Архив телевизионни програми

Начало » 2012 » Януари » 17

Програма на телевизиите за 17 Януари 2012 година

bTV

05:20
Опасни улици” - сериал, еп. 73
06:45
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
10:00
“Преди обед” - магазинноинформационно предаване с водещ Елена Розберг
11:00
“Жестока любов” - сериал, еп. 83
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” /п./
13:30
“Малки тайни” - сериал, еп. 100
14:30
“До последен дъх” - сериал, еп. 29, 30
16:30
Господари на ефира” /п./
17:00
bTV Новините
17:30
Опасни улици” - сериал, еп. 203
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Легендата за Испания” - сериал, еп. 6
21:00
Пълна лудница” - комедийно шоу
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
00:00
“Долината на вълците” - сериал, еп. 88
01:00
“Преди обед” /п./
02:00
“Малки тайни” /п./ - сериал, еп. 100
03:00
“13: Страхът от близо” - риалити
03:50
Кухнята на Звездев” /п./
04:20
“Мечтатели” /п./ - сериал, еп. 181

bTV Action

06:00
Костенурките нинджа” - детски сериал
08:00
Вавилон 5” /п./ - сериал, еп. 21
09:00
“Жива мишена”/п./- сериал, еп. 9
10:00
“Защитникът” /п./ - сериал, еп. 4
11:00
“Диаграма на престъплението”/п./ - сериал, еп. 10
12:00
“Пазителят на Мемфис”/п./ - сериал, еп. 3
13:00
“Код: Криминално”/п./- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
14:00
“Смъртоносни роботи” - Фан- тастика, Екшън, Канада, 2005 г., Режисьор: Джей Андрюс, В ролите: Джо Ландо, Майкъл Дорн, Александра Пол и др.
16:00
“Защитникът” - сериал, еп. 5
17:00
“Диаграма на престъплението” - сериал, еп. 11
18:00
Вавилон 5” - сериал, еп. 22
19:00
“Пазителят на Мемфис” - сериал, еп. 4
20:00
“Код: Криминално”- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
21:00
“Жива мишена”- сериал, еп. 10
22:00
“По следите на серийния убиец” - Драма, Криминален, САЩ, 1996 г., Режисьор: Стивън Т. Кей, В ролите: Робърт Форстър, Грег Хенри, Майкъл Мишел, Яник Бисън, Мъри Чейкин
00:00
“Код: Криминално”/п./- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
01:00
“Диаграма на престъплението” /п./- сериал, еп. 11

bTV Comedy

05:00
“На гости на третата планета” /п./ - комедиен сериал, еп. 131, 132
06:00
“Царят на квартала” /п./ - комедиен сериал, с. 8, еп. 9, 10
07:00
“Полицаят от Петльово бърдо” /п./ - комедиен сериал, еп. 10
08:00
“7 живота” - комедиен сериал, еп. 175
09:00
Пълна лудница” /п./ - комедийно шоу
10:00
“Романс за камъка” /п./ - Комедия, Екшън, Приключенски, САЩ, 1984 г., Режисьор: Люис Тийг, В ролите: Майкъл Дъглас, Катлийн Търнър, Дани де Вито, Холанд Тейлър, Мануел Охеда и др.
12:00
“Щурите съседи” /п./ - комедиен сериал, еп. 40
13:30
Господари на ефира” /п./ - комедийно шоу
14:00
“На гости на третата планета” - комедиен сериал, еп. 133, 134
15:00
“Приятели” /п./ - комедиен сериал, с. 6, еп. 12, 13
16:00
Женени с деца” /п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 11, 12
17:00
Комиците” - комедийно шоу
18:00
“Щурите съседи” - комедиен сериал, еп. 48
19:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
20:00
“Дънстън сам в хотела” - Комедия, САЩ, 1996 г., Режисьор: Кен Куопис, В ролите: Пол Ройбенс, Ерик Лойд, Фей Дънауей, Джейсън Александър, Рупърт Евърет и др.
22:00
Женени с деца” - комедиен сериал, с. 2, еп. 13, 14
23:00
“Приятели” - комедиен сериал, с. 6, еп. 14, 15
00:00
“Царят на квартала” - комедиен сериал, с. 8, еп. 11, 12
01:00
“Полицаят от Петльово бърдо” - комедиен сериал, еп. 11
02:00
Разбиване” /п./ - турнир на Световната федерация по кеч
03:00
“7 живота” - комедиен сериал, еп. 149, 150

Fox Life

07:20
Довери се на журито - четвърти сезон
07:40
Довери се на журито - четвърти сезон
08:10
Бандата на Рита - втори сезон
08:35
Да живееш с Фран - първи сезон
09:00
Какво харесвам в теб - четвърти сезон
09:25
Какво харесвам в теб - четвърти сезон
09:50
Отчаяни съпруги - шести сезон
10:40
Обвързани - трети сезон
11:10
Обвързани - трети сезон
11:30
Довери се на журито - трети сезон
11:50
Довери се на журито - трети сезон
12:20
Анатомията на Грей - седми сезон
13:10
Агнешко - втори сезон
13:35
Банда близнаци - сериал
14:00
Бандата на Рита - втори сезон
14:25
Да живееш с Фран - първи сезон
14:50
Какво харесвам в теб - четвърти сезон
15:15
Какво харесвам в теб - четвърти сезон
15:40
Обвързани - трети сезон
16:10
Обвързани - трети сезон
16:35
Довери се на журито - трети сезон
17:00
Довери се на журито - трети

Kino Nova

06:00
“Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 2, /п/
07:50
“Скейтъри” - драма с уч. на Шон Кенеди, Ричард Уилсън и др.
10:00
Клюкарката” - сериал, сезон 2, /п/
11:00
“Братята Донъли” - сериал, сезон 1
12:00
“Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 3
14:00
“Диамантът на Джеру” - приключенски с уч. на Били Зейн, Кейт Карадайн, Парис Джеферсън и др.
16:10
“Обичайните заподозрени” - трилър с уч. на Гейбриъл Бърн, Кевин Полак, Кевин Спейси, Стивън Болдуин, Чез Палминтери, Бенисио Дел Торо и др., /п/
18:00
Клюкарката” - сериал, сезон 2
19:00
“Престъпни намерения” - сериал, сезон 1
20:00
“От местопрестъплението: Маями " - сериал, сезон 4
21:00
“Правилата на Джорджия” - комедия с уч. на Фелисити Хъфман, Джейн Фонда, Линдзи Лоън, Дермът Мълрони, Хектор Елизондо, Лори Меткалф и др.
23:10
“От местопрестъплението: Маями " - сериал, сезон 4, /п/
00:05
“Диамантът на Джеру” - приключенски с уч. на Били Зейн, Кейт Карадайн, Парис Джеферсън и др., /п/
01:35
“Скейтъри” - драма с уч. на Шон Кенеди, Ричард Уилсън и др., /п/ сезон
17:30
Обвързани - пери сезон
17:55
Как се запознах с майка ви - шести сезон
18:25
Животът на Райли - първи сезон
18:50
Животът на Райли - първи сезон
19:20
Анатомията на Грей - седми сезон
20:15
Отчаяни съпруги - шести сезон
21:10
Братя и Сестри - трети сезон
22:05
Частна практика - четвърти сезон
23:00
Агнешко - втори сезон
23:25
Сексът и градът - втори сезон
23:55
Отчаяни съпруги - шести сезон
00:50
Шепот от отвъдното - първи сезон
01:40
Анатомията на Грей - седми сезон
02:30
Сексът и градът - втори сезон
03:05
Банда близнаци - сериал
03:20
Бандата на Рита - втори сезон
03:50
Да живееш с Фран - първи сезон

БНТ 1

05:10
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
05:30
Дързост и красота - сериал /2897 епизод/п/
06:15
Малки истории - коментарно предаване с водещ Мартина Шопова
06:30
Денят започва - информационен сутрешен блок с водещ Евгения Марчева
09:00
По света и у нас - информационна емисия
09:05
Денят започва с Култура - информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас - информационна емисия
10:10
Денят отблизо - магазинно предаване с водещи Мира Добрева и Мария Андонова
12:00
По света и у нас - информационна емисия
12:30
Частен случай - публицистична рубрика с водещи Владо Беряну, Снежана Атанасова и Мая Димитрова
12:35
Телепазарен прозорец
12:55
Апартаментът токшоу в водеща Марта Вачкова
13:40
Телепазарен прозорец
13:55
Индия - любовна история - сериал /58 епизод/п/
14:40
Телепазарен прозорец
15:05
Сен Тропе - сериал /58 епизод/п/
16:00
По света и у нас - информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
В час ли си: Моето училище
16:35
Приказки за астрономията
17:00
Дързост и красота - сериал /2898 епизод/
17:45
Малки истории
18:00
По света и у нас
18:25
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу
18:45
Лакис Сладура - тв филм /38 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!: Випо - приключенията на летящото куче
20:00
По света и у нас
20:40
БНТ такси
20:50
Спортни новини
21:00
Референдум
22:00
Виж БиБиСи: “Великите влюбени на ХХ век: Кралица Нур и кралят на Йордания Хюсеин” - документална поредица
22:30
Икономически новини
23:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу
00:00
Ние и градът/п/
01:00
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/
01:45
Референдум/п/
02:45
По света и у нас/п от 20:00/
03:25
БНТ такси/п/
03:35
Видеоклипове
03:50
В час ли си: Моето училище/п/
04:05
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/

Диема

05:15
“Неш Бриджис” - сериал, сезон 4, /п/
06:00
“Закони на войната” - сериал, сезон 1, /п/
06:50
Маями Вайс” - сериал, сезон 2, /п/
07:50
“Макгайвър” - сериал, сезон 2, /п/
09:05
“Кобра 11” - сериал, /п/
10:00
“Нежна мишена” - екшън с уч. на Дон ‘Дракона” Уилсън, Гари Бизи, Оливър Грюнър, Фред Уилямсън и др., /п/
12:00
“На инат” - ток шоу, /п/
12:30
Комисар Рекс” - сериал,сезон 3, /п/
13:30
“Закони на войната” - сериал, сезон 1
14:30
“Зина - принцесата войн” - сериал, сезон 5
15:30
Маями Вайс” - сериал, сезон 2
16:30
“Неш Бриджис” - сериал, сезон 4
17:30
“Макгайвър” - сериал, сезон 2
18:30
“На инат” - ток шоу
19:00
Комисар Рекс” - сериал,сезон 3
20:00
“Кобра 11” - сериал
21:00
Елитни части” - сериал, сезон 1
22:00
“Блокада в Ню Йорк” - криминален екшън с уч. на Дейвид Хаселхоф, Кати Айрленд, Мигел Фернандес, Алан Скарфи и др.
23:50
Елитни части” - сериал, сезон 1, /п/
00:45
“Горещи моменти” - еротика
02:50
“Зина - принцесата войн” - сериал, сезон 5, /п/
03:30
“Нюкасъл - Куинс Парк Рейнджърс " - мач от английската Висша Лига, /п/

Диема Фемили

06:30
Забранена любов” - сериен филм, /п/
07:00
Бон Апети” - предаване
07:30
“Ники Кънчев под наем” - предаване
09:30
“Сделка или не” - телевизионна игра
10:30
Малки жени” - сериен филм, /п/
11:30
Касандра” - сериен филм, /п/
12:30
“Черешката на тортата” - тв шоу, /п/
13:30
“Когато се влюбиш” - теленовела, /п/
14:30
“Истанбулска приказка” - сериен филм, /п/
15:30
Забранена любов” - сериен филм
16:00
“Любов и наказание” - сериен филм, /п/
17:00
“Черешката на тортата” - тв шоу
18:00
Касандра” - сериен филм
19:00
“Когато се влюбиш” - теленовела
20:00
Малки жени” - сериен филм
21:00
“Истанбулска приказка” - сериен филм
22:00
“Любов и наказание” - сериен филм
23:00
“Цената на славата” - сериен филм, /п/
00:00
“Сделка или не” - телевизионна игра, /п/

ТВ 7

05:15
“Нарочно по случайност”, сезон 1, еп. 10, сериал, романтична комедия, САЩ, 2009-2010 - повторение
05:40
“Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
06:05
“Баркод”, сезон 1, еп. 164, потребителско информационно шоу - повторение
06:30
Новини
06:45
“БОДИЛНИК”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, сезон 1, еп. 165, потребителско информационно шоу
10:00
“Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
“Пространства за живеене”, лайфстайл предаване
11:00
“Милионер търси съпруга”, романтично риалити - повторение
12:00
Двама мъже и половина”, сезон 2, еп. 10, сериал, комедия, САЩ, 2003 - повторение
12:30
Новини
13:00
“Фантоми”, сезон 1, еп. 2 и 3, криминален сериал, трилър, Великобритания, 2002
15:00
“Хранилище 13”, сезон 1, еп. 12, сериал, фентъзи, драма, САЩ, 2009
16:00
“Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
16:30
“Споделено с Камелия”, ток шоу
17:30
Ранни новини
17:45
“Баркод”, сезон 1, еп. 155, потребителско информационно шоу - повторение
18:15
“Нарочно по случайност”, сезон 1, еп. 11, сериал, романтична комедия, САЩ, 2009-2010
18:45
Новини
19:45
“Машина за звезди”, първото актьорско риалити
20:45
Двама мъже и половина”, сезон 2, еп. 12 и 13, сериал, комедия, САЩ, 2003, с Чарли Шийн, Джон Крайър
21:45
Новини
22:15
“Комисията Павлов”, коментарно шоу
22:45
“Градът на Киборгите”, екшън, фентъзи, Южна Корея, 2003
00:50
“От местопрестъплението: Ню Йорк”, сезон 5, еп. 21, сериал, САЩ, 2005
01:45
“Гореща точка”
02:20
Новини - повторение
02:45
Двама мъже и половина”, сезон 2, еп. 12 и 13, сериал, комедия, САЩ, 2003 - повторение
03:35
“Фантоми”, сезон 1, еп. 2, криминален сериал, трилър, Великобритания, 2002, повторение
04:25
“Споделено с Камелия”, ток шоу - повторение