Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 17 Февруари 2012 година

Super 7

06:00
„Мусти 3 D”, анимация
06:25
Грозното патенце и аз“, анимация, еп. 20
06:50
„Часът на Nickelodeon: „Домашни любимци супер герой“, сезон 2, еп. 16 и 17
07:40
„Часът на Nickelodeon: Ни Хао Кай Лан ”, сезон 1, еп. 19, 20; сез. 2, еп. 1
09:00
„Барби в тайната на феите”, анимация
10:25
„Монстър Хай”, анимация
10:30
Клуб Уинкс”, сезон 3, еп. 6, 7 и 8
11:45
„Лигата на супер злите”, еп. 1 до 5
13:00
„Часът на Nickelodeon: Кръстници вълшебници”,сезон 7, еп. 7 и 8
13:50
„Децата на Холивуд”, сериал, сезон 1, еп. 2, 3 и 4
15:05
„Лигата на супер злите”, еп. 6 и 7
15:30
Клуб Уинкс”, сезон 5, еп. 13
15:55
Том и Джери”, анимация
17:00
Бейблейд метал фюжън”, сезон 1, еп. 12 и 13, анимация
17:50
„Часът на Nickelodeon: „Спондж Боб”, сезон 7, еп. 2, 3 и 4
19:15
Кой е по-по-най
20:00
Лигата на суперзлите”, от еп. 103, 104, от еп. 1 до 7
21:20
Кръгът на Доусън”, сериал, еп. 16 и 17
23:30
„Сафари”, сериал, еп. 5, 6, 7, 8
00:50
Повторения

Диема

06:00
„Съндърланд – Уест Бромич“ – мач от английската Висша Лига, /п/
07:45
„Евертън – Норич Сити“ – мач от английската Висша Лига, /п/
09:45
„Историята на Русия разказва“ – документална поредица
10:45
Патриотични игри“ – екшън с уч. на Харисън Форд, Патрик Бъргин, Шон Бийн, Ан Арчър, Тора Бърч, Поли Уокър и др., /п/
13:00
„Мисия: Моят Дом“ – предаване за архитектура и строителство
13:25
„Национална лотария“ /п/
14:00
„Теория за големия взрив“ – сериал
14:30
„Смъртоносен боец“ – документална поредица, сезон 2
15:50
Студио „Купа на ФА“, директно
16:00
„Манчестър Сити – Лийдс Юнайтед“ – мач от 5-ти кръг за Купата на ФА, директно
17:55
Студио „Купа на ФА“, директно
18:30
„Вампир в Бруклин“ – комедия с уч. на Еди Мърфи, Анджела Басет, Алън Пейн, Джоана Касиди и др.,/п/
20:30
Кървав спорт“ – екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Форест Уитъкър, Доналд Гиб и др.
22:15
„Бригадите на тигъра“ – криминален с уч. на Кловис Корнияк, Даян Крюгер, Едуард Баер, Оливър Гурме, Стефано Акорси и др.
00:40
„Фрактура”- предаване за рок музика
02:40
Кървав спорт“ – екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Форест Уитъкър, Доналд Гиб и др., /п/
04:15
„Смъртоносен боец“ – документална поредица, сезон 2, /п/
05:10
„Историята на Русия разказва“ – документална поредица, /п/

Диема Фемили

06:10
Листопад“ – сериен филм, /п/
07:00
На кафе
09:30
„Рафаела“ – теленовела, 3 епизода
12:20
„Незабравима“ – сериен филм, 2 сезон, 2 епизода
14:15
„Ваканция в Корнуел“ – романтичен филм с уч. на Патрик Фихте, Денис Цих, Александра Шалаудек, Брите Волтер, Петер Сатман и др.
16:00
Листопад“ – сериен филм, 4 епизода
20:00
Корабът на мечтите: Остров Бали и Сингапур“ – романтичен филм с уч. на Зигфрид Раух, Хайде Келер, Хорст Науман, Кристина Плате, Даниел Моргенрот и др.
21:45
„Ваканция в Корнуел“ – романтичен филм с уч. на Патрик Фихте, Денис Цих, Александра Шалаудек, Брите Волтер, Петер Сатман и др. /п/
23:35
„Национална лотария“ /п/
00:10
Корабът на мечтите: Остров Бали и Сингапур“ – романтичен филм с уч. на Зигфрид Раух, Хайде Келер, Хорст Науман, Кристина Плате, Даниел Моргенрот и др., /п/
02:00
Листопад“ – сериен филм, 3 епизода, /п/

Канал 3

07:30
„Мини Мис и Мини Мистър“ с Илиана Балийска /п/
08:30
„Tелешоп“
08:45
„Психологически портрет“ /п./ – предаване за паранормалното
09:45
„Tелешоп“
10:00
„Часът на другата България“ – информационен блок с Б. Томалевски и Ал. Маринов/п/
11:00
„Tелешоп“
11:15
„Жълтини“ /п./
11:40
„Tелешоп“
12:00
„Поздравителен концерт“
13:30
„Tелешоп“
13:45
„Вън от рая“ /п./ – авторско предаване на Лили Маринкова
14:45
„Телемаркет“
15:00
„Жълтини“/п./
15:25
„Неудобните“ /п./ – предаване с Маргарита Димитрова
16:25
„Телемаркет“
16:40
„Жълтини“ /п./
17:00
„Без монтаж“ – предаване за актуални теми
18:00
„Tелешоп“
18:15
„Спортът по Канал 3 с Крум Савов“
20:15
„Жълтини“ /п./
21:00
„Едно към едно“ – предаване за спорт на „Канал 3“
22:00
„Пет за четири“ /п./ – неспортно предаване на Сашо Диков
23:30
„Еротичен бутик“
00:00
„Еротични нощи“ – еротика
05:00
„Спортът по Канал 3 с Крум Савов“ /п./
07:00
„Едно към едно“ – предаване за спорт на „Канал 3“ /п./

Кино Нова

06:00
Живата гора” – анимационен филм
07:30
„Бернард” – анимационен филм,/п/
09:40
„Поли” – комедия с уч. на Чийч Марин, Джей Мор, Джина Роуландс, Тони Шалуб, Трини Алварадо, Брус Дейвисън и др., /п/
11:25
„Кунг-фу панда“ – анимационен филм, /п/
13:10
„Убийства в Мидсъмър“ – сериал, сезон 8
15:10
„Подмяната” – криминален с уч. на Анджелина Джоли, Джон Малкович, Джефри Донован, Майкъл Кели, Колм Феоре и др.,/п/
17:55
„Домашен арест“ – комедия с уч. на Дженифър Лав Хюит, Джейми Лий Къртис, Кевин Полак, Дженифър Тили, Кристофър МакДоналд, Каел Холард, Ръсел Харпър, Каролин Айрън и др.
20:00
„От местопрестъплението” – сериал, сезон 2
21:00
Камий Клодел” – биографична драма с уч. на Изабел Аджани, Жерар Депардийо, Ален Кюни, Лорен Гревил и др.
00:20
„От местопрестъплението” – сериал, сезон 2, /п/
01:15
„Убийства в Мидсъмър“ – сериал, сезон 8, /п/

Нова Спорт

11:30
Телешоп
12:00
„Най-силния човек на планетата 2013” – 1-ви епизод , повторение
12:30
„Мач с две лица”, телевизионно състезание с отборите от английската Висша Лига, 4-ти епизод, повторение
13:00
„Светът на Висшата Лига” (12-13) – магазинно предаване за Висшата Лига, 34-ти епизод, повторение
13:30
Студио „Купа на ФА”, директно
14:00
Футбол: Челси – Брентфорд, преиграване от 4-тия кръг за Купата на ФА, директно
15:50
Студио „Купа на ФА”, директно
16:00
„Синове” – документален филм за Кубрат Пулев, повторение
17:00
Футбол: Ливърпул – Суонси Сити, мач от английската Висша Лига, директно
18:50
Нова Спорт Голф – обзор на турнира АТ&Т Пебъл Бийч Нешънъл Про-Ам от ПГА Тур, повторение
19:50
„Голфът отблизо”, сезон 2013, магазинно предаване, 7-ми епизод, повторение
20:20
Нова Спорт Голф – обзор на турнира Алианц Чемпиъншип от Чемпиънс Тур, повторение
21:20
„Темата на Спорта” – новини, интервюта, репортажи
21:30
„Класика от Висшата Лига” – Манчестър Сити – Челси (04-05), повторение
22:00
Футбол: Манчестър Сити – Лийдс Юнайтед, мач от 5-тия кръг за Купата на ФА, повторение,
23:50
„Темата на Спорта” – новини, интервюта, репортажи, повторение
00:00
Телешоп
01:00
„Червени светлини” – еротика
02:00
Край на програмата

Нова телевизия

07:00
„Иконостас”
07:30
„World stories – малки истории от големия свят” – предаване на НТВ
08:00
„Събуди се…” – предаване на НТВ
09:30
„Студио VIP” – предаване на НТВ
10:00
Пълна лудница” – комедийно тв шоу
11:00
„Съдебен спор” – предаване на НТВ
12:00
„Закон на привличането” – с уч. на Пиърс Броснан, Джулиан Мур, Майкъл Шийн, Паркър Поузи, Франсис Фишър, Нора Дън и др.
13:40
„С жени на море” – с уч. на Жан Рено, Винс Вон, Джейсън Бейтман, Джон Фавро, Кали Хоук, Фейзан Лъв, Таша Смит, Кристин Дейвис и др.
16:00
Всяка неделя” с Кеворк Кеворкян
19:00
Новините на Нова – централна емисия
19:30
Разследване
20:00
„Трансформърс” – с уч. на Шая Лебьоф, Меган Фокс, Джош Дюамел, Джон Войт, Джон Туртуро, Тайрийз Гибсън, Рейчъл Тейлър, Кевин Дън и др.
22:50
„Укротяване на опърничавия” – реалити шоу
23:50
„Синът на Рамбоу” – с уч. на Бил Милнър, Уил Поултър, Джесика Хайнс и др.
01:50
НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/
02:20
„Студио VIP” – предаване на НТВ /п/
03:00
Новините на Нова – централна емисия /п/
06:00
Господари на ефира” – забавно предаване /п/

ТВ 7

06:30
Грозното патенце и аз”, анимация, еп. 26
07:00
Кой е по-по-най”, детско шоу, повторение
08:00
Сблъсък”, ток шоу
09:00
„Насреща Люба Кулезич”, публицистично предаване
12:00
„Терминал 7: Жените говорят”, ток шоу с водещи Мая Савова, Жени Калканджиева и Катето Евро
14:30
„Терминал 7: Град на ангели”, ток шоу с водеща Ирина Тенчева
15:30
„Терминал 7: Игри на съдбата”, документална поредица с водеща Диана Алексиева
16:00
„Предаването на Карбовски”, ток шоу, социален ъндърграунд
18:45
„Добър вечер, България”, централен информационен блок
19:15
„Жега”, разследваща журналистика
20:00
„Здрач 3: Затъмнение”, ужаси, трилър, фентъзи, САЩ, 2010; В ролите: Ксавиер Самуел, Келън Луц, Робърт Патинсън, Кристен Стюарт, Ники Рийд, Били Бърк, Ашли Грийн
22:20
Новини
22:25
„Мъртви като мен”, комедия, драма, фантастичен, САЩ, 2009; В ролите: Елън Мъд, Калъм Блу, Джасмин Гай, Сара Уинтър, Синтия Стивънсън
00:00
„Насреща Люба Кулезич”, публицистично предаване, повторение
02:30
„Здрач 3: Затъмнение”, ужаси, трилър, фентъзи, САЩ, 2010
04:30
„Мъртви като мен”, комедия, драма, фантастичен, САЩ, 2009
05:45
„Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 1, еп. 44

Телевизия Европа

05:00
“Сутрешен информационен блок на ТВ “Европа”
07:00
„Добро утро Европа” – сутрешен блок
09:30
новини
09:35
Телешоп
09:50
Спортна седмица
10:00
Новини
10:10
Прогноза за времето
10:15
Телестар
10:30
новини
10:35
„Кариера”
11:00
Новини
11:15
Телешоп
11:30
новини
11:35
„Под лупа”
12:00
Новини
12:15
Прогноза за времето
12:20
Спорт
12:30
новини
12:35
Седмицата”Под лупа”
12:45
Документален филм
13:00
Новини
13:25
Прогноза за времето
13:30
новини
13:35
„Под лупа”
14:00
Новини
14:15
Прогноза за времето
14:20
Спорт
14:30
новини
14:35
„Под лупа”
15:00
Новини
15:25
прогноза за времето
15:30
новини
15:35
Студентска програма „Алма матер”
16:00
Новини
16:15
Телешоп
16:30
новини
16:35
Християнството
17:00
Новини
17:25
Прогноза за времето
17:30
Под лупа
18:00
Новини
18:05
Под лупа
18:30
Централна емисия НОВИНИ
18:55
Прогноза за времето
19:00
Новини
19:10
„Европространство”
19:30
Новини
19:35
Евромакс
20:00
Новини
20:25
Прогноза за времето
20:30
новини
20:40
Авторевю – предаване за автомобили
21:00
Вечерен новинарски блок
22:00
Новини
22:15
Прогноза за времето
22:20
Спорт
22:30
навини
22:35
Евромакс
23:00
Вечерен новинарски блок
24:00:00
Нощен новинарски информационен блок