Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 18 Ноември 2011 година

bTV

05:20
Опасни улици” - сериал, еп. 36
06:45
Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
10:00
“Преди обед” - магазинноинформационно предаване с водещ Елена Розберг
11:00
“Мечтатели” - сериал, еп. 139
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Малки тайни” - сериал, еп. 60
14:30
Жестока любов” - сериал, еп. 43
15:30
Листопад” - сериал, еп. 142
16:30
Господари на ефира” /п./
17:00
bTV Новините
17:30
Опасни улици” - сериал, еп. 164
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Листопад” - сериал, еп. 304
21:00
Комиците” - комедийно шоу
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
00:00
Долината на вълците” - сериал, еп. 48
01:00
“Преди обед” /п./
02:00
“Мечтатели” /п./ - сериал, еп. 139
03:00
Комиците” /п./
03:50
Отпечатъци” /п./
04:40
Малки тайни” /п./ - сериал, еп. 60

bTV Action

06:00
“Eд, Ед и Еди” - детски сериал
08:00
“Снайперисти” /п./ - сериал, с.3, еп. 8
09:00
“Експериментът”/п./- сериал, с. 2, еп. 2
10:00
“Светкавицата” /п./ - сериал, еп. 9
11:00
“Първите 48 часа”/п./ - документален сериал, еп. 12
12:00
Кости” /п./- сериал, с.2, еп. 3
13:00
Код: Криминално"/п./ - актуално предаване с водещ Мая Костадинова
14:00
“Устоите на земята” - част 4 /п./ - Драма, Исторически, Романтика, Трилър, Германия, Канада, 2010 г., Режисьор: Серджио Мимица-Гезан, В ролите: Иън Макшейн, Матю Макфадиън, Доналд Съдърланд, Еди Редмейн, Хейли Атуел, Наталия Вьорнер, Дейвид Оукс, Сам Клафлин, Анатол Таубман и др.
16:00
“Светкавицата” - сериал, еп. 10
17:00
“Първите 48 часа”- документален сериал, еп. 13
18:00
“Снайперисти”- сериал, с.3, еп. 9
19:00
Кости” - сериал, с.2, еп. 4
20:00
Код: Криминално”- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
21:00
“Експериментът”- сериал, с. 2, еп. 3
22:00
“Универсален войник” - Фантастика, Екшън, Драма, САЩ, 1992 г., Режисьор: Роланд Емерих, В ролите: Ед О’Рос, Джери Орбах, Али Уокър, Жан-Клод Ван Дам, Долф Лунгрен и др.
00:00
“Турнир - ММА боеве”
01:30
“Операция конфискация”- риалити поредица

bTV Comedy

05:00
На гости на третата планета” /п./ - комедиен сериал, еп. 47, 48
06:00
Царят на квартала” /п./ - комедиен сериал, с. 4, еп. 25
06:30
Царят на квартала” /п./ - комедиен сериал, с. 5, еп. 1
07:00
Гувернантката” - комедиен сериал, с. 6, еп. 20, 21
08:00
7 живота” - комедиен сериал, еп. 113
09:00
Столичани в повече” /п./ - сериал, еп. 18
10:00
“Такси в Ню Йорк” /п./ - Комедия, Екшън, Криминален, САЩ, 2004 г., Режисьор: Тим Стори, В ролите: Дженифър Еспозито, Куин Латифа, Джими Фалън, Хенри Симънс
12:00
Моите мили съседи” /п./ - комедиен сериал, еп. 50
13:30
Господари на ефира” /п./ - комедийно шоу
14:00
На гости на третата планета” - комедиен сериал, еп. 49, 50
15:00
“Приятели” /п./ - комедиен сериал, с. 3, еп. 5, 6
16:00
Гувернантката” /п./ - комедиен сериал, с. 6, еп. 22
16:30
“Сядай и мълчи” - комедийна поредица
17:00
Комиците” - комедийно шоу
18:00
Моите мили съседи” - комедиен сериал, eп. 51
20:00
Зайнфелд” - комедиен сериал, с. 7, еп. 14
20:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
21:00
Работещо момиче” - Романтична комедия, САЩ, 1988 г., Режисьор: Майк Никълс, В ролите: Харисън Форд, Мелани Грифит, Сигърни Уивър, Алек Болдуин, Джоан Кюсак и др.
23:00
“Приятели” - комедиен сериал, с. 3, еп. 7, 8
00:00
Царят на квартала” - комедиен сериал, с. 5, еп. 2, 3
01:00
Зайнфелд” /п./ - комедиен сериал, с. 7, еп. 14
01:30
“Маски” - комедийна поредица
02:00
7 живота” - комедиен сериал, еп. 72
03:00
Работещо момиче” /п./ - Романтична комедия, САЩ, 1988 г., Режисьор: Майк Никълс, В ролите: Харисън Форд, Мелани Грифит, Сигърни Уивър, Алек Болдуин, Джоан Кюсак и др.

Fox Life

07:09
Тим Гън: Наръчник за стил - сериал
07:59
Трий Хил - четвърти сезон
08:50
Софи Паркър - втори сезон
09:15
Колеги гадняри - втори сезон
09:39
Едно момиче в Аляска - първи сезон
10:30
Двама мъже и половина - шести сезон
10:55
Най-ужасната седмица - втори сезон
11:16
Тим Гън: Наръчник за стил - сериал
12:09
Анатомията на Грей - пети сезон
13:00
Софи Паркър - втори сезон
13:25
Войната вкъщи - първи сезон
13:49
Трий Хил - четвърти сезон
14:40
Колеги гадняри - втори сезон
15:05
Колеги гадняри - втори сезон
15:29
Братя и Сестри - трети сезон
16:24
Клюкарката - първи сезон
17:19
Отчаяни съпруги - пети сезон
18:14
Анатомията на Грей - пети сезон
19:10
Софи Паркър - втори сезон
19:45
Войната вкъщи - първи сезон
20:02
Двама мъже и половина - шести сезон
20:25
Най-ужасната седмица - втори сезон
20:59
Братя и Сестри - трети сезон
21:54
Сестри по неволя - първи сезон
22:19
Сестри по неволя - първи сезон
22:49
Едно момиче в Аляска - първи сезон
23:44
Отчаяни съпруги - пети сезон
00:39
Клъцни - срежи - пети сезон
01:30
Колеги гадняри - втори сезон
01:55
Колеги гадняри - втори сезон
02:20
Тим Гън: Наръчник за стил - сериал
03:00
Клъцни - срежи - пети сезон

Kino Nova

07:00
Обирът” - екшън с уч. на Кейти Грифин, Том Сайзмор, Шерилин Фен, Дейв Фоли и др.
09:25
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 1, /п/
10:25
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 5, /п/
11:25
“Ларс и истинското момиче” - комедия с уч. на Раян Гослинг, Пол Шнайдър, Емили Мортимър и др.
13:35
“Хиляда акра” - драма с уч. на Мишел Пфайфър, Джесика Ланг, Колин Фърт, Дженифър Джейсън Лей и др.
15:40
“Всичко, което изгубихме” - драма с уч. на Холи Бери, Бенисио Дел Торо, Дейвид Духовни, Алексис Левлин, Алисън Ломан и др., /п/
18:00
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 1
19:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 5
20:00
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 6
21:00
Маями Вайс” - екшън с уч. на Колин Фарел, Джейми Фокс, Ли Гонг, Чаран Хиндс, Джъстин Теро, Наоми Харис и др.
23:35
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 6, /п/
00:30
“Инланд Емпайър” - мистери с уч. на Лора Дърн, Джеръми Айрънс, Джъстин Теро и др.

БНТ 1

05:00
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
05:30
Дързост и красота - тв филм /2857 епизод/п/
06:15
Малки истории
06:30
Денят започва - сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:05
Денят започва с Култура
10:00
По света и у нас
10:15
Олимпийски хроники
11:00
Парламентарен контрол - пряко предаване от НС
14:00
Открито с Валя Ахчиева/п/
14:30
Вяра и общество с Горан Благоев/п/
15:30
Специализирано предаване за хора с увреден слух
15:45
В час ли си: Моето училище
16:00
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
16:20
Приказки за астрономията
16:45
Телепазарен прозорец
17:00
Дързост и красота - тв филм /2858 епизод/
17:45
Малки истории
18:00
По света и у нас
18:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу
19:00
Лакис Сладура - тв филм /5 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!: Писма от Феликс
20:00
По света и у нас
20:40
БНТ такси
20:50
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Монгол - игрален филм/копродукция, 2007г./, режисьор Сергей Бодров, в ролите: Алия, Теген Ао, Таданобу Асано, Йинг Бай, Хулан Чулуун и др. (12)
00:00
По света и у нас
00:10
Полет над нощта - нощен блок
03:00
По света и у нас/п от 20:00/
03:40
БНТ такси/п/
03:50
Панорама с Бойко Василев/п/
04:50
Видеоклипове

Диема

06:00
“Честни измамници” - сериал, сезон 2, /п/
07:00
“Кобра” - сериал, сезон 1, /п/
07:55
“Кобра 11” - сериал, сезон 14, /п/
09:05
“Звеното” - сериал, сезон 3, /п/
10:00
В светлината на прожекторите” - екшън с уч. на Ерика Елениак, Ким Коутс, Бригита Дау, Ерин Грей, Стейси Кийч и др.
12:00
“Най-смешните домашни видеоклипове на Америка”, /п/
12:30
Спасители на плажа” - сериал,сезон 3, /п/
13:30
“Честни измамници” - сериал, сезон 2
14:30
“Херкулес” - сериал, сезон 5
15:30
“Кобра” - сериал, сезон 1
16:30
Неш Бриджис” - сериал, сезон 3
17:30
Макгайвър” - сериал, сезон 1
18:30
“Най-смешните домашни видеоклипове на Америка”
19:00
Спасители на плажа” - сериал, сезон 3
20:00
“Звеното” - сериал, сезон 3
21:00
Хамелеонът” - сериал, сезон 4
22:00
“Далечната земя” - уестърн с уч. на Хари Морган, Робърт Уилки, Джеймс Стюарт, Уолтър Бренън и др.
23:50
Хамелеонът” - сериал, сезон 4, /п/
00:45
“Фрактура” - предаване за рок музика, /п/
03:05
“Англия - Швеция” - международен приятелски мач, /п/

Диема Фемили

06:30
Предградие на Рая” - сериен филм, сезон 2, /п//
07:00
Бон Апети” - предаване
07:30
Ники Кънчев под наем” - предаване
09:30
“Истинска дама” - сериен филм
10:30
Когато се влюбиш” - теленовела, /п/
11:30
“Под липите " - сериен филм, 2 епизода, /п/
13:30
“Семеен сарай” - сериен филм, /п/
14:30
“Любов назаем” - сериен филм, /п/
15:30
" Предградие на Рая" - сериен филм, сезон 2
16:00
Любов и наказание” - сериен филм, /п/
17:00
“Под липите " - сериен филм, 2 епизода
19:00
“Семеен сарай” - сериен филм
20:00
Когато се влюбиш” - теленовела
21:00
“Любов назаем” - сериен филм
22:00
Любов и наказание” - сериен филм
23:00
“Млечният път” - сериен филм, /п/
00:00
Клуб Нюз” - забавно предаване, /п/
00:40
“Истинска дама” - сериен филм, /п/

ТВ 7

05:00
Комисията Павлов”, коментарно шоу - повторение
05:30
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
05:55
“Баркод”, сезон 1, еп. 124, потребителско информационно шоу - повторение
06:30
Новини
06:45
“БОДИЛНИК, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, сезон 1, еп. 125, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
“Пространства за живеене”, еп. 17 и 18, лайфстайл предаване
11:30
Добрата съпруга”, сезон 1, еп. 16, сериал, криминален, драма, САЩ, 2009
12:30
Новини
13:00
Мъртвата зона”, сезон 1, еп. 6 и 7, сериал, драма, мистерия, Канада, САЩ, 2002
15:00
“Босове под прикритие”, сезон 1, еп. 2, риалити, САЩ, 2010-2011, с Марк Келър - повторение
16:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
16:30
Споделено с Камелия”, ток шоу
17:30
Ранни новини
17:45
“Баркод”, сезон 1, еп. 116, потребителско информационно шоу - повторение
18:15
“Форбс”, документален филм
18:45
Новини
19:45
“Пряка демокрация”, ток шоу
20:45
“Робин Худ”, сезон 3, еп. 9, сериал, приключенски екшън, Великобритания, 2006
21:45
Новини
22:15
Новите досиета”, сезон 1, еп. 3, публицистично предаване
22:45
Хранилище 13”, еп. 5, сериал, фентъзи, драма, САЩ, 2009
23:45
Панаир на суетата”, телевизионен таблоид
00:45
“Лов на вещици”, криминален, мистерия, САЩ, 1994
02:30
“Гореща точка”
03:00
Новини - повторение
03:30
Споделено с Камелия”, ток шоу - повторение
04:35
Хранилище 13”, еп. 5, сериал, фентъзи, драма, САЩ, 2009 - повторение