Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 15 Февруари 2012 година

bTV

05:20
Опасни улици” - сериал, еп. 100
06:45
Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
“Преди обед” - магазинноинформационно предаване с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
10:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
11:00
Жестока любов” - сериал, еп. 104
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Малки тайни” - сериал, еп. 121
14:30
Листопад” - сериал, еп. 244
15:30
До последен дъх” - сериал, еп. 54
16:30
Господари на ефира” /п./
17:00
bTV Новините
17:30
Опасни улици” - сериал, еп. 224
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Пепел от рози” - сериал, еп. 24
21:00
“Легендата за Испания” - сериал, еп. 21
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
00:00
Долината на вълците” - сериал, еп. 109
01:00
“Кодово име: Чистачът” - сериал, еп. 11
02:00
Малки тайни” /п./ - сериал, еп. 121
03:00
“Търси се…” /п./
03:50
Кухнята на Звездев” /п./
04:20
“Мечтатели” /п./ - сериал, еп. 208

bTV Action

06:00
Костенурките нинджа” - детски сериал
08:00
Вавилон 5"/п./- сериал, еп. 20
09:00
Извън играта” /п./- сериал, с.2, еп. 9
10:00
“Защитникът” /п./ - сериал, еп. 22
11:00
“На разпит”/п./ - сериал, еп. 1
12:00
Извън играта"/п./ - сериал, с.2, еп. 13
13:00
Код: Криминално"/п./ - актуално предаване с водещ Мая Костадинова
14:00
“Умирай трудно” - Екшън, Приключенски, САЩ, 1988 г., Режисьор: Джон Мактирнън, В ролите: Брус Уилис, Бони Беделя, Реджинал Велджонсън, Пол Глийсън, Деворо Уайт, Уилям Атертън, Алън Рикман, Александър Годунов
16:30
Най-добрият нинджа” - риалити шоу
17:00
“На разпит”- сериал, еп. 2
18:00
Вавилон 5”- сериал, с.2, еп. 21
19:00
Извън играта” - сериал, с.2, еп. 14
20:00
Код: Криминално” - актуално предаване с водещ Мая Костадинова
21:00
Шампионска Лига: Студио
21:30
Шампионска Лига: Милан - Арсенал
00:00
Шампионска Лига: Обзор на кръга
00:15
Код: Криминално"/п./- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
01:00
“На разпит” /п./- сериал, еп. 2

bTV Comedy

05:00
“Такси”/п./ - комедиен сериал, еп. 19, 20
06:00
“Тайтъс”/п./ - комедиен сериал, еп. 8
06:30
“Топ новинари”/п./ - комедиен сериал, еп. 8
07:00
“Ех, тези мъже”- комедиен сериал, еп. 5, 6
08:00
“Карълайн в града”- комедиен сериал, еп. 5, 6
09:00
Комиците"/п./ - комедийно шоу
10:00
“Щастливи времена”/п./ - Комедия, Драма, Китай, 2000 г., Режисьор: Чжан Имоу, В ролите: Чжао Бeншан, Цзе Дун, Лифан Донг, Бяо Фу, Ли Сюецзян, Бен Ниу и др.
12:00
Щурите съседи"/п./ - комедиен сериал, еп. 76
13:30
Господари на ефира"/п./ - комедийно шоу
14:00
“Такси”- комедиен сериал, еп. 21, 22
15:00
“Приятели”/п./ - комедиен сериал, с. 8, еп. 5, 6
16:00
Женени с деца"/п./ - комедиен сериал, с. 4, еп. 10, 11
17:00
Шоуто на Слави”- вечерно токшоу
18:00
Щурите съседи”- комедиен сериал, еп. 77
19:30
Господари на ефира”- комедийно шоу
20:00
“Играчки”(премиера) - Комедия, Екшън, Семеен, САЩ, 1992 г., Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Робин Уилямс, Майкъл Гембън, Джоан Кюсак, Робин Райт, Доналд О’Конър и др.
22:00
Женени с деца”- комедиен сериал, с. 4, еп. 12, 13
23:00
“Приятели”- комедиен сериал, с. 8, еп. 7, 8
00:00
“Тайтъс”- комедиен сериал, еп. 9
00:30
“Топ новинари”- комедиен сериал, еп. 9
01:00
“Ех, тези мъже”/п./ - комедиен сериал, еп. 5, 6
02:00
Първична сила"/п./ - турнир на Световната федерация по кеч
03:00
“Карълайн в града”/п./ - комедиен сериал, еп. 5, 6
04:00
“Тайтъс”/п./ - комедиен сериал, еп. 8
04:30
“Топ новинари”/п./ - комедиен сериал, еп. 8

Fox Life

07:20
Довери се на журито - трети сезон
07:50
Довери се на журито - трети сезон
08:10
Разведен - първи сезон
08:35
Уил и Грейс - осми сезон
09:00
Как се запознах с майка ви - първи сезон
09:25
Джоуи - втори сезон
09:50
Отчаяни съпруги - седми сезон
10:40
Обвързани - пети сезон
11:10
Обвързани - пети сезон
11:30
Довери се на журито - трети сезон
12:00
Довери се на журито - трети сезон
12:20
Екс лист - сериал
13:10
Агнешко - втори сезон
13:35
Числено превъзходство - втори сезон
14:00
Разведен - първи сезон
14:20
Уил и Грейс - осми сезон
14:50
Как се запознах с майка ви - първи сезон
15:15
Джоуи - втори сезон
15:40
Обвързани - пети сезон
16:10
Обвързани - пети сезон
16:35
Довери се на журито - трети сезон
17:05
Довери се на журито - трети сезон
17:30
Братя и Сестри - трети сезон
18:25
Завръщане у дома - първи сезон
19:20
Екс лист - сериал
20:15
Отчаяни съпруги - седми сезон
21:10
Сестри по неволя - втори сезон
21:40
Сестри по неволя - втори сезон
22:10
Двама мъже и половина - седми сезон
22:30
Двама мъже и половина - седми сезон
23:00
Жега в Кливланд - първи сезон
23:25
Сексът и градът - трети сезон
23:55
Отчаяни съпруги - седми сезон
00:50
Шепот от отвъдното - втори сезон
01:40
Довери се на журито - трети сезон
02:10
Довери се на журито - трети сезон
02:30
Сексът и градът - трети сезон
03:05
Числено превъзходство - втори сезон
03:20
Как се запознах с майка ви - първи сезон
03:50
Уил и Грейс - осми сезон

Kino Nova

05:45
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 7, /п/
07:35
“В сърцето на бурята” - трилър с уч. на Том Кавана, Мелиса Гилбърт, Маркъс Л. Браун и др.
09:45
Клюкарката” - сериал, сезон 2, /п/
10:40
От местопрестъплението: Маями " - сериал, сезон 2,/п/
11:40
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 7
13:35
“Няма скрито-покрито” - комедия с уч. на Кевин Клайн, Джоан Кюсак, Том Селк, Мат Дилън, Зак Орт, Шон Хатоси и др.
15:20
“Роден на четвърти юли” - драма с уч. на Том Круз, Кира Седжуик, Реймънд Бари, Каролайн Кава, Том Беринджър, Уилям Дефо и др., /п/
18:00
Клюкарката” - сериал, сезон 2
19:00
От местопрестъплението: Маями " - сериал, сезон 2
20:00
От местопрестъплението: Маями " - сериал, сезон 5
21:00
Корабокрушенецът” - приключенски с уч. на Том Ханкс, Хелън Хънт, Пол Санчес, Ник Сиърси, Лари Уайт, Дейвид Алън Брукс, Леонид Ситер и др.
23:45
От местопрестъплението: Маями " - сериал, сезон 5, /п/
00:40
“Няма скрито-покрито” - комедия с уч. на Кевин Клайн, Джоан Кюсак, Том Селк, Мат Дилън, Зак Орт, Шон Хатоси и др., /п/
02:15
“В сърцето на бурята” - трилър с уч. на Том Кавана, Мелиса Гилбърт, Маркъс Л. Браун и др., /п/

Super 7

06:00
“Мусти 3 D”, анимация
06:20
Бейблейд метал фюжън”, сезон 1, еп. 12, анимация
06:45
Грозното патенце и аз”, анимация, еп. 20
07:10
“Господин Видра”, анимация
07:15
Любопитният Джордж”, сезон 2, еп. 16, анимация
07:40
“Часът на Nickelodeon: “Домашни любимци супер герой”, сезон 2, еп. 17
08:05
“Часът на Nickelodeon: Ни Хао Кай Лан “, сезон 2, еп. 1
08:30
Том и Джери”, анимация
08:55
Бейблейд метал фюжън”, сезон 1, еп. 12, анимация
09:15
“Господин Видра”, анимация
09:20
“Часът на Nickelodeon: Кръстници вълшебници",сезон 7, еп. 7, анимация
09:45
“Часът на Nickelodeon: Фермата на Отис",сезон 1, еп. 2, анимация
10:10
Децата на Холивуд”, сериал, сезон 1, еп. 3
10:35
“Часът на Nickelodeon: “Кой харесва Ади Сингър”, сезон 3, еп. 1
11:00
Клуб Уинкс”, сезон 3, еп. 5 и 6
11:50
Лигата на суперзлите”, анимация, еп. 7 и 8
12:15
Пингвин в джунглата”, анимация
12:20
“В зората на времето”, сезон 1, еп. 3 и 42, анимация
13:10
Новото шоу на Пинко розовата пантера”, еп. 26
13:35
“Часът на Nickelodeon: “Спондж Боб”, сезон 6, еп. 25
14:00
“Часът на Nickelodeon: Кръстници вълшебници",сезон 7, еп. 8, анимация
14:25
“Часът на Nickelodeon: Фермата на Отис",сезон 1, еп. 3, анимация
14:55
Децата на Холивуд”, сериал, сезон 1, еп. 4
15:20
“Часът на Nickelodeon: “Кой харесва Ади Сингър”, сезон 3, еп. 2
15:40
“В зората на времето”, сезон 1, еп. 5 и 6, анимация
16:20
Клуб Уинкс”, сезон 3, еп. 7 и 8
17:20
Любопитният Джордж”, сезон 2, еп. 17, анимация
17:40
Пингвин в джунглата”, анимация
17:45
Том и Джери, анимация
18:10
“Часът на Nickelodeon: Ни Хао Кай Лан “, сезон 2, еп. 1
18:35
“Часът на Nickelodeon: “Домашни любимци супер герой”, сезон 2, еп. 17
19:00
Бейблейд метал фюжън”, сезон 1, еп. 13, анимация
19:25
Новото шоу на Пинко розовата пантера”, еп. 27
19:50
Пингвин в джунглата”, анимация
19:55
“Часът на Nickelodeon: “Спондж Боб”, сезон 7, еп. 4
20:20
“Часът на Nickelodeon: Фермата на Отис",сезон 1, еп. 3, анимация
20:45
“Часът на Nickelodeon: “Кой харесва Ади Сингър”, сезон 3, еп. 2
21:10
Стъпка по стъпка”, сериал, сезон 4, еп. 4 и 5
22:00
“Карма”, сериал, сезон 1, еп. 5
23:00
Любов и вендета”, сериал, еп. 8
23:55
“Хищна природа, сериал, еп. 28
00:40
Повторения

БНТ 1

05:05
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
05:25
Дързост и красота - тв филм /2918 епизод/п/
06:05
Малки истории
06:20
Национален календар: Избирането на Киприан Търновски за митрополит Московски
06:30
Денят започва - информационен сутрешен блок с водещ Евгения Марчева
09:00
По света и у нас - информационна емисия
09:05
Денят започва с Култура- информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас - информационна емисия
10:10
Денят отблизо- магазинно предаване с водещи Мира Добрева и Мария Андонова
12:00
По света и у нас - информационна емисия
12:30
Частен случай- публицистична рубрика с водещи Владо Береану и Мая Димитрова
12:35
Телепазарен прозорец
12:55
Апартаментът - ток шоу с водещ Марта Вачкова
13:40
Телепазарен прозорец
13:55
Индия - любовна история - тв филм /75 епизод/п/
14:40
Телепазарен прозорец
15:05
Сен Тропе - тв филм /75 епизод/п/
16:00
По света и у нас - информационна емисия
16:20
В час ли си: Моето училище
16:35
Приказки за астрономията
17:00
Дързост и красота - тв филм /2919 епизод/
17:45
Малки истории
18:00
По света и у нас - информационна емисия
18:25
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу с водещ Ути Бъчваров
18:45
Лакис Сладура - тв филм /56 епизод/
19:45
Българската песен в “Евровизия 2012”
19:50
Лека нощ, деца!: Реката
20:00
По света и у нас - информационна емисия
20:40
БНТ такси - ток шоу с водещи Боряна Каменова, Спас Кьосев
20:50
Спортни новини
21:00
Страх да обичаш - тв филм /3 епизод/
22:00
Открито
22:30
Икономически новини - информационна емисия
23:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу
00:00
Библиотеката/п/
00:30
Цикъл “Музиката на Америка” - концерт филмова музика
01:30
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/
02:15
По света и у нас/п от 20:00/
02:55
БНТ такси/п/
03:05
Видеоклипове
03:20
Икономически новини/п/
03:50
В час ли си: Моето училище/п/
04:05
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/

Диема

05:15
Неш Бриджис” - сериал, сезон 5, /п/
06:00
Закони на войната” - сериал, сезон 2, /п/
06:50
Маями Вайс” - сериал, сезон 3, /п/
07:50
Макгайвър” - сериал, сезон 3, /п/
09:05
“Кобра 11” - сериал, /п/
10:00
“Купата” - драма с уч. на Робърт Дювал, Майкъл Кийтън, Али Маккоист, Кол Хаузър и др.
12:30
Комисар Рекс” - сериал,сезон 4, /п/
13:30
Закони на войната” - сериал, сезон 2
14:30
“Зина - принцесата войн” - сериал, сезон 6
15:30
Маями Вайс” - сериал, сезон 3
16:30
Неш Бриджис” - сериал, сезон 5
17:30
Макгайвър” - сериал, сезон 3
18:30
Студио “УЕФА Шампионска Лига”, директно
19:00
“Зенит Санкт Петербург (Рус) - Бенфика (Пор)” - първи мач от осминафиналите на УЕФА Шампионска Лига, директно
20:55
Студио “УЕФА Шампионска Лига”, директно
21:30
“АЛФ” - сериал
22:00
“Добро ченге, лошо ченге” - екшън с уч. на Дейвид Кейт, Робърт Хейс, Памела Андерсън, Стейси Кийч и др.
00:00
“Горещи моменти” - еротика
02:10
“Зина - принцесата войн” - сериал, сезон 6, /п/
03:30
“Уест Бромич - Суонси” - мач от английската Висша Лига, /п/

Диема Фемили

06:15
Забранена любов” - сериен филм, /п/
06:45
Бон Апети” - предаване
07:15
“Позволи ми да те обичам " - теленовела, 2 епизода
09:30
Сделка или не” - телевизионна игра
10:30
Малки жени” - сериен филм, /п/
11:30
“Касандра” - сериен филм, /п/
12:30
Черешката на тортата” - тв шоу, /п/
13:30
Когато се влюбиш” - теленовела, /п/
14:30
Истанбулска приказка” - сериен филм, /п/
15:30
Забранена любов” - сериен филм
16:00
Любов и наказание” - сериен филм, /п/
17:00
Черешката на тортата” - тв шоу
18:00
“Касандра” - сериен филм
19:00
Когато се влюбиш” - теленовела
20:00
Малки жени” - сериен филм
21:00
Истанбулска приказка” - сериен филм
22:00
Любов и наказание” - сериен филм
23:00
“Цената на славата” - сериен филм, /п/
00:00
Сделка или не” - телевизионна игра, /п/
00:45
“Позволи ми да те обичам " - теленовела, 2 епизода, /п/

Канал 3

07:15
“Жълтини”/п./
08:00
“5 за 4” – ежедневно предаване на Сашо Диков /п/
09:00
“Tелешоп”
09:15
“Всеки ден с Роси” – сутрешен блок с Роси Русева
10:00
“Свободата на живо по Канал 3” – информационен блок с директни излъчвания
11:40
“Tелешоп”
12:00
“Свободата на живо по Канал 3” / “WEB Жълтини”
12:45
Телемаркет
13:00
“Свободата на живо по Канал 3” – информационен блок с директни излъчвания
13:45
“Телешоп”
14:00
“Свободата на живо по Канал 3” – информационен блок с директни излъчвания
14:45
Телемаркет
15:00
“Свободата на живо по Канал 3” – информационен блок с директни излъчвания
15:45
“Tелешоп”
16:00
“Свободата на живо по Канал 3” /“WEB Жълтини”
16:20
“Tелешоп”
16:35
“Свободата на живо по Канал 3” – информационен блок с директни излъчвания
17:45
“Днес по Канал 3” – предаване на “Канал 3”
18:00
“5 за 4” – ежедневно предаване на Сашо Диков
19:00
“Tелешоп”
19:15
“Спорт в обектива” – предаване на “Канал 3”
20:00
“Властта днес” – предаване на “Канал 3”
21:00
“Жълтини”
21:30
“Пет за четири” – /Стажанта броди в Парламента/-неспортно предаване на С.Диков
23:00
“Жълтини”/п./
23:30
Еротичен бутик
23:50
Еротични нощи” – еротика
03:45
“Всеки ден с Роси” /п./ – сутрешен блок с Роси Русева
04:30
“Властта днес” /п./ – предаване на “Канал 3”
05:30
“Жълтини” /п./
06:00
“Пет за четири” /п./ – неспортно предаване на Сашо Диков

Кино Нова

05:30
“Тайна” – драма с уч. на Патрик Брюел, Людивин Сание, Матьо Амарлик, Сесил Де Франс, Жули Депардийо и др.
07:25
Инстинкт за отмъщение” – криминален с уч. на Диана Рамирез, Тего Калдерон, Рик Гонзалес, Уанда де Хесус и др., /п/
10:00
Д-р Хаус” – сериал, сезон 3, 2 епизода,/п/
11:55
Убийства в Мидсъмър” – сериал, сезон 8
13:50
“Дяволски телефон” – комедия с уч. на Жан-Баптис Моне, Дженифър Декър, Бенжамин Юнгерс и др.
15:45
“Елизабет: Златният век” – историческа драма с уч. на Кейт Бланшет, Клайв Оуен, Джефри Ръш, Аби Корниш , Саманта Мортън, Том Холандър и др.,/п/
18:00
Д-р Хаус” – сериал, сезон 3, 2 епизода
20:00
“От местопрестъплението” – сериал, сезон 2
21:00
Влюбеният Шекспир” – романтична комедия с уч. на Том Уилкинсон, Колин Фърт, Антъни Шер, Джуди Денч, Джоузеф Файнс, Бен Афлек, Джефри Ръш, Гуинет Полтроу, Рупърт Евърет и др.
23:35
“От местопрестъплението” – сериал, сезон 2, /п/
00:30
Убийства в Мидсъмър” – сериал, сезон 8, /п/

Нова Спорт

11:30
Телешоп
12:00
Футбол: Челси – Уигън Атлетик, мач от английската Висша Лига, повторение
14:00
“Да скъсаш мрежата”, головете от кръга в английската Висша Лига (12-13), 26-ти епизод, повторение
14:30
Обзор на кръга в Чемпиъншип (12-13), 22-ри епизод, повторение
15:00
Футбол: Ливърпул – Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша Лига, повторение
17:00
“Класика от Висшата Лига” – Куинс Парк Рейнджърс – Манчестър Ю (94-95), повторение
17:30
Преди 5-ти кръг за Купата на ФА, магазинно предаване, повторение
18:00
Футбол: Саутхямптън – Манчестър Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
20:00
“Светът на Висшата Лига” (2012-13) – магазинно предаване за Висшата Лига, 34-ти епизод
20:30
“Най-силния човек на планетата 2013” – 1-ви епизод
21:00
“Темата на Спорта” – новини, интервюта, репортажи, директно
21:30
“Мач с две лица”, телевизионно състезание с отборите от английската Висша Лига, 5-ти епизод, повторение
22:00
“Класика от Висшата Лига” – Манчестър Юнайтед – Шефилд Уенздей (96-97), повторение
00:00
“Темата на Спорта” – новини, интервюта, репортажи, повторение
00:30
Телешоп
01:30
“Червени светлини” – еротика
02:30
Край на програмата

Нова телевизия

06:30
“Здравей, България” – сутрешен блок на НТВ
09:30
На кафе” – предаване на НТВ
11:30
Бон Апети” – предаване на НТВ
12:00
Малки жени” – сериен филм, 3 сезон
13:00
Новините на Нова
13:30
“Млечният път” – сериен филм
15:00
“Доктор Куин Лечителката” – сериен филм
16:00
Часът на Милен Цветков” – предаване на НТВ
17:00
Черешката на тортата” – тв шоу, 2 сезон
18:00
Сделка или не” – телевизионна игра
19:00
Новините на Нова – централна емисия
20:00
Имаш поща” – ток шоу
22:00
Господари на ефира” – забавно предаване
22:30
От местопрестъплението: Маями” – сериен филм, 9 сезон
23:30
Новините на Нова
23:45
Щети” – сериен филм, 4 сезон
00:45
Магнитико” – тв игра
02:00
Черешката на тортата” – тв шоу, 2 сезон /п/
02:45
Долината на слънцето” – сериен филм
03:45
Новините на Нова /п/
04:00
“Доктор Куин Лечителката” – сериен филм /п/
05:00
Часът на Милен Цветков” – предаване на НТВ /п/
06:00
“Гостите на “Здравей, България” – предаване на НТВ

ТВ 7

05:15
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
05:40
“Баркод”, сезон 1, еп. 185, потребителско информационно шоу - повторение
06:30
Новини
06:45
“БОДИЛНИК”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, сезон 1, еп. 186, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
“Пространства за живеене”, лайфстайл предаване
11:00
Нарочно по случайност”, сезон 1, еп. 8, 9 и 10, сериал, романтична комедия, САЩ, 2009-2010
12:30
Новини
13:00
“Медиум”, сезон 4, еп. 5 и 6, сериал, научнофантастична драма, САЩ, 2006
15:00
“Смолвил: Супермен в началото”, сезон 8, еп. 17, сериал, САЩ, 2008
16:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
16:30
Споделено с Вихра”, ток шоу
17:30
Ранни новини
17:45
“Баркод”, сезон 1, еп. 176, потребителско информационно шоу - повторение
18:15
“Форбс: 20-те телевизионни звезди на Форбс: Прочути и неприлично богати”, 2 част, документална поредица
18:45
Новини
19:45
Двама мъже и половина”, сезон 3, еп. 23 и 24, сериал, комедия, САЩ, 2003, с Чарли Шийн, Джон Крайър
20:45
От местопрестъплението: Ню Йорк”, сезон 7, еп. 7, сериал, САЩ, 2005
21:45
Новини
22:15
“Бонано: Историята на кръстника”, 2 част, криминален, драма, Канада, САЩ, 1999
23:50
От местопрестъплението: Ню Йорк”, сезон 6, еп. 8, сериал, САЩ, 2005
00:45
“Гореща точка”
01:15
Новини - повторение
01:45
“Медиум”, сезон 4, еп. 5 и 6, сериал, научнофантастична драма, САЩ, 2006 - повторение
03:05
От местопрестъплението: Ню Йорк”, сезон 6, еп. 8, сериал, САЩ, 2005 - повторение
03:45
Споделено с Вихра”, ток шоу - повторение
04:40
“Супер смешно”, риалити, САЩ, 2008, с Арсенио Хол, Ерик Естрада, Кристофър Маси
04:55
Нарочно по случайност”, сезон 1, еп. 10, сериал, романтична комедия, САЩ, 2009-2010 - повторение

Телевизия Европа

05:00
“Сутрешен информационен блок на ТВ “Европа”
06:00
“Добро утро Европа” – сутрешен блок
09:30
новини
09:35
Телешоп
09:50
Спорт
10:00
Новини
10:10
Прогноза за времето
10:15
Топ шоп
10:30
новини
10:35
“Под лупа”
11:00
Новини
11:15
Прогноза за времето
11:20
Спорт
11:30
новини
11:45
Телестар
12:00
Новини
12:15
ТВ маркет
12:30
новини
12:45
Агромаркет
13:00
Новини
13:25
Прогноза за времето
13:30
новини
13:45
Топ шоп
14:00
Новини
14:10
Прогноза за времето
14:15
Телешоп
14:30
новини
14:35
“Алма матер” – студентско предаване
15:00
Новини
15:10
прогноза за времето
15:15
Спорт
15:30
новини
15:45
Телепазар
16:00
Новини
16:10
Прогноза за времето
16:15
Телестар
16:30
новини
16:35
Спорт
16:45
Телепазар
17:00
Новини
17:25
Прогноза за времето
17:30
“Под лупа”- публицистично предаване на ТВ “Европа
18:00
Новини
18:15
Прогноза за времето
18:20
Спорт
18:25
На фокус
18:30
Централна емисия НОВИНИ
18:55
Прогноза за времето
19:00
Новини
19:15
Прогноза за времето
19:20
Спорт
19:30
новини
19:35
“Евромакс”
20:00
Новини
20:15
Прогноза за времето
20:20
Спорт
20:30
новини
20:35
“Под лупа”
21:00
Вечерен новинарски блок
22:00
Новини
22:15
Прогноза за времето
22:20
Спорт
22:30
новини
22:35
“Евромакс”
23:00
Вечерен новинарски блок
00:00
Нощен новинарски информационен блок