Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 12 Март 2012 година

bTV

06:45
Тази сутрин
09:30
Преди обед – дневно токшоу
11:30
Кухнята на Звездев – кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините – Обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави(п)
13:30
Женско царство – сериал, еп. 28
15:00
Някой те наблюдава – сериал, еп. 69
16:00
Горките родители на богатите деца – сериал, еп. 108
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице – публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
18:30
Любов извън закона – сериал, еп. 40
19:00
bTV Новините – Централна емисия
20:00
Пепел от рози – сериал, еп. 151 и 152
22:00
bTV Новините – Късна емисия
22:30
Шоуто на Слави
23:30
Да отгледаш Хоуп – сериал
00:00
Досиетата Х – сериал
01:50
Преди обед(п)
03:50
bTV Новините(п)
04:20
Модерно(п) – сериал
05:20
Кухнята на Звездев(п)
05:50
Горките родители на богатите деца(п)

Bulgaria ON AIR

06:30
Цитат на деня
06:45
Йога
07:00
Сутрешен блок
10:30
Инвестбук – повторение
10:55
Кратки новини
11:00
Брюксел 1 – повторение
12:00
Новинарски блок
12:54
Иноватори – документална поредица на Блумбърг
13:00
Инвестбук – повторение
13:26
Пазари – актуална борсова информация
13:28
Иноватори – документална поредица на Блумбърг
13:30
Пластмасова планета – документален филм, 2 част
14:00
Кратки новини
14:10
Прогноза за времето
14:15
Top Hedlines – Bloomberg
14:17
Пазари – актуална борсова информация
14:20
Чарт
14:50
Цитати на деня
15:00
Кратки новини
15:10
Прогноза за времето
15:15
Пазари – актуална борсова информация
15:20
Бокс офис
15:23
Речник и число на деня
15:25
Цитати на деня
15:30
Дзенга рипорт
15:45
Пазари – актуална борсова информация
15:50
Бокс офис
16:00
Кратки новини
16:10
Прогноза за времето
16:15
Пазари – актуална борсова информация
16:20
Инвестиции – повторение
17:00
Новинарски блок
18:00
Бизнес знаци
18:15
Денят в снимки
18:17
Пазари – актуална борсова информация
18:20
Цитати на деня
18:30
Bloomberg
18:55
Цитати на деня
19:00
Светът на богатството – документална порадица
19:30
Денят On Air
21:00
Правилата на играта – Джеф Безос
21:25
Цитати на деня
21:35
Иноватори
21:50
Бокс офис
22:00
Инвестбук – повторение
22:25
Цитати на деня
22:30
Новинарски блок
23:00
Правилата на играта – Крег нюмарк, собственикът на глобалния сайт Craigslist
23:30
Правилата на играта – Ана Уинтър – главният редактор на VOGUE
23:55
Цитати на деня
00:00
Денят On Air – повторение
01:30
Брюксел 1 – повторение
02:30
[email protected] – повторение
03:30
Резултат – повторение
05:00
Денят On Air – повторение

Film +

07:30
“Весела компания” 22 еп. – игрален сериал, комедия, България, 2012 г., Режисьори: Тодор Димитров и Лъчезар Костов, Сценаристи: Тодор Димитров и Пламен Стойчев, В ролите: Станислав Дойнов, Адриана Кънчева, Станислава Николова, Валери Георгиев и др. (12)
08:15
“Последната гара” – драма, романтичен
10:00
BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 ATP World Tour – Master’s 1000)
20:00
Пряко: BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 ATP World Tour – Master’s 1000)

Film+HD

07:30
“Изворът на жените” – драма
10:00
BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 ATP World Tour – Master’s 1000)
20:00
Пряко: BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 ATP World Tour – Master’s 1000)

NBT

06:30
“90 минути” – публицистика с Г Паскова и Хр Чаушев
08:00
Животът и градът
09:00
Медиастар
09:15
Да сме живи, да сме здрави
09:45
Телемаркет
10:00
“Златоград” – док филм
10:30
“Свободна зона 032” – с Г Никленова и Л Лазаров
11:30
Отзвук от деня – с репортерите на НБТ
13:30
Медиастар
13:45
Панаирен калейдоскоп
14:00
Животът и градът
15:00
Телемаркет
15:15
Панаирен калейдоскоп
15:30
“90 минути” – публицистика с Г Паскова и Хр Чаушев
17:00
Телемаркет
17:15
Новини
17:45
Панаирен калейдоскоп
18:00
“Свободна зона 032” – с Г Никленова и Л Лазаров
19:00
Панаирен калейдоскоп
19:15
Новини – централна емисия
20:00
Отзвук от деня – с репортерите на НБТ
22:00
“90 минути” – публицистика с Г Паскова и Хр Чаушев
23:30
Новини
00:15
Отзвук от деня – с репортерите на НБТ
02:15
Животът и градът
03:15
Новини
04:00
“90 минути” – публицистика с Г Паскова и Хр Чаушев
05:30
“Свободна зона 032” – с Г Никленова и Л Лазаров

News7

06:00
“Хирошима: на следващия ден” – док. филм
07:00
“Джорд У. Буш: Интервю за 11-ти септември” – док. филм
08:00
“Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Убийствено течение” – док. поредица
08:30
Документален филм
09:00
“Пътуване със Си Ен Ен – Пекин” – док. поредица
09:30
“Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Светкавица” – док. поредица
10:00
“Босове под прикритие” – риалити, 1 еп.
11:00
“Позната Вселена: Има ли някой там?” – док. поредица
12:00
“Пътуване със Си Ен Ен – Куала Лумпур” – док. поредица
12:30
“Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Кунгфу в Шаолин” – док. поредица
13:00
“Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Пакистан” – док. поредица
13:30
Документален филм
14:00
“Босове под прикритие” – риалити, 1 еп.
15:00
“Позната Вселена: Има ли някой там?” – док. поредица
16:00
“Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Опрашители” – док. поредица
16:30
“Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Убийствено течение” – док. поредица
17:00
Документален филм
17:30
“Пътуване със Си Ен Ен – Ханой” – док. поредица
18:00
“Позната Вселена: Има ли някой там?” – док. поредица
19:00
“Босове под прикритие” – риалити, 1 еп.
20:00
НОВИНИ
21:00
“Позната Вселена: Сблъсък?” – док. поредица
22:00
“Босове под прикритие” – риалити, 2 еп.
23:00
НОВИНИ
00:00
“А група: Берое – Лудогорец (Пловдив)”
01:30
НОВИНИ
02:30
“Пътуване със Си Ен Ен – Ханой” – док. поредица
03:00
“Босове под прикритие” – риалити, 2 еп.
04:00
НОВИНИ
05:00
“А група: Берое – Лудогорец (Пловдив)”

TV+

00:00
Новини (повторение)
00:30
“Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение от 10.03)
01:30
“Непознатите изобретения” 2 еп. – документална поредица
02:00
“Златна мисия” 45 еп. – туристическо предаване
02:30
“Работно време” 30 еп. – забавно-информационно предаване
03:00
“Дестинация България: Калофер I част” – предаване за туризъм
03:30
“Кулинар” III сезон, 51 еп. – кулинарно предаване
04:00
“Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение от 10.03)
05:00
“Ценатта на ьивота: Пъзелът на аутизма” – документален филм
06:00
“Свободна зона” – публицистично предаване (повторение от 11.03)
07:00
“Авто мото хоби” II сезон, 83 еп. – предаване за автомобилизъм
07:30
Новини
08:00
“Репортажът”- рубрика на ТВ+
08:30
Новини
09:00
“Кулинар” III сезон, 26 еп. – кулинарно предаване
09:30
Новини
10:00
“Дестинация България: Стара Загора II част” – предаване за туризъм
10:30
Новини
11:00
“Непознатите изобретения” 3 еп. – документална поредица
11:30
Новини
12:00
“Работно време” 37 еп. – забавно-информационно предаване
12:30
Новини
13:00
“Идеалната петица” – Обзор на кръга от Булсатком НБЛ
13:30
Новини
14:00
“Снежна страст” – документален филм
14:30
Новини
15:00
“Златна мисия” 26 еп. – туристическо предаване
15:30
Новини
16:00
“Работно време” 23 еп. – забавно-информационно предаване
16:30
Новини
17:00
“На плюс” – публицистично предаване
17:50
“Непознатите изобретения” 5 еп. – документална поредица
18:20
“Свободна зона” – публицистично предаване
19:30
Новини
20:00
“Изкуството” 2 еп. – документална поредица
20:30
Новини
21:00
“Работно време” 9 еп. – забавно-информационно предаване
21:30
Новини
22:00
“Непознатите изобретения” 11 еп. – документална поредица
22:30
Новини
23:00
“Свободна зона” – публицистично предаване (повторение от същия ден)

БНТ 1

06:15
Телепазарен прозорец
06:30
Денят започва – информационен сутрешен блок с водещ Явор Стаматов и Марио Гаврилов
09:00
По света и у нас- информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура- информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас- информационна емисия
10:10
Денят отблизо с Мария- магазинно предаване с водещ Мария Андонова
12:00
По света и у нас- информационна емисия
12:30
Малки истории
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/
13:40
Телепазарен прозорец
13:55
Сен Тропе – тв филм /240 епизод/
14:50
Телепазарен прозорец
15:05
Младият Дракула – тв филм /9 епизод/
15:35
Телепазарен прозорец
15:50
Частен случай- публицистична рубрика с водещи Владо Береану и Мая Димитрова
16:00
По света и у нас- информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Ретро следобед: “Как ще ги стигнем …”
17:05
Дързост и красота – тв филм /3137 епизод/
17:30
Бързо, лесно, вкусно – кулинарно шоу
18:00
По света и у нас- информационна емисия
18:40
Зелена светлина- еко рубрика на “По света и у нас
18:45
Шатовалон – тв филм /6 епизод/
19:40
Лека нощ, деца!: Приключенията на буболечките
20:00
По света и у нас- информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум – публицистично шоу с водещ Добрина Чешмеджиева
22:00
Виж БиБиСи: “Великите влюбени на ХХ век: Кралица Нур и кралят на Йордания Хюсеин” – документална поредица
22:30
По света и у нас- информационна емисия
22:55
Зелена светлина- еко рубрика на “По света и у нас
23:00
Денис и приятели – късно вечерно шоу
24:00:00
Ретро следобед: “Как ще ги стигнем …"/п/
00:45
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/
01:30
Шатовалон – тв филм /6 епизод/п/
02:25
По света и у нас /п от 20:00/
03:10
Референдум – публицистично шоу/п/
04:10
Малки истории/п/
04:20
Денис и приятели – късно вечерно шоу/п/
05:20
Бързо, лесно, вкусно – кулинарно шоу/п/
05:50
Дързост и красота – тв филм /3137 епизод/п/

БНТ 2

06:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
07:00
Добро утро с БНТ 2 – сутрешен блок /излъчвания от София, Пловдив, Благоевград, Русе и Варна/
09:00
Добро утро с БНТ 2 – сутрешен блок
10:00
Днес и утре
10:15
Дързост и красота – тв сериал /3110 епизод/
10:40
Зима на Витоша – научнопопулярен филм
11:00
Около света – документална поредица /първи епизод/п/
11:30
Йога за всеки /БНТ 2 Русе/п/
11:50
Маратон – тв филм на Евровизия
12:05
“Мили Бате” – Писма на един дакел – тв филм /първа и втора серия/
12:20
Потребителската кошница /п/
12:30
България 12:30
12:40
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
13:10
Бабугерите на Разлог – документален филм
13:30
Алпийски висоти – научнопопулярен филм
13:45
Часът на зрителите /п/
14:10
Европейски маршрути: Лондон
14:25
Сага за Форсайтови – тв сериен филм, Великобритания /първи епизод/п/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Волейбол /мъже/: Полуфинална среща за Купа България /пряко предаване от зала “Орловец”, Габрово/
18:00
Дързост и красота – тв сериал /3110 епизод/п/
18:25
Малкият принц – анимационен филм /първа серия/
18:50
Местно време /БНТ 2 Варна/
19:25
Потребителската кошница
19:30
България 19:30
20:00
Сага за Форсайтови – тв сериен филм, Великобритания /втори епизод/
21:10
Акустична вечер с Нели Рангелова
22:35
Премиера – документална поредица
23:00
България 19:30
23:30
Добро утро с БНТ 2 – сутрешен блок /п/
00:30
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
01:00
Неизчезващите: “Свидетели” – тв сериен филм /втора серия/
02:15
Пиано Екстраваганца – концерт на Елмира Дърварова (цигулка) и Отавио Брунети (пиано) /п/
03:15
Премиера – документална поредица /п/
03:40
Зима на Витоша – научнопопулярен филм /п/
04:00
България днес – информационен блок /п/
06:00
Знаете ли, че…: Хрельовата кула /БНТ 2 Благоевград/п/
06:10
“Мили Бате” – Писма на един дакел – тв филм /първа и втора серия/
06:25
Потребителската кошница /п/

БНТ World

06:30
Денят започва – сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:10
Денят започва с Култура
10:00
По света и у нас
10:10
Денят отблизо с Мария
12:00
По света и у нас
12:30
Студени следи с Надя Обретенова /п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно – кулинарно шоу
14:00
Добро утро с БНТ 2
15:00
Потребителската кошница
15:05
Европейски маршрути: Кралската миля – Единбург
15:15
Апартаментът с Марта Вачкова – токшоу
16:00
България днес – информационен блок
18:00
Баскетбол /мъже/: Левски – Кавала /Гърция/ – среща от “Еврохолд”, Балканска баскетболна лига /пряко предаване от зала “Универсиада”, София/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум – публицистично шоу
22:00
Немирната птица любов – игрален филм (1990 г.), режисьор Рангел Вълчанов, в ролите: Емилия Цанева, Ицхак Финци, Тодор Колев, Николай Бинев, Илка Зафирова, Ваня Цветкова, Джоко Росич и др.
23:30
По света и у нас
23:55
Зелена светлина
24:00:00
Ден след ден – концерт на Васко Кръпката, “Акустик кръпка бенд” и “Каскадьори
01:00
България днес – информационен блок /п/
03:00
Денис и приятели – късно вечерно шоу
04:00
Апартаментът с Марта Вачкова – токшоу /п/
04:45
Студени следи с Надя Обретенова /п/
05:40
Европейски маршрути: Кралската миля – Единбург /п/
05:50
Частен случай /п/
06:00
Бързо, лесно, вкусно – кулинарно шоу /п/

СКАТ

07:00
Ранни вести /на живо/
10:15
НОВИНИ - сутрешна емисия
10:30
Директно за третата възраст " /на живо/
12:30
НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
12:45
От упор” /повторение/
14:15
Паралакс” /повторение/
16:00
“Нашата храна” /повторение/
17:30
Новини - информационна емисия на ТВ “СКАТ” /на живо/
17:45
Всички на мегдана” поздравителен концерт /на живо/
18:30
Здравословно” с Христо Деянов /на живо/
19:30
Новини - централна информационна емисия на ТВ “СКАТ” /на живо/
20:00
Дискусионно студио” /на живо/
21:00
Зад фасадата” /на живо/
22:00
Новини. Прогноза за времето /повторение/
22:30
Фронтално /повторение/
00:00
Новини. Прогноза за времето. / повторение /
00:30
Дискусионно студио” / повторение /
01:30
Класическа музика
02:00
Здравословно” с Христо Деянов /повторение/
03:00
Директно за третата възраст /повторение/
05:00
Рок музика
06:20
Всички на мегдана” поздравителен концерт/ повторение/

Хоби ТВ

00:00
През планини и морета
00:30
ЕКСТРЕМНО
01:00
Ловен филм
01:30
На плувка и дъно – втори сезон
02:30
АВТО-МОТО ХОБИ – трети сезон – 25 еп.
03:00
Риболовни страсти
04:00
МОЕТО ХОБИ
05:00
Ловни мигове – трети сезон – 24 еп. /п/
05:30
С въдица в ръка – 72 еп.
06:00
През планини и морета
06:30
ЕКСТРЕМНО
07:00
Ловен филм
07:30
На плувка и дъно – втори сезон
08:30
АВТО-МОТО ХОБИ – трети сезон – 25 еп.
09:00
Риболовни страсти
10:00
МОЕТО ХОБИ
11:00
Ловни мигове – трети сезон – 24 еп. /п/
11:30
С въдица в ръка – 72 еп.
12:00
През планини и морета
12:30
ЕКСТРЕМНО
13:00
Ловен филм
13:30
На плувка и дъно – втори сезон
14:30
АВТО-МОТО ХОБИ – трети сезон – 25 еп.
15:00
Риболовни страсти
16:00
МОЕТО ХОБИ
17:00
Ловни мигове – трети сезон – 24 еп. /п/
17:30
С въдица в ръка – 72 еп.
18:00
През планини и морета
18:30
ЕКСТРЕМНО
19:00
Ловен филм
19:30
На плувка и дъно – втори сезон
20:30
АВТО-МОТО ХОБИ – трети сезон – 25 еп.
21:00
Риболовни страсти
22:00
МОЕТО ХОБИ
23:00
Ловни мигове – трети сезон – 24 еп. /п/
23:30
С въдица в ръка – 72 еп.