Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 16 Март 2012 година

bTV

06:00
Комиците – комедийна поредица
06:45
Тази сутрин
09:30
Преди обед –
11:30
Кухнята на Звездев – кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините – Обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави(п) –
13:30
Женско царство – сериал, еп. 32
15:00
Някой те наблюдава – сериал, еп. 73
16:00
Горките родители на богатите деца – сериал, еп. 112
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице – публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
18:00
Любов извън закона – сериал, еп. 44
19:00
bTV Новините – Централна емисия
20:00
Домашен арест – сериал, с. 2, еп. 13 и 14
21:00
Комиците – комедийно шоу
22:00
bTV Новините – Късна емисия
22:30
Шоуто на Слави
23:30
Да отгледаш Хоуп – сериал
00:00
Излъжи ме – сериал
01:00
Прокурорът(п) – сериал
01:50
Преди обед(п)
03:50
bTV Новините(п) –
04:20
Кухнята на Звездев(п)
04:50
Любов извън закона(п) – сериал

Bulgaria ON AIR

06:45
Йога
07:00
Седмицата в минути
07:05
Прогноза за времето
07:07
Пазари – борсова информация
07:10
Седмицата в минути
07:20
Бокс офис
07:30
Цитати на седмицата
08:00
Новинарски блок
08:30
Бокс офис
09:00
Новинарски блок
09:30
Чарт
09:57
Седмицата в минути
10:00
Новинарски блок
10:30
Темида
11:00
Медиите он ер
12:00
Новинарски блок
12:55
Седмицата в минути
13:00
Правилата на играта – Дж. К. Роулинг или историята на Хари Потър
13:30
Правилата на играта – Джон Стюарт, телевизионният водещ, който преобръща представите за телевизия
13:55
Седмицата в минути
14:00
Кратки новини
14:10
Прогноза за времето
14:15
Пазари – борсова информация
14:20
Цифровизация
14:30
Правилата на играта – Маджик Джонсън, гигантът с чаровната усмивка
15:00
Кратки новини
15:10
Прогноза за времето
15:15
Седмицата в минути
15:20
Седмицата в минути
15:30
Дзенга рипорт
15:45
Бокс офис
15:55
Пазари – борсова информация
16:00
Кратки новини
16:10
Пазари – борсова информация
16:15
Прогноза за времето
16:20
Дзенга рипорт
16:30
Чарт
17:00
Новинарски блок
17:30
Чарт
17:55
Седмицата в минути
18:00
Брюксел 1
19:00
Чарт
19:30
Денят Оn Air
20:30
Русия, според Райън – документална поредица
21:00
Русия, според Райън – документална поредица
21:30
Чарт
22:00
Темида – повторение
22:30
Новинарски блок
23:00
Чарт
23:30
Бокс офис
00:00
Денят On Air – повторение
01:00
Резултат – повторение
02:00
[email protected]
03:00
Медиите он ер
04:00
Видимо и невидимо
05:00
Инвестбук – от сряда
05:30
Денят он ер – повторение
06:30
Бизнес знаци

Film +

02:00
Детегледачки" – драма
03:30
Пряко: BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 WTA)
07:30
Грийнбърг"- комедия, романтичен
09:20
“Анри IV”- исторически, драма
12:00
BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 WTA)
16:00
BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 ATP World Tour – Master’s 1000)
20:00
Пряко: BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 ATP World Tour – Master’s 1000)

Film+HD

02:00
Ередивиси, сезон 2012/13 (повторение)
04:00
Обзор на изминалия кръг (Ередивиси, сезон 2012/13)
04:55
Пряко: 2013 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX – Трета свободна тренировка
06:15
“Роднински връзки”- комедия
07:55
Пряко: 2013 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX – Квалификации
09:30
BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 WTA)
13:30
BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 ATP World Tour – Master’s 1000)
18:10
2013 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX – Трета свободна тренировка
19:30
2013 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX – Квалификации
21:00
Пряко: Реал Марид – Майорка (Примера Дивисион 2012/2013)
23:00
Пряко: BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 ATP World Tour – Master’s 1000)

NBT

07:00
“Режисьорът” – игр филм
08:45
Медиастар
09:00
АКЦЕНТИ С НБТ – публицистично предаване с Ива Николова
11:15
Колаж
11:45
Телемаркет
12:00
Балканфолк
12:30
“Златоград” – док филм
13:00
Животът и градът – избрано
15:00
Телемаркет
15:15
Дивото зове” – 3 еп
16:05
“Панаирът” – док филм
16:30
Телемаркет
16:45
НБТ класик"Тъмната страна на сърцето" – игр филм
17:15
“Режисьорът”– игр филм
19:00
Телемаркет
19:15
Панаирен калейдоскоп – обзор
19:45
Медиастар
20:00
“Кечистът” – игр филм
21:55
Името на розата” – игр филм
00:00
АКЦЕНТИ С НБТ
02:15
“Режисьорът” – игр филм
04:00
Колаж
04:30
“Златоград” – док филм
05:00
Животът и градът – избрано

TV+

00:30
“На плюс” – публицистично предаване (повторение от същия ден)
01:30
“Непознатите изобретения” 7 еп. – документална поредица
02:00
“Златна мисия” 4 еп.- туристическо предаване
02:30
“Работно време” 40 еп. – забавно-информационно предаване
03:00
“Дестинация България: Габрово III част” – предаване за туризъм
03:30
“Кулинар” III сезон, 41 еп. – кулинарно предаване
04:00
“Български надежди” 5 еп. – документална поредица за талантливите деца в България
04:30
“Лицата” 5 еп. – документална поредица
05:00
“На плюс” – публицистично предаване (повторение от 15.03)
06:00
“За риба” – III сезон, 27 еп. – предаване за риболов
07:00
“Авто мото хоби” II сезон, 93 еп. – предаване за автомобилизъм
07:30
“Насилието у дома” – документален филм
08:00
“В матрицата на глада” II част – документален филм
09:00
“Кулинар” III сезон, 11 еп. – кулинарно предаване
09:30
“Острие: Живата традиция” II част – документален филм
10:30
Новини
11:00
“Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история
12:00
“Работно време” 35 еп. – забавно-информационно предаване
12:30
Новини
13:00
“Репортажът”- рубрика на ТВ+
13:30
Новини
13:55
“Късче небе” – документален филм
14:30
Новини
15:00
“Златна мисия” 27 еп. – туристическо предаване
15:30
Новини
16:00
“Работно време” 44 еп. – забавно-информационно предаване
16:30
Новини
17:00
“Лицата” 15 еп. – документална поредица
17:30
Пряко: Примера Дивисион – превю на предстоящия кръг
18:30
Новини
19:00
Пряко: Примера Дивисион
21:00
Пряко: Примера Дивисион
23:00
Пряко: Примера Дивисион

БНТ 1

07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Спилитим и Рашо – тв филм
08:30
Без багаж – туристическо реалити
09:00
Животът и други неща – съботно токшоу с водещи Асен и Сибина Григорови
10:55
Световна купа по ски алпийски дисциплини: Гигантски слалом /мъже, 1 манш/, пряко предаване от Линцерхайде /Швейцария/
12:00
По света и у нас- информационна емисия
12:30
Иде нашенската музика- фолклорно шоу с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов
13:25
Световна купа по ски алпийски дисциплини: Гигантски слалом /мъже, 2 манш/, пряко предаване от Линцерхайде /Швейцария/
14:30
Малки истории – коментарно студио с водещи Ирен Леви и Иво Христов
15:30
Световно първенство по фигурно пързаляне: Най-доброто от волната програма /мъже/, запис
16:30
Великите българи: Иван Вазов – документален филм
17:00
Вяра и общество с Горан Благоев- предаване за религия и култура
17:55
Виж БиБиСи: “Доналд Тръмп – войната за голф игрището” – документален филм
19:00
Срещу новините- сатирично ток шоу с водещи Косьо Лунгов и Играта
19:45
Лека нощ, деца!: Малкия принц
20:00
По света и у нас- информационна емисия
20:45
Шоуто на Канала- развлекателно шоу, с участието на Тончо Токмакчиев, Ани Михайлова, Камен Воденичаров, Тодор Башиянов, Стефан Щерев – Чечо и др.
21:45
Синоптичката – игрален филм /САЩ, 2009г./, режисьор Блейн Уивър, в ролите: Триша О’Кели, Марк Хармън, Райън Девлин и др.
23:20
Церемония по връчване наградите на Международния фестивал “София Филм Фест 2013” /запис/
23:50
По света и у нас- информационна емисия
24:00:00
Трето полувреме
00:50
В 11:14 вечерта – игрален филм/п/
02:15
Срещу новините/п/
03:00
Световно първенство по фигурно пързаляне: Волна програма /жени/, пряко предаване от Канада
05:00
Днес и утре/п/
05:15
Синоптичката – игрален филм/п/
06:50
Иде нашенската музика/п/

БНТ 2

06:30
Потребителската кошница /п/
07:00
Световно първенство по фигурно пързаляне: Мъже, волна програма /запис/
08:00
Избрано от “Добро утро с БНТ 2
09:30
Да живееш екологично – документална поредица /21 епизод/п/
10:00
Рецепта за култура – токшоу с Юрий Дачев
11:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
11:30
Ай да идем – фолклорно предаване /БНТ 2 Благоевград/
12:30
България 12:30
12:40
Потребителската кошница
13:10
Световна купа по сноуборд /жени/ – бордър крос, Ароса, Швейцария
13:45
Знаете ли, че…: Телевизионната кула в Русе /БНТ 2 Русе/
13:50
Световните градове на България: “Батак – долина на светци” – документален филм
14:25
Световна купа по биатлон /мъже/: 12,5 км преследване – пряко предаване от Ханти-Мансийск, Русия
15:10
Европейски дневник
15:20
Силян Щърка – тв филм
15:45
Около света – документална поредица /втори епизод/п/
16:15
Опознай България
16:45
Премиера – документална поредица /п/
17:10
Адаптация – игрален филм (САЩ, 2002 г.), режисьор Спайк Джоунзи, в ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър и др.
19:00
Часът на зрителите
19:30
България 19:30
20:00
Паста – тв сериал, Република Корея /8 епизод/
21:05
Часът на българската музика: “Гравити Ко”
22:05
Световно първенство по фигурно пързаляне: Танцови двойки, волна програма /пряко предаване от Канада/
24:00:00
Рецепта за култура – токшоу с Юрий Дачев /п/
01:00
Белла рок фест, Петрич 2012: Концерт на група “Конкурент”
01:35
Премиера – документална поредица /п/
02:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
02:30
Часът на зрителите /п/
03:00
Абсурдите с Румен Бахов /БНТ 2 Пловдив/п/
03:30
Избрано от “Добро утро с БНТ 2” /п/
05:00
Часът на българската музика: “Гравити Ко”
06:00
Планетата Земя – документална поредица /п/

БНТ World

06:30
Шоуто на Акрани /п/
07:30
Съдби човешки: По пътя
08:00
Потребителската кошница /п/
08:30
Алпийски висоти – научнопопулярен филм
08:45
Еко: Брикети от съдби /БНТ2 Пловдив/п/
09:15
Бразди /п/
09:45
Български уроци – аз уча български /второ ниво/фонд/
10:00
Рецепта за култура – токшоу с Юрий Дачев
11:00
Студени следи с Надя Обретенова /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите /п/
13:00
Българска кинокласика: Филмите на 70-те: “Игрек 17” – игрален филм (1972 г.), режисьор Вили Цанков, в ролите: Иван Кондов, Йозеф Блаха, Доротея Тончева, Анани Явашев, Явор Милушев, Жана Стоянович, Богомил Симеонов и др.
14:40
Европейски маршрути: Лисабон – градът на мореплавателите
14:55
Олимпийски хроники /п/
15:25
Ретроспорт: Спомен за футболиста Иван Кънчев /п/
15:55
Камбаните са моите деца – документален филм
16:25
Музиката на София – концерт с участието на Камерен ансамбъл “Софийски солисти” и Младежка филхармония “София” с диригент Пламен Джуров, Кристина Георгиева /цигулка/, Стоимен Пеев /цигулка/, фолклорен ансамбъл на НМУ “Любомир Пипков” и др.
17:35
Туризмът № 1 – Мистика, слънце и дружба между народите – документален филм /БНТ 2 Варна/
18:05
В кадър /п/
18:35
България, това съм аз – тв филм (1999 г.), режисьор Светослав Овчаров, в ролите: Тодор Овчаров, Димитър Овчаров, Иван Владимиров, Антоанета Фердинандова и др. /п/
19:50
Европейски дневник
20:00
По света и у нас
20:45
Сен Тропе: “С ритъм на фламенко” – тв филм, Франция /386 епизод/
21:40
Трето полувреме
22:30
Рецепта за култура – токшоу с Юрий Дачев /п/
23:30
Европейски дневник /п/
23:40
Шоуто на Канала
00:40
Часът на българската музика: “Гравити Ко”
01:40
Опознай България /п/
02:10
Българска кинокласика: Филмите на 70-те: “Игрек 17” – игрален филм /п/
03:50
Панорама с Бойко Василев /п/
04:50
Ай да идем – фолклорно предаване /БНТ 2 Благоевград/п/
05:50
Божият дъжд на буквите – документален филм
06:20
Живо наследство: Кукерите – настояще и бъдеще

Хоби ТВ

00:00
КУЛИНАР – трети сезон
00:30
На риболов в България – 64 еп.
01:00
МОЕТО КУЧЕ – втори сезон – 74 еп.
01:30
Риболовни страсти
02:30
На лов с Иво Георгиев – трети сезон – 31 еп. /п/
03:00
ХОБИ НОВИНИ
04:00
НАСЛУКА – трети сезон – 22 еп. /п/
05:00
МОЕТО ХОБИ
05:30
Приключенията на Стилиян Къдрев – 78 еп./п/
06:00
КУЛИНАР – трети сезон
06:30
На риболов в България – 64 еп.
07:00
МОЕТО КУЧЕ – втори сезон – 74 еп.
07:30
Риболовни страсти
08:30
На лов с Иво Георгиев – трети сезон – 31 еп. /п/
09:00
ХОБИ НОВИНИ
10:00
НАСЛУКА – трети сезон – 22 еп. /п/
11:00
МОЕТО ХОБИ
11:30
Приключенията на Стилиян Къдрев – 78 еп./п/
12:00
КУЛИНАР – трети сезон
12:30
На риболов в България – 64 еп.
13:00
МОЕТО КУЧЕ – втори сезон – 74 еп.
13:30
Риболовни страсти
14:30
На лов с Иво Георгиев – трети сезон – 31 еп. /п/
15:00
ХОБИ НОВИНИ
16:00
НАСЛУКА – трети сезон – 22 еп. /п/
17:00
МОЕТО ХОБИ
17:30
Приключенията на Стилиян Къдрев – 78 еп./п/
18:00
КУЛИНАР – трети сезон
18:30
На риболов в България – 64 еп.
19:00
МОЕТО КУЧЕ – втори сезон – 74 еп.
19:30
Риболовни страсти
20:30
На лов с Иво Георгиев – трети сезон – 31 еп. /п/
21:00
ХОБИ НОВИНИ
22:00
НАСЛУКА – трети сезон – 22 еп. /п/
23:00
МОЕТО ХОБИ
23:30
Приключенията на Стилиян Къдрев – 78 еп./п/