Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 13 Март 2012 година

bTV

06:45
Тази сутрин
09:30
Преди обед – дневно токшоу
11:30
Кухнята на Звездев – кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините – Обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави(п)
13:30
Женско царство – сериал, еп. 29
15:00
Някой те наблюдава – сериал, еп. 70
16:00
Горките родители на богатите деца – сериал, еп. 109
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице – публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
18:30
Любов извън закона – сериал, еп. 41
19:00
bTV Новините – Централна емисия
20:00
Пепел от рози – сериал, еп. 153
21:00
Седем часа разлика – сериал, сезон 3, еп. 8
22:00
bTV Новините – Късна емисия
22:30
Шоуто на Слави
23:30
Да отгледаш Хоуп – сериал
00:00
Досиетата Х – сериал
01:50
Преди обед(п)
03:50
bTV Новините(п) – сериал
04:20
Търси се…(п) –
05:20
Кухнята на Звездев(п)
05:50
Горките родители на богатите деца(п) – сериал

bTV Action

06:00
Костенурките нинджа” - детски сериал
08:00
Кости” /п./ - сериал, с.4, еп. 2
09:00
“Единадесетият час” /п./- сериал, еп. 1
10:00
“Приключенията на Бриско Каунти младши” /п./ - сериал, еп. 15
11:00
“Първите 48 часа”/п./ - сериал, еп. 10
12:00
“Прокурорът”/п./ - сериал, еп. 1
13:00
Код: Криминално"/п./- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
14:00
“Отмъщението” /п./- Фантастика, Драма, САЩ, 1995 г., Режисьор: Джонатан Уинфри, В ролите: Стейси Рандал, Дан Готие, Джей Патерсън, Майкъл Уизмън, Брадфорд Татум, Дейвид Хъгинс, Рик Тейлър Барнс
16:00
“Приключенията на Бриско Каунти младши” - сериал, еп. 16
17:00
“Първите 48 часа” - сериал, еп. 11
18:00
Кости” - сериал, с.4, еп. 3
19:00
“Прокурорът” - сериал, еп. 2
20:00
Код: Криминално"- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
21:00
Шампионска Лига: Студио
21:30
Шампионска Лига: Байерн Мюнхен - Базел
00:00
Шампионска Лига: Обзор на кръга
00:15
Код: Криминално"/п./- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
01:00
“Първите 48 часа” /п./- сериал, еп. 11

bTV Comedy

05:00
“Такси”/п./ - комедиен сериал, еп. 57, 58
06:00
“Слънчева Филаделфия”- комедиен сериал, еп. 1, 2
07:00
Аида"/п./ - комедиен сериал, еп. 1
08:00
“Карълайн в града”- комедиен сериал, с.2, еп. 19, 20
09:00
Пълна лудница"/п./ - комедийно шоу
10:00
“Мистър Питкин в тила на врага” /п./ - Комедия, Великобритания, 1959 г., Режисьор: Джон Пади Карстейрс, В ролите: Норман Уиздъм, Хонър Блекмен, Едуард Чепмен, Кампбел Сингър и др.
12:00
Магарешки истории"/п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 1
13:00
“Развитие в застой”/п/ - комедиен сериал, с. 1, еп. 9
13:30
Господари на ефира"/п/- комедийно шоу
14:00
“Такси”- комедиен сериал, еп. 59, 60
15:00
“Малкълм”/п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 2, 3
16:00
Женени с деца"/п/ - комедиен сериал, с. 5, еп. 25
16:30
Женени с деца"/п./ - комедиен сериал, с. 6, еп. 1
17:00
Комиците"- комедийно шоу
18:00
Магарешки истории"- комедиен сериал, с. 2, еп. 2
19:00
“Развитие в застой”- комедиен сериал, с. 1, еп. 10
19:30
Господари на ефира"- комедийно шоу
20:00
“Новобранец на годината”- Комедия, Семеен, Спортен, САЩ, 1993 г., Режисьор: Даниел Стърн, В ролите: Томас Иън Никълъс, Гари Бъзи, Албърт Хол, Ейми Мортън, Дан Хедая, Патрик Лабрек, Робърт Харпър и др.
22:00
Женени с деца"- комедиен сериал, с. 6, еп. 2, 3
23:00
“Малкълм”- комедиен сериал, с. 2, еп. 4, 5
00:00
Аида"- комедиен сериал, еп. 2
01:00
“Слънчева Филаделфия”/п./ - комедиен сериал, еп. 1, 2
02:00
Разбиване"/п/- турнир на Световната федерация по кеч
03:00
“Карълайн в града”/п./ - комедиен сериал, с.2, еп. 19, 20
04:00
“Малкълм”/п/ - комедиен сериал, с. 2, еп. 4, 5

Bulgaria ON AIR

06:30
Цитат на деня
06:45
Йога
07:00
Сутрешен блок
10:30
Инвестбук – повторение
10:55
Кратки новини
11:00
Медиите On Air – повторение
12:00
Новинарски блок
12:54
Иноватори – документална поредица на Блумбърг
13:00
Инвестбук – повторение
13:26
Пазари – актуална борсова информация
13:28
Иноватори – документална поредица на Блумбърг
13:30
Пластмасова планета – документален филм, 3 част
14:00
Кратки новини
14:10
Прогноза за времето
14:15
Top Hedlines – Bloomberg
14:17
Пазари – актуална борсова информация
14:20
Чарт
14:50
Цитати на деня
15:00
Кратки новини
15:10
Прогноза за времето
15:15
Пазари – актуална борсова информация
15:20
Бокс офис
15:23
Речник и число на деня
15:25
Цитати на деня
15:30
Дзенга рипорт
15:45
Пазари – актуална борсова информация
15:50
Бокс офис
16:00
Кратки новини
16:10
Прогноза за времето
16:15
Пазари – актуална борсова информация
16:20
Инвестиции – повторение
17:00
Новинарски блок
18:00
Бизнес знаци
18:15
Денят в снимки
18:17
Пазари – актуална борсова информация
18:20
Цитати на деня
18:30
Top Hedlines
18:55
Цитати на деня
19:00
Светът на богатството – документална порадица
19:30
Денят On Air
21:00
Русия, според Райън – документална поредица на Блумбърг
21:25
Цитати на деня
21:35
Иноватори
21:50
Бокс офис
22:00
Инвестбук – повторение
22:25
Цитати на деня
22:30
Новинарски блок
23:00
Правилата на играта – Джей Зи, рапър и бизнесмен
23:30
Правилата на играта – компютърните хлапета Лари Пейдж и Сергей Брин или как се ражда Гугъл
23:55
Цитати на деня
00:00
Денят On Air – повторение
01:30
Медиите On Air – повторение
02:30
Резултат – повторение
03:30
Медиите On Air – повторение
05:00
Денят On Air – повторение

Film +

06:00
“Весела компания” 23 еп. – игрален сериал, комедия, България, 2012 г., Режисьори: Тодор Димитров и Лъчезар Костов, Сценаристи: Тодор Димитров и Пламен Стойчев, В ролите: Станислав Дойнов, Адриана Кънчева, Станислава Николова, Валери Георгиев и др. (12)
06:35
“Последната гара” – драма, романтичен
08:30
“Детегледачки” – трилър, драма
10:00
BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 ATP World Tour – Master’s 1000)
20:00
Пряко: BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 ATP World Tour – Master’s 1000)

Film+HD

06:00
Ередивиси, сезон 2012/13 (повторение)
08:00
“Карго” – фантастика
10:00
BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 ATP World Tour – Master’s 1000)
20:00
Пряко: BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 ATP World Tour – Master’s 1000)

Fox Life

07:20
Довери се на журито - четвърти сезон
07:50
Довери се на журито - четвърти сезон
08:10
Разведен - втори сезон
08:35
Уил и Грейс - осми сезон
09:00
Как се запознах с майка ви - втори сезон
09:25
Дневник на една бременна - първи сезон
09:50
Частна практика - четвърти сезон
10:40
Сестри по неволя - втори сезон
11:10
Сестри по неволя - втори сезон
11:30
Довери се на журито - четвърти сезон
12:00
Довери се на журито - четвърти сезон
12:20
Грозната Бети - трети сезон
13:10
Жега в Кливланд - втори сезон
13:35
Джоуи - втори сезон
14:00
Разведен - втори сезон
14:25
Колеги гадняри - първи сезон
14:50
Как се запознах с майка ви - втори сезон
15:15
Дневник на една бременна - първи сезон
15:40
Сестри по неволя - втори сезон
16:05
Сестри по неволя - втори сезон
16:35
Довери се на журито - четвърти сезон
17:05
Довери се на журито - четвърти сезон
17:30
Отмъщението - първи сезон
18:15
Отмъщението - първи сезон
19:20
Грозната Бети - трети сезон
20:15
Частна практика - четвърти сезон
21:10
Братя и Сестри - четвърти сезон
22:05
Завръщане у дома - първи сезон
23:00
Жега в Кливланд - втори сезон
23:25
Сексът и градът - четвърти сезон
23:55
Клъцни - срежи - пети сезон
00:50
Шепот от отвъдното - трети сезон
01:40
Довери се на журито - четвърти сезон
02:10
Довери се на журито - четвърти сезон
02:30
Най-ужасната седмица - втори сезон
03:05
Лондончани - сериал
03:55
Колеги гадняри - първи сезон

Kino Nova

06:00
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 9, /п/
07:45
“Пет деца и то” - приключенски с уч. на Тара Фицджералд, Фреди Хаймор, Алекс Дженингс, Кенет Брана и др.
10:00
Клюкарката” - сериал, сезон 3, /п/
11:00
“Болница “Мърси” - сериал, /п/
12:00
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 9
13:55
“На твое място” - драма с уч. на Лили Тейлър, Оливия Трилби, Дейвид Духовни и др.
15:45
“Светецът” - екшън с уч. на Вал Килмър, Елизабет Шоу, Валери Николаев, Шарлот Корнуел и др., /п/
18:00
Клюкарката” - сериал, сезон 3
19:00
“Болница “Мърси” - сериал
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 6
21:00
Нощ се спуска над Манхатън” приключенска комедия с уч. на Анди Гарсия, Иън Холм, Джеймс Гандолфини, Лена Олин, Колм Феоре, Ричард Драйфус и др.
23:15
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 6, /п/
00:15
“На твое място” - драма с уч. на Лили Тейлър, Оливия Трилби, Дейвид Духовни и др., /п/
02:00
““Пет деца и то” - приключенски с уч. на Тара Фицджералд, Фреди Хаймор, Алекс Дженингс, Кенет Брана и др.,/п/

NBT

06:30
“90 минути” – публицистика с Г Паскова и Хр Чаушев
08:00
Животът и градът
09:00
Фолклорен изгрев
09:45
Телемаркет
10:00
Акведукт
10:30
“Свободна зона 032” – с Г Никленова и Л Лазаров
11:30
Отзвук от деня – с репортерите на НБТ
13:30
Медиастар
13:45
Панаирен калейдоскоп
14:00
Животът и градът
15:00
Телемаркет
15:15
Панаирен калейдоскоп
15:30
“90 минути” – публицистика с Г Паскова и Хр Чаушев
17:00
Телемаркет
17:15
Новини
17:45
Панаирен калейдоскоп
18:00
“Свободна зона 032” – с Г Никленова и Л Лазаров
19:00
Панаирен калейдоскоп
19:15
Новини – централна емисия
20:00
Отзвук от деня – с репортерите на НБТ
22:00
“90 минути” – публицистика с Г Паскова и Хр Чаушев
23:30
Новини
00:15
Отзвук от деня – с репортерите на НБТ
02:15
Животът и градът
03:15
Новини
04:00
“90 минути” – публицистика с Г Паскова и Хр Чаушев
05:30
“Свободна зона 032” – с Г Никленова и Л Лазаров

News7

06:00
“Босове под прикритие” – риалити, 1 еп.
07:00
“Позната Вселена: Има ли някой там?” – док. поредица
08:00
“Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Пакистан” – док. поредица
08:30
Документален филм
09:00
“Пътуване със Си Ен Ен – Куала Лумпур” – док. поредица
09:30
“Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Убийствено течение” – док. поредица
10:00
“Босове под прикритие” – риалити, 2 еп.
11:00
“Позната Вселена: Сблъсък” – док. поредица
12:00
“Пътуване със Си Ен Ен – Оукланд” – док. поредица
12:30
“Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Опрашители” – док. поредица
13:00
“Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Маорите в близък план” – док. поредица
13:30
Документален филм
14:00
“Босове под прикритие” – риалити, 2 еп.
15:00
“Позната Вселена: Сблъсък” – док. поредица
16:00
“Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Изкуствени рифове” – док. поредица
16:30
“Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Пакистан” – док. поредица
17:00
Документален филм
17:30
“Пътуване със Си Ен Ен – Пекин” – док. поредица
18:00
“Позната Вселена: Сблъсък” – док. поредица
19:00
“Босове под прикритие” – риалити, 2 еп.
20:00
НОВИНИ
21:00
“Позната Вселена: Космически бури” – док. поредица
22:00
“Босове под прикритие” – риалити, 3 еп.
23:00
НОВИНИ
00:00
“Италианската Серия А: Лацио – Фиорентина”
01:30
НОВИНИ
02:30
“Пътуване със Си Ен Ен – Пекин” – док. поредица
03:00
“Босове под прикритие” – риалити, 3 еп.
04:00
НОВИНИ
05:00
“Италианската Серия А: Лацио – Фиорентина”

TV+

00:00
Новини (повторение)
00:30
“На плюс” – публицистично предаване (повторение от същия ден)
01:30
“Непознатите изобретения” 3 еп. – документална поредица
02:00
“Златна мисия” 43 еп. – туристическо предаване
02:30
“Работно време” 37 еп. – забавно-информационно предаване
03:00
“Дестинация България: Стара Загора II част” – предаване за туризъм
03:30
“Кулинар” III сезон, 26 еп. – кулинарно предаване
04:00
“Снежна страст” – документален филм
04:30
“Непознатите изобретения” 24 еп. – документална поредица
05:00
“На плюс” – публицистично предаване (повторение от 12.03)
06:00
“Свободна зона” – публицистично предаване (повторение от 12.03)
07:00
“Авто мото хоби” II сезон, 82 еп. – предаване за автомобилизъм
07:30
Новини
08:00
“Златна мисия” 2 еп. – туристическо предаване
08:30
Новини
09:00
“Кулинар” III сезон, 21 еп. – кулинарно предаване
09:30
Новини
10:00
“Дестинация България: Пловдив II част” – предаване за туризъм
10:30
Новини
11:00
“Непознатите изобретения” 4 еп. – документална поредица
11:30
Новини
12:00
“Работно време” 44 еп. – забавно-информационно предаване
12:30
Новини
13:00
“Изкуството” 2 еп. – документална поредица
13:30
Новини
14:00
“Нашите недоносени деца” – документален филм
14:30
Новини
15:00
“Златна мисия” 27 еп. – туристическо предаване
15:30
Новини
16:00
“Работно време” 26 еп. – забавно-информационно предаване
16:30
Новини
17:00
“Чувате ли?” – документален филм
17:30
Новини
17:50
“Непознатите изобретения” 23 еп. – документална поредица
18:20
“Свободна зона” – публицистично предаване
19:30
Новини
20:00
“Български надежди” 17 еп. – документална поредица за талантливите деца в България
20:30
Новини
21:00
“Работно време” 24 еп. – забавно-информационно предаване
21:30
Новини
22:00
“Непознатите изобретения” 16 еп. – документална поредица
22:30
Новини
23:00
“Свободна зона” – публицистично предаване (повторение от същия ден)

БНТ 1

06:15
Телепазарен прозорец
06:30
Денят започва – информационен сутрешен блок с водещ Явор Стаматов и Марио Гаврилов
09:00
По света и у нас- информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура- информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас- информационна емисия
10:10
Денят отблизо с Мария- магазинно предаване с водещ Мария Андонова
12:00
По света и у нас- информационна емисия
12:30
Малки истории
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/
13:40
Телепазарен прозорец
13:55
Сен Тропе – тв филм /241 епизод/
14:50
Телепазарен прозорец
15:05
Студио “Футбол”
15:30
Футбол: “Локомотив”/Сф/ – ЦСКА, среща от турнира за Купата на България – пряко предаване от София
17:30
По света и у нас- информационна емисия
17:40
Зелена светлина- еко рубрика на “По света и у нас
17:45
Студио “Футбол”
18:00
Футбол: “Левски” – “Литекс”, среща от турнира за Купата на България – пряко предаване от София
20:00
По света и у нас- информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Момчетата от “Медисън” авеню – тв филм /9 епизод/
22:00
Открито с Валя Ахчиева
22:30
По света и у нас- информационна емисия
22:55
Зелена светлина- еко рубрика на “По света и у нас
23:00
Денис и приятели – късно вечерно шоу
24:00:00
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/
00:45
Момчетата от “Медисън” авеню – тв филм /9 епизод/п/
01:30
Футбол: “Локомотив”/Сф/ – ЦСКА, среща от турнира за Купата на България /запис/
03:20
Футбол: “Левски” – “Литекс”, среща от турнира за Купата на България /запис/
05:00
Денис и приятели – късно вечерно шоу/п/
06:00
Днес и утре/п/

БНТ 2

06:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
07:00
Добро утро с БНТ 2 – сутрешен блок /излъчвания от София, Пловдив, Благоевград, Русе и Варна/
09:00
Добро утро с БНТ 2 – сутрешен блок
10:00
Япония днес
10:15
Дързост и красота – тв сериал /3111 епизод/
10:35
Днес и утре
11:00
Еко: Брикети от съдби /БНТ2 Пловдив/п/
11:30
Йога за всеки /БНТ 2 Русе/п/
11:50
Компютърна игра – тв филм на Евровизия
12:05
“Мили Бате” – Писма на един дакел – тв филм /трета и четвърта серия/
12:20
Потребителската кошница /п/
12:30
България 12:30
12:40
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
13:10
Кръстопътни времена: Кино, кино
13:20
Любовта към парите: “Ерата на риска” – документален филм от поредица “Виж ВВС” /2 епизод/
14:15
Произведено в Германия
14:35
Сага за Форсайтови – тв сериен филм, Великобритания /втори епизод/п/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
България днес – информационен блок
17:30
Волейбол /мъже/: Финал за Купата на България – пряко предаване
19:25
Потребителската кошница
19:30
България 19:30
20:00
Под прикритие – тв сериен филм /втори сезон, 7 епизод/
20:55
Пътешественик: “Мистериите на Прага” – научнопопулярна поредица
21:30
Абсурдите с Румен Бахов /БНТ 2 Пловдив/
22:00
Концерт на група “Булгара”
22:30
Планетата Земя – документална поредица
23:00
България 19:30
23:30
Добро утро с БНТ 2 – сутрешен блок /п/
00:30
95 години ПФК “Черно море” – документален филм, 2008 /БНТ 2 Варна/втора част/
01:00
Неизчезващите: “Знаци” – тв сериен филм /трета серия/
02:10
Рок с Милена /п/
03:10
Премиера – документална поредица /п/
03:35
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
04:05
България днес – информационен блок /п/
05:35
След слънцето първи – документален филм /БНТ 2 Варна/
06:10
“Мили Бате” – Писма на един дакел – тв филм /трета и четвърта серия/
06:25
Потребителската кошница /п/

БНТ World

06:30
Денят започва – сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:10
Денят започва с Култура
10:00
По света и у нас
10:10
Денят отблизо с Мария
12:00
По света и у нас
12:30
Вяра и общество /п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно – кулинарно шоу
14:00
Добро утро с БНТ 2
15:00
Опознай България
15:30
Футбол: Локомотив /София/ – ЦСКА – среща от турнира за Купата на България /пряко предаване от София/
17:30
По света и у нас
17:40
Зелена светлина
17:45
Студио Футбол
18:00
Футбол: Левски – Литекс – среща от турнира за Купата на България /пряко предаване от София/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вишнева градина – телевизионна адаптация на едноименната пиеса на А.П.Чехов (2012 г.), режисьор Крикор Азарян, в ролите: Мария Каварджикова, Ани Пападопулу, Валентин Ганев, Деян Донков, Захари Бахаров, Марин Янев, Петър Попйорданов и др. /първа част/
22:20
Нощни птици /п/
23:20
Европейски дневник /п/
23:30
По света и у нас
23:55
Зелена светлина
24:00:00
Открито с Валя Ахчиева
00:30
Откритие 2012: Рецитал на група Sun Stoke Projekt (Молдова)
01:00
България днес – информационен блок /п/
03:00
Денис и приятели – късно вечерно шоу
04:00
Европейски маршрути: Златна Прага /п/
04:15
Храмът – паметник – документален филм
04:45
Референдум – публицистично шоу /п/
05:45
Маската или другото лице – документален филм
06:00
Бързо, лесно, вкусно – кулинарно шоу /п/

Диема

05:15
Неш Бриджис"- сериал, сезон 6, /п/
06:00
“Звеното”- сериал, сезон 1, /п/
06:50
Маями Вайс"- сериал, сезон 4, /п/
07:50
“Макгайвър”- сериал, сезон 4, /п/
09:05
“Кобра 11”- сериал, сезон 4, /п/
10:00
Без миг покой"- трилър с уч. на Джейми Форман, Клайв Оуен, Шарлот Рамплинг, Малкълм Макдауъл, Джонатан Рийс Майерс и др.
12:00
“На инат”- ток шоу, /п/
12:30
Комисар Рекс"- сериал,сезон 5, /п/
13:30
“Звеното” - сериал, сезон 1
14:30
“Жега в Ел Ей” - сериал, сезон 1
15:30
Маями Вайс” - сериал, сезон 4
16:30
Неш Бриджис” - сериал, сезон 6
17:30
“Макгайвър” - сериал, сезон 4
18:30
“На инат” - ток шоу
19:00
Комисар Рекс” - сериал,сезон 5
20:00
“Кобра 11” - сериал, сезон 4
21:00
Студио “УЕФА Шампионска Лига”, директно
21:45
“Интер (Ит) - Олимпик Марсилия (Фр)” - мач-реванш от осминафиналите на УЕФА Шампионска Лига, директно
23:40
Студио “УЕФА Шампионска Лига”, директно
00:00
“Горещи моменти” - еротика
02:15
“Жега в Ел Ей” - сериал, сезон 1, /п/
03:30
“Болтън - Куинс Парк Рейнджърс” - мач от английската Висша Лига, /п/

Диема Фемили

06:30
Забранена любов"- сериен филм, /п/
07:00
Бон Апети"- предаване
07:30
“Незабравима”- сериен филм, /п/
09:30
Сделка или не"- телевизионна игра
10:30
Малки жени"- сериен филм, /п/
11:30
Касандра"- сериен филм, /п/
12:30
Ветровете на любовта"- сериен филм, /п/
13:30
Когато се влюбиш"- теленовела, /п/
14:30
Истанбулска приказка"- сериен филм, /п/
15:30
Забранена любов"- сериен филм
16:00
Любов и наказание"- сериен филм, /п/
17:00
Ветровете на любовта"- сериен филм
18:00
Касандра"- сериен филм
19:00
Когато се влюбиш"- теленовела
20:00
Малки жени"- сериен филм
21:00
Истанбулска приказка"- сериен филм
22:00
Любов и наказание"- сериен филм
23:00
“Цената на славата”- сериен филм, /п/
00:00
Сделка или не"- телевизионна игра, /п/

ТВ 7

05:10
“Форбс: Двайсетте музикални кралици на Форбс”, 2 част, документална поредица - повторение
05:40
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
06:05
“Баркод”, сезон 1, еп. 204, потребителско информационно шоу - повторение
06:30
Новини
06:45
“БОДИЛНИК”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, сезон 1, еп. 205, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
Двама мъже и половина”, сезон 5, еп. 8, сериал, комедия, САЩ, 2003 - повторение
11:00
“Форбс: Двайсет милионерки по наследство”, документална поредица
12:00
Двама мъже и половина”, сезон 5, еп. 9, сериал, комедия, САЩ, 2003 - повторение
12:30
Новини
13:00
“Трепети на сърцето”, 1 част, драма, Германия, 1998
15:00
“Мелроуз Плейс”, сезон 1, еп. 14, сериал, драма, САЩ, 2009-2010
16:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
16:30
Споделено с Вихра”, ток шоу
17:30
Ранни новини
17:45
“Баркод”, сезон 1, еп. 195, потребителско информационно шоу - повторение
18:15
“Форбс: Жените сред 100-те най-прочути личности”, 1 част, документална поредица
18:45
Новини
19:45
Двама мъже и половина”, сезон 5, еп. 10 и 11, сериал, комедия, САЩ, 2003
20:45
“Пътят към короната 2”, Мис България 2012
21:45
Новини
22:15
Комисията Павлов”, коментарно шоу
22:45
“Емпайър Фолс”, 1 част, романтична драма, САЩ, 2005
00:45
“Гореща точка”
01:20
Новини - повторение
01:50
“Пътят към короната 2”, Мис България 2012 - повторение
02:40
“Емпайър Фолс”, 1 част, романтична драма, САЩ, 2005 - повторение
04:25
Споделено с Вихра”, ток шоу - повторение

Хоби ТВ

00:00
КУЛИНАР – трети сезон
00:30
НА ЛОВ С ХОБИ ТВ
01:00
Ловен филм
01:30
НАСЛУКА – трети сезон – 23 еп.
02:30
На лов с Иво Георгиев – трети сезон – 32 еп.
03:00
МОЕТО КУЧЕ – втори сезон – 73 еп.
03:30
Рейсинг екстрийм – 78 еп. /п/
04:00
Риболов с Върхара
05:00
МОЕТО ХОБИ
05:30
На риболов в България – 64 еп.
06:00
КУЛИНАР – трети сезон
06:30
НА ЛОВ С ХОБИ ТВ
07:00
Ловен филм
07:30
НАСЛУКА – трети сезон – 23 еп.
08:30
На лов с Иво Георгиев – трети сезон – 32 еп.
09:00
МОЕТО КУЧЕ – втори сезон – 73 еп.
09:30
Рейсинг екстрийм – 78 еп. /п/
10:00
Риболов с Върхара
11:00
МОЕТО ХОБИ
11:30
На риболов в България – 64 еп.
12:00
КУЛИНАР – трети сезон
12:30
НА ЛОВ С ХОБИ ТВ
13:00
Ловен филм
13:30
НАСЛУКА – трети сезон – 23 еп.
14:30
На лов с Иво Георгиев – трети сезон – 32 еп.
15:00
МОЕТО КУЧЕ – втори сезон – 73 еп.
15:30
Рейсинг екстрийм – 78 еп. /п/
16:00
Риболов с Върхара
17:00
МОЕТО ХОБИ
17:30
На риболов в България – 64 еп.
18:00
КУЛИНАР – трети сезон
18:30
НА ЛОВ С ХОБИ ТВ
19:00
Ловен филм
19:30
НАСЛУКА – трети сезон – 23 еп.
20:30
На лов с Иво Георгиев – трети сезон – 32 еп.
21:00
МОЕТО КУЧЕ – втори сезон – 73 еп.
21:30
Рейсинг екстрийм – 78 еп. /п/
22:00
Риболов с Върхара
23:00
МОЕТО ХОБИ
23:30
На риболов в България – 64 еп.