Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 28 Февруари 2012 година

bTV

05:00
Опасни улици” - сериал, еп. 113
06:45
Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
“Преди обед” - дневно токшоу
10:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
11:00
Жестока любов” - сериал, еп. 113
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Малки тайни” - сериал, еп. 131
14:30
Листопад” - сериал
15:30
До последен дъх” - сериал, еп. 63
16:30
Господари на ефира” /п./
17:00
bTV Новините
17:30
Опасни улици” - сериал, еп. 233
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Пепел от рози” - сериал, еп. 33
21:00
“Легендата за Испания” - сериал, еп. 28
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
00:00
Долината на вълците” - сериал, еп. 118
01:00
“Преди обед” /п./
02:00
Малки тайни” /п./ - сериал, еп. 131
03:00
“Позлатената рибка” /п./
04:00
“Мечтатели” /п./ - сериал, еп. 217

bTV Action

06:00
Костенурките нинджа” - детски сериал
08:00
Кости” /п./ - сериал, с.3, еп. 7
09:00
“Мръсно синьо”/п./- сериал, с.2, еп. 4
10:00
“Приключенията на Бриско Каунти младши” /п./ - сериал, еп. 6
11:00
“На разпит”/п./ - сериал, еп. 10
12:00
“Рубикон” /п./ - сериал, еп. 5
13:00
Код: Криминално"/п./- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
14:00
“Точен изстрел”/п./ - Екшън, Трилър, Криминален, САЩ, 1989 г., Режисьор: Джон Франкенхаймер, В ролите: Дон Джонсън, Пенелопе Ан Милър, Уилям Форсайт и др.
16:00
“Приключенията на Бриско Каунти младши” - сериал, еп. 7
17:00
“Първите 48 часа” - сериал, еп.1
18:00
Кости” - сериал, с.3, еп. 8
19:00
“Рубикон” - сериал, еп. 6
20:00
Код: Криминално”- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
21:00
“Мръсно синьо”- сериал, с.2, еп. 4
22:00
“Войник” - Фантастика, Екшън, Драма, САЩ, 1998 г., Режисьор: Пол Андерсън, В ролите: Кърт Ръсел, Джейсън Скот Ли, Гари Бъзи и др.
00:05
Код: Криминално"/п./- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
01:00
“Първите 48 часа” /п./- сериал, еп. 1

bTV Comedy

05:00
“Такси” /п./ - комедиен сериал, еп. 37, 38
06:00
“Тайтъс” /п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 7
06:30
“Топ новинари” /п./ - комедиен сериал, еп. 16
07:00
“Мама и аз” - комедиен сериал, еп. 7, 8
08:00
“Карълайн в града” - комедиен сериал, еп. 23, 24
09:00
Пълна лудница” /п./ - комедийно шоу
10:00
“Мачо под прикритие” /п./ - Комедия, Романтичен, Германия, Режисьор: Едзард Онекен, В ролите: Ян Сосниок, Дорийн Джейкъби, Лорета Стърн и др.
12:00
Щурите съседи” /п./ - комедиен сериал, еп. 89
13:30
Господари на ефира” /п./ - комедийно шоу
14:00
“Такси” - комедиен сериал, еп. 39, 40
15:00
“Приятели” /п./ - комедиен сериал, с. 8, еп. 21, 22
16:00
Женени с деца” /п./ - комедиен сериал, с. 5, еп. 5, 6
17:00
Комиците” - комедийно шоу
18:00
Щурите съседи” - комедиен сериал, еп. 90
19:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
20:00
“Живот без Дик” - Комедия, Драма, Романтичен, САЩ, 2004 г., Режисьор: Бикс Скахил, В ролите: Сара Джесика Паркър, Хари Коник, Джони Кноксвил и др.
22:00
Женени с деца” - комедиен сериал, с. 5, еп. 7, 8
23:00
“Приятели” - комедиен сериал, с. 8, еп. 23, 24
00:00
“Тайтъс” - комедиен сериал, с. 2, еп. 8
00:30
“Топ новинари” - комедиен сериал, еп. 17
01:00
“Мама и аз” /п./ - комедиен сериал, еп. 5, 6
02:00
Разбиване” /п./ - турнир на Световната федерация по кеч
03:00
“Карълайн в града” /п./ - комедиен сериал, еп. 23, 24
04:00
“Тайтъс” /п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 7
04:30
“Топ новинари” /п./ - комедиен сериал, еп. 16

Fox Life

07:20
Довери се на журито - трети сезон
07:50
Довери се на журито - трети сезон
08:10
Разведен - първи сезон
08:35
Уил и Грейс - осми сезон
09:00
Как се запознах с майка ви - втори сезон
09:25
Дневник на една бременна - първи сезон
09:50
Отчаяни съпруги - седми сезон
10:40
Сестри по неволя - първи сезон
11:10
Сестри по неволя - първи сезон
11:30
Довери се на журито - трети сезон
12:00
Довери се на журито - трети сезон
12:20
Грозната Бети - трети сезон
13:10
Жега в Кливланд - първи сезон
13:35
Числено превъзходство - трети сезон
14:00
Разведен - първи сезон
14:20
Уил и Грейс - осми сезон
14:50
Как се запознах с майка ви - втори сезон
15:15
Дневник на една бременна - първи сезон
15:40
Сестри по неволя - първи сезон
16:10
Сестри по неволя - първи сезон
16:35
Довери се на журито - трети сезон
17:05
Довери се на журито - трети сезон
17:30
Отмъщението - първи сезон
18:20
Отмъщението - първи сезон
19:20
Грозната Бети - трети сезон
20:15
Частна практика - четвърти сезон
21:10
Братя и Сестри - четвърти сезон
22:05
Завръщане у дома - първи сезон
23:00
Жега в Кливланд - първи сезон
23:25
Сексът и градът - четвърти сезон
23:55
Клъцни - срежи - пети сезон
00:50
Шепот от отвъдното - втори сезон
01:40
Довери се на журито - трети сезон
02:10
Довери се на журито - трети сезон
02:30
Сексът и градът - четвърти сезон
03:05
Числено превъзходство - трети сезон
03:20
Как се запознах с майка ви - втори сезон
03:50
Уил и Грейс - осми сезон

Kino Nova

05:40
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 8, /п/
07:30
Момиче номер едно” - екшън с уч. на Тони Скиена, Вини Джоунс, Пат Морита, Лиза Макалистър и др., /п/
09:45
Клюкарката” - сериал, сезон 3, /п/
10:45
От местопрестъплението: Маями " - сериал, сезон 2,/п/
11:45
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 8
13:40
“Бандит:Бандит” - комедия с уч. на Браян Блуум, Браян Краузе, Ричард Белзър,Ейми Доленц, Гари Колинс и др.
15:30
“Присъда за продан” - трилър с уч. на Джон Кюсак, Рейчъл Уайз, Дъстин Хофман, Джийн Хекман, Ник Сиърси, Джеръми Пивън и др., /п/
18:00
Клюкарката” - сериал, сезон 3
19:00
От местопрестъплението: Маями " - сериал, сезон 2
20:00
От местопрестъплението: Маями " - сериал, сезон 5
21:00
Ядрото” - екшън с уч. на Кристофър Шайър, Хилъри Суонк, Рей Галети, Делрой Линдо, Стенли Тучи, Чеки Карио, Брус Грийнууд, Аарън Екхарт и др.
23:40
От местопрестъплението: Маями " - сериал, сезон 5, /п/
00:40
“Бандит:Бандит” - комедия с уч. на Браян Блуум, Браян Краузе, Ричард Белзър,Ейми Доленц, Гари Колинс и др., /п/
02:25
“Страх в мрака” - драма с уч. на Кевин Зигърс, Рейчъл Скарстен, Джеси Джеймс и др.

БНТ 1

05:25
Дързост и красота - тв филм /2927 епизод/п/
06:05
Малки истории
06:20
Национален календар: 105г. от рождението на писателя Емилиян Станев
06:30
Денят започва - информационен сутрешен блок с водещ Евгения Марчева
09:00
По света и у нас- информационна емисия
09:05
Денят започва с Култура- информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас- информационна емисия
10:10
Денят отблизо- магазинно предаване с водещи Мира Добрева и Мария Андонова
12:00
По света и у нас- информационна емисия
12:30
Частен случай- публицистична рубрика с водещи Владо Береану и Мая Димитрова
12:35
Телепазарен прозорец
12:55
Апартаментът ток шоу с водещ Марта Вачкова
13:40
Телепазарен прозорец
13:55
Индия - любовна история - тв филм /81 епизод/п/
14:40
Телепазарен прозорец
15:05
Сен Тропе - тв филм /81 епизод/п/
16:00
По света и у нас- информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
В час ли си: Моето училище
16:35
Приказки за астрономията
17:00
Дързост и красота - тв филм /2928 епизод/
17:45
Малки истории
18:00
По света и у нас- информационна емисия
18:25
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу с водещ Ути Бъчваров
18:55
Лакис Сладура - тв филм /64 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!: Писма от Феликс
20:00
По света и у нас- информационна емисия
20:40
БНТ такси- ток шоу с водещи Боряна Каменова, Спас Кьосев
20:50
Спортни новини
21:00
Референдум - публицистично шоу с водещ Добрина Чешмеджиева
22:00
Преди финала - филм Драгомир Драганов за “Българската песен в Евровизия 2012”
22:30
Икономически новини- информационна емисия
23:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу
00:00
Ние и градът/п/
01:00
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/
01:45
По света и у нас/п от 20:00/
02:25
БНТ такси/п/
02:35
Референдум - публицистично шоу/п/
03:35
Видеоклипове
03:45
В час ли си: Моето училище/п/
04:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/

Диема

05:15
Неш Бриджис” - сериал, сезон 6, /п/
06:00
Закони на войната” - сериал, сезон 2, /п/
06:50
Маями Вайс” - сериал, сезон 3, /п/
07:50
Макгайвър” - сериал, сезон 4, /п/
09:05
“Кобра 11” - сериал, /п/
10:00
В клопка” - екшън с уч. на Чарлийз Терон, Къртни Лав, Кевин Бейкън, Дакота Фанинг, Стюарт Таунсенд и др.
12:00
“На инат” - ток шоу, /п/
12:30
Комисар Рекс” - сериал,сезон 5, /п/
13:30
Закони на войната” - сериал, сезон 2
14:30
“Жега в Ел Ей” - сериал, сезон 1
15:30
Маями Вайс” - сериал, сезон 3
16:30
Неш Бриджис” - сериал, сезон 6
17:30
Макгайвър” - сериал, сезон 4
18:30
“На инат” - ток шоу
19:00
Комисар Рекс” - сериал,сезон 5
20:00
“Кобра 11” - сериал
21:00
Военни престъпления” - сериал, сезон 4
22:00
“Таен план” - трилър с уч. на Долф Лундгрен, Максим Рой, Тед Уитал и др.
23:50
Военни престъпления” - сериал, сезон 4, /п/
00:45
“Горещи моменти” - еротика
03:30
“Арсенал - Тотнъм” - мач от английската Висша Лига, /п/

Диема Фемили

06:30
Забранена любов” - сериен филм, /п/
07:00
Бон Апети” - предаване
07:30
“Незабравима” - сериен филм, /п/
09:30
Сделка или не” - телевизионна игра
10:30
Малки жени” - сериен филм, /п/
11:30
“Касандра” - сериен филм, /п/
12:30
Ветровете на любовта” - сериен филм, /п/
13:30
Когато се влюбиш” - теленовела, /п/
14:30
Истанбулска приказка” - сериен филм, /п/
15:30
Забранена любов” - сериен филм
16:00
Любов и наказание” - сериен филм, /п/
17:00
Ветровете на любовта” - сериен филм
18:00
“Касандра” - сериен филм
19:00
Когато се влюбиш” - теленовела
20:00
Малки жени” - сериен филм
21:00
Истанбулска приказка” - сериен филм
22:00
Любов и наказание” - сериен филм
23:00
“Цената на славата” - сериен филм, /п/
00:00
Сделка или не” - телевизионна игра, /п/

ТВ 7

05:10
“Форбс: Двайсет милионерки по наследство”, 2 част, документална поредица - повторение
05:40
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
06:05
“Баркод”, сезон 1, еп. 194, потребителско информационно шоу - повторение
06:30
Новини
06:45
“БОДИЛНИК”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, сезон 1, еп. 195, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
“Пространства за живеене”, лайфстайл предаване
11:00
Двама мъже и половина”, сезон 4, еп. 16 и 17, сериал, комедия, САЩ, 2003 - повторение
12:00
“Форбс: Двайсет милионерки по наследство”, 2 част, документална поредица - повторение
12:30
Новини
13:00
“Медиум”, сезон 5, еп. 6 и 7, сериал, научнофантастична драма, САЩ, 2006
15:00
“Мелроуз Плейс”, сезон 1, еп. 4, сериал, драма, САЩ, 2009-2010
16:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
16:30
Споделено с Вихра”, ток шоу
17:30
Ранни новини
17:45
“Баркод”, сезон 1, еп. 185, потребителско информационно шоу - повторение
18:15
“Форбс: Топ 15 на Форбс Супер Модели”, 1 част, документална поредица
18:45
Новини
19:45
Двама мъже и половина”, сезон 4, еп. 19 и 20, сериал, комедия, САЩ, 2003
20:45
От местопрестъплението: Ню Йорк”, сезон 7, еп. 17, сериал, САЩ, 2005
21:45
Новини
22:15
Комисията Павлов”, коментарно шоу
22:45
“Флирт за една нощ”, романтична драма, САЩ, 2006
00:35
От местопрестъплението: Ню Йорк”, сезон 6, еп. 13, сериал, САЩ, 2005
01:30
“Гореща точка”
02:00
Новини - повторение
02:30
“Медиум”, сезон 5, еп. 6 и 7, сериал, научнофантастична драма, САЩ, 2006 - повторение
03:50
От местопрестъплението: Ню Йорк”, сезон 7, еп. 17, сериал, САЩ, 2005 - повторение
04:25
Споделено с Вихра”, ток шоу