Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 14 Март 2012 година

bTV

06:45
Тази сутрин
09:30
Преди обед – дневно токшоу
11:30
Кухнята на Звездев – кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините – Обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави(п)
13:30
Женско царство – сериал, еп. 30
15:00
Някой те наблюдава – сериал, еп. 71
16:00
Горките родители на богатите деца – сериал, еп. 110
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице – публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
18:30
Любов извън закона – сериал, еп. 42
19:00
bTV Новините – Централна емисия
20:00
Пепел от рози – сериал, еп. 154
21:00
Столичани в повече – сериал
22:00
bTV Новините – Късна емисия
22:30
Шоуто на Слави
23:30
Да отгледаш Хоуп – сериал
00:00
Досиетата Х – сериал
01:50
Преди обед(п)
03:50
bTV Новините(п) –
04:20
Такъв е животът: Истинските герои(п)
05:20
Кухнята на Звездев(п)
05:50
Любов извън закона(п) – сериал

bTV Action

06:00
Костенурките нинджа"- детски сериал
08:00
“Кости”/п./- сериал, с.3, еп. 13
09:00
“Lord of the Chefs”/п./- кулинарно риалити, еп. 19
10:00
“Приключенията на Бриско Каунти младши”/п./ - сериал, еп. 16
11:00
“Първите 48 часа”/п./ - сериал, еп. 11
12:00
“Прокурорът”/п./ - сериал, еп. 2
13:00
Код: Криминално"/п./ - актуално предаване с водещ Мая Костадинова
14:00
“Транспортер 2”/п./ - Трилър, Екшън, Криминален, САЩ, 2005 г., Режисьор: Луис Летер, В ролите: Александро Гасман, Джейсън Флеминг, Амбър Валета, Кейт Наута, Матю Модин и др.
16:00
“Приключенията на Бриско Каунти младши”- сериал, еп. 17
17:00
“Първите 48 часа”- сериал, еп. 12
18:00
“Кости”- сериал, с.4, еп. 4
19:00
“Прокурорът”- сериал, еп. 3
20:00
Код: Криминално"- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
21:00
Шампионска Лига: Студио
21:30
Шампионска Лига: Челси - Неаполи
00:00
Шампионска Лига: Обзор на кръга
00:15
Код: Криминално"/п./- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
01:00
“Първите 48 часа”/п./- сериал, еп. 12

bTV Comedy

05:00
“Такси”/п./ - комедиен сериал, еп. 59, 60
06:00
“Слънчева Филаделфия”- комедиен сериал, еп. 3, 4
07:00
Аида"/п./ - комедиен сериал, еп. 2
08:00
“Карълайн в града”- комедиен сериал, с.2, еп. 21, 22
09:00
Комиците"/п/ - комедийно шоу
10:00
“Новобранец на годината”/п./ - Комедия, Семеен, Спортен, САЩ, 1993 г., Режисьор: Даниел Стърн, В ролите: Томас Иън Никълъс, Гари Бъзи, Албърт Хол, Ейми Мортън, Дан Хедая, Патрик Лабрек, Робърт Харпър и др.
12:00
Магарешки истории"/п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 2
13:00
“Развитие в застой”/п/ - комедиен сериал, с. 1, еп. 10
13:30
Господари на ефира"/п/- комедийно шоу
14:00
“Такси”- комедиен сериал, еп. 61, 62
15:00
“Малкълм”/п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 4, 5
16:00
Женени с деца"/п./ - комедиен сериал, с. 5, еп. 25
16:30
Женени с деца"/п./ - комедиен сериал, с. 6, еп. 1
17:00
Шоуто на Слави"- вечерно токшоу
18:00
Магарешки истории"- комедиен сериал, с. 2, еп. 3
19:00
“Развитие в застой”- комедиен сериал, с. 1, еп. 11
19:30
Господари на ефира"- комедийно шоу
20:00
“Все по-близо”- Комедия, Романтичен, САЩ, 2000 г., Режисьор: Айлийн Ричи, В ролите: Иън Харт, Шон МакГинли, Ниам Кюсак, Пат Шорт, Пат Лафан и др.
22:00
Женени с деца"- комедиен сериал, с. 6, еп. 4, 5
23:00
“Малкълм”- комедиен сериал, с. 2, еп. 6, 7
00:00
Аида"- комедиен сериал, еп. 3
01:00
“Слънчева Филаделфия”/п./ - комедиен сериал, еп. 3, 4
02:00
Първична сила"/п./ - турнир на Световната федерация по кеч
03:00
“Карълайн в града”/п./ - комедиен сериал, с.2, еп. 21, 22
04:00
“Малкълм”/п/ - комедиен сериал, с. 2, еп. 6, 7

Bulgaria ON AIR

06:30
Цитат на деня
06:45
Йога
07:00
Сутрешен блок
10:30
Инвестбук – повторение
10:55
Кратки новини
11:00
Boom&Bust – повторение
12:00
Новинарски блок
12:54
Иноватори – документална поредица на Блумбърг
13:00
Инвестбук – повторение
13:26
Пазари – актуална борсова информация
13:28
Иноватори – документална поредица на Блумбърг
13:30
Световни супер структури – документален филм, 1 част
14:00
Кратки новини
14:10
Прогноза за времето
14:15
Top Hedlines – Bloomberg
14:17
Пазари – актуална борсова информация
14:20
Чарт
14:50
Цитати на деня
15:00
Кратки новини
15:10
Прогноза за времето
15:15
Пазари – актуална борсова информация
15:20
Бокс офис
15:23
Речник и число на деня
15:25
Цитати на деня
15:30
Дзенга рипорт
15:45
Пазари – актуална борсова информация
15:50
Бокс офис
16:00
Кратки новини
16:10
Прогноза за времето
16:15
Пазари – актуална борсова информация
16:20
Инвестиции – повторение
17:00
Новинарски блок
18:00
Бизнес знаци
18:15
Денят в снимки
18:17
Пазари – актуална борсова информация
18:20
Цитати на деня
18:30
Bloomberg
18:55
Цитати на деня
19:00
Светът на богатството – документална порадица
19:30
Денят On Air
21:00
Русия, според Райън – документална поредица на Блумбърг
21:25
Цитати на деня
21:35
Иноватори
21:50
Бокс офис
22:00
Инвестбук – повторение
22:25
Цифровизация
22:30
Новинарски блок
23:00
Правилата на играта – Марк Зукърбърг, историята на Фейсбук
23:30
Правилата на играта – Хенри Кравис, съоснователя на инвестиционния фонд Kohlberg Kravis Roberts & Co
23:55
Цитати на деня
00:00
Денят On Air – повторение
01:30
[email protected] – повторение
02:30
Видимо и невидимо – повторение
03:30
Брюксел 1 – повторение
05:00
повторение Денят On Air – повторение

Film +

04:00
Пряко: BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 WTA)
06:00
Пряко: BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 ATP World Tour – Master’s 1000)
07:30
“Весела компания” 22 еп. – игрален сериал, комедия, България, 2012 г., Режисьори: Тодор Димитров и Лъчезар Костов, Сценаристи: Тодор Димитров и Пламен Стойчев, В ролите: Станислав Дойнов, Адриана Кънчева, Станислава Николова, Валери Георгиев и др. (12)
08:00
BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 WTA)
12:00
BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 ATP World Tour – Master’s 1000)
22:00
Пряко: BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 ATP World Tour – Master’s 1000)

Film+HD

04:00
Пряко: BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 WTA)
06:00
Пряко: BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 ATP World Tour – Master’s 1000)
07:30
“Весела компания” 23 еп. – игрален сериал, комедия, България, 2012 г., Режисьори: Тодор Димитров и Лъчезар Костов, Сценаристи: Тодор Димитров и Пламен Стойчев, В ролите: Станислав Дойнов, Адриана Кънчева, Станислава Николова, Валери Георгиев и др. (12)
08:00
BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 WTA)
12:00
BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 ATP World Tour – Master’s 1000)
22:00
Пряко: BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 ATP World Tour – Master’s 1000)

Fox Life

07:20
Довери се на журито - четвърти сезон
07:50
Довери се на журито - четвърти сезон
08:10
Разведен - втори сезон
08:35
Колеги гадняри - първи сезон
09:00
Как се запознах с майка ви - втори сезон
09:25
Дневник на една бременна - първи сезон
09:50
Частна практика - четвърти сезон
10:40
Сестри по неволя - втори сезон
11:10
Сестри по неволя - втори сезон
11:30
Довери се на журито - четвърти сезон
12:00
Довери се на журито - четвърти сезон
12:20
Грозната Бети - трети сезон
13:10
Жега в Кливланд - втори сезон
13:35
Джоуи - втори сезон
14:00
Разведен - втори сезон
14:25
Колеги гадняри - първи сезон
14:50
Как се запознах с майка ви - втори сезон
15:15
Дневник на една бременна - първи сезон
15:40
Сестри по неволя - втори сезон
16:05
Сестри по неволя - втори сезон
16:35
Довери се на журито - четвърти сезон
17:05
Довери се на журито - четвърти сезон
17:30
Братя и Сестри - четвърти сезон
18:20
Завръщане у дома - първи сезон
19:20
Грозната Бети - трети сезон
20:15
Частна практика - четвърти сезон
21:10
Двама мъже и половина - седми сезон
21:40
Двама мъже и половина - седми сезон
22:05
Имало едно време - първи сезон
23:00
Жега в Кливланд - втори сезон
23:25
Сексът и градът - пети сезон
23:55
Клъцни - срежи - пети сезон
00:50
Шепот от отвъдното - трети сезон
01:40
Довери се на журито - четвърти сезон
02:10
Довери се на журито - четвърти сезон
02:30
Най-ужасната седмица - втори сезон
03:05
Лондончани - сериал
03:55
Колеги гадняри - първи сезон

Kino Nova

06:00
Убийства в Мидсъмър"- сериен филм, сезон 9, /п/
07:45
Живата гора"- анимационен филм
10:00
Клюкарката"- сериал, сезон 3, /п/
11:00
“Болница “Мърси”- сериал, /п/
11:55
Убийства в Мидсъмър"- сериен филм, сезон 9
13:50
“Единият остава, другият - не"комедия с уч. на Шарлот Генсбур, Даниел Отьой, Натали Бей и др.
15:45
Нощ се спуска над Манхатън” - приключенска комедия с уч. на Анди Гарсия, Иън Холм, Джеймс Гандолфини, Лена Олин, Колм Феоре, Ричард Драйфус и др., /п/
18:00
Клюкарката"- сериал, сезон 3
19:00
“Болница “Мърси”- сериал
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 6
21:00
“Воден свят”- екшън с уч. на Кевин Костнър, Денис Хопър, Джийн Трипълхорн, Майкъл Джетър, Закес Мокае, Тина Маджорино и др.
23:40
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 6, /п/
00:40
“Единият остава, другият - не”- комедия с уч. на Шарлот Генсбур, Даниел Отьой, Натали Бей и др., /п/
02:30
Живата гора"- анимационен филм, /п/

NBT

06:30
“90 минути” – публицистика с Г Паскова и Хр Чаушев
08:00
Животът и градът
09:00
Фолклорен изгрев
09:45
Телемаркет
10:00
Акведукт
10:30
“Свободна зона 032” – с Г Никленова и Л Лазаров
11:30
Отзвук от деня – с репортерите на НБТ
13:30
Медиастар
13:45
Панаирен калейдоскоп
14:00
Животът и градът
15:00
Телемаркет
15:15
Панаирен калейдоскоп
15:30
“90 минути” – публицистика с Г Паскова и Хр Чаушев
17:00
Телемаркет
17:15
Новини
17:45
Панаирен калейдоскоп
18:00
“Свободна зона 032” – с Г Никленова и Л Лазаров
19:00
Панаирен калейдоскоп
19:15
Новини – централна емисия
20:00
Отзвук от деня – с репортерите на НБТ
22:00
“90 минути” – публицистика с Г Паскова и Хр Чаушев
23:30
Новини
00:15
Отзвук от деня – с репортерите на НБТ
02:15
Животът и градът
03:15
Новини
04:00
“90 минути” – публицистика с Г Паскова и Хр Чаушев
05:30
“Свободна зона 032” – с Г Никленова и Л Лазаров

News7

06:00
“Босове под прикритие” – риалити, 2 еп.
07:00
“Позната Вселена: Сблъсък” – док. поредица
08:00
“Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Маорите в близък план” – док. поредица
08:30
Документален филм
09:00
“Пътуване със Си Ен Ен – Хонг Конг – Истанбул” – док. поредица
09:30
“Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Пакистан” – док. поредица
10:00
“Босове под прикритие” – риалити, 3 еп.
11:00
“Позната Вселена: Космически бури” – док. поредица
12:00
“Пътуване със Си Ен Ен – Ханой” – док. поредица
12:30
“Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Изкуствени рифове” – док. поредица
13:00
“Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Екстремни близки планове” – док. поредица
13:30
Документален филм
14:00
“Босове под прикритие” – риалити, 3 еп.
15:00
“Позната Вселена: Космически бури” – док. поредица
16:00
“Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Светкавица” – док. поредица
16:30
“Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Маорите в близък план” – док. поредица
17:00
Документален филм
17:30
“Пътуване със Си Ен Ен – Делхи” – док. поредица
18:00
“Позната Вселена: Космически бури” – док. поредица
19:00
“Босове под прикритие” – риалити, 3 еп.
20:00
НОВИНИ
21:00
“Позната Вселена: До край” – док. поредица
22:00
“Босове под прикритие” – риалити, 4 еп.
23:00
НОВИНИ
00:00
“Италианската Серия А: Генуа – Милан”
01:30
НОВИНИ
02:30
“Пътуване със Си Ен Ен – Делхи” – док. поредица
03:00
“Босове под прикритие” – риалити, 4 еп.
04:00
НОВИНИ
05:00
“Италианската Серия А: Генуа – Милан”

TV+

00:00
Новини (повторение)
00:30
“Острие: Живата традиция” I част – документална поредица
01:30
“Непознатите изобретения” 3 еп. – документална поредица
02:00
“Златна мисия” 1 еп. – туристическо предаване
02:30
“Работно време” 43 еп. – забавно-информационно предаване
03:00
“Дестинация България: Пловдив II част” – предаване за туризъм
03:30
“Кулинар” III сезон, 34 еп. – кулинарно предаване
04:00
“Български надежди” 12 еп. – документална поредица за талантливите деца в България
04:30
“Лицата” 12 еп. – документална поредица
05:00
“Острие: Живата традиция” I част – документална поредица
06:00
“Свободна зона” – публицистично предаване (повторение от 13.03)
07:00
“Авто мото хоби” II сезон, 87 еп. – предаване за автомобилизъм
07:30
Новини
08:00
“Златна мисия” 44 еп. – туристическо предаване
08:30
Новини
09:00
“Кулинар” III сезон, 45 еп. – кулинарно предаване
09:30
Новини
10:00
“Дестинация България: Русе II част” – предаване за туризъм
10:30
Новини
11:00
“Непознатите изобретения” 6 еп. – документална поредица
11:30
Новини
12:00
“Работно време” 24 еп. – забавно-информационно предаване
12:30
Новини
13:00
“Български надежди” 18 еп. – документална поредица за талантливите деца в България
13:30
Новини
14:00
“Пътят на бирата” – документален филм
14:30
Новини
15:00
“Златна мисия” 28 еп. – туристическо предаване
15:30
Новини
16:00
“Работно време” 27 еп. – забавно-информационно предаване
16:30
Новини
17:00
“Насилието у дома” – документален филм
17:30
Новини
17:50
“Непознатите изобретения” 2 еп. – документална поредица
18:20
“Свободна зона” – публицистично предаване
19:30
Новини
20:00
“Златна мисия” 1 еп. – туристическо предаване
20:30
Новини
21:00
“Работно време” 13 еп. – забавно-информационно предаване
21:30
Новини
22:00
“Непознатите изобретения” 19 еп. – документална поредица
22:30
Новини
23:00
“Свободна зона” – публицистично предаване (повторение от същия ден)

БНТ 1

06:15
Телепазарен прозорец
06:30
Денят започва – информационен сутрешен блок с водещ Явор Стаматов и Марио Гаврилов
09:00
По света и у нас- информационна емисия
09:10
Денят започва в библиотеката
10:00
По света и у нас- информационна емисия
10:10
Денят отблизо: Зелената линейка
11:00
Денят отблизо с Мария- магазинно предаване с водещ Мария Андонова
12:00
По света и у нас- информационна емисия
12:30
Малки истории
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/
13:40
Телепазарен прозорец
13:55
Сен Тропе – тв филм /242 епизод/
14:50
Телепазарен прозорец
15:05
Младият Дракула – тв филм /10 епизод/
15:35
Телепазарен прозорец
15:50
Частен случай- публицистична рубрика с водещи Владо Береану и Мая Димитрова
16:00
По света и у нас- информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Ретро следобед: “Златният Орфей 1988г.” /Рецитал на Пако де Лусия/
17:05
Дързост и красота – тв филм /3138 епизод/
17:30
Бързо, лесно, вкусно – кулинарно шоу
18:00
По света и у нас- информационна емисия
18:25
Зелена светлина- еко рубрика на “По света и у нас
18:30
Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
18:45
Шатовалон – тв филм /7 епизод/
19:40
Лека нощ, деца!: Приключенията на буболечките
20:00
По света и у нас- информационна емисия
20:45
Спортни новини
20:55
Момчетата от “Медисън” авеню – тв филм /10 епизод/
21:45
Студио “Футбол”
22:05
Футбол: Среща-реванш от турнира за Лига “Европа”
24:00:00
Зелена светлина- еко рубрика на “По света и у нас
00:05
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/
00:50
Шатовалон – тв филм /7 епизод/п/
01:45
По света и у нас /п от 20:00/
02:30
Момчетата от “Медисън” авеню – тв филм /10 епизод/п/
03:20
Футбол: Среща-реванш от турнира за Лига “Европа” /запис/
05:00
Днес и утре/п/
05:20
Бързо, лесно, вкусно – кулинарно шоу/п/
05:50
Дързост и красота – тв филм /3138 епизод/п/

БНТ 2

06:30
Премиера – документална поредица /п/
07:00
Добро утро с БНТ 2 – сутрешен блок /излъчвания от София, Пловдив, Благоевград, Русе и Варна/
09:00
Добро утро с БНТ 2 – сутрешен блок
10:00
Япония днес
10:15
Дързост и красота – тв сериал /3112 епизод/
10:35
Ай да идем – фолклорно предаване /БНТ 2 Благоевград/п/
11:35
Хроника на Руско-Турската освободителна война – документален филм /трети филм/
12:05
“Мили Бате” – Писма на един дакел – тв филм /пети и шеста серия/
12:20
Потребителската кошница /п/
12:30
България 12:30
12:40
Да открием Германия
13:10
Европейски маршрути: Братислава – старият град
13:20
Пътешественик: “Мистериите на Прага” – научнопопулярна поредица /п/
13:50
Пиано Екстраваганца – концерт на Елмира Дърварова и Отавио Брунети /п/
14:50
Под прикритие – тв сериен филм /втори сезон, 7 епизод/п/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
България днес – информационен блок
18:00
Дързост и красота – тв сериал /3112 епизод/
18:25
Малкият принц – анимационен филм /втора серия/
18:50
Местно време /БНТ 2 Пловдив/
19:25
Потребителската кошница
19:30
България 19:30
20:00
Под прикритие – тв сериен филм /втори сезон, 8 епизод/
20:55
Хитовете на 2012 година – концерт с участието на Ангел и Моисей, балет “Нова”, Теди Кацарова, Voice of Boys, Deep Zone, Рафи, Дивна, Лора Караджова, Криско и др.
22:15
Цвят в мрака /п/
22:30
Около света – документална поредица /втори епизод/
23:00
България 19:30
23:30
Добро утро с БНТ 2 – сутрешен блок /п/
00:30
Местно време /БНТ 2 Пловдив/
01:00
Неизчезващите: “Обицата” – тв сериен филм /четвърта серия/
02:10
Избрано от “Добро утро с БНТ 2” /п/
03:40
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
04:10
България днес – информационен блок /п/
06:10
“Мили Бате” – Писма на един дакел – тв филм /пети и шеста серия/п/
06:25
Потребителската кошница /п/

БНТ World

06:30
Денят започва – сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:10
Денят започва в библиотеката
10:00
По света и у нас
10:10
Денят отблизо: Зелената линейка
11:00
Денят отблизо с Мария
12:00
По света и у нас
12:30
Референдум – публицистично шоу/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно – кулинарно шоу
14:00
Добро утро с БНТ 2
15:00
Потребителската кошница
15:05
Живо наследство: Кулинарна фантазия
15:15
Апартаментът с Марта Вачкова – токшоу
16:00
България днес – информационен блок
18:00
По света и у нас
18:25
Зелена светлина
18:30
Частен случай
18:35
Олимпийски хроники /фонд/
19:00
В кадър
19:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
20:55
Вишнева градина – телевизионна адаптация на едноименната пиеса на А.П.Чехов /втора част/
22:00
Умно село: “Чехов х 3 – хроника на едно сбогуване”
22:55
Празници на изкуствата “Аполония”: Концерт на Кирил Георгиев /ударни инструменти/
23:55
Зелена светлина
24:00:00
Абсурдите с Румен Бахов /БНТ 2 Пловдив/
00:45
Днес и утре
01:00
България днес – информационен блок /п/
03:00
Изкуството дарява любов – благотворителен концерт с участието на Камелия Тодорова и Васил Петров, Quatro quartet и др. /п/
04:00
Апартаментът с Марта Вачкова – токшоу /п/
04:45
Открито с Валя Ахчиева /п/
05:15
Еко: Брикети от съдби /БНТ2 Пловдив/
05:45
Европейски маршрути: Страсбург – градът на пътищата /п/
05:55
Частен случай /п/
06:00
Бързо, лесно, вкусно – кулинарно шоу /п/

Диема

05:15
Неш Бриджис” - сериал, сезон 6, /п/
06:00
“Звеното” - сериал, сезон 1, /п/
06:50
Маями Вайс” - сериал, сезон 4, /п/
07:50
“Макгайвър” - сериал, сезон 4, /п/
09:05
“Кобра 11” - сериал, сезон 4, /п/
10:00
В светлината на прожекторите” - екшън с уч. на Ерика Елениак, Ким Коутс, Бригита Дау, Ерин Грей, Стейси Кийч и др.
12:00
“На инат” - ток шоу, /п/
12:30
Комисар Рекс” - сериал,сезон 5, /п/
13:30
“Звеното” - сериал, сезон 1
14:30
“Жега в Ел Ей” - сериал, сезон 1
15:30
Маями Вайс” - сериал, сезон 4
16:30
Неш Бриджис” - сериал, сезон 6
17:30
“Макгайвър” - сериал, сезон 4
18:30
“На инат” - ток шоу
19:00
Комисар Рекс” - сериал,сезон 5
20:00
“Кобра 11” - сериал, сезон 4
21:00
Студио “УЕФА Шампионска Лига”, директно
21:45
“Реал Мадрид (Исп) - ЦСКА Москва (Рус)” - мач-реванш от осминафиналите на УЕФА Шампионска Лига, директно
23:40
Студио “УЕФА Шампионска Лига”, директно
00:00
“Горещи моменти” - еротика
02:15
“Жега в Ел Ей” - сериал, сезон 1, /п/
03:30
“Съндърланд - Ливърпул” - мач от английската Висша Лига, /п/

Диема Фемили

06:30
Забранена любов"- сериен филм, /п/
07:00
Бон Апети"- предаване
07:30
“Незабравима”- сериен филм, /п/
09:30
Сделка или не"- телевизионна игра
10:30
Малки жени"- сериен филм, /п/
11:30
Касандра"- сериен филм, /п/
12:30
“Ветровете на любовта”- сериен филм, /п/
13:30
Когато се влюбиш"- теленовела, /п/
14:30
Истанбулска приказка"- сериен филм, /п/
15:30
Забранена любов"- сериен филм
16:00
Любов и наказание"- сериен филм, /п/
17:00
“Ветровете на любовта”- сериен филм
18:00
Касандра"- сериен филм
19:00
Когато се влюбиш"- теленовела
20:00
Малки жени"- сериен филм
21:00
Истанбулска приказка"- сериен филм
22:00
Любов и наказание"- сериен филм
23:00
“Цената на славата”- сериен филм, /п/
00:00
Сделка или не"- телевизионна игра, /п/

ТВ 7

05:15
“Форбс: Жените сред 100-те най-прочути личности”, 1 част, документална поредица - повторение
05:40
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
06:05
“Баркод”, сезон 1, еп. 205, потребителско информационно шоу - повторение
06:30
Новини
06:45
“БОДИЛНИК”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, сезон 1, еп. 206, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
Двама мъже и половина”, сезон 5, еп. 10, сериал, комедия, САЩ, 2003 - повторение
11:00
“Пътят към короната 2”, Мис България 2012 - повторение
12:00
Двама мъже и половина”, сезон 5, еп. 11, сериал, комедия, САЩ, 2003, с Чарли Шийн, Джон Крайър - повторение
12:30
Новини
13:00
“Трепети на сърцето”, 2 част, драма, Германия, 1998
15:00
“Мелроуз Плейс”, сезон 1, еп. 15, сериал, драма, САЩ, 2009-2010
16:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
16:30
“Споделено с Вихра”, ток шоу
17:30
Ранни новини
17:45
“Баркод”, сезон 1, еп. 196, потребителско информационно шоу - повторение
18:15
“Форбс: Жените сред 100-те най-прочути личности”, 2 част, документална поредица
18:45
Новини
19:45
Двама мъже и половина”, сезон 5, еп. 12 и 13, сериал, комедия, САЩ, 2003
20:45
Среднощен ездач”, сезон 1, еп. 1, сериал, мистерия, трилър, САЩ, 2008-2009
21:45
Новини
22:15
“Комисията Павлов”, коментарно шоу
22:45
“Емпайър Фолс”, 2 част, романтична драма, САЩ, 2005
00:15
От местопрестъплението: Ню Йорк”, сезон 6, еп. 18, сериал, САЩ, 2005
01:10
“Гореща точка”
01:45
Новини - повторение
02:10
Среднощен ездач”, сезон 1, еп. 1, сериал, мистерия, трилър, САЩ, 2008-2009 - повторение
02:55
“Емпайър Фолс”, 2 част, романтична драма, САЩ, 2005 - повторение
04:25
“Споделено с Вихра”, ток шоу - повторение

Хоби ТВ

00:00
ЗА РИБА – трети сезон – 73 еп.
01:00
СМЯНА НА РОЛИТЕ
02:00
АКТУАЛНО – трети сезон – 24 еп.
03:00
ХОБИ НОВИНИ
04:00
Риби и такъми – трети сезон – 13 еп.
05:00
МОЕТО ХОБИ
06:00
ЗА РИБА – трети сезон – 73 еп.
07:00
СМЯНА НА РОЛИТЕ
08:00
АКТУАЛНО – трети сезон – 24 еп.
09:00
ХОБИ НОВИНИ
10:00
Риби и такъми – трети сезон – 13 еп.
11:00
МОЕТО ХОБИ
12:00
ЗА РИБА – трети сезон – 73 еп.
13:00
СМЯНА НА РОЛИТЕ
14:00
АКТУАЛНО – трети сезон – 24 еп.
15:00
ХОБИ НОВИНИ
16:00
Риби и такъми – трети сезон – 13 еп.
17:00
МОЕТО ХОБИ
18:00
ЗА РИБА – трети сезон – 73 еп.
19:00
СМЯНА НА РОЛИТЕ
20:00
АКТУАЛНО – трети сезон – 24 еп.
21:00
ХОБИ НОВИНИ
22:00
Риби и такъми – трети сезон – 13 еп.
23:00
МОЕТО ХОБИ