Архив телевизионни програми

Начало » 2012 » Февруари » 13

Програма на телевизиите за 13 Февруари 2012 година

Super 7

06:00
„Мусти 3 D”, анимация
06:20
Бейблейд метал фюжън”, сезон 1, еп. 10, анимация
06:45
Грозното патенце и аз“, анимация, еп. 18
07:10
„Господин Видра”, анимация
07:15
Любопитният Джордж”, сезон 2, еп. 14, анимация
07:40
„Часът на Nickelodeon: „Домашни любимци супер герой“, сезон 2, еп. 15
08:05
„Часът на Nickelodeon: Ни Хао Кай Лан ”, сезон 1, еп. 19
08:30
Том и Джери”, анимация
08:55
Бейблейд метал фюжън”, сезон 1, еп. 10, анимация
09:15
„Господин Видра”, анимация
09:20
„Часът на Nickelodeon: Кръстници вълшебници”,сезон 7, еп. 5, анимация
09:45
„Приключенията на Джими Неутрон – момчето гений”, сезон 3, еп. 22
10:10
„Децата на Холивуд”, сериал, сезон 1, еп. 1
10:35
„Часът на Nickelodeon: „Кой харесва Ади Сингър”, сезон 2, еп. 14
11:00
Клуб Уинкс”, сезон 3, еп. 1 и 2
11:50
Лигата на суперзлите”, анимация, еп. 3 и 4
12:15
Пингвин в джунглата”, анимация
12:20
„Ласи”, сериал, сезон 2, еп. 25 и 26
13:10
„Новото шоу на Пинко розовата пантера”, еп. 24
13:35
„Часът на Nickelodeon: „Спондж Боб”, сезон 6, еп. 23
14:00
„Часът на Nickelodeon: Кръстници вълшебници”,сезон 7, еп. 6, анимация
14:25
„Часът на Nickelodeon: Фермата на Отис”,сезон 1, еп. 1, анимация
14:55
„Децата на Холивуд”, сериал, сезон 1, еп. 2
15:20
„Часът на Nickelodeon: „Кой харесва Ади Сингър”, сезон 2, еп. 15
15:40
„В зората на времето”, сезон 1, еп. 1 и 2, анимация
16:20
Клуб Уинкс”, сезон 3, еп. 3 и 4
17:20
Любопитният Джордж”, сезон 2, еп. 15, анимация
17:40
Пингвин в джунглата”, анимация
17:45
Том и Джери, анимация
18:10
„Часът на Nickelodeon: Ни Хао Кай Лан ”, сезон 1, еп. 19
18:35
„Часът на Nickelodeon: „Домашни любимци супер герой“, сезон 2, еп. 15
19:00
Бейблейд метал фюжън”, сезон 1, еп. 11, анимация
19:25
„Новото шоу на Пинко розовата пантера”, еп. 25
19:50
Пингвин в джунглата”, анимация
19:55
„Часът на Nickelodeon: „Спондж Боб”, сезон 7, еп. 2
20:20
„Часът на Nickelodeon: Фермата на Отис”,сезон 1, еп. 1, анимация
20:45
„Часът на Nickelodeon: „Кой харесва Ади Сингър”, сезон 2, еп. 15
21:10
„Само за снимка”, сериал, сезон 7, еп. 24
21:35
„Стъпка по стъпка”, сериал, сезон 4, еп. 1
22:00
„Карма”, сериал, сезон 1, еп. 3
23:00
„Любов и вендета”, сериал, еп. 6
23:55
„Хищна природа, сериал, еп. 26
00:40
Повторения

Канал 3

07:15
„Жълтини“ /п./
08:00
„5 за 4“ – ежедневно предаване на Сашо Диков/п/
09:00
„Tелешоп“
09:15
„Всеки ден с Роси“ – сутрешен блок с Роси Русева
10:00
„Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания
11:45
„Телемаркет“
12:00
„Свободата на живо по Канал 3“ /„WEB Жълтини“
12:45
„Телешоп“
13:00
„Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания
13:45
„Телемаркет“
14:00
„Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания
14:40
„Tелешоп“
15:00
„Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания
15:45
„Tелешоп“
16:00
„Свободата на живо по Канал 3“ / „WEB Жълтини“
16:20
„Tелешоп“
16:35
„Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания
17:45
„Днес по Канал 3“ – предаване на „Канал 3“
18:00
„5 за 4“ – ежедневно предаване на Сашо Диков
18:45
„Tелешоп“
19:00
„Часът на другата България“ – информационен блок с Б. Томалевски и Ал. Маринов
20:00
„Властта днес“ – предаване на „Канал 3“
20:30
„Спорт в обектива“ – предаване на „Канал 3“
21:00
„Жълтини“
21:30
„Неудобните“ – предаване с Маргарита Димитрова
22:30
„Без монтаж“ – предаване за актуални теми
23:00
„Психологически портрет“ – предаване за паранормалното
00:00
„Еротичен бутик“
00:20
„Еротични нощи“ – еротика
03:45
„Всеки ден с Роси“ /п./ – сутрешен блок с Роси Русева
04:30
„Властта днес“ /п./ – предаване на „Канал 3“
05:00
„Спорт в обектива“ /п./ – предаване на „Канал 3“
05:30
„Неудобните“ /п./ – предаване с Маргарита Димитрова
06:30
„Спорт в обектива“ /п./ – предаване на „Канал 3“
07:00
„Властта днес“ /п./ – предаване на „Канал 3“

Кино Нова

06:00
Обирът” – криминален екшън с уч. на Том Сайзмор, Кейти Грифин, Шерилин Фен, Дейв Фоли и др.
07:45
„Хубавите вдовици целуват най-добре” – романтична комедия с уч. на Ирис Бербен, Софи Шут, Андреа Швацки, Петер Сатман и др., /I част/, /п/
10:00
„Д-р Хаус” – сериал, сезон 3, 2 епизода,/п/
11:55
„Убийства в Мидсъмър“ – сериал, сезон 8
13:50
„Хубавите вдовици целуват най-добре” – романтична комедия с уч. на Ирис Бербен, Софи Шут, Андреа Швацки, Петер Сатман и др., /II част/
15:30
Изневяра” – трилър с уч. на Ричард Гиър, Даян Лейн, Оливър Мартинес, Мишел Монаган, Чад Лоу и др.,/п/
18:00
„Д-р Хаус” – сериал, сезон 3, 2 епизода
20:00
„От местопрестъплението” – сериал, сезон 1
21:00
Блясъкът на чистия ум” – романтика с уч. на Джим Кери, Кейт Уинслет, Том Уилкинсън, Марк Ръфало, Илайджа Ууд, Кирстен Дънст и др.
23:00
„От местопрестъплението” – сериал, сезон 1, /п/
00:00
„Убийства в Мидсъмър“ – сериал, сезон 8, /п/

Нова Спорт

11:30
Телешоп
12:00
Футбол: Норич Сити – Фулъм, мач от английската Висша Лига, повторение
14:00
Обзор на кръга в английската Висша Лига (12-13), 26-ти епизод, повторение
15:00
Футбол: Суонси Сити – Куинс Парк Рейнджърс, мач от английската Висша Лига, запис
17:00
„Премиър Лийг Токшоу”, предаване за английски футбол, 21-ви епизод, повторение
18:00
Футбол: Уотфорд – Кристъл Палас, мач от Чемпиъншип, повторение
20:00
„Да скъсаш мрежата”, головете от кръга в английската Висша Лига (12-13), 26-ти епизод
20:30
Обзор на кръга в Чемпиъншип (12-13), 22-ри епизод
21:00
„Темата на Спорта” – новини, интервюта, репортажи, директно
21:30
Преди 5-ти кръг за Купата на ФА, магазинно предаване
22:00
Нова Спорт Голф – обзор на турнира АТ&Т Пебъл Бийч Нешънъл Про-Ам от ПГА Тур
23:00
Нова Спорт Голф – обзор на турнира Алианц Чемпиъншип от Чемпиънс Тур
00:00
„Темата на Спорта” – новини, интервюта, репортажи, повторение
00:30
Телешоп
01:30
„Червени светлини” – еротика
02:30
Край на програмата

Нова телевизия

06:30
„Здравей, България” – сутрешен блок на НТВ
09:30
На кафе” – предаване на НТВ
11:30
Бон Апети” – предаване на НТВ
12:00
Малки жени” – сериен филм, 3 сезон
13:00
Новините на Нова
13:30
„Млечният път” – сериен филм
15:00
„Доктор Куин Лечителката” – сериен филм
16:00
„Часът на Милен Цветков” – предаване на НТВ
17:00
„Черешката на тортата” – тв шоу, 2 сезон
18:00
„Сделка или не” – телевизионна игра
19:00
Новините на Нова – централна емисия
20:00
„Касъл” – сериен филм, 4 сезон
21:00
„Шатра” – реалити шоу
22:00
Господари на ефира” – забавно предаване
22:30
„От местопрестъплението: Маями” – сериен филм, 9 сезон
23:30
Новините на Нова
23:45
Щети” – сериен филм, 4 сезон
00:45
„Магнитико” – тв игра
02:00
„Черешката на тортата” – тв шоу, 2 сезон /п/
02:45
„Долината на слънцето” – сериен филм
03:45
Новините на Нова /п/
04:00
„Доктор Куин Лечителката” – сериен филм /п/
05:00
„Часът на Милен Цветков” – предаване на НТВ /п/
06:00
Господари на ефира” – забавно предаване /п/

СКАТ

07:00
Ранни вести /на живо/
12:45
От упор” /повторение/
14:15
Паралакс” /повторение/
18:30
Здравословно” с Христо Деянов /на живо/
20:00
Дискусионно студио” /на живо/
21:00
Зад фасадата” /на живо/
22:00
Новини. Прогноза за времето /повторение/
00:00
Новини. Прогноза за времето. / повторение /
00:30
Дискусионно студио” / повторение /
01:30
Класическа музика
02:00
Здравословно” с Христо Деянов /повторение/
06:20
Всички на мегдана” поздравителен концерт/ повторение/

Телевизия Европа

05:00
“Сутрешен информационен блок на ТВ “Европа”
06:00
„Добро утро Европа” – сутрешен блок
09:30
новини
09:35
Телешоп
09:50
Спорт
10:00
Новни
10:10
Прогноза за времето
10:15
Топ шоп
10:30
новини
10:35
“Под лупа”
11:00
Новини
11:15
Топ шоп
11:30
новини
11:45
Телестар
12:00
Новини
12:10
Прогноза за времето
12:30
новини
12:35
Прогноза за времето
12:40
Спорт
13:00
Новини
13:25
Прогноза за времето
13:30
новини
13:45
Топ шоп
14:00
Новини
14:10
Прогноза за времето
14:15
Телешоп
14:30
новини
14:35
„Бъдете здрави”
15:00
Новини
15:25
прогноза за времето
15:30
новини
15:45
Телепазар
16:00
Новини
16:10
Прогноза за времето
16:15
Телестар
16:30
новини
16:40
Спорт
16:45
Телешоп
17:00
Новини
17:25
Прогноза за времето
17:30
„Под лупа” публицистично предаване на ТВ „Европа
18:00
Новини
18:15
Прогноза за времето
18:20
Спорт
18:30
Централна емисия НОВИНИ
18:55
Прогноза за времето
19:00
Новини
19:15
Прогноза за времето
19:20
Спорт
19:30
новини
19:35
„Евромакс”
20:00
Новини
20:10
Прогноза за времето
20:15
Спорт
20:30
новини
20:35
„Под лупа”
21:00
Вечерен новинарски блок
22:00
Новини
22:10
Прогноза за времето
22:15
Спорт
22:30
новини
22:35
„Евромакс”
23:00
Вечерен новинарски блок
24:00:00
Нощен новинарски информационен блок