Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 22 Февруари 2012 година

bTV

05:20
Опасни улици” - сериал, еп. 107
06:45
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
“Преди обед” - магазинноинформационно предаване с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
10:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
11:00
“Жестока любов” - сериал, еп. 109
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
“Малки тайни” - сериал, еп. 127
14:30
Листопад” - сериал
15:30
“До последен дъх” - сериал, еп. 59
16:30
Господари на ефира” /п./
17:00
bTV Новините
17:30
Опасни улици” - сериал, еп. 229
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Пепел от рози” - сериал, еп. 29
21:00
“Легендата за Испания” - сериал, еп. 25
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
00:00
“Долината на вълците” - сериал, еп. 114
01:00
“Преди обед” /п./
02:00
“Малки тайни” /п./ - сериал, еп. 127
03:00
“Търси се…” /п./
03:50
Кухнята на Звездев” /п./
04:20
“Мечтатели” /п./ - сериал, еп. 213

bTV Action

06:00
Костенурките нинджа” - детски сериал
08:00
“Кости”/п./- сериал, с.3, еп. 3
09:00
Извън играта” /п./- сериал, с.2, еп. 15
10:00
“Lord of the Chefs” /п./ - сериал, еп. 14
11:00
“На разпит”/п./ - сериал, еп. 6
12:00
“Рубикон”/п./ - сериал, еп. 2
13:00
“Код: Криминално”/п./ - актуално предаване с водещ Мая Костадинова
14:00
“Жената ястреб” /п./- Романтичен, Фентъзи, Приключенски, САЩ, 1985 г., Режисьор: Ричард Донър, В ролите: Матю Бродерик, Рутгер Хауър, Мишел Пфайфър, Алфред Молина 16:30 - “Най-добрият нинджа” - риалити шоу
17:00
“На разпит”- сериал, еп. 7
18:00
“Кости”- сериал, с.3, еп. 4
19:00
Лига Европа
21:00
Шампионска Лига: Студио
21:30
Шампионска Лига: Базел - Байерн Мюнхен
00:00
Шампионска Лига: Обзор на кръга
00:15
“Код: Криминално”/п./- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
01:00
“На разпит” /п./- сериал, еп. 7

bTV Comedy

05:00
“Такси” /п./ - комедиен сериал, еп. 29, 30
06:00
“Тайтъс” /п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 3
06:30
“Топ новинари” /п./ - комедиен сериал, еп. 12
07:00
“Ех, тези мъже” - комедиен сериал, с. 2, еп. 7, 8
08:00
“Карълайн в града” - комедиен сериал, еп. 15, 16
09:00
Комиците” /п./ - комедийно шоу
10:00
“Случка с Джейн” /п./ - Комедия, Драма, САЩ, 1959 г., Режисьор: Ричард Куин, В ролите: Джак Лемън, Дорис Дей, Ърни Ковач, Мери Уикс, Стийв Форест
12:00
“Щурите съседи” /п./ - комедиен сериал, еп. 83
13:30
Господари на ефира” /п./ - комедийно шоу
14:00
“Такси” - комедиен сериал, еп. 31, 32
15:00
“Приятели” /п./ - комедиен сериал, с. 8, еп. 13, 14
16:00
Женени с деца” /п./ - комедиен сериал, с. 4, еп. 20, 21
17:00
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
18:00
“Щурите съседи” - комедиен сериал, еп. 84
19:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
20:00
“Бирфест” - Комедия, САЩ, 2006 г., Режисьор: Джей Чандрасекар, В ролите: М. С. Гейни, Пол Сотър, Ерик Столански, Том Тейт и др.
22:00
Женени с деца” - комедиен сериал, с. 4, еп. 22, 23
23:00
“Приятели” - комедиен сериал, с. 8, еп. 15, 16
00:00
“Тайтъс” - комедиен сериал, с. 2, еп. 4
00:30
“Топ новинари” - комедиен сериал, еп. 13
01:00
“Ех, тези мъже” /п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 5, 6
02:00
Първична сила” /п./ - турнир на Световната федерация по кеч
03:00
“Карълайн в града” /п./ - комедиен сериал, еп. 15, 16
04:00
“Тайтъс” /п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 3
04:30
“Топ новинари” /п./ - комедиен сериал, еп. 12

Fox Life

07:20
Довери се на журито - трети сезон
07:50
Довери се на журито - трети сезон
08:10
Разведен - първи сезон
08:35
Уил и Грейс - осми сезон
09:00
Как се запознах с майка ви - първи сезон
09:25
Джоуи - втори сезон
09:50
Отчаяни съпруги - седми сезон
10:40
Сестри по неволя - първи сезон
11:10
Сестри по неволя - първи сезон
11:30
Довери се на журито - трети сезон
12:00
Довери се на журито - трети сезон
12:20
Екс лист - сериал
13:10
Жега в Кливланд - първи сезон
13:35
Числено превъзходство - трети сезон
14:00
Разведен - първи сезон
14:20
Уил и Грейс - осми сезон
14:50
Как се запознах с майка ви - първи сезон
15:15
Джоуи - втори сезон
15:40
Сестри по неволя - първи сезон
16:10
Сестри по неволя - първи сезон
16:35
Довери се на журито - трети сезон
17:05
Довери се на журито - трети сезон
17:30
Братя и Сестри - трети сезон
18:25
Завръщане у дома - първи сезон
19:20
Екс лист - сериал
20:15
Отчаяни съпруги - седми сезон
21:10
Сестри по неволя - втори сезон
21:40
Сестри по неволя - втори сезон
22:05
Двама мъже и половина - седми сезон
22:30
Двама мъже и половина - седми сезон
23:00
Жега в Кливланд - първи сезон
23:25
Сексът и градът - четвърти сезон
23:55
Отчаяни съпруги - седми сезон
00:50
Шепот от отвъдното - втори сезон
01:40
Довери се на журито - трети сезон
02:10
Довери се на журито - трети сезон
02:30
Сексът и градът - четвърти сезон
03:05
Числено превъзходство - трети сезон
03:20
Как се запознах с майка ви - първи сезон
03:50
Уил и Грейс - осми сезон

Kino Nova

05:10
“Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 7, /п/
07:00
“Американска рапсодия” - драма с уч. на Настася Кински, Скарлет Йохансен, Тони Голдуин и др.
09:30
Клюкарката” - сериал, сезон 3, /п/
10:25
“От местопрестъплението: Маями " - сериал, сезон 2,/п/
11:25
“Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 8
13:20
“Извън правилата” - романтика с уч. на Ким Дикенс, Дилън Кристофър, Ерик Столц, Фелисити Хъфман и др.
15:15
“Маслото на Лоренцо” - драма с уч. на Ник Нолти, Сюзън Сарандън, Питър Устиноф, Джеймс Ребхорн и др., /п/
18:00
Клюкарката” - сериал, сезон 3
19:00
“От местопрестъплението: Маями " - сериал, сезон 2
20:00
“От местопрестъплението: Маями " - сериал, сезон 5
21:00
“Форест Гъмп” - комедия с уч. на Том Ханкс, Гари Синиз, Сали Фийлд, Робин Райт, Миклети Уилямсън и др.
23:50
“От местопрестъплението: Маями " - сериал, сезон 5, /п/
00:50
“Извън правилата” - романтика с уч. на Ким Дикенс, Дилън Кристофър, Ерик Столц, Фелисити Хъфман и др., /п/
02:40
“Американска рапсодия” - драма с уч. на Настася Кински, Скарлет Йохансен, Тони Голдуин и др., /п/

БНТ 1

05:00
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
05:30
Дързост и красота - тв филм /2923 епизод/п/
06:15
Малки истории
06:30
Денят започва започва - информационен сутрешен блок с водещ Евгения Марчева
09:00
По света и у нас- информационна емисия
09:05
Денят започва с Култура- информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас- информационна емисия
10:10
Денят отблизо- магазинно предаване с водещи Мира Добрева и Мария Андонова
12:00
По света и у нас- информационна емисия
12:30
Частен случай- публицистична рубрика с водещи Владо Береану и Мая Димитрова
12:35
Телепазарен прозорец
12:55
Апартаментът - ток шоу с водещ Марта Вачкова
13:40
Телепазарен прозорец
13:55
Индия - любовна история - тв филм /78 епизод/п/
14:40
Телепазарен прозорец
15:05
Сен Тропе - тв филм /78 епизод/п/
16:00
По света и у нас- информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
В час ли си: Моето училище
16:35
Приказки за астрономията
17:00
Дързост и красота - тв филм /2924 епизод/
17:45
Малки истории
18:00
По света и у нас- информационна емисия
18:25
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу с водещ Ути Бъчваров
18:55
Лакис Сладура - тв филм /60 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!: Писма от Феликс
20:00
По света и у нас- информационна емисия
20:40
БНТ такси- ток шоу с водещи Боряна Каменова, Спас Кьосев
20:50
Спортни новини
20:55
Страх да обичаш - тв филм /4 епизод/
22:00
Открито с Валя Ахчиева
22:30
Икономически новини- информационна емисия
23:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу
00:00
Библиотеката/п/
00:30
Фортисимо фест “Гласове отвъд океана”: Концерт на Кевин Дейс и Джанис Етели, диригент Максим Ешкенази/п/
01:30
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/
02:15
По света и у нас/п от 20:00/
02:55
БНТ такси/п/
03:05
Видеоклипове
03:15
Икономически новини/п/
03:45
В час ли си: Моето училище/п/
04:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/

Диема

05:15
“Неш Бриджис” - сериал, сезон 6, /п/
06:00
“Закони на войната” - сериал, сезон 2, /п/
06:45
Без миг покой” - трилър с уч. на Джейми Форман, Клайв Оуен, Шарлот Рамплинг, Малкълм Макдауъл, Джонатан Рийс Майерс и др.
09:05
Маями Вайс” - сериал, сезон 3, /п/
10:00
“Американска нинджа 5” - екшън с уч. на Ли Рейс, Пат Морита, Джеймс Лю, Дейвид Брадли и др., /п/
12:00
“АЛФ” - сериал, /п/
12:30
“Макгайвър” - сериал, сезон 4, /п/
13:30
“Закони на войната” - сериал, сезон 2
14:30
“Зина - принцесата войн” - сериал, сезон 6
15:30
Маями Вайс” - сериал, сезон 3
16:30
“Неш Бриджис” - сериал, сезон 6
17:30
“Макгайвър” - сериал, сезон 4
18:30
“На инат” - ток шоу
19:00
Комисар Рекс” - сериал,сезон 4
20:00
“Кобра 11” - сериал
21:00
Студио “УЕФА Шампионска Лига”, директно
21:45
“Олимпик Марсилия (Фр) - Интер (Ит)” - първи мач от осминафиналите на УЕФА Шампионска Лига, директно
23:40
Студио “УЕФА Шампионска Лига”, директно
00:15
“Горещи моменти” - еротика
02:30
“Зина - принцесата войн” - сериал, сезон 6, /п/
03:30
“Болтън - Уигън” - мач от английската Висша Лига, /п/

Диема Фемили

06:30
Забранена любов” - сериен филм, /п/
07:00
Бон Апети” - предаване
07:30
“Незабравима” - сериен филм, /п/
09:30
Сделка или не” - телевизионна игра
10:30
Малки жени” - сериен филм, /п/
11:30
Касандра” - сериен филм, /п/
12:30
“Черешката на тортата” - тв шоу, /п/
13:30
“Когато се влюбиш” - теленовела, /п/
14:30
“Истанбулска приказка” - сериен филм, /п/
15:30
Забранена любов” - сериен филм
16:00
“Любов и наказание” - сериен филм, /п/
17:00
“Черешката на тортата” - тв шоу
18:00
Касандра” - сериен филм
19:00
“Когато се влюбиш” - теленовела
20:00
Малки жени” - сериен филм
21:00
“Истанбулска приказка” - сериен филм
22:00
“Любов и наказание” - сериен филм
23:00
“Цената на славата” - сериен филм, /п/
00:00
Сделка или не” - телевизионна игра, /п/

ТВ 7

05:15
“Форбс: Топ 15 на Форбс Супер Модели”, 2 част, документална поредица - повторение
05:40
“Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
06:05
“Баркод”, сезон 1, еп. 190, потребителско информационно шоу - повторение
06:30
Новини
06:45
“БОДИЛНИК”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, сезон 1, еп. 191, потребителско информационно шоу
10:00
“Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
“Пространства за живеене”, лайфстайл предаване
11:00
Двама мъже и половина", сезон 4, еп. 7 и 8, сериал, комедия, САЩ, 2003 - повторение
12:00
“Нарочно по случайност”, сезон 1, еп. 14, сериал, романтична комедия, САЩ, 2009-2010
12:30
Новини
13:00
“Медиум”, сезон 4, еп. 15 и 16, сериал, научнофантастична драма, САЩ, 2006
15:00
“Смолвил: Супермен в началото”, сезон 8, еп. 22, сериал, САЩ, 2008
16:00
“Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
16:30
“Споделено с Вихра”, ток шоу
17:30
Ранни новини
17:45
“Баркод”, сезон 1, еп. 181, потребителско информационно шоу - повторение
18:15
“Форбс: Топ 20 на Форбс - Богати и известни под 25”, 1 част, документална поредица
18:45
Новини
19:45
Двама мъже и половина", сезон 4, еп. 10 и 11, сериал, комедия, САЩ, 2003
20:45
“От местопрестъплението: Ню Йорк”, сезон 7, еп. 13, сериал, САЩ, 2005
21:45
Новини
22:15
“Метеор”, 2 част, екшън, драма, САЩ, 2009
00:00
“От местопрестъплението: Ню Йорк”, сезон 6, еп. 11, сериал, САЩ, 2005
00:50
“Гореща точка”
01:25
Новини - повторение
01:55
“Медиум”, сезон 4, еп. 15 и 16, сериал, научнофантастична драма, САЩ, 2006 - повторение
03:15
“От местопрестъплението: Ню Йорк”, сезон 7, еп. 13, сериал, САЩ, 2005 - повторение
04:00
Двама мъже и половина", сезон 4, еп. 9, сериал, комедия, САЩ, 2003 - повторение
04:25
“Споделено с Вихра”, ток шоу - повторение