Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 09 Декември 2011 година

bTV

05:20
Опасни улици” - сериал, еп. 51
06:45
Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
10:00
“Преди обед” - магазинно-информационно предаване с водещ Елена Розберг
11:00
“Мечтатели” - сериал, еп. 154
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Малки тайни” - сериал, еп. 75
14:30
Жестока любов” - сериал, еп. 58
15:30
Листопад” - сериал, еп. 157
16:30
Господари на ефира” /п./
17:00
bTV Новините
17:30
Опасни улици” - сериал, еп. 178
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Листопад” - сериал, еп. 315
21:00
Комиците” - комедийно шоу
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
00:00
Долината на вълците” - сериал, еп. 63
01:00
“Преди обед” /п./
02:00
“Мечтатели” /п./ - сериал, еп. 154
03:00
Комиците” /п./
03:50
Отпечатъци” /п./
04:40
Малки тайни” /п./ - сериал, еп. 75

bTV Action

06:00
Електрошок” - детски сериал
08:00
“Прокурорът”/п./- сериал, с.2, еп. 10
09:00
“Експериментът”/п./- сериал, с. 2, еп. 10
10:00
Беглецът"/п./- сериал, еп. 1
11:00
“Първите 48 часа”/п./ - документален сериал, с.3, еп. 1
12:00
Кости” - сериал, с.2, еп. 16
13:00
Код: Криминално"/п./ - актуално предаване с водещ Мая Костадинова
14:00
“Светкавичен огън”/п./ -Екшън, САЩ, 2005 г., Режисьор: Кари Когланд, В ролите: Дейвид Кубит, Кристин Леман, Джесика Стийн, Брендън Флетчър и др.
16:00
Беглецът”- сериал, еп. 2
17:00
“Първите 48 часа”- документален сериал, с.3, еп. 2
18:00
“Прокурорът”- сериал, с.2, еп. 11
19:00
Кости” - сериал, с.2, еп. 18
20:00
Код: Криминално”- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
21:00
“Експериментът”- сериал, с. 2, еп. 11
22:00
“Последнияг екшън герой” - Комедия, Екшън, Приключенски, САЩ, 1993 г., Режисьор: Джон Мактириън, В ролите: Арнолд Шварценегер, Ф. Мъри Ейбръхам, Арт Карни, Остин О`Брайън, Чарлс Данс, Антъни Куин
01:00
“Първите 48 часа” /п./- сериал, с.3, еп. 2

bTV Comedy

05:00
На гости на третата планета” /п./ - комедиен сериал, еп. 77, 78
06:00
Царят на квартала” /п./ - комедиен сериал, . 6, еп. 5, 6
07:00
“Всички мразят Крис” /п./ комедиен сериал, с. 4, еп. 5, 6
08:00
7 живота” - комедиен сериал, еп. 135
09:00
Столичани в повече” /п./ - сериал, еп. 21
10:00
Перлата на Нил” /п./ - Комедия, Романтичен, Приключенски, САЩ, 1985 г., Режисьор: Люис Тийг, В ролите: Майкъл Дъглас, Катлийн Търнър, Дани де Вито, Холанд Тейлър, Питър Депалма и др.
12:00
Щурите съседи” /п./ - комедиен сериал, еп. 9
13:30
Господари на ефира” /п./ - комедийно шоу
14:00
На гости на третата планета” - комедиен сериал, еп. 79, 80
15:00
“Приятели” /п./ - комедиен сериал, с. 4, еп. 10, 11
16:00
“Всички мразят Крис” - комедиен сериал, с. 4, еп. 7, 8
17:00
Домашен арест” - сериал, еп. 5, 6
18:00
Зайнфелд” - комедиен сериал, с. 8, еп. 19, 20
19:00
Щурите съседи” - комедиен сериал, еп. 10
20:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
21:00
“В открито море”- Комедия, САЩ, 1997 г., Режисьор: Марта Кулидж, В ролите: Джак Лемън, Уолтър Матау, Глория Де Хейвън, Доналд О’Конър, Брент Спайнър, Даян Кенън, Илейн Стрич и др.
23:00
“Приятели” - комедиен сериал, с. 4, еп. 12, 13
00:00
Царят на квартала” - комедиен сериал, с. 6, еп. 7, 8
01:00
Зайнфелд” /п./ - комедиен сериал, с. 8, еп. 19, 20
02:00
7 живота” - комедиен сериал, еп. 93
03:00
“Всички мразят Крис” /п./ комедиен сериал, с. 4, еп. 7, 8
04:00
Царят на квартала” /п./ комедиен сериал, с. 6, еп. 7, 8

Fox Life

07:10
Игра на любов
08:00
Животът на Браян - втори сезон
08:50
Колеги гадняри - трети сезон
09:15
Колеги гадняри - трети сезон
09:40
Екс лист - сериал
10:30
Двама мъже и половина - седми сезон
10:55
Двама мъже и половина - седми сезон
11:17
Игра на любов
12:10
Анатомията на Грей - шести сезон
13:00
Да живееш в колата си - втори сезон
13:25
Войната вкъщи - втори сезон
13:50
Животът на Браян - втори сезон
14:40
Колеги гадняри - трети сезон
15:05
Колеги гадняри - трети сезон
15:30
Анатомията на Грей - шести сезон
16:25
Игра на любов
17:20
Отчаяни съпруги - пети сезон
18:14
Колеги гадняри - трети сезон
18:47
Колеги гадняри - трети сезон
19:15
Да живееш в колата си - втори сезон
19:38
Войната вкъщи - втори сезон
20:05
Двама мъже и половина - седми сезон
20:30
Двама мъже и половина - седми сезон
21:00
С аромат на маргаритки - първи сезон
21:48
С аромат на маргаритки - първи сезон
22:50
Екс лист - сериал
23:45
Отчаяни съпруги - пети сезон
00:40
Истинска кръв - първи сезон
01:30
Психо - сериал
02:25
Психо - сериал
03:00
Животът на Браян - втори сезон

Kino Nova

05:25
Убежище на грехове” -сериал с уч. на Габриел Гарко, Мануела Аркури и др., 2 епизода, /п/
07:25
В клопка” - екшън с уч. на Чарлийз Терон, Къртни Лав, Кевин Бейкън, Дакота Фанинг, Стюарт Таунсенд и др.
10:00
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 2, /п/
11:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 5, /п/
12:00
Убежище на грехове” -сериал с уч. на Габриел Гарко, Мануела Аркури и др., 2 епизода
14:10
“Големият апартамент” - комедия с уч. на Летисия Каста, Матю Амалрик, Пиер Ардити, Ноеми Лвовски и др.
16:10
“Бетовен 4” - комедия с уч. на Джъдж Рейнхолд, Джулия Суини, Джо Пихлър, Микаела Гало и др.,/п/
18:00
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 2
19:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 5
20:00
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 7
21:00
Бетовен 5” - комедия с уч. на Дейв Томас, Фейт Форд, Дейви Чейс, Клинт Хауърд, Кейти Грифин, Джон Ларокет и др.
22:45
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 7, /п/
23:40
“Остани жив” - трилър с уч. на Адам Голдбърг, Франки Мюниц, Джон Фостър, Мило Вентимиля и др.
01:30
В клопка” - екшън с уч. на Чарлийз Терон, Къртни Лав, Кевин Бейкън, Дакота Фанинг, Стюарт Таунсенд и др., /п/

БНТ 1

05:15
В кадър /п/
05:45
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу /п/
06:15
В час ли си: Моето училище
06:30
Денят започва - сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:05
Денят започва с Култура
10:00
По света и у нас
10:15
Знаете ли, че…: Душата на японската кукла
10:30
Къщата на думите: “Посещение в рая” /фонд/
11:00
Иде нашенската музика - фолклорно токшоу /п/
12:00
По света и у нас /само за БНТ Свят/
12:30
Тайфуни с нежни имена - тв филм /трета, последна серия/
13:35
Рецепта за култура - токшоу с Юрий Дачев /п/
14:35
Летящият кон - тв филм на Евровизия
14:50
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу
15:20
Градът на светците - документален филм за гр. Созопол
15:50
Европейски маршрути: Кралската миля - Единбург
16:00
България днес - информационен блок
17:25
Баскетбол /мъже/: Левски Лукойл-Академик - среща от Националната баскетболна лига, пряко предаване от зала “Арена Армеец”
19:30
Живо наследство: Здравите корени /гр. Малко Търново/
19:35
Аз се върнах
20:00
По света и у нас
20:40
БНТ такси
20:50
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Часът на зрителите
22:30
Сен Тропе: “Вкус на пепел” - тв филм, Франция /262 епизод/
23:25
За тези, които обичат Гершуин - концерт на Биг Бенда на БНР
00:10
Полет над нощта - нощен блок
03:00
България днес - информационен блок /п/
04:25
Златен фонд на БНТ: Шумът на тишината - балет по музика на Махалия Джексън, Джанис Джоплин, Нина Симон и др.

Диема

05:15
Неш Бриджис” - сериал, сезон 3, /п/
06:00
Среднощен ездач” - сериал, сезон 1, /п/
06:50
Маями Вайс” - сериал, сезон 1, /п/
07:50
Макгайвър” - сериал, сезон 1, /п/
09:05
“Звеното” - сериал, сезон 4, /п/
10:00
“Ускорение” - трилър с уч. на Мартин Хендерсън, Айс Кюб, Моне Мазур,Адам Скот, Мат Шулце, Джейми Пресли, Джей Ернандес и др., /п/
12:00
“Най-смешните домашни видеоклипове на Америка”, /п/
12:30
Комисар Рекс” - сериал,сезон 1, /п/
13:30
Среднощен ездач” - сериал, сезон 1
14:30
“Зина - принцесата войн” - сериал, сезон 4
15:30
Маями Вайс” - сериал, сезон 1
16:30
Неш Бриджис” - сериал, сезон 3
17:30
Макгайвър” - сериал, сезон 1
18:30
“Най-смешните домашни видеоклипове на Америка”
19:00
Комисар Рекс” - сериал,сезон 1
20:00
“Звеното” - сериал, сезон 4
21:00
“Ласко: Юмрукът на съдбата” - сериал, сезон 1
22:00
“Лошият Джим” - уестърн с уч. на Джеймс Бролин, Ричард Раундтрий, Джон Кларк Гейбъл и др.
23:45
“Ласко: Юмрукът на съдбата” - сериал, сезон 1, /п/
00:45
“Фрактура” - предаване за рок музика, /п/
03:05
“Фулъм - Ливърпул” - мач от английската Висша Лига, /п/

Диема Фемили

06:30
Предградие на Рая” - сериен филм, сезон 2, /п//
07:00
Бон Апети” - предаване
07:30
Ники Кънчев под наем” - предаване
09:30
Сделка или не” - телевизионна игра
10:30
Когато се влюбиш” - теленовела, /п/
11:30
“Касандра” - сериен филм, /п/
12:30
Черешката на тортата” - тв шоу, /п/
13:30
“Семеен сарай” - сериен филм, /п/
14:30
“Любов назаем” - сериен филм, /п/
15:30
Предградие на Рая” - сериен филм, сезон 2
16:00
Любов и наказание” - сериен филм, /п/
17:00
Черешката на тортата” - тв шоу
18:00
“Касандра” - сериен филм
19:00
“Дантели” - сериен филм, сезон 1
20:00
Когато се влюбиш” - теленовела
21:00
“Любов назаем” - сериен филм
22:00
Любов и наказание” - сериен филм
23:00
“Цената на славата” - сериен филм, /п/
00:00
Клуб Нюз” - забавно предаване, /п/
00:30
Сделка или не” - телевизионна игра, /п/

ТВ 7

05:00
“Супер смешно”, риалити, САЩ, 2008
05:15
“Форбс”, документален филм - повторение
05:40
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
06:05
“Баркод”, сезон 1, еп. 139, потребителско информационно шоу - повторение
06:30
Новини
06:45
“БОДИЛНИК, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, сезон 1, еп. 140, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
“ТВ МОЛ”, телепазарен прозорец
11:00
Двама мъже и половина”, сезон 1, еп. 4, сериал, комедия, САЩ, 2003 - повторение
11:30
“Три реки”, сезон 1, еп. 2, сериал, драма, САЩ, 2009-2010
12:30
Новини
13:00
Мъртвата зона”, сезон 3, еп. 4 и 5, сериал, драма, мистерия, Канада, САЩ, 2002, с Антъни Майкъл Хол, Крис Бруно, Никол ДеБоер, Конър Прайс
15:00
Превратностите на живота”, сезон 1, еп. 4, сериал, драма, Канада, САЩ, 2010
16:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
16:30
Споделено с Камелия”, ток шоу
17:30
Ранни новини
17:45
“Баркод”, сезон 1, еп. 130, потребителско информационно шоу - повторение
18:15
“Форбс”, документален филм
18:45
Новини
19:45
“Семейна война”, романтична комедия, САЩ, Канада, 2008
21:45
Новини
22:15
Новите досиета”, сезон 1, еп. 6, публицистично предаване
22:45
Хранилище 13”, еп. 10, сериал, фентъзи, драма, САЩ, 2009
23:45
Панаир на суетата”, телевизионен таблоид
00:45
“Грейс си отиде”, драма, САЩ, 2007
02:15
“Гореща точка”
02:45
Новини - повторение
03:20
Мъртвата зона”, сезон 3, еп. 4 и 5, сериал, драма, мистерия, Канада, САЩ, 2002 - повторение
04:40
Споделено с Камелия”, ток шоу - повторение