Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 13 Декември 2011 година

bTV

05:20
Опасни улици” - сериал, еп. 53
06:45
Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
10:00
“Преди обед” - магазинноинформационно предаване с водещ Елена Розберг
11:00
“Мечтатели” - сериал, еп. 156
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Малки тайни” - сериал, еп. 77
14:30
Жестока любов” - сериал, еп. 60
15:30
Листопад” - сериал, еп. 159
16:30
Господари на ефира” /п./
17:00
bTV Новините
17:30
Опасни улици” - сериал, еп. 180
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Листопад” - сериал, еп. 317
21:00
Пълна лудница” - комедийна поредица
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
00:00
Долината на вълците” - сериал, еп. 65
01:00
“Преди обед” /п./
02:00
“13: Страхът отблизо” - риалити
03:00
Пълна лудница” /п./
04:00
Малки тайни” /п./ - сериал, еп. 77
04:50
Кухнята на Звездев” /п./

bTV Action

06:00
Електрошок” - детски сериал
08:00
“Прокурорът” /п./ - сериал, с.2, еп. 12
09:00
“Експериментът”/п./- сериал, с. 2, еп. 12
10:00
Беглецът” /п./ - сериал, еп. 3
11:00
“Първите 48 часа”/п./ - сериал, с.3, еп. 3
12:00
Кости"/п./ - сериал, с.2, еп.18
13:00
Код: Криминално"/п./ - актуално предаване с водещ Мая Костадинова
14:00
“Метеоритен дъжд”/п./ - Трилър, САЩ, Канада, 2006 г., Режисьор: Тери Кънингам, В ролите: Стивън Болдуин, Ейми Прайс-Франсис, Джон Ралстън, Дърк Бенедикт и др.
16:00
Беглецът” - сериал, еп. 4
17:00
“Първите 48 часа” - сериал, с.3, еп. 4
18:00
“Прокурорът”- сериал, с.2, еп. 13
19:00
Кости” - сериал, с.2, еп. 20
20:00
Код: Криминално”- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
21:00
bTV Репортерите
21:30
Шампионска лига по волейбол: Нолико - ЦСКА
22:30
“Операция конфискация” - риалити поредица
00:00
Код: Криминално"/п./ - актуално предаване с водещ Мая Костадинова
01:00
“Първите 48 часа” /п./- сериал, с.3, еп. 4

bTV Comedy

05:00
На гости на третата планета” /п./ - комедиен сериал, еп. 81, 82
06:00
Царят на квартала” /п./ - комедиен сериал, с. 6, еп. 9, 10
07:00
“Всички мразят Крис” /п./ - комедиен сериал, с. 4, еп. 9, 10
08:00
7 живота” - комедиен сериал, еп. 140
09:00
Пълна лудница” /п./ - комедийно шоу
10:00
“За какво лъжат жените” /п./ - Романтична комедия, Германия, Режисьор: Кристоф Шрю, В ролите: Марко Гирнт, Ина Клинк, Ивон Шьонер, Доминик Боер
12:00
Щурите съседи” /п./ - комедиен сериал, еп. 13
13:30
Господари на ефира” /п./ - комедийно шоу
14:00
На гости на третата планета” - комедиен сериал, еп. 83, 84
15:00
“Приятели” /п./ - комедиен сериал, с. 4, еп. 14, 15
16:00
“Всички мразят Крис” - комедиен сериал, с. 4, еп. 11, 12
17:00
Комиците” - комедийно шоу
18:00
Зайнфелд” - комедиен сериал, с. 9, еп. 1, 2
19:00
Щурите съседи” - комедиен сериал, еп. 14
20:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
21:00
“Като Майк” - Комедия, Семеен. САЩ, 2002 г., Режисьор: Джон Шулц, В ролите: Бау Уау, Морис Честнът, Джонатан Липники, Бренда Сонг, Джеси Племънс, Джулиус Ритър, Криспин Гловър, Юджийн Леви и др.
23:00
“Приятели” - комедиен сериал, с. 4, еп. 16, 17
00:00
Царят на квартала” - комедиен сериал, с. 6, еп. 11, 12
01:00
Зайнфелд” /п./ - комедиен сериал, с. 9, еп. 1, 2
02:00
7 живота” - комедиен сериал, еп. 97
03:00
“Всички мразят Крис” /п./ - комедиен сериал, с. 4, еп. 11, 12
04:00
Царят на квартала” /п./ - комедиен сериал, с. 6, еп. 11, 12

Fox Life

07:10
Игра на любов
08:00
Животът на Браян - втори сезон
08:50
Колеги гадняри - трети сезон
09:15
Колеги гадняри - трети сезон
09:40
Екс лист - сериал
10:30
Двама мъже и половина - седми сезон
10:55
Двама мъже и половина - седми сезон
11:17
Игра на любов
12:10
Анатомията на Грей - шести сезон
13:00
Да живееш в колата си - втори сезон
13:25
Войната вкъщи - втори сезон
13:50
Животът на Браян - втори сезон
14:40
Колеги гадняри - трети сезон
15:05
Колеги гадняри - трети сезон
15:30
Анатомията на Грей - шести сезон
16:25
Игра на любов
17:20
Отчаяни съпруги - пети сезон
18:16
Колеги гадняри - трети сезон
18:47
Колеги гадняри - трети сезон
19:15
Да живееш в колата си - втори сезон
19:38
Войната вкъщи - втори сезон
20:05
Двама мъже и половина - седми сезон
20:30
Двама мъже и половина - седми сезон
21:00
Братя и Сестри - трети сезон
21:55
Частна практика - четвърти сезон
22:50
Агнешко - първи сезон
23:17
Сексът и градът - първи сезон
23:47
Отчаяни съпруги - шести сезон
00:40
Истинска кръв - първи сезон
01:30
Братя и Сестри - трети сезон
02:20
Частна практика - четвърти сезон
03:00
Животът на Браян - втори сезон

Kino Nova

06:00
Убежище на грехове” -сериал с уч. на Габриел Гарко, Мануела Аркури и др., /п/
07:20
Без миг покой” - трилър с уч. на Джейми Форман, Клайв Оуен, Шарлот Рамплинг, Малкълм Макдауъл, Джонатан Рийс Майерс и др.
09:55
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 2, /п/
10:50
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 5, /п/
11:50
Убежище на грехове” -сериал с уч. на Габриел Гарко, Ману- ела Аркури и др., 2 епизода
14:00
“Вярвай в мечтите” - драма с уч. на Беатрис Дал, Венсан Елбас, Жан-Пиер Касел и др.
16:00
“Преследване на Либърти” романтична комедия с уч. на Манди Мур, Матю Гуд, Старк Сендс, Джеръми Пивън, Анабела Скиора и др., /п/
18:00
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 4
19:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 5
20:00
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 7
21:00
“Експертите” - криминална комедия с уч. на Робърт Редфорд, Сидни Поатие, Гари Хършбъргър, Дан Акройд, Дейвид Стратеърн и др.
23:20
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 7, /п/
00:20
“Вярвай в мечтите” - драма с уч. на Беатрис Дал, Венсан Елбас, Жан-Пиер Касел и др., /п/
02:20
Без миг покой” - трилър с уч. на Джейми Форман, Клайв Оуен, Шарлот Рамплинг, Малкълм Макдауъл, Джонатан Рийс Майерс и др., /п/

БНТ 1

05:00
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
05:30
Дързост и красота - тв филм /2874 епизод/п/
06:15
Малки истории
06:30
Денят започва - сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:05
Денят започва с Култура
10:00
По света и у нас
10:10
Денят отблизо
12:00
По света и у нас
12:30
Частен случай
12:35
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/
13:20
Телепазарен прозорец
13:40
Индия - любовна история - тв филм /41 епизод/п/
14:25
Днес и утре
14:50
Сен Тропе - тв филм /41 епизод/п/
15:45
В час ли си: Моето училище
16:00
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
16:20
Приказки за астрономията
16:45
Телепазарен прозорец
17:00
Дързост и красота - тв филм /2875 епизод/
17:45
Малки истории
17:55
Баскетбол: “Лукойл Академик” - “Теленет”/Остенде, Белгия/, среща за “Юрокъп” - пряко предаване от “Арена Армеец”
20:00
По света и у нас
20:40
БНТ такси
20:50
Спортни новини
21:00
Референдум - публицистично шоу
22:00
Виж БиБиСи: “Великите влюбени на ХХ век: Марго Фонтейн и Роберто Ариас” - документална поредица
22:30
Икономически новини
23:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу
00:00
Ние и градът/п/
01:00
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/
01:45
Референдум - публицистично шоу /п/
02:45
По света и у нас/п от 20:00/
03:25
БНТ такси/п/
03:35
Видеоклипове
03:50
В час ли си: Моето училище/п/
04:05
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/

Диема

05:15
Неш Бриджис” - сериал, сезон 3, /п/
06:00
Среднощен ездач” - сериал, сезон 1, /п/
06:50
Маями Вайс” - сериал, сезон 1, /п/
07:50
Макгайвър” - сериал, сезон 1, /п/
09:05
“Звеното” - сериал, сезон 4, /п/
10:00
Твърда игра” - драма с уч. на Майкъл Б. Джордан, Джон Хоукс, Киану Рийвс, Даян Лейн и др.
12:00
“Най-смешните домашни видеоклипове на Америка”, /п/
12:30
Комисар Рекс” сериал,сезон 1, /п/
13:30
Среднощен ездач” - сериал, сезон 1
14:30
“Зина - принцесата войн” - сериал, сезон 4
15:30
Маями Вайс” - сериал, сезон 1
16:30
Неш Бриджис” - сериал, сезон 3
17:30
Макгайвър” - сериал, сезон 1
18:30
“Най-смешните домашни видеоклипове на Америка”
19:00
Комисар Рекс” сериал,сезон 2
20:00
“Звеното” - сериал, сезон 4
21:00
“Ласко: Юмрукът на съдбата” - сериал, сезон 1
22:00
“Полицейски час” - екшън с уч. на Чад Маккуин, Синтия Ротрок, Дейвид Карадайн, Анди Маккътчън, Филип Тан, Тони Лонго и др.
23:45
“Ласко: Юмрукът на съдбата” - сериал, сезон 1, /п/
00:45
“Горещи моменти” - еротика
03:30
“Норич Сити - Нюкасъл” - мач от английската Висша Лига, /п/

Диема Фемили

06:30
Предградие на Рая” - сериен филм, сезон 2, /п/
07:00
Бон Апети” - предаване
07:30
Ники Кънчев под наем” - предаване
09:30
Сделка или не” - телевизионна игра
10:30
Когато се влюбиш” - теленовела, /п/
11:30
“Касандра” - сериен филм, /п/
12:30
Черешката на тортата” - тв шоу, /п/
13:30
“Дантели” - сериен филм, сезон 1, /п/
14:30
“Любов назаем” - сериен филм, /п/
15:30
Предградие на Рая” - сериен филм, сезон 2
16:00
Любов и наказание” - сериен филм, /п/
17:00
Черешката на тортата” - тв шоу
18:00
“Касандра” - сериен филм
19:00
“Дантели” - сериен филм, сезон 1
20:00
Когато се влюбиш” - теленовела
21:00
“Любов назаем” - сериен филм
22:00
Любов и наказание” - сериен филм
23:00
“Цената на славата” - сериен филм, /п/
00:00
Сделка или не” - телевизионна игра, /п/

ТВ 7

05:10
“Форбс”, документален филм - повторение
05:40
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
06:05
“Баркод”, сезон 1, еп. 141, потребителско информационно шоу - повторение
06:30
Новини
06:45
“БОДИЛНИК, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, сезон 1, еп. 142, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
“ТВ МОЛ”, телепазарен прозорец
11:00
Милионер търси съпруга”, романтично риалити - повторение
12:00
Двама мъже и половина”, сезон 1, еп. 5, сериал, комедия, САЩ, 2003, с Чарли Шийн, Джон Крайър - повторение
12:30
Новини
13:00
Мъртвата зона”, сезон 3, еп. 8 и 9, сериал, драма, мистерия, Канада, САЩ, 2002
15:00
Превратностите на живота”, сезон 1, еп. 5, сериал, драма, Канада, САЩ, 2010
16:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
16:30
Споделено с Камелия”, ток шоу
17:30
Ранни новини
17:45
“Баркод”, сезон 1, еп. 132, потребителско информационно шоу - повторение
18:15
“Форбс”, документален филм
18:45
Новини
19:45
Елегия”, романтична драма, САЩ, 2008
21:45
Новини
22:15
Комисията Павлов”, коментарно шоу
22:45
“Да, господин министър”, сезон 3, еп. 6, сериал, комедия, Великобритания, 1980-1984
23:15
“Смъртоносно преследване”, криминален екшън, САЩ, 1988
01:20
“Гореща точка”
01:50
Новини - повторение
02:15
Мъртвата зона”, сезон 3, еп. 8 и 9, сериал, драма, мистерия, Канада, САЩ, 2002 - повторение
03:35
Споделено с Камелия”, ток шоу - повторение
04:50
Комисията Павлов”, коментарно шоу - повторение