Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 21 Ноември 2011 година

bTV

05:20
Опасни улици” - сериал, еп. 37
06:45
Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
10:00
“Преди обед” - магазинноинформационно предаване с водещ Елена Розберг
11:00
“Мечтатели” - сериал, еп. 140
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Малки тайни” - сериал, еп. 61
14:30
Жестока любов” - сериал, еп. 44
15:30
Листопад” - сериал, еп. 143
17:00
bTV Новините
17:30
Опасни улици” - сериал, еп. 164
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Стъклен дом: Наказанието” - сериал, еп. 4
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
00:00
Долината на вълците” - сериал, еп. 49
01:00
“Преди обед” /п./
02:00
“Мечтатели” /п./ - сериал, еп. 140
03:00
“Модерно” /п./
04:00
Малки тайни” /п./ - сериал, еп. 61
04:50
Кухнята на Звездев” /п./

bTV Action

06:00
“Бен Тен”/п./ - детски сериал
07:00
“Eд, Ед и Еди” - детски сериал
08:00
Смъртоносна битка” /п./ - сериал, еп. 14
09:00
Такъв е животът: Новите българи”/п./ - документално риалити, с.2, еп. 3
10:00
“Зона Спорт” /п./ - обзорно спортно предаване с водещ Красимир Минев
11:00
“Първите 48 часа”/п./ - документално риалити, еп. 13
12:00
Кости” /п./- сериал, с.2, еп.4
13:00
“Код криминално”/п./ - актуално предаване с водещ Мая Костадинова
14:00
“Полицейска Академия 3: Отново в академията” - Комедия, Криминален, САЩ, 1986 г., Режисьор: Джери Перис, В ролите: Буба Смит, Майкъл Уинслоу, Стив Гутенберг, Дейвид Граф, Марион Рамзи, Колийн Кемп, Хауърд Хесеман и др.
16:00
“Светкавицата”- сериал, еп. 11
17:00
“Първите 48 часа” - сериал, с.2, еп. 1
18:00
“Снайперисти” - сериал, с.3, еп. 10
19:00
Кости” - сериал, с.2, еп.5
20:00
Код: Криминално”- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
21:00
“Експериментът”- сериал, с. 2, еп. 4
22:00
“Малката Одеса” - Драма, Криминален, САЩ, 1994 г., Режисьор: Джеймс Грей
00:00
“Код криминално”/п./ - актуално предаване с водещ Мая Костадинова
01:00
“Първите 48 часа” /п./- сериал, с.2, еп. 1

bTV Comedy

05:00
Пълна лудница” /п./ - комедийно шоу
06:00
Царят на квартала” /п./ - комедиен сериал, с. 5, еп. 2, 3
07:00
Гувернантката” /п./ - комедиен сериал, с. 6, еп. 22
07:30
“Сядай и мълчи” - комедийна поредица
08:00
7 живота” - комедиен сериал, еп. 116
09:00
Пълна лудница” - комедийно шоу
10:00
“Момичета шпиони” /п./ Комедия, Екшън, Романтичен, САЩ, 2004 г., Режисьор: Анджела Pобинcън, В ролите: Capa Фостъp, Джоpдaнa Бpустъp, Мегaн Гууд, Дейвън Aоки, Джил Pичи, Xолънд Tейлъp, Мaйкъл Клapк Дънкaн, Джоф Cтълтс
12:00
Моите мили съседи” /п./ - комедиен сериал, еп. 53
13:30
Господари на ефира” /п./ - комедийно шоу
14:00
На гости на третата планета” - комедиен сериал, еп. 51, 52
15:00
“Приятели” /п./ - комедиен сериал, с. 3, еп. 7, 8
16:00
“Баровки” - комедиен сериал, с. 3, еп. 1, 2
17:00
Пълна лудница” - комедийно шоу
18:00
Моите мили съседи” - комедиен сериал, еп. 54
19:30
Зайнфелд” - комедиен сериал, с. 7, еп. 15, 16
20:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
21:00
“Гардън Стейт” - Драма, Романтичен, САЩ, 2004 г., Режисьор: Зак Браф, В ролите: Зак Браф, Иън Холм, Рон Лийбман, Метод Мен, Натали Портман, Питър Сарсгаард
23:00
“Приятели” - комедиен сериал, с. 3, еп. 9, 10
00:00
Царят на квартала” - комедиен сериал, с. 5, еп. 4, 5
01:00
Аламинут” /п./ - комедийно шоу
01:30
“Маски” - комедийна поредица
02:00
7 живота” - комедиен сериал, еп. 75
03:00
7 живота” /п./ - комедиен сериал, еп. 116
04:00
Царят на квартала” /п./ - комедиен сериал, с. 5, еп. 4, 5

Fox Life

07:10
Тим Гън: Наръчник за стил - сериал
08:00
Грозната Бети - четвърти сезон
08:50
Софи Паркър - втори сезон
09:15
Колеги гадняри - втори сезон
09:40
Едно момиче в Аляска - първи сезон
10:30
Двама мъже и половина - шести сезон
10:55
Най-ужасната седмица - втори сезон
11:17
Тим Гън: Наръчник за стил - сериал
12:10
Анатомията на Грей - пети сезон
13:00
Софи Паркър - втори сезон
13:25
Войната вкъщи - първи сезон
13:50
Грозната Бети - четвърти сезон
14:40
Колеги гадняри - втори сезон
15:05
Колеги гадняри - втори сезон
15:30
Братя и Сестри - трети сезон
16:25
Сестри по неволя - първи сезон
16:50
Сестри по неволя - първи сезон
17:20
Отчаяни съпруги - пети сезон
18:15
Анатомията на Грей - пети сезон
19:10
Софи Паркър - втори сезон
19:45
Войната вкъщи - първи сезон
20:02
Двама мъже и половина - шести сезон
20:25
Най-ужасната седмица - втори сезон
21:00
Обвързани - пери сезон
21:30
Как се запознах с майка ви - шести сезон
21:55
Двама мъже и половина - седми сезон
22:20
Двама мъже и половина - седми сезон
22:50
Зловеща семейна история - сериал
23:45
Отчаяни съпруги - пети сезон
00:40
Клъцни - срежи - пети сезон
01:30
Колеги гадняри - втори сезон
01:55
Колеги гадняри - втори сезон
02:20
Тим Гън: Наръчник за стил - сериал
03:00
Клъцни - срежи - пети сезон

Kino Nova

05:35
“Марко Поло” - приключенски с уч. на Иън Зомерхалдер, Брайън Денахи, Марк Джакс, Алан Шърман и др., II част, /п/
07:20
“Поле на мечтите” - драма с уч. на Кевин Костнър, Ейми Мадиган, Джеймс Ърл Джоунс, Рей Лиота и др., /п/
10:00
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 2, /п/
11:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 5, /п/
12:00
“Облъчване” - драма с уч. на Жак Дютронк, Лора Сме, Марте Келер, Паскал Елбе, Алексис Лоре и др.
14:00
“Почти жена” - драма с уч. Уанда де Хесус, Мириам Колон, Клиф де Янг и др.
15:50
“О, братко, къде си?” - приключенска комедия с уч. на Джордж Клуни, Джон Туртуро, Тим Блейк Нелсън, Холи Хънтър, Джон Гудман и др., /п/
18:00
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 2
19:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 5
20:00
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 6
21:00
“Лъжльото” - комедия с уч. на Джим Кери, Мора Тиърни, Кари Елуис, Сузи Кърц, Дженифър Тили, Джъстин Купър и др.
22:45
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 6, /п/
23:45
“Почти жена” - драма с уч. Уанда де Хесус, Мириам Колон, Клиф де Янг и др.,/п/
01:35
“Часът на сенките” - драма с уч. на Питър Уелър, Балтазар Гетии др.

БНТ 1

05:25
Дързост и красота - тв филм /2858 епизод/п/
06:05
Малки истории
06:20
Национален календар: Въведение Богородично /Ден на християнското семейство/
06:30
Денят започва - сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:05
Денят започва с Култура
10:00
По света и у нас
10:10
Денят отблизо
12:00
По света и у нас
12:30
Частен случай
12:35
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/
13:20
Телепазарен прозорец
13:40
Индия - любовна история - тв филм /29 епизод/п/
14:25
Днес и утре
14:50
Сен Тропе - тв филм /29 епизод/п/
15:45
В час ли си: Моето училище
16:00
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
16:20
Приказки за астрономията
16:45
Телепазарен прозорец
17:00
Дързост и красота - тв филм /2859 епизод/
17:45
Малки истории
18:00
По света и у нас
18:25
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу
18:55
Лакис Сладура - тв филм /6 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!: Писма от Феликс
20:00
По света и у нас
20:50
БНТ такси
21:00
Спортни новини
21:10
Падащи небеса - 10-сериен тв филм /САЩ, 2011г./, 1 епизод, продуцент Стивън Спилбърг, режисьор Грег Бийман, в ролите: Ноа Уайли, Муун Блъдгууд, Дрю Рой и др.
22:00
В кадър
22:30
Икономически новини
23:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу
00:00
БунтАРТ/п/
00:30
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/
01:15
Виж БиБиСи: “Седемте епохи на рока” - документален филм /6 епизод/п/
02:05
По света и у нас/п от 20:00/
02:50
БНТ такси/п/
03:00
Икономически новини/п/
03:30
Видеоклипове
03:45
В час ли си: Моето училище/п/
03:55
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/
04:55
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/

Диема

05:15
“Боен план” - сериал, сезон 1, /п/
06:00
“Честни измамници” - сериал, сезон 2, /п/
06:50
“Кобра” - сериал, сезон 1, /п/
07:50
Макгайвър” - сериал, сезон 1, /п/
09:05
“Звеното” - сериал, сезон 3, /п/
10:00
Млади стрелци 2” - екшън с уч. Емилио Естевес, Кийфър Съдърланд, Крисчън Слейтър, Лу Даймънд Филипс, Уилям Петерсен, Алън Рък и др., /п/
12:00
“Най-смешните домашни видеоклипове на Америка”, /п/
12:30
Спасители на плажа” - сериал,сезон 3, /п/
13:30
“Честни измамници” - сериал, сезон 2
14:30
“Херкулес” - сериал, сезон 5
15:30
“Кобра” - сериал, сезон 1
16:30
Неш Бриджис” - сериал, сезон 3
17:30
Макгайвър” - сериал, сезон 1
18:30
“Най-смешните домашни видеоклипове на Америка”
19:00
Спасители на плажа” - сериал, сезон 3
20:00
“Звеното” - сериал, сезон 4
21:00
Хамелеонът” - сериал, сезон 4
22:00
“Командир на взвод” - военен с уч. на Майкъл Дудикоф, Робърт Лайънс, Майкъл де Лоренцо, Рик Фитс, Уилям Смит и др.
23:55
Хамелеонът” - сериал, сезон 4, /п/
00:50
“Горещи моменти” - еротика
03:30
“Норич Сити - Арсенал” - мач от английската Висша Лига, /п/

Диема Фемили

06:30
Предградие на Рая” - сериен филм, сезон 2, /п//
07:00
Бон Апети” - предаване
07:30
Ники Кънчев под наем” - предаване
09:30
“Истинска дама” - сериен филм
10:30
Когато се влюбиш” - теленовела, /п/
11:30
“Под липите " - сериен филм, 2 епизода, /п/
13:30
“Семеен сарай” - сериен филм, /п/
14:30
“Любов назаем” - сериен филм, /п/
15:30
" Предградие на Рая" - сериен филм, сезон 2
16:00
Любов и наказание” - сериен филм, /п/
17:00
“Под липите " - сериен филм, 2 епизода
19:00
“Семеен сарай” - сериен филм
20:00
Когато се влюбиш” - теленовела
21:00
“Любов назаем” - сериен филм
22:00
Любов и наказание” - сериен филм
23:00
“Млечният път” - сериен филм, /п/
00:00
“Истинска дама” - сериен филм, /п/

СКАТ

07:00
Ранни вести /на живо/
12:45
От упор” /повторение/
14:15
Паралакс” /повторение/
18:30
Здравословно” с Христо Деянов / на живо /
20:00
Дискусионно студио” /на живо/
21:00
Зад фасадата” /на живо/
22:00
Новини. Прогноза за времето /повторение/
00:00
Новини. Прогноза за времето. / повторение /
00:30
Дискусионно студио” / повторение /
01:30
Класическа музика
02:00
Здравословно” с Христо Деянов /повторение/
06:15
Всички на мегдана” поздравителен концерт/ повторение/

ТВ 7

06:00
“Неуловимите”, разследваща журналистика - повторение
06:30
Новини
06:45
“БОДИЛНИК , сутрешен блок
09:30
“Баркод”, сезон 1, еп. 126, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
“ТВ МОЛ”, телепазарен прозорец
11:00
“Пространства за живеене”, еп. 19, лайфстайл предаване
11:30
Добрата съпруга”, сезон 1, еп. 17, сериал, криминален, драма, САЩ, 2009
12:30
Новини
13:00
Мъртвата зона”, сезон 1, еп. 8 и 9, сериал, драма, мистерия, Канада, САЩ, 2002
15:00
“Робин Худ”, сезон 3, еп. 9, сериал, приключенски екшън, Великобритания, 2006 - повторение
16:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
16:30
Споделено с Камелия”, ток шоу
17:30
Ранни новини
17:45
“Баркод”, сезон 1, еп. 117, потребителско информационно шоу - повторение
18:15
“Форбс”, документален филм
18:45
Новини
19:45
“Всичко е танц”, драма, САЩ, 2008
21:45
Новини
22:15
“Робин Худ”, сезон 3, еп. 9, сериал, приключенски екшън, Великобритания, 2006
23:15
От местопрестъплението: Ню Йорк”, сезон 3, еп. 20 и 21, сериал, САЩ, 2005
00:55
“Гореща точка”
01:25
Новини - повторение
01:55
Мъртвата зона”, сезон 1, еп. 8 и 9, сериал, драма, мистерия, Канада, САЩ, 2002 - повторение
03:35
Споделено с Камелия”, ток шоу - повторение
04:35
От местопрестъплението: Ню Йорк”, сезон 3, еп. 20, сериал, САЩ, 2005 - повторение