Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 11 Март 2012 година

Bulgaria ON AIR

06:30
Цитат на деня
06:45
Йога
07:00
Сутрешен блок
10:30
Инвестбук – повторение
10:55
Кратки новини
11:00
Видимо и невидимо – повторение
12:00
Новинарски блок
12:54
Иноватори – документална поредица на Блумбърг
13:00
Инвестбук – повторение
13:26
Пазари – актуална борсова информация
13:28
Иноватори – документална поредица на Блумбърг
13:30
Пластмасова планета – документален филм, 1 част
14:00
Кратки новини
14:10
Прогноза за времето
14:15
Top Hedlines – Bloomberg
14:17
Пазари – актуална борсова информация
14:20
Чарт
14:50
Цитати на деня
15:00
Кратки новини
15:10
Прогноза за времето
15:15
Пазари – актуална борсова информация
15:20
Бокс офис
15:23
Речник и число на деня
15:25
Цитати на деня
15:30
Дзенга рипорт
15:45
Пазари – актуална борсова информация
15:50
Бокс офис
16:00
Кратки новини
16:10
Прогноза за времето
16:15
Пазари – актуална борсова информация
16:20
Инвестиции – повторение
17:00
Новинарски блок
18:00
Бизнес знаци
18:15
Денят в снимки
18:17
Пазари – актуална борсова информация
18:20
Цитати на деня
18:30
Top Hedlines
18:55
Цитати на деня
19:00
Светът на богатството – документална порадица
19:30
Денят On Air
21:00
Правилата на играта – Чудната история на Туитър
21:25
Цитати на деня
21:35
Иноватори
21:50
Бокс офис
22:00
Инвестбук – повторение
22:25
Цитати на деня
22:30
Новинарски блок
23:00
Правилата на играта – Марк Андерсън – един от водещите анализатори в света на технологиите, изпълнителен директор на Strategic News Service
23:30
Правилата на играта – Уорън Бъфет, мъдрецът от Небраска, най-богатият човек на света
23:55
Цитати на деня
00:00
Денят On Air – повторение
01:30
Видимо и невидимо – повторение
02:30
Медиите On Air – повторение
03:30
Инвестбук –две издания – повторение
05:00
Денят On Air – повторение

Film +

06:00
“Весела компания” 21 еп. – игрален сериал, комедия, България, 2012 г., Режисьори: Тодор Димитров и Лъчезар Костов, Сценаристи: Тодор Димитров и Пламен Стойчев, В ролите: Станислав Дойнов, Адриана Кънчева, Станислава Николова, Валери Георгиев и др. (12)
06:30
“Очите на войната” – екшън, трилър
08:15
“Държавни тайни” – трилър
10:00
BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 ATP World Tour – Master’s 1000)
20:00
“Шансът на живота ми” – романтичен, комедия
21:30
Пряко: Сарагоса – Гранада (Примера Дивисион, сезон 2012/13)
23:30
Пряко: BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 ATP World Tour – Master’s 1000)

Film+HD

06:00
“Весела компания” 22 еп. – игрален сериал, комедия, България, 2012 г., Режисьори: Тодор Димитров и Лъчезар Костов, Сценаристи: Тодор Димитров и Пламен Стойчев, В ролите: Станислав Дойнов, Адриана Кънчева, Станислава Николова, Валери Георгиев и др. (12)
06:35
“Весела компания” 23 еп. – игрален сериал, комедия, България, 2012 г., Режисьори: Тодор Димитров и Лъчезар Костов, Сценаристи: Тодор Димитров и Пламен Стойчев, В ролите: Станислав Дойнов, Адриана Кънчева, Станислава Николова, Валери Георгиев и др. (12)
07:10
“Теория на убийство” – трилър
08:35
“WINX 3D: Вълшебно приключение” – анимация
10:00
BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 ATP World Tour – Master’s 1000)
20:00
Пряко: BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 ATP World Tour – Master’s 1000)

NBT

06:30
“90 минути” – публицистика с Г Паскова и Хр Чаушев
08:00
Животът и градът
09:00
Фолклорен изгрев
09:45
Телемаркет
10:00
Колаж
10:30
“Свободна зона 032” с Г Никленова и Л Лазаров
11:15
Панаирен калейдоскоп
11:30
Отзвук от деня – с репортерите на НБТ
13:30
Медиастар
13:45
Панаирен калейдоскоп
14:00
Животът и градът
15:00
Телемаркет
15:15
Панаирен калейдоскоп
15:30
“90 минути” – публицистика с Г Паскова и Хр Чаушев
17:00
Телемаркет
17:15
Новини
18:00
“Свободна зона 032” с Г Никленова и Л Лазаров
19:00
Панаирен калейдоскоп
19:15
Новини – централна емисия
20:00
Отзвук от деня – с репортерите на НБТ
22:00
“90 минути” – публицистика с Г Паскова и Хр Чаушев
23:30
Новини
00:15
Отзвук от деня – с репортерите на НБТ
02:15
Животът и градът
03:15
Новини
04:00
“90 минути” – публицистика с Г Паскова и Хр Чаушев
05:30
“Свободна зона 032” – с Г Никленова и Л Лазаров

News7

06:00
“Родословното дърво на човека” – док. филм
08:00
“Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Светкавица” – док. поредица
08:30
Документален филм
09:00
“Пътуване със Си Ен Ен – Ханой” – док. поредица
09:30
“Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Изкуствени рифове” – док. поредица
10:00
“Потайностите на Флоренция” – док. филм
11:00
“Тайни от древността: Ръководство за лов на вещици” – док. филм
12:00
“Джорд У. Буш: Интервю за 11-ти септември” – док. филм
13:00
“Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Убийствено течение” – док. поредица
13:30
Документален филм
14:00
“Архитектът Луканов” – док. филм на Валерия Касиян
15:00
“Извънземно нашествие” – док. филм
16:00
“Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Кунгфу в Шаолин” – док. поредица
16:30
“Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Светкавица” – док. поредица
17:00
Документален филм
17:30
“Пътуване със Си Ен Ен – Куала Лумпур”- док. поредица
18:00
“Световните лидери: Жак Ширак” – док. филм
19:00
“Световните лидери: Никола Саркози” – док. филм
20:00
НОВИНИ
21:00
“Позната Вселена: Има ли някой там?” – док. поредица
22:00
“Босове под прикритие” – риалити, 1 еп.
23:00
НОВИНИ
00:00
“А група: Литекс – Локомотив (Пловдив)”
01:30
НОВИНИ
02:30
“Пътуване със Си Ен Ен – Куала Лумпур” – док. поредица
03:00
“Босове под прикритие” – риалити, 1 еп.
04:00
НОВИНИ
05:00
“А група: Литекс – Локомотив (Пловдив)”

TV+

06:00
“Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:00
“Моето куче” II сезон, 55 еп. – предаване за домашни любимци
07:30
Новини
08:00
“Златна мисия” 45 еп. – туристическо предаване
08:30
Новини
09:00
“Кулинар” III сезон, 51 еп. – кулинарно предаване
09:30
Новини
10:00
“Дестинация България: Калофер I част” – предаване за туризъм
10:30
Новини
11:00
“Непознатите изобретения” 2 еп. – документална поредица
11:30
Новини
12:00
“Работно време” 30 еп. – забавно-информационно предаване
12:30
Новини
13:00
“Чувате ли?” – документален филм
13:30
Новини
14:00
“Лицата” 10 еп. – документална поредица
14:30
Новини
15:00
“Златна мисия” 29 еп. – туристическо предаване
15:30
Новини
16:00
“Работно време” 34 еп. – забавно-информационно предаване
16:30
Новини
17:00
“Снежна страст” – документален филм
17:30
Новини
17:50
“Непознатите изобретения” 24 еп. – документална поредица
18:20
“Свободна зона” – публицистично предаване
19:30
Новини
20:00
“Идеалната петица” – Обзор на кръга от Булсатком НБЛ
20:30
Новини
21:00
“Репортажът”- рубрика на ТВ+
21:30
Новини
22:00
“Непознатите изобретения” 19 еп. – документална поредица
22:30
Новини
23:00
“Свободна зона” – публицистично предаване (повторение от същия ден)

БНТ 1

06:15
Телепазарен прозорец
06:30
Денят започва – информационен сутрешен блок с водещ Явор Стаматов и Марио Гаврилов
09:00
По света и у нас- информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура- информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас- информационна емисия
10:10
Денят отблизо с Мария- магазинно предаване с водещ Мария Андонова
12:00
По света и у нас- информационна емисия
12:30
Малки истории
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/
13:40
Телепазарен прозорец
13:55
Сен Тропе – тв филм /239 епизод/
14:50
Телепазарен прозорец
15:05
Младият Дракула – тв филм /8 епизод/
15:35
Телепазарен прозорец
15:50
Частен случай- публицистична рубрика с водещи Владо Береану и Мая Димитрова
16:00
По света и у нас- информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Ретро следобед: Клуб “НЛО”
17:05
Дързост и красота – тв филм /3136 епизод/
17:30
Бързо, лесно, вкусно – кулинарно шоу
18:00
По света и у нас- информационна емисия
18:40
Зелена светлина- еко рубрика на “По света и у нас
18:45
Шатовалон – тв филм /5 епизод/
19:40
Лека нощ, деца!: Приключенията на буболечките
20:00
По света и у нас- информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Момчетата от “Медисън” авеню – тв филм /8 епизод/
22:00
В кадър
22:30
По света и у нас- информационна емисия
22:55
Зелена светлина- еко рубрика на “По света и у нас
23:00
Денис и приятели – късно вечерно шоу
24:00:00
Ретро следобед: Клуб “НЛО”/п/
00:45
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/
01:30
Шатовалон – тв филм /5 епизод/п/
02:25
По света и у нас /п от 20:00/
03:10
Момчетата от “Медисън” авеню – тв филм /8 епизод/п/
04:00
Днес и утре/п/
04:10
Малки истории/п/
04:20
Денис и приятели – късно вечерно шоу/п/
05:20
Бързо, лесно, вкусно – кулинарно шоу/п/
05:50
Дързост и красота – тв филм /3136 епизод/п/

БНТ 2

06:30
Да живееш екологично – документална поредица /21 епизод/п/
07:00
Добро утро с БНТ 2 – сутрешен блок /излъчвания от София, Пловдив, Благоевград, Русе и Варна/
09:00
Добро утро с БНТ 2 – сутрешен блок
10:00
Бесарабски мечти – документален филм /п/
10:30
Уроци по английски език: Word on the Street – Transport and Travel /пети урок/
11:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
11:30
Афиш – културно-информационно предаване /п/
11:45
Животните – етология и фолклор – научнопопулярен филм
12:10
Вълкът и седемте козлета – анимационен филм /трети и четвърти епизод/
12:20
Потребителската кошница /п/
12:30
България 12:30
12:40
Местно време: Питай кмета /БНТ 2 София/п/
13:10
Рецепта за култура – токшоу с Юрий Дачев /п/
14:10
Планетата Земя – документална поредица /п/
14:40
Знаете ли, че…: Хрельовата кула /БНТ 2 Благоевград/
14:45
Ай да идем – фолклорно предаване /БНТ 2 Благоевград/п/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
България днес – информационен блок
18:00
Китайската цивилизация – документален филм /първа част/
18:50
Местно време /БНТ 2 Русе/
19:25
Потребителската кошница
19:30
България 19:30
20:00
Сага за Форсайтови – тв сериен филм (Великобритания, 2002 г.), режисьор Кристофър Минол, в ролите: Деймиън Луис, Рупърт Грейвс, Джина Маккий, Корин Редгрейв, Йоан Гръфъд и др. /първи епизод/
21:15
Пиано Екстраваганца – концерт на Елмира Дърварова (цигулка) и Отавио Брунети (пиано)
22:15
Европейски дневник /п/
22:25
Премиера – документална поредица
22:50
Знаете ли, че…: Хрельовата кула /БНТ 2 Благоевград/п/
23:00
България 19:30
23:30
Добро утро с БНТ 2 – сутрешен блок /п/ /Благоевград/
00:30
95 години ПФК “Черно море” – документален филм, 2008 /БНТ 2 Варна/първа част/
01:00
Неизчезващите: “Очакване” – тв сериен филм (1986), режисьор Неделчо Чернев, в ролите: Коста Цонев, Емилия Радева, Елжана Попова, Атанас Атанасов, Петър Слабаков, Леда Тасева, Асен Миланов, Златина Тодева и др. /първа серия/
02:05
Ай да идем – фолклорно шоу /БНТ 2 София/п/
03:05
Рецепта за култура – токшоу с Юрий Дачев /п/
04:05
България днес – информационен блок /п/
06:05
Знаете ли, че…: Детските игри в стара София /БНТ 2/п/
06:15
Вълкът и седемте козлета – анимационен филм /трети и четвърти епизод/п/
06:25
Потребителската кошница /п/

БНТ World

06:30
Денят започва – сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:10
Денят започва с Култура
10:00
По света и у нас
10:10
Денят отблизо с Мария
12:00
По света и у нас
12:30
Рецепта за култура – токшоу с Юрий Дачев /п/
13:30
Опознай България /п/
14:00
Добро утро с БНТ 2
15:00
Потребителската кошница /п/
15:05
Тримата глупаци и кравата – анимационен филм
15:15
Апартаментът с Марта Вачкова – токшоу
16:00
България днес – информационен блок
18:00
По света и у нас
18:35
Зелена светлина
18:40
Частен случай
18:45
Бразди /п/
19:15
Срещу новините
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Зарево над Драва – игрален филм (1973 г.), режисьор Зако Хеския, в ролите: Георги Георгиев-Гец, Георги Черкелов, Лидия Вълкова, Добринка Станкова, Петър Слабаков, Стоян Гъдев, Сотир Майноловски, Андрей Чапразов и др. /втора част/
22:20
Мюзик микс
22:30
Студени следи с Надя Обретенова
23:30
По света и у нас
23:55
Зелена светлина
24:00:00
Трето полувреме /п/
00:50
Афиш – културно-информационно предаване /п/
01:00
България днес – информационен блок /п/
03:00
Денис и приятели – късно вечерно шоу
04:00
Апартаментът с Марта Вачкова – токшоу /п/
04:45
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
05:45
Мюзик микс /п/
05:55
Частен случай
06:00
Бразди /п/

Хоби ТВ

00:00
Рейсинг екстрийм – 79 еп. /п/
00:30
МОЕТО ХОБИ
01:30
Риболов с Върхара /п/
02:30
НА ЛОВ С ХОБИ ТВ
03:00
Киноложка изложба
03:30
Приключенията на Стилиян Къдрев – 79 еп./п/
04:00
СМЯНА НА РОЛИТЕ – 09 еп./п/
05:00
КОНЕТЕ – тв поредица
06:00
Рейсинг екстрийм – 79 еп. /п/
06:30
МОЕТО ХОБИ
07:30
Риболов с Върхара /п/
08:30
НА ЛОВ С ХОБИ ТВ
09:00
Киноложка изложба
09:30
Приключенията на Стилиян Къдрев – 79 еп./п/
10:00
СМЯНА НА РОЛИТЕ – 09 еп./п/
11:00
КОНЕТЕ – тв поредица
12:00
Рейсинг екстрийм – 79 еп. /п/
12:30
МОЕТО ХОБИ
13:30
Риболов с Върхара /п/
14:30
НА ЛОВ С ХОБИ ТВ
15:00
Киноложка изложба
15:30
Приключенията на Стилиян Къдрев – 79 еп./п/
16:00
СМЯНА НА РОЛИТЕ – 09 еп./п/
17:00
КОНЕТЕ – тв поредица
18:00
Рейсинг екстрийм – 79 еп. /п/
18:30
МОЕТО ХОБИ
19:30
Риболов с Върхара /п/
20:30
НА ЛОВ С ХОБИ ТВ
21:00
Киноложка изложба
21:30
Приключенията на Стилиян Къдрев – 79 еп./п/
22:00
СМЯНА НА РОЛИТЕ – 09 еп./п/
23:00
КОНЕТЕ – тв поредица