Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 11 Февруари 2012 година

Super 7

06:00
“Мусти 3 D”, анимация
06:20
Бейблейд метал фюжън”, сезон 1, еп. 8, анимация
06:45
Грозното патенце и аз”, анимация, еп. 16
07:10
“Господин Видра”, анимация
07:15
Любопитният Джордж”, сезон 2, еп. 12, анимация
07:40
“Часът на Nickelodeon: “Домашни любимци супер герой”, сезон 2, еп. 13
08:05
“Часът на Nickelodeon: Ни Хао Кай Лан “, сезон 1, еп. 17
08:30
Том и Джери”, анимация
08:55
Бейблейд метал фюжън”, сезон 1, еп. 8, анимация
09:15
“Господин Видра”, анимация
09:20
“Часът на Nickelodeon: Кръстници вълшебници”,сезон 7, еп. 3, анимация
09:45
“Приключенията на Джими Неутрон – момчето гений”, сезон 3, еп. 20
10:10
“Часът на Nickelodeon: “Тру Джаксън”, сезон 2, еп. 33
10:35
“Часът на Nickelodeon: “Кой харесва Ади Сингър”, сезон 2, еп. 12
11:00
Клуб Уинкс”, сезон 2, еп. 23 и 24
11:50
Лигата на суперзлите”, анимация, еп. 103 и 104
12:15
Пингвин в джунглата”, анимация
12:20
“Ласи”, сериал, сезон 2, еп. 21 и 22
13:10
“Новото шоу на Пинко розовата пантера”, еп. 22
13:35
“Часът на Nickelodeon: “Спондж Боб”, сезон 6, еп. 21
14:00
“Часът на Nickelodeon: Кръстници вълшебници”,сезон 7, еп. 4, анимация
14:25
“Приключенията на Джими Неутрон – момчето гений”, сезон 3, еп. 21
14:55
“Часът на Nickelodeon: “Тру Джаксън”, сезон 2, еп. 34
15:20
“Часът на Nickelodeon: “Кой харесва Ади Сингър”, сезон 2, еп. 13
15:50
“Ласи”, сериал, сезон 2, еп. 23 и 24
16:20
Клуб Уинкс”, сезон 2, еп. 25 и 26
17:20
Любопитният Джорджс”, сезон 2, еп. 13, анимация
17:40
Пингвин в джунглата”, анимация
17:45
Том и Джери, анимация
18:10
“Часът на Nickelodeon: Ни Хао Кай Лан “, сезон 1, еп. 17
18:35
“Часът на Nickelodeon: “Домашни любимци супер герой”, сезон 2, еп. 13
19:00
Бейблейд метал фюжън”, сезон 1, еп. 9, анимация
19:25
“Новото шоу на Пинко розовата пантера”, еп. 23
19:50
Пингвин в джунглата”, анимация
19:55
“Часът на Nickelodeon: “Спондж Боб”, сезон 6, еп. 26
20:20
“Приключенията на Джими Неутрон – момчето гений”, сезон 3, еп. 21
20:45
“Часът на Nickelodeon: “Кой харесва Ади Сингър”, сезон 2, еп. 13
21:10
Само за снимка”, сериал, сезон 7, еп. 20 и 21
22:00
“Карма”, сериал, сезон 1, еп. 1
23:00
“Мтериалистки”, Романтична комедия, САЩ, 2006
00:40
Повторения

Диема

06:00
“Макгайвър” – сериал, сезон 5, /п/
06:50
“Зина – принцесата войн” – сериал, сезон 5, /п/
07:45
“Новата мисия невъзможна” – сериал, сезон 2, /п/
09:00
Среднощен ездач"– сериал, сезон 2, /п/
10:00
Челюсти: Отмъщението” – трилър с уч. на Лорейн Грей, Марио ван Пийбълс, Карен Йънг, Ланс Гест и др., /п/
12:00
“Мисия: Моят Дом” – предаване за архитектура и строителство, /п/
12:30
“Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 8, /п/
13:30
“Макгайвър” – сериал, сезон 5
14:30
“Кобра 11” – сериал,сезон 16, /п/
15:30
“Зина – принцесата войн” – сериал, сезон 6
16:30
Среднощен ездач"– сериал, сезон 2
17:30
“Новата мисия невъзможна” – сериал, сезон 2
18:30
“8 Прости правила” – сериал, сезон 1
19:00
“Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 8
20:00
“Кобра 11” – сериал,сезон 16
21:00
Военни престъпления"– сериал, сезон 4
22:00
“Принуден да убива” – екшън с уч. на Стивън Сегал, Ина Коробкина, Зак Сантиаго и др.
23:50
Военни престъпления"– сериал, сезон 4, /п/
00:45
“Горещи моменти” – еротика
02:55
“Национална лотария” /п/
04:15
“Нюкасъл – Суонси” – мач от английската Висша Лига, /п/

Диема Фемили

06:40
Листопад” – сериен филм, /п/
07:30
Бон Апети” – предаване
08:00
Росалинда” – сериен филм, /п/
09:30
Сделка или не” – телевизионна игра
10:30
“Долината на слънцето” – сериен филм, /п/
11:30
Росалинда” – сериен филм
12:30
“Ева Луна” – сериен филм
13:30
“Аурора” – сериен филм, /п/
14:30
Бон Апети” – предаване,/п/
15:00
“Мелодия на сърцето” – сериен филм, /п/
16:00
“Готова на всичко” – сериен филм, /п/
17:00
“Огнено сърце” – сериен филм, /п/
18:00
Малки жени” – сериен филм, 3 сезон, /п/
19:00
“Светски новини” /п/
19:05
“Аурора” – сериен филм
20:00
“Мелодия на сърцето” – сериен филм
21:00
“Готова на всичко” – сериен филм
22:00
“Огнено сърце” – сериен филм
23:00
“Млечният път” – сериен филм, /п/
00:30
Сделка или не” – телевизионна игра, /п/

Канал 3

08:00
“Пет за четири” /п./ – неспортно предаване на Сашо Диков
09:00
“Tелешоп”
09:15
“Всеки ден с Роси” – сутрешен блок с Роси Русева
10:00
“Свободата на живо по Канал 3” – информационен блок с директни излъчвания
11:45
Телемаркет
12:00
“Свободата на живо по Канал 3” / “WEB Жълтини”
12:45
“Телешоп”
13:00
“Свободата на живо по Канал 3” – информационен блок с директни излъчвания
13:45
“Телешоп”
14:00
“Свободата на живо по Канал 3” – информационен блок с директни излъчвания
14:45
Телемаркет
15:00
“Свободата на живо по Канал 3” – информационен блок с директни излъчвания
15:45
“Телешоп”
16:00
“Свободата на живо по Канал 3” / “WEB Жълтини”
16:20
“Телешоп”
16:35
“Свободата на живо по Канал 3” – информационен блок с директни излъчвания
17:45
“Днес по Канал 3” – предаване на “Канал 3”
18:00
“5 за 4” – ежедневно предаване на Сашо Диков
19:00
“Tелешоп”
19:15
“Спорт в обектива” – предаване на “Канал 3”
20:00
“Властта днес” – предаване на “Канал 3”
21:00
“Жълтини”
21:30
“Изяжте Крум Савов” – предаване на “Канал 3”
22:30
“5 за 4” – ежедневно предаване на Сашо Диков/п/
23:30
“Еротичен бутик”
23:50
“Еротични нощи” – еротика
03:45
“Всеки ден с Роси” /п./ – сутрешен блок с Роси Русева
04:30
“Властта днес” /п./ – предаване на “Канал 3”
05:30
“Изяжте Крум Савов” /п./ – предаване на “Канал 3”
06:30
“Спорт в обектива” /п./ – предаване на “Канал 3”

Кино Нова

06:00
Да изгубиш себе си” – драма с уч. на Шарън Стоун, Стейси Боно, Никълъс Елиа, Дилън Бейкър, Тимъти Хътън и др.
07:35
Ченге и половина” – комедия с уч. на Бърт Рейнолдс, Норман Голдман II, Руби Дий, Холанд Тейлър и др.,/п/
09:50
Д-р Хаус” – сериал, сезон 3, 2 епизода,/п/
11:50
“Трафик” – сериал
12:50
Убийства в Мидсъмър” – сериал, сезон 7
14:45
“Кръстникът III” – криминален с уч. на Ал Пачино, Даян Кийтън, Джо Мантеня, Анди Гарсия, Джордж Хамилтън, София Копола, Ели Уолак и др.,/п/
18:00
Д-р Хаус” – сериал, сезон 3, 2 епизода
20:00
“От местопрестъплението” – сериал, сезон 1
21:00
“Клиентът” – криминален с уч. на Сюзън Сарандън, Томи Лий Джоунс, Мери-Луис Паркър, Антъни Лапаля, Джей Ти Уолш и др.
23:30
“От местопрестъплението” – сериал, сезон 1, /п/
00:25
Убийства в Мидсъмър” – сериал, сезон 7, /п/

Нова Спорт

11:30
Телешоп
12:00
Футбол: Тотнъм Хотспър – Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
14:00
“Мач с две лица”, телевизионно състезание с отборите от английската Висша Лига, 4-ти епизод, повторение
14:30
“Светът на Висшата Лига” (2012-13) – магазинно предаване за Висшата Лига, 33-ти епизод, повторение
15:00
Футбол: Стоук Сити – Рединг, мач от английската Висша Лига, запис
17:00
“Голфът отблизо”, сезон 2013, магазинно предаване, 6-ти епизод, повторение
17:30
“Класика от Висшата Лига” – Челси – Уигън Атлетик (09-10), повторение
18:00
Футбол: Челси – Уигън Атлетик, мач от английската Висша Лига, повторение
20:00
Обзор на кръга в английската Висша Лига (12-13), 26-ти епизод
21:00
“Темата на Спорта” – новини, интервюта, репортажи, директно
21:30
Студио “Шуменско Premium Football”, директно
22:00
Футбол: Ливърпул – Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша Лига, директно
23:55
Студио “Шуменско Premium Football”, директно
00:10
Обзор на кръга в английската Висша Лига (12-13), 25-ти епизод, повторение
01:10
“Темата на Спорта” – новини, интервюта, репортажи, повторение
01:40
Телешоп
02:40
“Червени светлини” – еротика
03:40
Край на програмата

Нова телевизия

06:30
“Здравей, България” – сутрешен блок на НТВ
09:30
На кафе” – предаване на НТВ
11:30
Бон Апети” – предаване на НТВ
12:00
Малки жени” – сериен филм, 3 сезон
13:00
Новините на Нова
13:30
“Млечният път” – сериен филм
15:00
“Доктор Куин Лечителката” – сериен филм
16:00
Часът на Милен Цветков” – предаване на НТВ
17:00
Черешката на тортата” – тв шоу, 2 сезон
18:00
Сделка или не” – телевизионна игра
19:00
Новините на Нова – централна емисия
20:00
Стани богат” – световно тв шоу
22:00
Господари на ефира” – забавно предаване
22:30
От местопрестъплението: Маями” – сериен филм, 9 сезон
23:30
Новините на Нова
23:45
Щети” – сериен филм, 4 сезон
00:45
“Магнитико” – тв игра
02:00
Черешката на тортата” – тв шоу, 2 сезон /п/
02:45
“Долината на слънцето” – сериен филм
03:45
Новините на Нова /п/
04:00
“Доктор Куин Лечителката” – сериен филм /п/
05:00
Часът на Милен Цветков” – предаване на НТВ /п/
06:00
Господари на ефира” – забавно предаване /п/

ТВ 7

06:30
Новини
06:40
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:25
“Баркод”, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
“Светлините на стадиона”, сериал, драма, САЩ, 2006, сезон 1, еп. 6; В ролите: Кайл Чандлър, Адриан Палики, Зак Гилфорд, Тайлър Кич
11:30
“Карма”, сериал, романтична драма, Гърция, 2009, сезон 1, еп. 7; В ролите: Антонис Фрагакис, Изавела Когевина
12:30
Новини
13:00
Отчаяни съпруги”, сериал, комедия, драма, САЩ, 2005; сезон 3, еп. 3; В ролите: Тери Хатчър, Фелисити Хъфман, Марша Крос, Ева Лонгория, Николет Шеридан
14:00
“Карма”, сериал, романтична драма, Гърция, 2009, сезон 1, еп. 9; В ролите: Антонис Фрагакис, Изавела Когевина
15:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 5, еп. 6, САЩ, 2003; В ролите: Чарли Шийн, Джон Крайър
15:30
Новини
16:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу, повторение
16:30
“Споделено с Кали”, ток шоу
17:30
“Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 1, еп. 40; В ролите: Халит Ергенч, Небахат Чехре, Мирием Узерли, Окан Ялабък
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
20:00
“Пред банята”, спортно коментарно шоу
22:00
“Комисията Павлов”, коментарно шоу
22:30
Новини
23:00
“Фантоми”, криминален сериал, трилър, Великобритания, 2002, сезон 3, еп. 5; В ролите: Питър Фърт, Лиза Фокнър, Матю Макфейдън
00:00
Ало, Ало”, комедиен сериал, Великобритания, 1992, сезон 1, еп. 2 и 3; В ролите: Гордън Кей, Кармен Силвера, Роуз Хил, Вики Мишел
01:05
“Споделено с Кали”, ток шоу, повторение
02:00
“Гореща точка”, публицистика, повторение
02:45
Новини
03:10
“Фантоми”, криминален сериал, трилър, Великобритания, 2002, сезон 3, еп. 5
04:10
Ало, Ало”, комедиен сериал, Великобритания, 1992, сезон 1, еп. 2 и 3
04:55
“Комисията Павлов”, коментарно шоу, повторение
05:20
“Баркод”, потребителско информационно шоу, повторение
05:45
“Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 1, еп. 40

Телевизия Европа

05:00
“Сутрешен информационен блок на ТВ “Европа”
06:00
“Добро утро Европа” – сутрешен блок
09:30
новини
09:35
Телешоп
09:50
Спорт
10:00
Новини
10:10
Прогноза за времето
10:15
Топ шоп
10:30
новини
10:35
Християнството
11:00
Новини
11:15
Топ шоп
11:20
Спорт
11:30
новини
11:45
Телестар
12:00
Новини
12:15
Прогноза за времето
12:30
новини
12:45
Агромаркет
13:00
Новини
13:25
Прогноза за времето
13:30
новини
13:45
Топ шоп
14:00
Новини
14:10
Прогноза за времето
14:15
Телешоп
14:30
новини
14:35
Под лупа
14:45
Телепазар
15:00
Новини
15:25
прогноза за времето
15:30
новини
15:35
Спорт
15:45
Телепазар
16:00
Новини
16:15
Телестар
16:30
новини
16:45
Телешоп
17:00
Новини
17:25
Прогноза за времето
17:30
“Под лупа” – публицистично предаване на ТВ “Европа
18:00
Новини
18:15
Прогноза за времето
18:20
Спорт
18:25
На фокус
18:30
Централна емисия НОВИНИ
18:55
Прогноза за времето
19:00
Новини
19:15
Прогноза за времето
19:20
Спорт
19:30
новини
19:35
“Евромакс”
20:00
Новини
20:10
Прогноза за времето
20:20
Спорт
20:30
новини
20:35
“Под лупа”
21:00
Вечерен новинарски блок
22:00
Новини
22:10
Прогноза за времето
22:15
Спорт
22:30
новини
22:35
“Евромакс”
23:00
Вечерен новинарски блок
00:00
Химн на Република България
00:05
Нощен информационен блок