еп. 35
06:45
Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
10:00
“Преди обед” - магазинноинформационно предаване с водещ Елена Розберг
11:00
“Мечтатели” - сериал, еп. 138
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Малки тайни” - сериал, еп. 59
14:30
Жестока любов” - сериал, еп. 42
15:30
Листопад” - сериал, еп. 141
16:30
Господари на ефира” /п./
17:00
bTV Новините
17:30
Опасни улици” - сериал, еп. 163
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Листопад” - сериал, еп. 302, 303
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
00:00
Долината на вълците” - сериал, еп. 47
01:00
“Преди обед” /п./
02:00
“Мечтатели” /п./ - сериал, еп. 138
03:00
Комиците” /п./
04:00
Малки тайни” /п./ - сериал, еп. 59
04:50
Кухнята на Звездев” /п./

bTV Action

06:00
“Eд, Ед и Еди” - детски сериал
08:00
“Снайперисти” /п./- сериал, с.3, еп. 7
09:00
“Експериментът”/п./- сериал, с. 2, еп. 1
10:00
“Светкавицата” /п./ - сериал, еп. 8
11:00
“Първите 48 часа”/п./ - документален сериал, еп. 11
12:00
Кости"/п./- сериал, с.2, еп. 2
13:00
Код: Криминално"/п./ - актуално предаване с водещ Мая Костадинова
14:00
“Устоите на земята”- част 3 /п./ Драма, Исторически, Романтика, Трилър, Германия, Канада, 2010 г., Режисьор: Серджио МимицаГезан, В ролите: Иън Макшейн, Матю Макфадиън, Доналд Съдърланд, Еди Редмейн, Хейли Атуел, Наталия Вьорнер, Дейвид Оукс, Сам Клафлин, Анатол Таубман и др.
16:00
“Светкавицата”- сериал, еп. 9
17:00
“Първите 48 часа”- документален сериал, еп. 12
18:00
“Снайперисти”- сериал, с.3, еп. 8
19:00
Кости”- сериал, с.2, еп. 3
20:00
Код: Криминално”- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
21:00
“Експериментът”- сериал, с. 2, еп. 2
22:00
“Устоите на земята”- част 4 Драма, Исторически, Романтика, Трилър, Германия, Канада, 2010 г., Режисьор: Серджио МимицаГезан, В ролите: Иън Макшейн, Матю Макфадиън, Доналд Съдърланд, Еди Редмейн, Хейли Атуел, Наталия Вьорнер, Дейвид Оукс, Сам Клафлин, Анатол Таубман и др.
00:00
“Турнир - ММА боеве”
01:30
“Операция конфискация”- риалити поредица

bTV Comedy

05:00
На гости на третата планета” /п./ - комедиен сериал, еп. 45, 46
06:00
Царят на квартала” /п./ - комедиен сериал, с. 4, еп. 23, 24
07:00
Гувернантката” /п./ - комедиен сериал, с. 6, еп. 18, 19
08:00
7 живота” - комедиен сериал, еп. 112
09:00
Аламинут” /п./ - комедийно шоу
10:00
“Пиратска ваканция” /п./ - Приключенски, Семеен, Германия, Режисьор: Франциска Майер - Прайс, В ролите: Кристоф Орт, Анн-Катрин Крамър, Макс Тидоф и др.
12:00
Моите мили съседи” /п./ - комедиен сериал, еп. 49
13:30
Господари на ефира” /п./ - комедийно шоу
14:00
На гости на третата планета” - комедиен сериал, еп. 47, 48
15:00
“Приятели” /п./ - комедиен сериал, с. 3, еп. 3, 4
16:00
Гувернантката” - комедиен сериал, с. 6, еп. 20, 21
17:00
Столичани в повече” - сериал, еп. 18
18:00
Моите мили съседи” - комедиен сериал, еп. 50
19:30
Зайнфелд” - комедиен сериал, с. 7, еп. 12, 13
20:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
21:00
“Такси в Ню Йорк” - Комедия, Екшън, Криминален, САЩ, 2004 г., Режисьор: Тим Стори, В ролите: Дженифър Еспозито, Куин Латифа, Джими Фалън, Хенри Симънс
23:00
“Приятели” - комедиен сериал, с. 3, еп. 5, 6
00:00
Царят на квартала” - комедиен сериал, с. 4, еп. 25
00:30
Царят на квартала” - комедиен сериал, с. 5, еп. 1
01:00
Зайнфелд” /п./ - комедиен сериал, с. 7, еп. 12, 13
02:00
7 живота” - комедиен сериал, еп. 21
03:00
“Такси в Ню Йорк” /п./ - Комедия, Екшън, Криминален, САЩ, 2004 г., Режисьор: Тим Стори, В ролите: Дженифър Еспозито, Куин Латифа, Джими Фалън, Хенри Симънс

Fox Life

07:10
Тим Гън: Наръчник за стил - сериал
08:00
Трий Хил - четвърти сезон
08:50
Софи Паркър - втори сезон
09:15
Колеги гадняри - втори сезон
09:40
Едно момиче в Аляска - първи сезон
10:30
Двама мъже и половина - шести сезон
10:55
Най-ужасната седмица - първи сезон
11:17
Тим Гън: Наръчник за стил - сериал
12:10
Анатомията на Грей - пети сезон
13:00
Софи Паркър - втори сезон
13:25
Войната вкъщи - първи сезон
13:50
Трий Хил - четвърти сезон
14:40
Колеги гадняри - втори сезон
15:05
Колеги гадняри - втори сезон
15:30
Братя и Сестри - трети сезон
16:25
Жега в Кливланд - втори сезон
16:50
Жега в Кливланд - втори сезон
17:20
Отчаяни съпруги - пети сезон
18:15
Анатомията на Грей - пети сезон
19:10
Софи Паркър - втори сезон
19:45
Войната вкъщи - първи сезон
20:02
Двама мъже и половина - шести сезон
20:25
Най-ужасната седмица - първи сезон
21:00
Братя и Сестри - трети сезон
21:55
Клюкарката - първи сезон
22:50
Едно момиче в Аляска - първи сезон
23:45
Отчаяни съпруги - пети сезон
00:40
Клъцни - срежи - пети сезон
01:30
Колеги гадняри - втори сезон
01:55
Колеги гадняри - втори сезон
02:20
Тим Гън: Наръчник за стил - сериал
03:00
Клъцни - срежи - пети сезон

Kino Nova

05:15
“Единият остава, другият - не” - комедия с уч. на Шарлот Генсбур, Даниел Отьой, Натали Бей и др., /п/
07:15
Луда надпревара” - комедия с уч. на Упи Голдбърг, Джон Клийз, Роуън Аткинсън, Куба Гудинг мл. и др.
10:00
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 1, /п/
10:55
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 5, /п/
11:55
“Угаснала звезда” - драма с уч. на Серджо Кастелито, Линг Тай и др.
14:05
“Инструкции за действие” - драма с уч. на Емили Роуз, Джони Снийд, Кристин Лати, Ник Зано и др.
15:45
“Призрака и Мрака” - приключенски с уч. на Майкъл Дъглас, Вал Килмър, Том Уилкинсън, Емили Мортимър, Бърнард Хил и др., ,/п/
18:00
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 1
19:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 5
20:00
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 6
21:00
“Всичко, което изгубихме” - драма с уч. на Холи Бери, Бенисио Дел Торо, Дейвид Духовни, Алексис Левлин, Алисън Ломан и др.
23:20
" От местопрестъплението" - сериал, сезон 6, /п/
00:15
“Инструкции за действие” - драма с уч. на Емили Роуз, Джони Снийд, Кристин Лати, Ник Зано и др., /п/
01:55
Луда надпревара” - комедия с уч. на Упи Голдбърг, Джон Клийз, Роуън Аткинсън, Куба Гудинг мл. и др., /п/
04:50
“Угаснала звезда” - драма с уч. на Серджо Кастелито, Линг Тай и др., /п/

БНТ 1

05:00
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
05:30
Дързост и красота - тв филм /2856 епизод/п/
06:15
Малки истории
06:30
Денят започва - сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:05
Денят започва с Култура
10:00
По света и у нас
10:10
Денят отблизо
12:00
По света и у нас
12:30
Частен случай
12:35
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/
13:20
Телепазарен прозорец
13:40
Индия - любовна история - тв филм /28 епизод/п/
14:25
Днес и утре
14:50
Сен Тропе - тв филм /28 епизод/п/
15:45
В час ли си: Моето училище
16:00
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
16:20
Приказки за астрономията
16:45
Телепазарен прозорец
17:00
Дързост и красота - тв филм /2857 епизод/
17:45
Малки истории
18:00
По света и у нас
18:15
Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
18:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу
19:00
Лакис Сладура - тв филм /4 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!: Писма от Феликс
20:00
По света и у нас
20:35
БНТ такси
20:45
Спортни новини
20:55
Под прикритие - тв филм/1 сезон, 12, последен епизод/ (16)
22:00
Виж БиБиСи: “Великите влюбени на ХХ век: Лусил Бол и Дези Арназ” - документална поредица
22:30
Икономически новини
23:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу
00:00
Кино еSпресо/п/
00:30
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/
01:15
По света и у нас/п от 20:00/
01:55
БНТ такси/п/
02:05
Виж БиБиСи: “Великите влюбени на ХХ век: Лусил Бол и Дези Арназ” - документална поредица/п/
02:35
Икономически новини/п/
03:05
Днес и утре/п/
03:30
Видеоклипове
03:45
В час ли си: Моето училище/п/
04:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/

Диема

05:15
Неш Бриджис” - сериал, сезон 3, /п/
06:00
“Честни измамници” - сериал, сезон 2, /п/
07:00
“Кобра” - сериал, сезон 1, /п/
07:55
“Кобра 11” - сериал, сезон 14, /п/
09:05
“Звеното” - сериал, сезон 3, /п/
10:00
“Войната на Логан: Въпрос на чест” - екшън с уч. на Еди Сибриан, Чък Норис, Джеф Кобер, Джеймс Гамон, Р.Д. Кол и др., /п/
12:00
“Най-смешните домашни видеоклипове на Америка”, /п/
12:30
Спасители на плажа” - сериал,сезон 3, /п/
13:30
“Честни измамници” - сериал, сезон 2
14:30
“Херкулес” - сериал, сезон 5
15:30
“Кобра” - сериал, сезон 1
16:30
Неш Бриджис” - сериал, сезон 3
17:30
“Кобра 11” - сериал, сезон 14
18:30
“Най-смешните домашни видеоклипове на Америка”
19:00
Спасители на плажа” - сериал, сезон 3
20:00
“Звеното” - сериал, сезон 3
21:00
Хамелеонът” - сериал, сезон 4
22:00
“Инстинкт” - трилър с уч. на Антъни Хопкинс, Куба Гудинг мл., Доналд Съдърланд, Мора Тиърни, Джордж Дзъндза, Джон Аштън и др.
00:25
Хамелеонът” - сериал, сезон 4, /п/
01:20
“Горещи моменти” - еротика
04:15
“Германия - Холандия " - международен приятелски мач, /п/

Диема Фемили

06:30
Предградие на Рая” - сериен филм, сезон 2, /п//
07:00
Бон Апети” - предаване
07:30
Ники Кънчев под наем” - предаване
09:30
“Истинска дама” - сериен филм
10:30
Когато се влюбиш” - теленовела, /п/
11:30
“Под липите " - сериен филм, 2 епизода, /п/
13:30
“Семеен сарай” - сериен филм, /п/
14:30
“Любов назаем” - сериен филм, /п/
15:30
" Предградие на Рая" - сериен филм, сезон 2
16:00
Любов и наказание” - сериен филм, /п/
17:00
“Под липите " - сериен филм, 2 епизода
19:00
“Семеен сарай” - сериен филм
20:00
Когато се влюбиш” - теленовела
21:00
“Любов назаем” - сериен филм
22:00
Любов и наказание” - сериен филм
23:00
“Млечният път” - сериен филм, /п/
00:00
“Истинска дама” - сериен филм, /п/

ТВ 7

05:30
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
05:55
“Баркод”, сезон 1, еп. 123, потребителско информационно шоу - повторение
06:30
Новини
06:45
“БОДИЛНИК , сутрешен блок
09:30
“Баркод”, сезон 1, еп. 124, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
“Пространства за живеене”, еп. 15 и 16, лайфстайл предаване
11:30
Добрата съпруга”, сезон 1, еп. 15, сериал, криминален, драма, САЩ, 2009
12:30
Новини
13:00
Мъртвата зона”, сезон 1, еп. 4 и 5, сериал, драма, мистерия, Канада, САЩ, 2002
15:00
“Робин Худ”, сезон 3, еп. 8, сериал, приключенски екшън, Великобритания, 2006 - повторение
16:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
16:30
Споделено с Камелия”, ток шоу
17:30
Ранни новини
17:45
“Баркод”, сезон 1, еп. 115, потребителско информационно шоу - повторение
18:15
“Форбс”, документален филм
18:45
Новини
19:45
Търнър и Хуч”, криминална комедия, САЩ
21:45
Новини
22:15
Комисията Павлов”, коментарно шоу
22:45
“Рим”, сезон 1, еп. 9, сериал, историческа драма, Великобритания, САЩ, 2005-2007
23:45
“Да, господин министър”, сезон 3, еп. 2, сериал, комедия, Великобритания, 1980-1984
00:20
“Зарежи!”, комедия, драма, САЩ, 2006, с Бърт Рейнолдс, Робърт Лоджа, Ракел Уелч, Ричард Греко
01:45
“Гореща точка”
02:15
Новини - повторение
02:40
Споделено с Камелия”, ток шоу - повторение
03:40
“Рим”, сезон 1, еп. 9, сериал, историческа драма, Великобритания, САЩ, 2005-2007 - повторение
04:25
“Да, господин министър”, сезон 3, еп. 2, сериал, комедия, Великобритания, 1980-1984