Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 16 Януари 2012 година

bTV

05:20
Опасни улици” - сериал, еп. 72
06:45
Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
10:00
“Преди обед” - магазинноинформационно предаване с водещ Елена Розберг
11:00
Жестока любов” - сериал, еп. 82
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Малки тайни” - сериал, еп. 99
14:30
До последен дъх” - сериал, еп. 27, 28
16:30
Господари на ефира” /п./
17:00
bTV Новините
17:30
Опасни улици” - сериал, еп. 202
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Легендата за Испания” - сериал, еп. 5
21:00
Аламинут 007” - комедийна поредица
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
00:00
Долината на вълците” - сериал, еп. 87
01:00
“Преди обед” /п./
02:00
Малки тайни” /п./ - сериал, еп. 99
03:00
“13: Страхът от близо” - риалити
03:50
Кухнята на Звездев” /п./
04:20
“Мечтатели” /п./ - сериал, еп. 180

bTV Action

06:00
Легионът на супергероите” - /п./ - детски сериал
07:00
Костенурките нинджа” - детски сериал
08:00
Опасни улици"/п./ - сериал, еп. 4
09:00
“Lord of the Chefs” /п./ - кулинарно риалити, еп. 4
10:00
Зона спорт"/п./
11:00
Диаграма на престъплението”/ п./ - сериал, еп. 9
12:00
“Lord of the Chefs” /п./ - кулинарно риалити, еп. 5
13:00
Код: Криминално"/п./- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
14:00
“Скаутът” /п./- Романтична комедия, Драма, САЩ, Канада, 1994 г., Режисьор: Майкъл Ритчи, В ролите: Алберт Брукс, Брендан Фрейзър, Ен Туомей, Лейн Смит, Майкъл Рапапорт, Бери Шебака Хенли, Джон Каподиче и др.
16:00
“Защитникът”- сериал, еп. 4
17:00
Диаграма на престъплението” - сериал, еп. 10
18:00
Вавилон 5” - сериал, еп. 21
19:00
“Пазителят на Мемфис” - сериал, еп. 3
20:00
Код: Криминално"/п./- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
21:00
Жива мишена”- сериал, еп. 9
22:00
“Смъртоносни роботи” - Фантастика, Екшън, Канада, 2005 г., Режисьор: Джей Андрюс, В ролите: Джо Ландо, Майкъл Дорн, Александра Пол и др.
00:00
Код: Криминално"/п./- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
01:00
Диаграма на престъплението”/ п./ - сериал, еп. 10

bTV Comedy

06:00
7 живота” /п./ - комедиен сериал, еп. 145, 146
08:00
7 живота” - комедиен сериал, еп. 174
09:00
Домашен арест” /п./ - сериал, еп. 13, 14
10:00
“Соул клуб” /п./ - Романтична комедия, Германия, Режисьор: Холджър Хейси, В ролите: Сонси Неу, Марко Джирнт, Робърт Сийлиджър, Лукас Шууст
12:00
Щурите съседи” /п./ - комедиен сериал, еп. 46
13:30
Господари на ефира” /п./ - комедийно шоу
14:00
На гости на третата планета” - комедиен сериал, еп. 131, 132
15:00
“Приятели” /п./ - комедиен сериал, с. 6, еп. 10, 11
16:00
Женени с деца” /п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 9, 10
17:00
Пълна лудница” - комедийно шоу
18:00
Щурите съседи” - комедиен сериал, еп. 47
20:00
Романс за камъка” - Комедия, Екшън, Приключенски, САЩ, 1984 г., Режисьор: Люис Тийг, В ролите: Майкъл Дъглас, Катлийн Търнър, Дани де Вито, Холанд Тейлър, Мануел Охеда и др.
22:00
Женени с деца” - комедиен сериал, с. 2, еп. 11, 12
23:00
“Приятели” - комедиен сериал, с. 6, еп. 12, 13
00:00
Царят на квартала” - комедиен сериал, с. 8, еп. 9, 10
01:00
Полицаят от Петльово бърдо” - комедиен сериал, еп. 10
02:00
Първична сила"/п./ - турнир на Световната федерация по кеч
03:00
7 живота” - комедиен сериал, еп. 147, 148

Fox Life

07:20
Довери се на журито - четвърти сезон
07:40
Довери се на журито - четвърти сезон
08:10
Бандата на Рита - втори сезон
08:35
Да живееш с Фран - първи сезон
09:00
Какво харесвам в теб - четвърти сезон
09:25
Какво харесвам в теб - четвърти сезон
09:50
Отчаяни съпруги - шести сезон
10:40
Обвързани - трети сезон
11:10
Обвързани - трети сезон
11:30
Довери се на журито - четвърти сезон
11:50
Довери се на журито - четвърти сезон
12:20
Анатомията на Грей - седми сезон
13:10
Агнешко - първи сезон
13:35
Банда близнаци - сериал
14:00
Бандата на Рита - втори сезон
14:25
Да живееш с Фран - първи сезон
14:50
Какво харесвам в теб - четвърти сезон
15:15
Какво харесвам в теб - четвърти сезон
15:40
Обвързани - трети сезон
16:10
Обвързани - трети сезон
16:35
Довери се на журито - четвърти сезон
17:00
Довери се на журито - четвърти сезон
17:30
Психо - сериал
18:25
Психо - сериал
19:20
Анатомията на Грей - седми сезон
20:15
Отчаяни съпруги - шести сезон
21:10
Обвързани - пери сезон
21:40
Как се запознах с майка ви - шести сезон
22:05
Истинска кръв - трети сезон
23:00
Зловеща семейна история - сериал
23:55
Отчаяни съпруги - шести сезон
00:50
Шепот от отвъдното - първи сезон
01:40
Анатомията на Грей - седми сезон
02:30
Сексът и градът - втори сезон
03:05
Банда близнаци - сериал
03:20
Бандата на Рита - втори сезон
03:50
Да живееш с Фран - първи сезон

Kino Nova

06:00
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 2, /п/
07:50
“Алекс и Ема” - комедия с уч. на Люк Уилсън, Роб Райнър, Кейт Хъдсън, Софи Марсо, Джиджи Бермингам, Дейвид Пеймър и др.
10:00
Клюкарката” - сериал, сезон 2, /п/
11:00
“Братята Донъли” - сериал, сезон 1
12:00
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 2
14:00
“Шонеси: Железният шериф” - уестърн с уч. на Матю Сетъл, Линда Козловски, Том Боуър и др.
16:00
“Алфи” - комедия с уч. на Джъд Лоу, Мариса Томей, Омар Епс, Сиена Милър, Ния Лонг, Сюзан Сарандън, Джейн Краковски, Кевин Рам, Рене Тейлър и др., /п/
18:00
Клюкарката” - сериал, сезон 2
19:00
Престъпни намерения” - сериал, сезон 1
20:00
От местопрестъплението: Маями " - сериал, сезон 4
21:00
“Обичайните заподозрени” - трилър с уч. на Гейбриъл Бърн, Кевин Полак, Кевин Спейси, Стивън Болдуин, Чез Палминтери, Бенисио Дел Торо и др.
23:00
От местопрестъплението: Маями " - сериал, сезон 4, /п/
23:55
“Шонеси: Железният шериф” - уестърн с уч. на Матю Сетъл, Линда Козловски, Том Боуър и др., /п/
01:25
“Алекс и Ема” - комедия с уч. на Люк Уилсън, Роб Райнър, Кейт Хъдсън, Софи Марсо, Джиджи Бермингам, Дейвид Пеймър и др., /п/

БНТ 1

05:10
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
05:30
Дързост и красота - сериал /2896 епизод/п/
06:15
Малки истории - коментарно предаване с водещ Мартина Шопова
06:30
Денят започва - информационен сутрешен блок с водещ Евгения Марчева
09:00
По света и у нас - информационна емисия
09:05
Денят започва с Култура - информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас - информационна емисия
10:10
Денят отблизо - магазинно предаване с водещи Мира Добрева и Мария Андонова
12:00
По света и у нас - информационна емисия
12:30
Частен случай - публицистична рубрика с водещи Владо Беряну, Снежана Атанасова и Мая Димитрова
12:35
Телепазарен прозорец
12:55
Апартаментът - ток шоу с водещ Марта Вачкова
13:40
Телепазарен прозорец
13:55
Индия - любовна история - сериал /57 епизод/п/
14:40
Телепазарен прозорец
15:05
Сен Тропе - сериал /57 епизод/п/
16:00
По света и у нас - информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
В час ли си: Моето училище
16:35
Приказки за астрономията
17:00
Дързост и красота - сериал /2897 епизод/
17:45
Малки истории - коментарно предаване с водещ Мартина Шопова
18:00
По света и у нас - информационна емисия
18:25
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу с водещ Ути Бъчваров
18:45
Лакис Сладура - сериал /37 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!: Випо - приключенията на летящото куче
20:00
По света и у нас - информационна емисия
20:40
БНТ такси - ток шоу с водещи Боряна Каменова, Спас Кьосев
20:50
Спортни новини
21:00
Борджиите - исторически сериал /12, последен епизод/(16)
22:00
В кадър - публицистична рубрика за документални филми
22:30
Икономически новини
23:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу с водещ Денис Ризов
00:00
БунтАРТ/п/
00:30
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/
01:15
Виж БиБиСи: “Възходът на парите: Дом, свиден дом” - документален филм /5 епизод/п/
02:05
По света и у нас/п от 20:00/
02:45
В кадър/п/
03:15
Видеоклипове
03:25
Икономически новини/п/
03:55
В час ли си: Моето училище/п/
04:10
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/

Диема

05:15
“Джерико” - сериал, сезон 1, /п/
06:00
Закони на войната” - сериал, сезон 1, /п/
06:50
Маями Вайс” - сериал, сезон 2, /п/
07:50
Макгайвър” - сериал, сезон 2, /п/
09:05
“Кобра 11” - сериал, /п/
10:00
Хамелеонът: Призрачният остров” - екшън с уч. на Майкъл Ти Уайс, Андреа Паркър, Харв Преснел, Джон Грийс и др., /п/
12:00
“На инат” - ток шоу, /п/
12:30
Комисар Рекс” - сериал,сезон 3, /п/
13:30
Закони на войната” - сериал, сезон 1
14:30
“Зина - принцесата войн” - сериал, сезон 5
15:30
Маями Вайс” - сериал, сезон 2
16:30
Неш Бриджис” - сериал, сезон 4
17:30
Макгайвър” - сериал, сезон 2
18:30
“На инат” - ток шоу
19:00
Комисар Рекс” - сериал,сезон 3
20:00
“Кобра 11” - сериал
21:00
Елитни части” - сериал, сезон 1
22:00
“Нежна мишена” - екшън с уч. на Дон ‘Дракона" Уилсън, Гари Бизи, Оливър Грюнър, Фред Уилямсън и др.
23:50
Елитни части” - сериал, сезон 1, /п/
00:45
“Горещи моменти” - еротика
02:50
“Зина - принцесата войн” - сериал, сезон 5, /п/
03:30
“Манчестър Ю - Болтън” - мач от английската Висша Лига, /п/

Диема Фемили

06:30
Забранена любов” - сериен филм, /п/
07:00
Бон Апети” - предаване
07:30
Ники Кънчев под наем” - предаване
09:30
Сделка или не” - телевизионна игра
10:30
Малки жени” - сериен филм, /п/
11:30
“Касандра” - сериен филм, /п/
12:30
Черешката на тортата” - тв шоу, /п/
13:30
Когато се влюбиш” - теленовела, /п/
14:30
Истанбулска приказка” - сериен филм, /п/
15:30
Забранена любов” - сериен филм
16:00
Любов и наказание” - сериен филм, /п/
17:00
Черешката на тортата” - тв шоу
18:00
“Касандра” - сериен филм
19:00
Когато се влюбиш” - теленовела
20:00
Малки жени” - сериен филм
21:00
Истанбулска приказка” - сериен филм
22:00
Любов и наказание” - сериен филм
23:00
“Цената на славата” - сериен филм, /п/
00:00
Сделка или не” - телевизионна игра, /п/

ТВ 7

05:10
“Топ гиър”, автомобилно шоу - повторение
06:00
“Неуловимите”, разследваща журналистика - повторение
06:30
Новини
06:45
“БОДИЛНИК”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, сезон 1, еп. 164, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
“Пространства за живеене”, лайфстайл предаване
11:00
“Три реки”, сезон 1, еп. 10, сериал, драма, САЩ, 2009-2010
12:00
Как се запознах с майка ви”, сезон 1, еп. 5, сериал, романтична комедия, САЩ, 2005
12:30
Новини
13:00
“Фантоми”, сезон 1, еп. 1, криминален сериал, трилър, Великобритания, 2002
14:00
Машина за звезди”, първото актьорско риалити - повторение
16:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
16:30
Споделено с Камелия”, ток шоу
17:30
Ранни новини
17:45
“Баркод”, сезон 1, еп. 154, потребителско информационно шоу - повторение
18:15
Нарочно по случайност”, сезон 1, еп. 10, сериал, романтична комедия, САЩ, 2009-2010
18:45
Новини
19:45
Милионер търси съпруга”, романтично риалити
20:45
Двама мъже и половина”, сезон 2, еп. 10 и 11, сериал, комедия, САЩ, 2003
21:45
Новини
22:15
“Ръката която люлее люлката”, драма, трилър, САЩ, 1992
00:05
От местопрестъплението: Ню Йорк”, сезон 5, еп. 20, сериал, САЩ, 2005
01:00
“Гореща точка”
01:35
Новини - повторение
02:00
Двама мъже и половина”, сезон 2, еп. 10 и 11, сериал, комедия, САЩ, 2003 - повторение
02:50
“Фантоми”, сезон 1, еп. 1, криминален сериал, трилър, Великобритания, 2002 - повторение
03:40
“Три реки”, сезон 1, еп. 10, сериал, драма, САЩ, 2009-2010 - повторение
04:15
Споделено с Камелия”, ток шоу - повторение