Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 16 Февруари 2012 година

Super 7

06:00
“Мусти 3 D”, анимация
06:25
“Часът на Nickelodeon: “Домашни любимци супер герой”, сезон 2, еп. 13, 14 и 15
07:40
“Часът на Nickelodeon: Ни Хао Кай Лан “, сезон 1, еп. 17 и 18
08:30
“Барби в тайната на феите”, анимация
09:55
“Монстър Хай”, анимация
10:00
Клуб Уинкс”, сезон 2, еп. 25, 26; сезон 3, еп. 1 до 5
13:00
“Часът на Nickelodeon: Кръстници вълшебници”, сез. 7, еп. 4, 5 и 6
14:15
“Часът на Nickelodeon: “Тру Джаксън”, сезон 2, еп. 34
14:40
“Децата на Холивуд”, сериал, сезон 1, еп. 1
15:05
“Лигата на супер злите”, еп. 103 и 104
15:30
Клуб Уинкс”, сезон 5, еп. 12 и 13
16:25
Том и Джери, анимация
17:00
Бейблейд метал фюжън”, сезон 1, еп. 9, 10 и 11, анимация
18:20
“Часът на Nickelodeon: “Спондж Боб”, сезон 6, еп. 26; сез. 7, еп. 1
19:15
Кой е по-по-най
20:00
“Трансформърс”, сезон 1, еп. 16 до 20
21:20
Кръгът на Доусън”, сериал, еп. 14 и 15
23:10
“Сафари”, сериал, еп. 1, 2, 3 и 4
00:50
Повторения

Диема

06:00
“Фулъм – Съндърланд” – мач от английската Висша Лига, /п/
07:45
“Уест Хям – Стоук Сити” – мач от английската Висша Лига, /п/
10:00
“Историята на Русия разказва” – документална поредица
11:00
“Изстрел” – уестърн с уч. на Грегъри Пек, Робърт Лайънс, Сюзан Тирел, Патриша Куин и др.,/п/
13:00
“8 Прости правила” – сериал, сезон 1, /п/
13:30
“Надпревара до Дакар " – документална поредица
14:30
“Смъртоносен боец” – документална поредица, сезон 2
15:30
“Сапьорски отряд: Афганистан” – документална поредица
16:30
Студио “Купа на ФА”, директно
17:00
“Арсенал – Блекбърн Роувърс” – мач от 5-ти кръг за Купата на ФА, директно
18:55
Студио “Купа на ФА”, директно
19:30
Спаси ме” – сериал, сезон 6
20:30
“Вампир в Бруклин” – комедия с уч. на Еди Мърфи, Анджела Басет, Алън Пейн, Джоана Касиди и др.
22:30
Патриотични игри” – екшън с уч. на Харисън Форд, Патрик Бъргин, Шон Бийн, Ан Арчър, Тора Бърч, Поли Уокър и др.
00:45
“Горещи моменти” – еротика
03:20
“Надпревара до Дакар " – документална поредица, /п/
04:15
“Смъртоносен боец” – документална поредица, сезон 2, /п/
05:10
“Сапьорски отряд: Афганистан” – документална поредица, /п/

Диема Фемили

06:10
“Ева Луна” – сериен филм, /п/
07:00
На кафе
09:30
“Рафаела” – теленовела, 3 епизода
12:20
“Незабравима” – сериен филм, 2 сезон, 2 епизода
14:15
“Джентълмените не мамят” – романтичен филм с уч. на Фридрих фон Тюн, Хорст Науман, Луизе Баар, Даниела Циглер, Ян Хартман и др.
16:00
Листопад” – сериен филм, 4 епизода
20:00
Корабът на мечтите: Мианмар” – романтичен филм с уч. на Зигфрид Раух, Хайде Келер, Хорст Науман, Хартмут Бекер, Луизе Хелм и др.
21:45
“Джентълмените не мамят” – романтичен филм с уч. на Фридрих фон Тюн, Хорст Науман, Луизе Баар, Даниела Циглер, Ян Хартман и др., /п/
23:35
Корабът на мечтите: Мианмар” – романтичен филм с уч. на Зигфрид Раух, Хайде Келер, Хорст Науман, Хартмут Бекер, Луизе Хелм и др., /п/
01:30
Листопад” – сериен филм, 3 епизода, /п/

Канал 3

07:40
“Tелешоп”
07:55
“Мини Мис и Мини Мистър” с Илиана Балийска
08:55
“Tелешоп”
09:10
“Жълтини” /п./
09:30
“Рандеву” /п./ – предаване за фенове и музика на “Канал 3”
10:30
“Пет за четири” /п./ – неспортно предаване на Сашо Диков
12:00
“Неудобните” /п./ – предаване с Маргарита Димитрова
13:00
“Tелешоп”
13:15
“Жълтини” /п./
13:35
Телемаркет
13:50
“Политика и спорт” /п./ – авторско предаване на Иван Търпоманов
14:35
“Tелешоп”
14:50
“Жълтини” /п./
15:10
“Tелешоп”
15:25
“Вън от рая” /п./ – авторско предаване на Лили Маринкова
16:25
“Tелешоп”
16:40
“Жълтини” /п./
17:00
“Без монтаж” – предаване за актуални теми
18:00
Телемаркет
18:15
“Без монтаж” – предаване за актуални теми
19:00
“Едно към едно” – предаване за спорт на “Канал 3”
22:30
“Рандеву” /п./ – предаване за фенове и музика на “Канал 3”
23:30
“Еротичен бутик”
23:50
“Еротични нощи” – еротика
04:00
“Едно към едно” /п./ – предаване за спорт на “Канал 3

Кино Нова

06:00
“Дяволски телефон” – комедия с уч. на Жан-Баптис Моне, Дженифър Декър, Бенжамин Юнгерс и др.
08:00
“Франклин и съкровището от езерото” – анимационен филм
10:10
“Бернард” – анимационен филм
11:55
“Поли” – комедия с уч. на Чийч Марин, Джей Мор, Джина Роуландс, Тони Шалуб, Трини Алварадо, Брус Дейвисън и др.
13:45
Убийства в Мидсъмър” – сериал, сезон 8
15:45
Влюбеният Шекспир” – романтична комедия с уч. на Том Уилкинсон, Колин Фърт, Антъни Шер, Джуди Денч, Джоузеф Файнс, Бен Афлек, Джефри Ръш, Гуинет Полтроу, Рупърт Евърет и др., /п/
18:10
“Кунг-фу панда” – анимационен филм
20:00
“От местопрестъплението” – сериал, сезон 2
21:00
“Подмяната” – криминален с уч. на Анджелина Джоли, Джон Малкович, Джефри Донован, Майкъл Кели, Колм Феоре и др.
23:45
“От местопрестъплението” – сериал, сезон 2, /п/
00:40
Убийства в Мидсъмър” – сериал, сезон 8, /п

Нова Спорт

11:30
Телешоп
12:00
“Класика от Висшата Лига” – Манчестър Юнайтед – Шефилд Уенздей (96-97), повторение
14:00
“Светът на Висшата Лига” (12-13) – магазинно предаване за Висшата Лига, 34-ти епизод, повторение
14:30
“Мач с две лица”, телевизионно състезание с отборите от английската Висша Лига, 5-ти епизод, повторение
15:00
“Класика от Висшата Лига” – Блекбърн Роувърс – Челси (03-04)
17:00
Нова Спорт Голф – обзор на турнира АТ&Т Пебъл Бийч Нешънъл Про-Ам от ПГА Тур, повторение
18:00
“Голфът отблизо”, сезон 2013, магазинно предаване, 7-ми епизод, повторение
18:30
Нова Спорт Голф – обзор на турнира Алианц Чемпиъншип от Чемпиънс Тур, повторение
19:30
Студио “Купа на ФА”, директно
20:00
Футбол: Олдъм Атлетик – Евертън, мач от 5-тия кръг за Купата на ФА, директно
21:55
Студио “Купа на ФА”, директно
22:20
“Темата на Спорта " – новини, интервюта, репортажи
22:30
Футбол: Арсенал – Блекбърн Роувърс, мач от 5-тия кръг за Купата на ФА, повторение
00:20
“Темата на Спорта " – новини, интервюта, репортажи, повторение
00:30
Телешоп
01:30
“Червени светлини” – еротика
02:30
Край на програмата

Нова телевизия

07:00
“Иконостас”
07:30
“Агро пари” – програма за развитие на селските райони
08:00
“Събуди се…” – предаване на НТВ
09:30
“България говори”– публицистично предаване на НТВ
11:30
Бон Апети” – предаване на НТВ
12:00
“Семейство Флинтстоун” – с уч. на Джон Гудман, Елизабет Пъркинс, Роузи О’Донъл, Кайл Маклоклън, Рик Моранис, Холи Бери, Елизабет Тейлър и др.
13:50
“Козметичката и звяра” – с уч. на Фран Дрешер, Тимъти Далтън, Йън Макнийс, Майкъл Лърнър, Патрик Малахайд и др.
16:00
“Аз обичам България”– забавно предаване на НТВ
18:00
Отечествен фронт” – предаване на НТВ, най-доброто
19:00
Новините на Нова – централна емисия
19:30
НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ
20:00
Сутрешен блок"– с уч. на Харисън Форд, Рейчъл МакАдамс, Даян Кийтън, Джеф Голдблум, Патрик Уилсън, Ноа Бийн и др.
22:10
“Горещо” – телевизионен таблоид с Венета Райкова
23:10
“Емпайър рекърдс” – с уч. на Антъни Лапалия, Деби Мазар, Рене Зелуегър, Итън Ембри, Максуел Колфийлд и др.
01:00
“Семейство Флинтстоун” – с уч. на Рик Моранис, Джон Гудман, Елизабет Пъркинс, Роузи О’Донъл, Кайл Маклоклън, Холи Бери, Елизабет Тейлър и др./п/
03:00
Новините на Нова – централна емисия /п/
04:00
“Емпайър рекърдс” – с уч. на Антъни Лапалия, Деби Мазар, Рене Зелуегър, Итън Ембри, Максуел Колфийлд и др. /п/
05:30
“Гостите на “Здравей, България” – предаване на НТВ
06:30
Хай тек” – предаване за информационни технологии

ТВ 7

06:30
Грозното патенце и аз”, анимация, еп. 24 и 25
07:30
“Часът на Nickelodeon: “Приключенията на Джими Неутрон – Момчето гений “, сезон 2, еп. 14, анимация
08:00
Сблъсък”, ток шоу
09:00
“Факторът Кошлуков”, публицистично обзорно предаване
12:00
“Терминал 7: Съдът влиза”, съдебно предаване
13:00
“Терминал 7: Открий себе си”, ток шоу с водеща Миглена Ангелова
15:00
“Тайните на Холивуд”, Комедия, САЩ, 2008; В ролите: Робърт Де Ниро, Шон Пен, Брус Уилис, Катрин Кийнър, Стенли Тучи, Робин Райт Пен, Джон Туртуро
17:00
“Терминал 7: Пуснете водата”, ток шоу с водещ Любен Дилов-син
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
19:15
“Неуловимите”, разследваща журналистика
20:00
“Кодово име: Чистачът”, екшън, комедия, САЩ, 2007; В ролите: Седрик Шоумена, Луси Лиу, Николет Шеридан
21:45
Пряко: “Рома” – “Ювентус”, футболна среща от италианската Серия А
23:40
“Буден”, криминален трилър, САЩ, 2007; В ролите: Хейден Кристенсен, Джесика Алба, Терънс Хауърд
01:10
“Факторът Кошлуков”, публицистично обзорно предаване, повторение
03:45
“Кодово име: Чистачът”, екшън, комедия, САЩ, 2007
05:15
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 5, еп. 9 и 10, САЩ, 2003
06:05
“Неуловимите”, разследваща журналистика, повторение

Телевизия Европа

05:00
“Сутрешен информационен блок на ТВ “Европа”
07:00
“Добро утро Европа” – сутрешен блок
09:30
новини
09:35
Телешоп
09:50
Спортна седмица
10:00
Новини
10:15
Телешоп
10:30
новини
10:40
“Под лупа”
11:00
Новини
11:10
“Бъдете здрави” – предаване на ТВ “Европа” и DW
11:30
новини
11:40
“Под лупа”
12:00
Новини
12:15
Прогноза за времето
12:20
Спорт
12:30
новини
12:45
Документален филм
13:00
Новини
13:25
Прогноза за времето
13:30
новини
13:35
“Агрофорум”
14:00
Новини
14:25
Прогноза за времето
14:30
новини
14:45
Телестар
15:00
Новини
15:25
прогноза за времето
15:30
новини
15:35
Авторевю – предаване за автомобили
16:00
Новини
16:10
Прогноза за времето
16:15
Телепазар
16:30
новини
16:35
Документален филм
17:00
Новини
17:25
Прогноза за времето
17:30
Под лупа
18:00
Новини
18:05
Под лупа
18:30
Централна емисия НОВИНИ
18:55
Прогноза за времето
19:00
Новини
19:15
Прогноза за времето
19:20
Репортажите на седмицата
19:30
новини
19:35
Евромакс
20:00
Новини
20:20
Спорт
20:25
Седмицата “под лупа
20:30
новини
20:35
Кариера
21:00
Вечерен новинарски блок
22:00
Новини
22:15
Прогноза за времето
22:20
Спорт
22:30
новини
22:35
Евромакс
23:00
Вечерен новинарски блок
24:00:00
Нощен новинарски информационен блок