Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 08 Февруари 2012 година

bTV

05:20
Опасни улици” - сериал, еп. 93
06:45
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
10:00
“Преди обед” - магазинноинформационно предаване с водещ Елена Розберг
11:00
“Жестока любов” - сериал, еп. 99
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
“Малки тайни” - сериал, еп. 116
14:30
Листопад” - сериал, еп. 239
15:30
“До последен дъх” - сериал, еп. 49
16:30
Господари на ефира” /п./
17:00
bTV Новините
17:30
Опасни улици” - сериал, еп. 219
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Пепел от рози” - сериал, еп. 21, 22
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
00:00
“Долината на вълците” - сериал, еп. 104
01:00
“Кодово име: Чистачът” - сериал, еп. 6
02:00
“Малки тайни” /п./ - сериал, еп. 116
03:00
“Търси се…” /п./
03:50
Кухнята на Звездев” /п./
04:20
“Мечтатели” /п./ - сериал, еп. 201

bTV Action

06:00
Костенурките нинджа"- детски сериал
08:00
Вавилон 5"/п./- сериал, еп. 15
09:00
“Постмортем”/п./- сериал, с.2, еп. 2
10:00
“Защитникът”/п./ - сериал, еп. 18
11:00
“Диаграма на престъплението”/п./ - сериал, с.2, еп. 15
12:00
Извън играта"/п./ - сериал, с.2, еп. 8
13:00
“Код: Криминално”/п./ - актуално предаване с водещ Мая Костадинова
14:00
“Опасен град”/п./ - Криминален, Драма, Трилър, САЩ, Южна Африка, 1997 г., Режисьор: Даръл Роод, В ролите: Айс Кюб, Елизабет Хърли, Винг Реймс, Ерик Mайени, Тони Карпари и др.
16:00
“Защитникът”- сериал, еп. 19
17:00
“Диаграма на престъплението"сериал, с.2, еп. 16
18:00
Вавилон 5"- сериал, с.2, еп. 16
19:00
Извън играта"- сериал, с.2, еп. 9
20:00
“Код: Криминално”- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
21:00
“Постмортем”- сериал, с.2, еп. 3
22:00
“Горилата”- Криминален, Трилър, Италия, 2006 г., Режисьор: Карло Сигон, В ролите: Стефани Рока, Кледи Кадуи, Клаудио Бисио и др.
00:00
“Код: Криминално”/п./ - актуално предаване с водещ Мая Костадинова
01:00
“Диаграма на престъплението”/п./ - сериал, с.2, еп. 17

bTV Comedy

05:00
“Такси”/п./ - комедиен сериал, еп. 7, 8
06:00
“Тайтъс”/п./ - комедиен сериал, еп. 3
06:30
“Топ новинари”/п./ - комедиен сериал, еп. 3
07:00
“7 живота”- комедиен сериал, еп. 197, 198
09:00
Комиците"/п./ - комедийно шоу
10:00
“Случи се една нощ”/п./ - Комедия, САЩ, 1934 г., Режисьор: Франк Капра, В ролите: Кларк Гейбъл, Клодет Колбер, Уолтър Коноли, Роско Карнс, Джеймисън Томас
12:00
“Щурите съседи”/п./ - комедиен сериал, еп. 69
13:30
Господари на ефира"/п./ - комедийно шоу
14:00
“Такси”- комедиен сериал, еп. 11, 12
15:00
“Приятели”/п./ - комедиен сериал, с. 7, еп. 19, 20
16:00
Женени с деца"/п./ - комедиен сериал, с. 3, еп. 22
16:30
Женени с деца"/п./ - комедиен сериал, с. 4, еп. 1
17:00
Шоуто на Слави"- вечерно токшоу
18:00
“Щурите съседи”- комедиен сериал, еп. 70
19:30
Господари на ефира"- комедийно шоу
20:00
“Кажи нещо”- Комедия, Драма, Романтичен, САЩ, 1989 г., Режисьор: Камерън Кроу, В ролите: Джон Кюсак, Ион Скай, Джон Махони
22:00
Женени с деца"- комедиен сериал, с. 4, еп. 2, 3
23:00
“Приятели”- комедиен сериал, с. 7, еп. 21, 22
00:00
“Тайтъс”- комедиен сериал, еп. 4
00:30
“Топ новинари”- комедиен сериал, еп. 4
01:00
“Такси”/п./ - комедиен сериал, еп. 9, 10
02:00
Първична сила"/п./ - турнир на Световната федерация по кеч
03:00
“7 живота”- комедиен сериал, еп. 191, 192

Fox Life

07:20
Довери се на журито - трети сезон
07:50
Довери се на журито - трети сезон
08:10
Разведен - първи сезон
08:35
Да живееш с Фран - втори сезон
09:00
Как се запознах с майка ви - първи сезон
09:25
Джоуи - втори сезон
09:50
Отчаяни съпруги - седми сезон
10:40
Обвързани - пери сезон
11:10
Обвързани - пери сезон
11:30
Довери се на журито - трети сезон
12:00
Довери се на журито - трети сезон
12:20
Екс лист - сериал
13:10
Агнешко - втори сезон
13:35
Числено превъзходство - първи сезон
14:00
Разведен - първи сезон
14:20
Уил и Грейс - осми сезон
14:50
Как се запознах с майка ви - първи сезон
15:15
Джоуи - втори сезон
15:40
Обвързани - пери сезон
16:10
Обвързани - пери сезон
16:35
Довери се на журито - трети сезон
17:05
Довери се на журито - трети сезон
17:30
Братя и Сестри - трети сезон
18:25
Частна практика - четвърти сезон
19:20
Екс лист - сериал
20:15
Отчаяни съпруги - седми сезон
21:10
Сестри по неволя - втори сезон
21:40
Сестри по неволя - втори сезон
22:05
Двама мъже и половина - седми сезон
22:30
Двама мъже и половина - седми сезон
23:00
Агнешко - втори сезон
23:25
Сексът и градът - трети сезон
23:55
Отчаяни съпруги - седми сезон
00:50
Шепот от отвъдното - втори сезон
01:40
Довери се на журито - трети сезон
02:10
Довери се на журито - трети сезон
02:30
Сексът и градът - трети сезон
03:05
Числено превъзходство - първи сезон
03:20
Как се запознах с майка ви - първи сезон
03:50
Уил и Грейс - осми сезон

Kino Nova

05:55
“Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 6, /п/
07:40
Прекършени цветя” - драма с уч. на Бил Мъри, Джули Делпи, Джефри Райт и др.
10:00
Клюкарката” - сериал, сезон 2, /п/
11:00
“Ветеринари” - научно-популярен филм, 2 епизода
12:00
“Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 6
14:00
“Брачен живот” - драма с уч. Патриша Кларксън, Рейчъл МакАдамс, Анабела Кършоу, Пиърс Броснан, Крис Купър и др.
15:45
“Фрост/Никсън” - драма с уч. на Франк Лангела, Кевин Бейкън, Майкъл Шийн, Оливър Плат, Сам Рокуел и др., /п/
18:00
Клюкарката” - сериал, сезон 2
19:00
“Престъпни намерения” - сериал, сезон 1
20:00
“От местопрестъплението: Маями " - сериал, сезон 5
21:00
“В името на отца” - драма с уч. на Даниъл Дей-Люис, Ема Томпсън, Пийт Постълуейт, Том Уилкинсън и др.
23:30
“От местопрестъплението: Маями " - сериал, сезон 5, /п/
00:25
“Брачен живот”- драма с уч. Патриша Кларксън, Рейчъл МакАдамс, Анабела Кършоу, Пиърс Броснан, Крис Купър и др., /п/
01:55
Прекършени цветя"- драма с уч. на Бил Мъри, Джули Делпи, Джефри Райт и др., /п/

БНТ 1

05:10
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу с водещ Ути Бъчваров/п/
05:30
Дързост и красота - тв филм /2913 епизод/п/
06:15
Малки истории
06:30
Денят започва - информационен сутрешен блок с водещ Евгения Марчева
09:00
По света и у нас - информационна емисия
09:05
Денят започва с Култура - информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас - информационна емисия
10:10
Денят отблизо - магазинно предаване с водещи Мира Добрева и Мария Андонова
12:00
По света и у нас - информационна емисия
12:30
Частен случай - публицистична рубрика с водещи Владо Береану и Мая Димитрова
12:35
Телепазарен прозорец
12:55
Апартаментът - ток шоу с водещ Марта Вачкова
13:40
Телепазарен прозорец
13:55
Индия - любовна история - тв филм /71 епизод/п/
14:40
Телепазарен прозорец
15:05
Сен Тропе - тв филм /71 епизод/п/
16:00
По света и у нас - информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
В час ли си: Моето училище - предаване за образование
16:35
Приказки за астрономията
17:00
Дързост и красота - тв филм /2914 епизод/
17:45
Малки истории
18:00
По света и у нас - информационна емисия
18:25
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу с водещ Ути Бъчваров
18:45
Лакис Сладура - тв филм /51 епизод/
19:45
Българската песен в “Евровизия 2012”
19:50
Лека нощ, деца!: Реката
20:00
По света и у нас - централна информационна емисия
20:40
БНТ такси - ток шоу с водещи Боряна Каменова, Спас Кьосев
20:50
Спортни новини
21:00
Страх да обичаш - 12-сериен тв филм /Италия, 2010г./, 1 епизод, режисьор Винченцо Терачано, в ролите: Джорджо Лупано, Ерика Банки, Барбара Ливи и др.
22:00
Открито - предаване за разследваща журналистика с водеща Валя Ахчиева
22:30
Икономически новини
23:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу с водещ Денис Ризов
00:00
Библиотеката/п/
00:30
Международен конкурс за пианисти и цигулари “Панчо Владигеров” - Шумен 2011/2 част/
01:35
Апартаментът - ток шоу с водещ Марта Вачкова /п/
02:20
По света и у нас - информационна емисия/п от 20:00/
03:00
БНТ такси - ток шоу с водещи Боряна Каменова, Спас Кьосев/п/
03:10
Видеоклипове
03:20
Икономически новини/п/
03:50
В час ли си: Моето училище/п/
04:05
Денис и приятели - късно вечерно шоу с водещ Денис Ризов/п/

Диема

05:15
“Неш Бриджис” - сериал, сезон 5, /п/
06:00
“Закони на войната” - сериал, сезон 2, /п/
06:50
Маями Вайс” - сериал, сезон 3, /п/
07:50
“Макгайвър” - сериал, сезон 3, /п/
09:05
“Кобра 11” - сериал, /п/
09:55
“Произшествие в Шинджуку” - криминален с уч. на Джеки Чан, Наото Такенака, Даниел Ву и др., /п/
12:00
“На инат” - ток шоу, /п/
12:30
Комисар Рекс” - сериал,сезон 4, /п/
13:30
“Закони на войната” - сериал, сезон 2
14:30
“Зина - принцесата войн” - сериал, сезон 6
15:30
Маями Вайс” - сериал, сезон 3
16:30
“Неш Бриджис” - сериал, сезон 5
17:30
“Макгайвър” - сериал, сезон 3
18:30
“На инат” - ток шоу
19:00
Комисар Рекс” - сериал,сезон 4
21:00
Студио “Футбол” - директно
21:45
“Щутгарт - Байерн Мюнхен” четвъртфинален мач за Купата на Германия, директно
23:40
Студио “Футбол” - директно
00:00
“Класика от Висшата Лига” /Арсенал - Челси (96-97)/
00:40
“Горещи моменти” - еротика
02:50
“Зина - принцесата войн” - сериал, сезон 6, /п/
03:30
“Куинс Парк Рейнджърс - Уулвърхямптън” - мач от английската Висша Лига, /п/

Диема Фемили

06:15
Забранена любов” - сериен филм, /п/
06:45
Бон Апети” - предаване
07:15
“Позволи ми да те обичам " - теленовела, 2 епизода
09:30
Сделка или не” - телевизионна игра
10:30
Малки жени” - сериен филм, /п/
11:30
Касандра” - сериен филм, /п/
12:30
“Черешката на тортата” - тв шоу, /п/
13:30
“Когато се влюбиш” - теленовела, /п/
14:30
“Истанбулска приказка” - сериен филм, /п/
15:30
Забранена любов” - сериен филм
16:00
“Любов и наказание” - сериен филм, /п/
17:00
“Черешката на тортата” - тв шоу
18:00
Касандра” - сериен филм
19:00
“Когато се влюбиш” - теленовела
20:00
Малки жени” - сериен филм
21:00
“Истанбулска приказка” - сериен филм
22:00
“Любов и наказание” - сериен филм
23:00
“Цената на славата” - сериен филм, /п/
00:00
Сделка или не” - телевизионна игра, /п/
00:45
“Позволи ми да те обичам " - теленовела, 2 епизода, /п/

ТВ 7

05:00
“Нарочно по случайност”, сезон 1, еп. 2, сериал, романтична комедия, САЩ, 2009-2010 - повторение
05:20
“Форбс: Топ 20 на Форбс за най-скъпи звездни сватби”, 2 част, документална поредица - повторение
05:45
“Баркод”, сезон 1, еп. 180, потребителско информационно шоу - повторение
06:30
Новини
06:45
“БОДИЛНИК”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, сезон 1, еп. 181, потребителско информационно шоу
10:00
“Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
“ТВ МОЛ”, телепазарен прозорец
11:00
Двама мъже и половина", сезон 3, еп. 12 и 13, сериал, комедия, САЩ, 2003 - повторение
12:00
“Нарочно по случайност”, сезон 1, еп. 3, сериал, романтична комедия, САЩ, 2009-2010
12:30
Новини
13:00
“Фантоми”, сезон 4, еп. 5 и 6, криминален сериал, трилър, Великобритания, 2002
15:00
“Смолвил: Супермен в началото”, сезон 8, еп. 12, сериал, САЩ, 2008
16:00
“Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
16:30
“Споделено с Вихра”, ток шоу
17:30
Ранни новини
17:45
“Баркод”, сезон 1, еп. 171, потребителско информационно шоу - повторение
18:15
“Форбс: 100-те най-богати личности според класацията на списание Форбс”, 1 част, документална поредица
18:45
Новини
19:45
Двама мъже и половина", сезон 3, еп. 14 и 15, сериал, комедия, САЩ, 2003
20:45
“От местопрестъплението: Ню Йорк”, сезон 7, еп. 3, сериал, САЩ, 2005
21:45
Новини
22:15
“Бонано: Най-младият кръстник”, 2 част, криминален, драма, Канада, САЩ, 1999
23:50
“От местопрестъплението: Ню Йорк”, сезон 6, еп. 6, сериал, САЩ, 2005
00:45
“Гореща точка”
01:20
Новини - повторение
01:45
“Фантоми”, сезон 4, еп. 5 и 6, криминален сериал, трилър, Великобритания, 2002 - повторение
03:30
“От местопрестъплението: Ню Йорк”, сезон 6, еп. 6, сериал, САЩ, 2005 - повторение
04:10
“Споделено с Вихра”, ток шоу - повторение