Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 20 Февруари 2012 година

bTV

05:00
Опасни улици” - сериал, еп. 105
06:45
Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
“Преди обед” - магазинноинформационно предаване с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
10:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
11:00
Жестока любов” - сериал, еп. 107
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Малки тайни” - сериал, еп. 125
14:30
Листопад” - сериал
15:30
До последен дъх” - сериал, еп. 57
16:30
Господари на ефира” /п./
17:00
bTV Новините
17:30
Опасни улици” - сериал, еп. 227
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Пепел от рози” - сериал, еп. 27
21:00
“Легендата за Испания” - сериал, еп. 23
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
00:00
Долината на вълците” - сериал, еп. 112
01:00
“Преди обед” /п./
02:00
Малки тайни” /п./ - сериал, еп. 125
03:00
“Модерно” /п./
03:50
Кухнята на Звездев” /п./
04:20
“Мечтатели” /п./ - сериал, еп. 211

bTV Action

06:00
Малките титани” - /п./ - детски сериал
07:00
Костенурките нинджа” - детски сериал
08:00
Кости"/п./ - сериал, с.3, еп. 1
09:00
“Lord of the Chefs” /п./ - кулинарно риалити, еп. 15
10:00
Зона спорт"/п./
11:00
“На разпит”/п./ - сериал, еп. 4
12:00
Извън играта” /п./ - сериал, с.2, еп. 16
13:00
Код: Криминално"/п./- акту- ално предаване с водещ Мая Костадинова
14:00
Смъртоносна битка"/п./ - Екшън, Фантастика, Приключенски, САЩ, 1995 г., Режисьор: Пол У.С. Андерсон, В ролите: Кристоф Ламбер, Робин Шу, Линдън Ашби, Кари-Хироюки Тагава, Бриджит Уилсън и др.
16:00
“Приключенията на Бриско Каунти младши” - сериал, еп. 3
17:00
“На разпит” - сериал, еп. 5
18:00
Кости” - сериал,с.3, еп. 2
19:00
ПРЕМИЕРА: “Рубикон” - сериал, еп. 1
20:00
Код: Криминално"/п./- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
21:00
ПРЕМИЕРА: “Мръсно синьо"сериал, с.2, еп. 1
22:00
“Жената ястреб” - Романтичен, Фентъзи, Приключенски, САЩ, 1985 г., Режисьор: Ричард Донър, В ролите: Матю Бродерик, Рутгер Хауър, Мишел Пфайфър, Алфред Молина 00:30 - “Най-добрият нинджа” - риалити шоу
01:00
“На разпит”/п./ - сериал, еп. 5

bTV Comedy

05:00
Пълна лудница” /п./ - комедийно шоу
06:00
“Карълайн в града” - комедиен сериал, еп. 9, 10
07:00
“Ех, тези мъже” - комедиен сериал, с. 2, еп. 3, 4
08:00
“Карълайн в града” - комедиен сериал, еп. 11, 12
09:00
Аламинут” /п./ - комедийно шоу
10:00
“Принцеса под прикритие” /п./ - Романтична комедия, Германия, 2005 г., Режисьор: Франциска Прайс, В ролите: Мюриъл Баумайстър, Ева Ебнър, Томас Фритч, Карин Грегорек и др.
12:00
Щурите съседи” /п./ - комедиен сериал, еп. 82
13:30
Господари на ефира” /п./ - комедийно шоу
14:00
“Такси” - комедиен сериал, еп. 27, 28
15:00
Дарма и Грег” /п./ - комедиен сериал, с. 3, еп. 9, 10
16:00
Женени с деца” /п./ - комедиен сериал, с. 4, еп. 16, 17
17:00
Пълна лудница” - комедийно шоу
18:00
Щурите съседи” - комедиен сериал, еп. 82
19:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
20:00
Камуфлаж” - Комедия, Екшън, САЩ, 2001 г., Режисьор: Джеймс Китч, В ролите: Лесли Нилсен, Ванеса Ейнджъл, Уилям Форсайт, Сузане Крул, Локлин Мънр и др.
22:00
Женени с деца” - комедиен сериал, с. 4, еп. 18, 19
23:00
“Приятели” - комедиен сериал, с. 8, еп. 11, 12
00:00
“Тайтъс” - комедиен сериал, с. 2, еп. 2
00:30
“Топ новинари” - комедиен сериал, еп. 11
01:00
“Ех, тези мъже” /п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 1, 2
02:00
Първична сила"/п./ - турнир на Световната федерация по кеч
03:00
“Карълай в града” /п./ - комедиен сериал, еп. 11, 12
04:00
Аламинут” /п./ - комедийно шоу

Fox Life

07:20
Довери се на журито - трети сезон
07:50
Довери се на журито - трети сезон
08:10
Разведен - първи сезон
08:35
Уил и Грейс - осми сезон
09:00
Как се запознах с майка ви - първи сезон
09:25
Джоуи - втори сезон
09:50
Отчаяни съпруги - седми сезон
10:40
Сестри по неволя - първи сезон
11:10
Сестри по неволя - първи сезон
11:30
Довери се на журито - трети сезон
12:00
Довери се на журито - трети сезон
12:20
Екс лист - сериал
13:10
Жега в Кливланд - първи сезон
13:35
Числено превъзходство - трети сезон
14:00
Разведен - първи сезон
14:20
Уил и Грейс - осми сезон
14:50
Как се запознах с майка ви - първи сезон
15:15
Джоуи - втори сезон
15:40
Сестри по неволя - първи сезон
16:10
Сестри по неволя - първи сезон
16:35
Довери се на журито - трети сезон
17:05
Довери се на журито - трети сезон
17:30
Всичко от начало - сериал
18:25
Всичко от начало - сериал
19:20
Екс лист - сериал
20:15
Отчаяни съпруги - седми сезон
21:10
Отмъщението - първи сезон
22:05
Отмъщението - първи сезон
23:00
Жега в Кливланд - първи сезон
23:25
Сексът и градът - четвърти сезон
23:55
Отчаяни съпруги - седми сезон
00:50
Шепот от отвъдното - втори сезон
01:40
Довери се на журито - трети сезон
02:10
Довери се на журито - трети сезон
02:30
Сексът и градът - четвърти сезон
03:05
Числено превъзходство - трети сезон
03:20
Как се запознах с майка ви - първи сезон
03:50
Уил и Грейс - осми сезон

Kino Nova

05:25
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 7, /п/
07:10
“Обикновени хора” - драма с уч. на Доналд Съдърланд, Мери Тейлър Мур, Джуд Хърш, Тимоти Хътън, Ем Емет Уолш и др., /п/
10:00
Клюкарката” - сериал, сезон 3, /п/
11:00
От местопрестъплението: Маями " - сериал, сезон 2,/п/
12:00
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 7
14:00
“Угаснала звезда” - драма с уч. на Серджо Кастелито, Лин Тай, Анжело Костабиле и др.
16:00
“Войната на Чарли Уилсън” - комедия с уч. на Джулия Робъртс, Филип Сиймур Хофман, Ейми Адамс, Брайън Маркинсън, Том Ханкс и др., /п/
18:00
Клюкарката” - сериал, сезон 3
19:00
От местопрестъплението: Маями " - сериал, сезон 2
20:00
От местопрестъплението: Маями " - сериал, сезон 5
21:00
“Амистад” - историческа драма с уч. на Морган Фрийман, Антъни Хопкинс, Матю Макконахи, Джимон Хонсу, Пийт Постълуейт и др.
00:00
От местопрестъплението: Маями " - сериал, сезон 5, /п/
01:00
“Угаснала звезда” - драма с уч. на Серджо Кастелито, Лин Тай, Анжело Костабиле и др., /п/
03:00
“Синът на Чъки” - ужаси с уч. на Дженифър Тили, Брад Дуриф, Били Бойд, Редмен , Хана Спиърит и др.

БНТ 1

05:10
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
05:30
Дързост и красота - тв филм /2921 епизод/п/
06:15
Малки истории
06:30
Денят започва започва - информационен сутрешен блок с водещ Евгения Марчева
09:00
По света и у нас - информационна емисия
09:05
Денят започва с Култура- информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас- информационна емисия
10:10
Денят отблизо - магазинно предаване с водещи Мира Добрева и Мария Андонова
12:00
По света и у нас- информационна емисия
12:30
Частен случай- публицистична рубрика с водещи Владо Береану и Мая Димитрова
12:35
Телепазарен прозорец
12:55
Апартаментът - ток шоу с водещ Марта Вачкова
13:40
Телепазарен прозорец
13:55
Индия - любовна история - тв филм /76 епизод/п/
14:40
Телепазарен прозорец
15:05
Сен Тропе - тв филм /76 епизод/п/
16:00
По света и у нас- информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
В час ли си: Моето училище
16:35
Приказки за астрономията
17:00
Дързост и красота - тв филм /2922 епизод/
17:45
Малки истории
18:00
По света и у нас- информационна емисия
18:25
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу с водещ Ути Бъчваров
18:45
Лакис Сладура - тв филм /58 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!: Писма от Феликс
20:00
По света и у нас- информационна емисия
20:40
БНТ такси- ток шоу с водещи Боряна Каменова, Спас Кьосев
20:50
Спортни новини
21:00
Кастинг. Влез в сериала - риалити формат /12-те избрани/
22:00
В кадър- публицистична рубрика с документални филми
22:30
Икономически новини- информационна емисия
23:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу
00:00
БунтАРТ/п/
00:30
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/
01:15
Светулки в градината - игрален филм/п/
02:50
По света и у нас/п от 20:00/
03:30
Видеоклипове
03:55
В час ли си: Моето училище/п/
04:10
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/

Диема

05:05
“Дните на катастрофата: Терор на летището” - документалне филм, /п/
06:00
Закони на войната” - сериал, сезон 2, /п/
06:50
Маями Вайс” - сериал, сезон 3, /п/
07:50
Макгайвър” - сериал, сезон 3, /п/
09:05
“Кобра 11” - сериал, /п/
10:00
“Атила - Вожд на хуните” - екшън с уч. на Джерард Бътлър, Пауърс Бут, Тим Къри, Томи Фланаган, Сиан Филипс, Айла Фишър и др. /II част/, /п/
12:00
“На инат” - ток шоу, /п/
12:30
Комисар Рекс” - сериал,сезон 4, /п/
13:30
Закони на войната” - сериал, сезон 2
14:30
“Зина - принцесата войн” - сериал, сезон 6
15:30
Маями Вайс” - сериал, сезон 3
16:30
Неш Бриджис” - сериал, сезон 6
17:30
Макгайвър” - сериал, сезон 4
18:30
“На инат” - ток шоу
19:00
Комисар Рекс” - сериал,сезон 4
20:00
“Кобра 11” - сериал
21:00
Военни престъпления” - сериал, сезон 4
22:00
“Смъртоносен удар” - екшън с уч. на Стивън Сегал, Исак Хейс, Холи Дигнард и др.
23:50
Военни престъпления” - сериал, сезон 4, /п/
00:50
“Горещи моменти” - еротика
03:30
“Уулвърхямптън - Уест Бромич” - мач от английската Висша Лига, /п/

Диема Фемили

06:15
Забранена любов” - сериен филм, /п/
06:45
Бон Апети” - предаване
07:15
“Позволи ми да те обичам " - теленовела, 2 епизода
09:30
Сделка или не” - телевизионна игра
10:30
Малки жени” - сериен филм, /п/
11:30
“Касандра” - сериен филм, /п/
12:30
Черешката на тортата” - тв шоу, /п/
13:30
Когато се влюбиш” - теленовела, /п/
14:30
Истанбулска приказка” - сериен филм, /п/
15:30
Забранена любов” - сериен филм
16:00
“Езел” - сериен филм, /п/
17:00
Черешката на тортата” - тв шоу
18:00
“Касандра” - сериен филм
19:00
Когато се влюбиш” - теленовела
20:00
Малки жени” - сериен филм
21:00
Истанбулска приказка” - сериен филм
22:00
Любов и наказание” - сериен филм
23:00
“Цената на славата” - сериен филм, /п/
00:00
Сделка или не” - телевизионна игра, /п/
00:45
“Позволи ми да те обичам " - теленовела, 2 епизода, /п/

ТВ 7

05:40
Двама мъже и половина”, сезон 4, еп. 1, сериал, комедия, САЩ, 2003 - повторение
06:05
“Неуловимите”, разследваща журналистика - повторение
06:30
Новини
06:45
“БОДИЛНИК”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, сезон 1, еп. 189, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
“Пространства за живеене”, лайфстайл предаване
11:00
Двама мъже и половина”, сезон 4, еп. 3 и 4, сериал, комедия, САЩ, 2003 - повторение
12:00
Нарочно по случайност”, сезон 1, еп. 12, сериал, романтична комедия, САЩ, 2009-2010
12:30
Новини
13:00
“Медиум”, сезон 4, еп. 11 и 12, сериал, научнофантастична драма, САЩ, 2006
15:00
“Смолвил: Супермен в началото”, сезон 8, еп. 20, сериал, САЩ, 2008
16:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
16:30
Споделено с Вихра”, ток шоу
17:30
Ранни новини
17:45
“Баркод”, сезон 1, еп. 179, потребителско информационно шоу - повторение
18:15
“Форбс: Топ 15 на Форбс Супер Модели”, 1 част, документална поредица
18:45
Новини
19:45
Двама мъже и половина”, сезон 4, еп. 6 и 7, сериал, комедия, САЩ, 2003
20:45
От местопрестъплението: Ню Йорк”, сезон 7, еп. 11, сериал, САЩ, 2005
21:45
Новини
22:15
“Метеор”, 1 част, екшън, драма, САЩ, 2009
00:00
От местопрестъплението: Ню Йорк”, сезон 6, еп. 9, сериал, САЩ, 2005
00:50
“Гореща точка”
01:25
Новини - повторение
01:50
“Медиум”, сезон 4, еп. 10 и 11, сериал, научнофантастична драма, САЩ, 2006 - повторение
03:10
От местопрестъплението: Ню Йорк”, сезон 7, еп. 11, сериал, САЩ, 2005 - повторение
04:00
Споделено с Вихра”, ток шоу - повторение
04:45
“Форбс: Топ 15 на Форбс Супер Модели”, 1 част, документална поредица - повторение