Архив телевизионни програми

Начало » 2012 » Февруари » 12

Програма на телевизиите за 12 Февруари 2012 година

Super 7

06:00
„Мусти 3 D”, анимация
06:20
Бейблейд метал фюжън”, сезон 1, еп. 9, анимация
06:45
Грозното патенце и аз“, анимация, еп. 17
07:10
„Господин Видра”, анимация
07:15
Любопитният Джордж”, сезон 2, еп. 13, анимация
07:40
„Часът на Nickelodeon: „Домашни любимци супер герой“, сезон 2, еп. 14
08:05
„Часът на Nickelodeon: Ни Хао Кай Лан ”, сезон 1, еп. 18
08:30
Том и Джери”, анимация
08:55
Бейблейд метал фюжън”, сезон 1, еп. 9, анимация
09:15
„Господин Видра”, анимация
09:20
„Часът на Nickelodeon: Кръстници вълшебници”,сезон 7, еп. 4, анимация
09:45
„Приключенията на Джими Неутрон – момчето гений”, сезон 3, еп. 21
10:10
„Часът на Nickelodeon: „Тру Джаксън”, сезон 2, еп. 34
10:35
„Часът на Nickelodeon: „Кой харесва Ади Сингър”, сезон 2, еп. 13
11:00
Клуб Уинкс”, сезон 2, еп. 25 и 26
11:50
Лигата на суперзлите”, анимация, еп. 1 и 2
12:15
Пингвин в джунглата”, анимация
12:20
„Ласи”, сериал, сезон 2, еп. 23 и 24
13:10
„Новото шоу на Пинко розовата пантера”, еп. 23
13:35
„Часът на Nickelodeon: „Спондж Боб”, сезон 6, еп. 22
14:00
„Часът на Nickelodeon: Кръстници вълшебници”,сезон 7, еп. 5, анимация
14:25
„Приключенията на Джими Неутрон – момчето гений”, сезон 3, еп. 22
14:55
„Децата на Холивуд”, сериал, сезон 1, еп. 1
15:20
„Часът на Nickelodeon: „Кой харесва Ади Сингър”, сезон 2, еп. 14
15:50
„Ласи”, сериал, сезон 2, еп. 25 и 26
16:20
Клуб Уинкс”, сезон 3, еп. 1 и 2
17:20
Любопитният Джорджс”, сезон 2, еп. 14, анимация
17:40
Пингвин в джунглата”, анимация
17:45
Том и Джери, анимация
18:10
„Часът на Nickelodeon: Ни Хао Кай Лан ”, сезон 1, еп. 18
18:35
„Часът на Nickelodeon: „Домашни любимци супер герой“, сезон 2, еп. 14
19:00
Бейблейд метал фюжън”, сезон 1, еп. 10, анимация
19:25
„Новото шоу на Пинко розовата пантера”, еп. 24
19:50
Пингвин в джунглата”, анимация
19:55
„Часът на Nickelodeon: „Спондж Боб”, сезон 7, еп. 1
20:20
„Приключенията на Джими Неутрон – момчето гений”, сезон 3, еп. 22
20:45
„Часът на Nickelodeon: „Кой харесва Ади Сингър”, сезон 2, еп. 14
21:10
„Само за снимка”, сериал, сезон 7, еп. 22 и 23
22:00
„Карма”, сериал, сезон 1, еп. 2
23:00
„Любов и вендета”, сериал, еп. 5
23:55
„Хищна природа, сериал, еп. 25
00:40
Повторения

Диема

06:00
„Макгайвър“ – сериал, сезон 5, /п/
06:50
„Зина – принцесата войн“ – сериал, сезон 6, /п/
07:45
„Новата мисия невъзможна“ – сериал, сезон 2, /п/
09:00
„Среднощен ездач“– сериал, сезон 2, /п/
10:00
„Принуден да убива“ – екшън с уч. на Стивън Сегал, Ина Коробкина, Зак Сантиаго и др., /п/
12:00
„8 Прости правила“ – сериал, сезон 1, /п/
12:30
„Уокър – тексаският рейнджър“ – сериал, сезон 8, /п/
13:30
„Макгайвър“ – сериал, сезон 5
14:30
„Кобра 11“ – сериал,сезон 16, /п/
15:30
„Зина – принцесата войн“ – сериал, сезон 6
16:30
„Среднощен ездач“– сериал, сезон 3
17:30
„Новата мисия невъзможна“ – сериал, сезон 2
18:30
„8 Прости правила“ – сериал, сезон 1
19:00
„Уокър – тексаският рейнджър“ – сериал, сезон 8
20:00
„Кобра 11“ – сериал,сезон 16
21:00
„Военни престъпления“– сериал, сезон 4
22:00
„Огнен ад“ – екшън с уч. на Дон Дракона Уилсън, Ивън Лури, Рик Хил, Дипти Батнагар и др.
23:45
„Военни престъпления“– сериал, сезон 4, /п/
00:40
„Горещи моменти“ – еротика
04:15
„Куинс Парк Рейнджърс – Саутхямптън“ – мач от английската Висша Лига, /п/

Диема Фемили

06:40
„Ева Луна“ – сериен филм, /п/
07:30
Бон Апети“ – предаване
08:00
„Росалинда“ – сериен филм, /п/
09:30
„Сделка или не“ – телевизионна игра
10:30
„Долината на слънцето“ – сериен филм, /п/
11:30
„Росалинда“ – сериен филм
12:30
„Ева Луна“ – сериен филм
13:30
„Аурора“ – сериен филм, /п/
14:30
Бон Апети“ – предаване,/п/
15:00
„Мелодия на сърцето“ – сериен филм, /п/
16:00
„Готова на всичко“ – сериен филм, /п/
17:00
„Огнено сърце“ – сериен филм, /п/
18:00
Малки жени“ – сериен филм, 3 сезон, /п/
19:00
„Светски новини“ /п/
19:05
„Аурора“ – сериен филм
20:00
„Мелодия на сърцето“ – сериен филм
21:00
„Готова на всичко“ – сериен филм
22:00
„Огнено сърце“ – сериен филм
23:00
„Млечният път“ – сериен филм, /п/
00:30
„Сделка или не“ – телевизионна игра, /п/

Канал 3

07:15
„Жълтини“ /п./
08:00
„5 за 4“ – ежедневно предаване на Сашо Диков/п/
09:00
„Tелешоп“
09:15
„Всеки ден с Роси“ – сутрешен блок с Роси Русева
10:00
„Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания
11:40
„Tелешоп“
12:00
„Свободата на живо по Канал 3“ / „WEB Жълтини“
12:45
„Телемаркет“
13:00
„Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания
13:45
„Телешоп“
14:00
„Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания
14:45
„Телемаркет“
15:00
„Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания
15:45
„Телешоп“
16:00
„Свободата на живо по Канал 3“ / „WEB Жълтини“
16:20
„Телешоп“
16:35
„Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания
17:45
„Днес по Канал 3“ – предаване на „Канал 3“
18:00
„5 за 4“ – ежедневно предаване на Сашо Диков
19:00
„Tелешоп“
19:15
„Спорт в обектива“ – предаване на „Канал 3“
20:00
„Властта днес“ – предаване на „Канал 3“
21:00
„Жълтини“
21:30
„Властта вчера и днес“ – обзорно предаване на „Канал 3“
22:30
„5 за 4“ – ежедневно предаване на Сашо Диков/п/
23:30
„Еротичен бутик“
23:50
„Еротични нощи” – еротика
03:45
„Всеки ден с Роси“ /п./ – сутрешен блок с Роси Русева
04:30
„Властта днес” /п./ – предаване на „Канал 3“
05:30
„Властта вчера и днес“ – обзорно предаване на „Канал 3“/п/
06:30
„Спорт в обектива“ /п./ – предаване на „Канал 3“

Кино Нова

06:00
„Шоуто на Кливланд“ – анимационен сериал
06:30
„Трафик“ – сериал, /п/
07:30
„Пагубна страст” – романтичен с уч. на Мартон Сокас, Ян Маккелън, Хю Бонвил, Наташа Ричардстн и др.
10:00
„Д-р Хаус” – сериал, сезон 3, 2 епизода,/п/
11:55
„Убийства в Мидсъмър“ – сериал, сезон 8
13:50
„Хубавите вдовици целуват най-добре” – романтична комедия с уч. на Ирис Бербен, Софи Шут, Андреа Швацки, Петер Сатман и др., /I част/
15:35
„Клиентът” – криминален с уч. на Сюзън Сарандън, Томи Лий Джоунс, Мери-Луис Паркър, Антъни Лапаля, Джей Ти Уолш и др.,/п/
18:00
„Д-р Хаус” – сериал, сезон 3, 2 епизода
20:00
„От местопрестъплението” – сериал, сезон 1
21:00
Изневяра” – трилър с уч. на Ричард Гиър, Даян Лейн, Оливър Мартинес, Мишел Монаган, Чад Лоу и др.
23:30
„От местопрестъплението” – сериал, сезон 1, /п/
00:25
„Убийства в Мидсъмър“ – сериал, сезон 8,/п/

Нова Спорт

11:30
Телешоп
12:00
Футбол: Манчестър Юнайтед – Евертън, мач от английската Висша Лига, повторение
14:00
Нова Спорт Бокс – международна Боксова Гала вечер в Берлин, Германия: Дейон Джума срещу Руслан Битаров, 4-рундов мач в полутежка категория; Енрико Кьолинг срещу Егидиус Какстис, 6-рундов мач в лека-тежка категория; Доминик Брич срещу Луис Креспо, 8-рундов мач в супер средна категория; Дъстин Диркс срещу Кристиан Крус, 8-рундов мач в лека-тежка категория; Тайрон Цюге срещу Сърджан Михайлович, 6-рундов мач в суперсредна категория; Роберт Воге срещу Хаким Зулиха, 12-рундов мач за вакантната интерконтинентална титла на Международната Боксова Федерация в лека-тежка категория; Едуард Гуткнехт срещу Юрген Бремер, 12-рундов мач за титлите на Европейския Боксов Съюз и на Световната Боксова Организация в лека-тежка категория, повторение
17:00
Обзор на кръга в английската Висша Лига (12-13), 26-ти епизод, повторение
18:00
Футбол: Ливърпул – Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша Лига, повторение
20:00
„Премиър Лийг Токшоу”, предаване за английски футбол, 21-ви епизод, директно
21:00
„Темата на Спорта” – новини, интервюта, репортажи, директно
21:30
„Класика от Висшата Лига” – Челси – Уигън Атлетик (09-10), повторение
22:00
Футбол: Астън Вила – Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
00:00
„Премиър Лийг Токшоу”, предаване за английски футбол, 21-ви епизод, повторение
01:00
„Темата на Спорта” – новини, интервюта, репортажи, повторение
01:30
Телешоп
02:30
„Червени светлини” – еротика
03:30
Край на програмата

Нова телевизия

06:30
„Здравей, България” – сутрешен блок на НТВ
09:30
На кафе” – предаване на НТВ
11:30
Бон Апети” – предаване на НТВ
12:00
Малки жени” – сериен филм, 3 сезон
13:00
Новините на Нова
13:30
„Млечният път” – сериен филм
15:00
„Доктор Куин Лечителката” – сериен филм
16:00
„Часът на Милен Цветков” – предаване на НТВ
17:00
„Черешката на тортата” – тв шоу, 2 сезон
18:00
„Сделка или не” – телевизионна игра
19:00
Новините на Нова – централна емисия
20:00
„Касъл” – сериен филм, 4 сезон
21:00
„Шатра” – реалити шоу
22:00
Господари на ефира” – забавно предаване
22:30
„От местопрестъплението: Маями” – сериен филм, 9 сезон
23:30
Новините на Нова
23:45
Щети” – сериен филм, 4 сезон
00:45
„Магнитико” – тв игра
02:00
„Черешката на тортата” – тв шоу, 2 сезон /п/
02:45
„Долината на слънцето” – сериен филм
03:45
Новините на Нова /п/
04:00
„Доктор Куин Лечителката” – сериен филм /п/
05:00
„Часът на Милен Цветков” – предаване на НТВ /п/
06:00
Господари на ефира” – забавно предаване /п/

ТВ 7

06:30
Новини
06:40
„Добро утро, България”, сутрешен блок
09:25
„Баркод”, потребителско информационно шоу
10:00
„Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
„Светлините на стадиона”, сериал, драма, САЩ, 2006, сезон 1, еп. 7; В ролите: Кайл Чандлър, Адриан Палики, Зак Гилфорд, Тайлър Кич
11:30
„Карма”, сериал, романтична драма, Гърция, 2009, сезон 1, еп. 8; В ролите: Антонис Фрагакис, Изавела Когевина
12:30
Новини
13:00
Отчаяни съпруги”, сериал, комедия, драма, САЩ, 2005; сезон 3, еп. 4; В ролите: Тери Хатчър, Фелисити Хъфман, Марша Крос, Ева Лонгория, Николет Шеридан
14:00
„Карма”, сериал, романтична драма, Гърция, 2009, сезон 1, еп. 10; В ролите: Антонис Фрагакис, Изавела Когевина
15:00
Двама мъже и половина“, комедиен сериал, сезон 5, еп. 7, САЩ, 2003; В ролите: Чарли Шийн, Джон Крайър
15:30
Новини
16:00
„Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу, повторение
16:30
„Споделено с Кали”, ток шоу
17:30
„Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 1, еп. 41; В ролите: Халит Ергенч, Небахат Чехре, Мирием Узерли, Окан Ялабък
18:30
„Добър вечер, България”, централен информационен блок
20:00
„Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 2, еп. 33; В ролите: Халит Ергенч, Небахат Чехре, Мирием Узерли, Окан Ялабък
21:00
„Любов и вендета”, сериал, драма, Италия, 2011, еп. 5; В ролите: Алесандро Прециози, Анна Вале
22:00
„Комисията Павлов”, коментарно шоу
22:30
Новини
23:00
„Фантоми”, криминален сериал, трилър, Великобритания, 2002, сезон 3, еп. 6; В ролите: Питър Фърт, Лиза Фокнър, Матю Макфейдън
00:00
Ало, Ало”, комедиен сериал, Великобритания, 1992, сезон 1, еп. 4 и 5; В ролите: Гордън Кей, Кармен Силвера, Роуз Хил, Вики Мишел
01:05
„Споделено с Кали”, ток шоу, повторение
02:00
„Гореща точка”, публицистика, повторение
02:45
Новини
03:10
„Фантоми”, криминален сериал, трилър, Великобритания, 2002, сезон 3, еп. 6
04:05
Ало, Ало”, комедиен сериал, Великобритания, 1992, сезон 1, еп. 4 и 5
04:55
„Комисията Павлов”, коментарно шоу, повторение
05:20
„Баркод”, потребителско информационно шоу, повторение
05:45
„Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 1, еп. 41

Телевизия Европа

05:00
“Сутрешен информационен блок на ТВ “Европа”
06:00
„Добро утро Европа” – сутрешен блок
09:30
новини
09:35
Телешоп
09:50
Спорт
10:00
Новини
10:10
Прогноза за времето
10:15
Топ шоп
10:30
новини
10:35
“Под лупа”
11:00
Новини
11:10
Прогноза за времето
11:15
Топ шоп
11:30
новини
11:45
Телестар
12:00
Новини
12:10
Прогноза за времето
12:30
новини
12:35
Спорт
12:45
Документален филм
13:00
Новини
13:25
Прогноза з времето
13:30
новини
13:45
Топ шоп
14:00
Новини
14:25
Прогноза за времето
14:30
новини
14:40
Документален филм
15:00
Новини
15:25
прогноза за времето
15:30
новини
15:35
Спорт
15:45
Телепазар
16:00
Новини
16:10
Прогноза за времето
16:15
Телестар
16:30
новини
16:35
Спарт
16:45
Телешоп
17:00
Новини
17:25
Прогноза за времето
17:30
„Под лупа” – публицистично предаване на ТВ „Европа
18:00
Новини
18:15
Прогноза за времето
18:20
Спорт
18:25
На фокус
18:30
Централна емисия НОВИНИ
18:55
Прогноза за времето
19:00
Новини
19:15
Прогноза за времето
19:20
Спорт
19:30
новини
19:35
„Евромакс”
20:00
Новини
20:15
Прогноза за времето
20:20
Спорт
20:30
новини
20:35
„Под лупа”
21:00
Вечерен новинарски блок
22:00
Новини
22:15
Прогноза за времето
22:20
Спорт
22:30
новини
22:35
„Евромакс”
23:00
Вечерен новинарски блок
24:00:00
Нощен новинарски информационен блок