Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 15 Март 2012 година

bTV

06:45
Тази сутрин
09:30
Преди обед – дневно токшоу
11:30
Кухнята на Звездев – кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините – Обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави(п) –
13:30
Женско царство – сериал, еп. 31
15:00
Някой те наблюдава – сериал, еп. 72
16:00
Горките родители на богатите деца – сериал, еп. 111
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице – публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
18:00
Любов извън закона – сериал, еп. 43
19:00
bTV Новините – Централна емисия
20:00
Пепел от рози – сериал, еп. 155
21:00
Революция Z – Секс, лъжи и музика, еп. 4
22:00
bTV Новините – Късна емисия
22:30
Шоуто на Слави
23:30
Да отгледаш Хоуп – сериал
00:00
Досиетата Х – сериал
01:50
Преди обед(п)
03:50
bTV Новините(п)
04:20
Кухнята на Звездев(п)
04:50
Любов извън закона(п) – сериал

Bulgaria ON AIR

06:30
Цитат на деня
06:45
Йога
07:00
Сутрешен блок
10:30
Инвестбук – повторение
10:55
Кратки новини
11:00
Резултат – повторение
12:00
Новинарски блок
12:54
Иноватори – документална поредица на Блумбърг
13:00
Инвестбук – повторение
13:26
Пазари – актуална борсова информация
13:28
Иноватори – документална поредица на Блумбърг
13:30
Световни супер структури – документален филм, 2 част
14:00
Кратки новини
14:10
Прогноза за времето
14:15
Top Hedlines – Bloomberg
14:17
Пазари – актуална борсова информация
14:20
Чарт
14:50
Цитати на деня
15:00
Кратки новини
15:10
Прогноза за времето
15:15
Пазари – актуална борсова информация
15:20
Бокс офис
15:23
Речник и число на деня
15:25
Цитати на деня
15:30
Цифровизация
15:45
Пазари – актуална борсова информация
15:50
Бокс офис
16:00
Кратки новини
16:10
Прогноза за времето
16:15
Пазари – актуална борсова информация
16:20
Инвестиции – повторение
17:00
Новинарски блок
18:00
Бизнес знаци
18:15
Денят в снимки
18:17
Пазари – актуална борсова информация
18:20
Цитати на деня
18:30
Top Hedlines
18:55
Цитати на деня
19:00
Светът на богатството – документална порадица
19:30
Денят On Air
21:00
Русия, според Райън – документална поредица на Блумбърг
21:25
Цитати на деня
21:35
Иноватори
21:50
Бокс офис
22:00
Инвестбук – повторение
22:25
Цитати на деня
22:30
Новинарски блок
23:00
Правилата на играта – Лари Елисън, самураят на Силициевата долина, основател на Oracle
23:30
Правилата на играта – Създателят на LinkedIn Рийд Хофман
23:55
Цитати на деня
00:00
Денят On Air – повторение
01:30
Резултат – повторение
02:30
Брюксел 1 – повторение
03:30
Видимо и невидимо – повторение
05:00
Денят On Air – повторение

Film +

00:00
Примера Дивисион, сезон 2012/13 (повторение)
02:00
“Светът на океаните 3D”- семеен, документален
03:25
Пряко: 2013 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX – Първа свободна тренировка
05:15
“Чарли и Бутс” – комедия, приключенски
07:25
Пряко: 2013 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX – Втора свободна тренировка
09:10
Грийнбърг"- комедия, романтичен
12:00
“Линията” – криминален, драма, екшън
13:40
Праведно убийство” – криминален, трилър
15:30
“Анри IV”- исторически, драма
18:00
BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 ATP World Tour – Master’s 1000)
22:00
Пряко: BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 ATP World Tour – Master’s 1000)

Film+HD

00:00
Примера Дивисион, сезон 2012/13 (повторение)
02:00
Теория на убийство" – трилър
03:25
Пряко: 2013 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX – Първа свободна тренировка
05:15
Трофейна съпруга” – комедия
07:25
Пряко: 2013 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX – Втора свободна тренировка
09:10
“Роднински връзки”- комедия
10:50
Ларго Уинч 2: Заговорът Бирма” – екшън
13:00
“В брой” – комедия, трилър
15:00
BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 ATP World Tour – Master’s 1000)
19:00
2013 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX – Първа свободна тренировка
20:30
2013 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX – Втора свободна тренировка
22:00
Пряко: BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 ATP World Tour – Master’s 1000)

NBT

06:30
“90 минути” – публицистика с Г Паскова и Хр Чаушев
08:00
Животът и градът
09:00
Балканфолк
09:45
Телемаркет
10:00
Колаж
10:30
“Свободна зона 032” – с Г Никленова и Л Лазаров
11:30
Отзвук от деня – с репортерите на НБТ
13:30
Медиастар
13:45
Панаирен калейдоскоп
14:00
Животът и градът
15:00
Телемаркет
15:15
Панаирен калейдоскоп
15:30
“90 минути” – публицистика с Г Паскова и Хр Чаушев
17:00
Телемаркет
17:15
Новини
17:45
Панаирен калейдоскоп
18:00
“Свободна зона 032” – с Г Никленова и Л Лазаров
19:00
Панаирен калейдоскоп
19:15
Новини – централна емисия
20:00
Отзвук от деня – с репортерите на НБТ
22:00
“90 минути” – публицистика с Г Паскова и Хр Чаушев
23:30
Новини
00:15
Отзвук от деня – с репортерите на НБТ
02:15
Животът и градът
03:15
Новини
04:00
“90 минути” – публицистика с Г Паскова и Хр Чаушев
05:30
“Свободна зона 032” – с Г Никленова и Л Лазаров

News7

06:00
“Босове под прикритие” – риалити, 3 еп.
07:00
“Позната Вселена: Космически бури” – док. поредица
08:00
“Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Естремни близки планове” – док. поредица
08:30
Документален филм
09:00
“Пътуване със Си Ен Ен – Оукланд” – док. поредица
09:30
“Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Маорите в близък план” – док. поредица
10:00
“Босове под прикритие” – риалити, 4 еп.
11:00
“Позната Вселена: До край” – док. поредица
12:00
“Пътуване със Си Ен Ен – Делхи” – док. поредица
12:30
“Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Светкавица” – док. поредица
13:00
“Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Рио без маска” – док. поредица
13:30
Документален филм
14:00
“Босове под прикритие” – риалити, 4 еп.
15:00
“Позната Вселена: До край” – док. поредица
16:00
“Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Убийствено течение” – док. поредица
16:30
“Най-удивителните фотографии на Нешанъл Джиографик: Рио без маска” – док. поредица
17:00
Документален филм
17:30
“Пътуване със Си Ен Ен – Хонг Конг – Истанбул” – док. поредица
18:00
“Позната Вселена: До край” – док. поредица
19:00
“Босове под прикритие” – риалити, 4 еп.
20:00
НОВИНИ
21:00
“Позната Вселена: Бомби със закъснител” – док. поредица
22:00
“Дървото на живота” – историческа семейна сага, България, 2013, 2 еп.
23:00
НОВИНИ
00:00
“Италианската Серия А: Удинезе – Рома”
01:30
НОВИНИ
02:30
“Пътуване със Си Ен Ен – Хонг Конг – Истанбул” – док. поредица
03:00
“Дървото на живота” – историческа семейна сага, България, 2013, 2 еп.
04:00
НОВИНИ
05:00
“Италианската Серия А: Удинезе – Рома”

TV+

00:00
Новини (повторение)
00:30
“Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история
01:30
“Непознатите изобретения” 19 еп. – документална поредица
02:00
“Златна мисия” 44 еп. – туристическо предаване
02:30
“Работно време” 26 еп. – забавно-информационно предаване
03:00
“Дестинация България: Русе II част” – предаване за туризъм
03:30
“Кулинар” III сезон, 45 еп. – кулинарно предаване
04:00
“Български надежди” 4 еп. – документална поредица за талантливите деца в България
04:30
“Лицата” 4 еп. – документална поредица
05:00
“Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история
06:00
“Свободна зона” – публицистично предаване (повторение от 14.03)
07:00
“Рейсинг екстрийм” 73 еп. – предаване за екстремни спортове
07:30
Новини
08:00
“Златна мисия” 4 еп. – туристическо предаване
08:30
Новини
09:00
“Кулинар” III сезон, 41 еп. – кулинарно предаване
09:30
Новини
10:00
“Дестинация България: Габрово III част” – предаване за туризъм
10:30
Новини
11:00
“Непознатите изобретения” 8 еп. – документална поредица
11:30
Новини
12:00
“Работно време” 40 еп. – забавно-информационно предаване
12:30
Новини
13:00
“Насилието у дома” – документален филм
13:30
Новини
14:00
“Лицата” 2 еп. – документална поредица
14:30
Новини
15:00
“Златна мисия” 29 еп. – туристическо предаване
15:30
Новини
16:00
“Работно време” 28 еп. – забавно-информационно предаване
16:30
Новини
17:00
“На плюс” – публицистично предаване
17:50
“Непознатите изобретения” 7 еп. – документална поредица
18:20
“Свободна зона” – публицистично предаване
19:30
Новини
20:00
Пряко: Булсатком НБЛ: Берое – Черно море Порт Варна
22:00
“Непознатите изобретения” 9 еп. – документална поредица
22:30
Пряко: Примера Дивисион (в паузата: Новини)

БНТ 1

06:15
Телепазарен прозорец
06:30
Денят започва – информационен сутрешен блок с водещ Явор Стаматов и Марио Гаврилов
09:00
По света и у нас- информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура- информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас- информационна емисия
10:10
Денят отблизо с Мария- магазинно предаване с водещ Мария Андонова
11:00
Парламентарен контрол – пряко предаване от НС
14:00
Открито с Валя Ахчиева/п/
14:30
Великите българи: Паисий Хилендарски – документален филм/п/
15:05
Младият Дракула – тв филм /11 епизод/
15:35
Европа на фокус
16:00
По света и у нас- информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:35
Студио “Футбол”
17:00
Футбол: “Черноморец” – “Ботев” , среща от първенството на “А"ПФГ – пряко предаване от Бургас
19:00
Шатовалон – тв филм /8 епизод/
20:00
По света и у нас- информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев- публицистично обзорно предаване
22:00
Падащи звезди – сатирично шоу с водещи Стефан Щерев и Яна Грудева
23:00
По света и у нас- информационна емисия
23:05
Зелена светлина
23:10
Обзор “Лига Европа”
23:35
В 11:14 вечерта – игрален филм /САЩ, 2003г./, режисьор Грег Маркс, в ролите: Рейчъл Ли Кук, Бен Фостър, Кларк Грег и др.
01:00
Панорама с Бойко Василев/п/
02:00
Световно първенство по фигурно пързаляне: Волна програма /мъже/, пряко предаване от Канада
04:00
Футбол: “Черноморец” – “Ботев” , среща от първенството на “А"ПФГ /запис/
05:45
Днес и утре/п/
06:00
Шатовалон – тв филм /8 епизод/п/
06:55
Денят отблизо: Зелената линейка/п/

БНТ 2

06:30
Премиера – документална поредица /п/
07:00
Добро утро с БНТ 2 – сутрешен блок /излъчвания от София, Пловдив, Благоевград, Русе и Варна/
09:00
Добро утро с БНТ 2 – сутрешен блок
10:00
Европа днес
10:15
Дързост и красота – тв сериал /3113 епизод/
10:40
Ленти и документи
11:25
Световна купа по ски алпийски дисциплини – отборно състезание /мъже и жени/ , пряко предаване от Ленцерхайде, Швейцария
13:00
България 12:30
13:10
Опознай България /п/
13:40
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
14:10
Шоуто на Акрани /п/
15:05
Под прикритие – тв сериен филм /втори сезон, 2 епизод/п/
16:00
България днес – информационен блок
18:00
Дързост и красота – тв сериал /3113 епизод/п/
18:25
Малкият принц – анимационен филм /трета серия/
18:50
Местно време /БНТ 2 София/
19:25
Потребителската кошница
19:30
България 19:30
20:00
Световно първенство по фигурно пързаляне: Спортни двойки, волна програма /пряко предаване от Канада/
21:00
Кофеин – игрален филм (2006), режисьор Джон Косгроув, в ролите: Марша Томасън, Мена Сувари, Марк Пелегрино, Орналдо Сийл и др.
22:25
Европейски дневник /п/
22:35
Да живееш екологично – документална поредица /21 епизод/п/
23:00
България 19:30
23:30
Добро утро с БНТ 2 – сутрешен блок /п/
00:30
Местно време /БНТ 2 София/п/
01:00
Неизчезващите: “Белият кон” – тв сериен филм /пета серия/
02:05
The Вest 3 – концерт на Георги Христов /п/
03:30
Днес и утре /п/
04:00
България днес – информационен блок /п/
06:00
Животните – етология и фолклор – научнопопулярен филм /п/
06:25
Потребителската кошница /п/

БНТ World

06:30
Денят започва – сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:10
Денят започва с Култура
10:00
По света и у нас
10:10
Денят отблизо с Мария
11:00
Избрано от фонда на БНТ: “Човекът, който се казваше Буров” – документален филм /втора част/
11:55
Европейски маршрути: Италия в миниатюра
12:00
По света и у нас
12:30
Открито с Валя Ахчиева /п/
13:00
Тракия – спомен за ХХI – документален филм
13:30
Бързо, лесно, вкусно – кулинарно шоу
14:00
Добро утро с БНТ 2
15:00
Потребителската кошница
15:10
Живо наследство: Кукерите – настояще и бъдеще
15:15
Апартаментът с Марта Вачкова – токшоу
16:00
България днес – информационен блок
16:35
Студио “Футбол”
17:00
Футбол: Черноморец /Бургас/ – Ботев /Пд/ – среща от “А” ПФГ /пряко предаване от Бургас/
19:00
Еко: Брикети от съдби /БНТ2 Пловдив/п/
19:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Сен Тропе: “Гузна съвест” – тв филм, Франция /385 епизод/
22:50
Часът на зрителите
23:20
Гласовете на рока /БНТ 2 Варна/
24:00:00
По света и у нас
00:05
Зелена светлина
00:10
Рут – тв филм (2009 г.), режисьор Владо Шишков, в ролите: Ивайло Христов, Рут Николова, Мила Парушева, Васил Михайлов, Велко Кънев и др.
01:00
България днес – информационен блок /п/
03:00
Неделя х 3 /п/
06:00
Бързо, лесно, вкусно – кулинарно шоу /п/

Хоби ТВ

00:00
На лов с Иво Георгиев – трети сезон – 30 еп.
00:30
Дестинация България
01:00
Рейсинг екстрийм – 80 еп.
01:30
ЗА РИБА – трети сезон – 74 еп.
02:30
Приключенията на Стилиян Къдрев – 80 еп.
03:00
АВТО-МОТО ХОБИ – трети сезон – 26 еп.
03:30
НА ЛОВ С ХОБИ ТВ
04:00
КОНЕТЕ – тв поредица
04:30
Риболовен филм
05:30
Ловни мигове – трети сезон – 25 еп.
06:00
На лов с Иво Георгиев – трети сезон – 30 еп.
06:30
Дестинация България
07:00
Рейсинг екстрийм – 80 еп.
07:30
ЗА РИБА – трети сезон – 74 еп.
08:30
Приключенията на Стилиян Къдрев – 80 еп.
09:00
АВТО-МОТО ХОБИ – трети сезон – 26 еп.
09:30
НА ЛОВ С ХОБИ ТВ
10:00
КОНЕТЕ – тв поредица
10:30
Риболовен филм
11:30
Ловни мигове – трети сезон – 25 еп.
12:00
На лов с Иво Георгиев – трети сезон – 30 еп.
12:30
Дестинация България
13:00
Рейсинг екстрийм – 80 еп.
13:30
ЗА РИБА – трети сезон – 74 еп.
14:30
Приключенията на Стилиян Къдрев – 80 еп.
15:00
АВТО-МОТО ХОБИ – трети сезон – 26 еп.
15:30
НА ЛОВ С ХОБИ ТВ
16:00
КОНЕТЕ – тв поредица
16:30
Риболовен филм
17:30
Ловни мигове – трети сезон – 25 еп.
18:00
На лов с Иво Георгиев – трети сезон – 30 еп.
18:30
Дестинация България
19:00
Рейсинг екстрийм – 80 еп.
19:30
ЗА РИБА – трети сезон – 74 еп.
20:30
Приключенията на Стилиян Къдрев – 80 еп.
21:00
АВТО-МОТО ХОБИ – трети сезон – 26 еп.
21:30
НА ЛОВ С ХОБИ ТВ
22:00
КОНЕТЕ – тв поредица
22:30
Риболовен филм
23:30
Ловни мигове – трети сезон – 25 еп.