Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 17 Март 2012 година

bTV

06:00
Светът на Куест – детски сериал
06:30
Батман: Дръзки и смели – детски сериал
07:30
Кой е по-по-най
08:30
Кухнята на Звездев
09:00
Тази събота/Тази неделя – актуално предаване с водещ Лора Крумова
11:00
Модерно
12:00
bTV Новините – Обедна емисия
12:30
Най-смешните животни и хора на планетата
13:00
Къде е Маги?(п) –
15:00
Такъв е животът – Истинските герои – еп. 8
16:00
Сватбен лиценз – Комедия, Романтичен, САЩ, 2007 г.
18:00
Големите загадки – научно-популярна поредица
19:00
bTV Новините – Централна емисия
19:30
bTV Репортерите
20:00
Предай нататък – риалити проект с водещ Наталия Симеонова
22:00
bTV Новините – късна емисия
22:30
Сватбите на Йоан Асен – историческа драма, България, 1975 г.
01:30
Сантерия – Трилър, Ужаси, САЩ, 2007 г.
03:20
Такъв е животът – Истинските герои(п) –
04:10
Модерно(п)
05:00
Кухнята на Звездев(п)
05:30
Най-смешните животни и хора на планетата(п)

Bulgaria ON AIR

06:45
Йога
07:00
Седмицата в минути
07:05
Прогноза за времето
07:07
Пазари – борсова информация
07:10
Седмицата в минути
07:20
Бокс офис
07:30
Цитати на седмицата
08:00
Новинарски блок
08:30
Бокс офис
09:00
Новинарски блок
09:30
Чарт
09:57
Седмицата в минути
10:00
Новинарски блок
10:30
Темида
11:00
Резултат
12:00
Новинарски блок
12:55
Седмицата в минути
13:00
Правилата на играта – Стив Джобс, част 1
13:30
Правилата на играта – Стив Джобс, част 2
13:55
Седмицата в минути
14:00
Кратки новини
14:10
Прогноза за времето
14:15
Пазари – борсова информация
14:20
Седмицата в минути
14:30
Правилата на играта – Рупърт Мърдок, пристрастеният към медиите магнат
15:00
Кратки новини
15:10
Прогноза за времето
15:15
Седмицата в минути
15:20
Седмицата в минути
15:30
Чарт
15:45
Пазари – борсова информация
16:00
Кратки новини
16:10
Пазари – борсова информация
16:15
Прогноза за времето
16:20
Седмицата в минути
16:30
Boom @ Bust
17:00
Новинарски блок
17:30
Boom @ Bust
18:30
Видимо и невидимо
19:30
Денят Оn Air
20:30
Русия, според Райън – документална поредица
21:00
Русия, според Райън – документална поредица
21:30
Чарт
22:00
Темида – повторение
22:30
Новинарски блок
23:00
Европейски концерти
23:40
Бокс офис
00:00
Денят On Air – повторение
01:00
Видимо и невидимо
02:00
Брюксел 1
03:00
Медиите он ер – повторение
04:00
Резултат – повторение
05:00
Инвестбук – от четвъртък
05:30
Денят он ер – повторение
06:30
Бизнес знаци

Film +

01:01
Примера Дивисион, сезон 2012/13 (повторение)
03:01
Примера Дивисион, сезон 2012/13 (повторение)
05:01
Примера Дивисион, сезон 2012/13 (повторение)
07:00
Детегледачки" – драма
08:30
“Светът на океаните 3D”- семеен, документален
10:00
“Лейла” – музикален, романтичен, комедия
11:30
ПСВ – Валвийк (Ередивиси 2012/2013)
13:30
Пряко: АЗ – Аякс (Ередивиси 2012/2013)
15:30
Пряко: Фейеноорд – Утрех (Ередивиси 2012/2013)
17:20
BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 ATP World Tour – Master’s 1000)
22:00
Пряко: BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 ATP World Tour – Master’s 1000)
01:00
BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 WTA)
03:30
“Светът на океаните 3D”- семеен, документален
05:00
“Лейла” – музикален, романтичен, комедия

Film+HD

01:01
Ларго Уинч 2: Заговорът Бирма” – екшън
03:00
“В брой” – комедия, трилър
05:00
“Тетрадката на смъртта 1” – фантастика, трилър
07:30
2013 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX – Студио
07:55
Пряко: 2013 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX – Състезание
10:30
“Мисионерът” – комедия
12:00
“WINX 3D: Вълшебно приключение” – анимация
13:30
Пряко: АЗ – Аякс (Ередивиси 2012/2013)
15:30
Пряко: Фейеноорд – Утрех (Ередивиси 2012/2013)
17:20
“Far Cry” – екшън, приключенски
19:00
2013 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX – Студио
19:30
2013 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX – Състезание
22:00
Пряко: Барселона – Райо Валекано (Примера Дивисион 2012/2013)
00:00
Пряко: BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 ATP World Tour – Master’s 1000)
01:00
BNP PARIBAS OPEN – INDIAN WELLS (2013 WTA)
03:30
“Far Cry” – екшън, приключенски
05:05
“WINX 3D: Вълшебно приключение” – анимация

NBT

07:00
“Революция” – игр филм
09:15
Медиастар
09:30
Панаирен калейдоскоп – обзор
10:00
Телемаркет
10:15
“Забранено за лъжата” – дебати с Ива Николова
11:45
Фолклорен изгрев
12:00
“90 минути” – избрано
13:30
“Манолете” – игр филм
15:00
Телемаркет
15:15
Акведукт
16:15
“Панаирът” – док филм
16:30
Телемаркет
16:45
Колаж
17:15
Стая с изглед” – игр филм
19:15
Панаирен калейдоскоп – обзор
19:45
“Забранено за лъжата” – дебати с Ива Николова
21:15
“Стая с изгллед” – игр филм
23:15
АКЦЕНТИ С НБТ – публицистично предаване с Ива Николова
01:30
“90 минути” – избрано
03:00
“Манолете” – игр филм
04:30
“90 минути” – избрано
06:00
Панаирен калейдоскоп

TV+

01:00
Новини (повторение)
01:30
“Непознатите изобретения” 6 еп. – документална поредица
02:00
“Златна мисия” 48 еп. – туристическо предаване
02:30
“Работно време” 37 еп. – забавно-информационно предаване
03:00
“Дестинация България: София IV част” – предаване за туризъм
03:30
“Кулинар” III сезон, 54 еп. – кулинарно предаване
04:00
“Български надежди” 6 еп. – документална поредица за талантливите деца в България
04:30
“Лицата” 6 еп. – документална поредица
05:00
Заедно в час”- документален филм
06:00
Наслука” II сезон, 87 еп. – предаване за риболов
07:00
“Рейсинг екстрийм” 73 еп. – предаване за екстремни спортове
07:30
“Неразказани истории” 6 еп. – документална поредица
08:30
“Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история
09:30
“Улица последна” I и II част – документаен филм
10:30
Новини
11:00
“Непознатите изобретения” 2 еп. – документална поредица
11:30
Новини
12:00
“Български надежди” 17 еп. – документална поредица за талантливите деца в България
12:30
Новини
13:00
Пряко: Примера Дивисион (в паузата: Новини)
15:00
“Златна мисия” 8 еп. – туристическо предаване
15:30
Новини
16:00
“Работно време” 29 еп. – забавно-информационно предаване
16:30
Новини
17:00
“Български надежди” 11 еп. – документална поредица за талантливите деца в България
17:30
“Спорт +” спортно обзорно предаване
18:30
Новини
19:00
“Лицата” 10 еп. – документална поредица
19:30
Новини
20:00
Пряко: Примера Дивисион
22:00
Пряко: Примера Дивисион

БНТ 1

07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Неделно Евангелие
08:05
Спилитим и Рашо – тв филм
08:30
Малкият принц – анимационен филм
08:55
Денят започва… в неделя- – развлекателно предаване с водещ Георги Любенов
09:55
Световна купа по ски алпийски дисциплини: Слалом /мъже, 1 манш/, пряко предаване от Линцерхайде /Швейцария/
11:00
Денят отблизо с Мира- магазинно предаване с водещa Мира Добрева
12:00
По света и у нас- информационна емисия
12:25
Световна купа по ски алпийски дисциплини: Слалом /мъже, 2 манш/, пряко предаване от Линцерхайде /Швейцария/
13:15
Неделя х 3- ток шоу с водещи Андрей Захариев, Мария Силвестър, Александър Сано
15:25
Шампионска лига по волейбол: Финална среща /мъже/, пряко предаване от Омск /Русия/
17:45
Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
18:00
Студени следи с Надя Обретенова- предаване за разследваща журналистика
19:00
Срещу новините – сатирично ток шоу с водещи Косьо Лунгов и Играта
19:45
Лека нощ, деца!: Малкият принц
20:00
По света и у нас- информационна емисия
20:45
Световно първенство по фигурно пързаляне: Гала концерт – пряко предаване от Канада
22:30
Дребна риба – игрален филм /Австралия, 2005г./, режисьор Роуан Удс, в ролите: Кейт Бланчет, Сам Нийл, Хюго Уийвинг и др.
00:25
Нощни птици
01:25
Срещу новините/п/
02:10
Студени следи с Надя Обретенова/п/
03:10
Дребна риба – игрален филм/п/
05:15
Виж БиБиСи: “Доналд Тръмп – войната за голф игрището” – документален филм/п/

БНТ 2

06:30
Около света – документална поредица /втори епизод/п/
07:00
Световно първенство по фигурно пързаляне: Жени, волна програма /запис/
08:00
Уроци по английски език: Word on the Street – Transport and Travel /пети урок/п/
08:30
Опознай България /п/
09:00
Неделна литургия – пряко предаване от Варна
10:00
Студио: Формула 1, 2013
10:30
Формула 1, 2013: Мелбърн, Австралия /запис/
12:30
България 12:30
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Афиш – културно-информационно предаване
13:10
Нови приятелства в Куба – документален филм на Евровизия
13:25
Шоуто на Акрани /п/
14:25
Световна купа по биатлон: 15 км масов старт /мъже/ – пряко предаване от Ханти-Мансийск, Русия
15:15
Да живееш екологично – документална поредица /22 епизод/
15:40
Синьо лято: “Срещата” – детски тв сериал /Испания/първа серия/
16:40
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/
17:10
Да останем приятели – игрален филм /п/
18:50
Планетата Земя – документална поредица /п/
19:20
Европейски дневник /п/
19:30
България 19:30
20:00
Паста – тв сериал, Република Корея /9 епизод/
21:05
Класиката среща Бийтълс – концерт с участието на Калина Христова, Русенската филхармония и детски хор “Пим-Пам” с диригент Найден Тодоров
22:05
Афиш – културно-информационно предаване /п/
22:20
Адаптация – игрален филм /п/
24:10:00
Шоуто на Акрани /п/
01:10
Премиера – документална поредица /п/
01:35
Да живееш екологично – документална поредица /22 епизод/п/
02:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
02:30
Европейски дневник /п/
02:40
Избрано от фонда на БНТ: Гала концерт на Калуди Калудов /тенор/ с участието на симфоничен оркестър с диригент Пламен Първанов
03:40
Знаете ли, че…: Зала “България” /БНТ 2 София/п/
03:45
Опознай България /п/
04:15
Потребителската кошница /п/
04:45
Афиш – културно – информационно предаване /п/
05:00
Синьо лято: “Срещата” – детски тв сериал /Испания/първа серия/п/
06:00
Еко: Брикети от съдби /БНТ2 Пловдив/п/

БНТ World

06:30
Атлас: Любовка
06:55
Огнени стрели – детски тв филм
07:05
Кой се страхува от Арапина – документален филм
07:30
Избрано от “Добро утро с БНТ 2
09:00
Отвъд бариерата – документален филм /п/
10:00
Иде нашенската музика – фолклорно токшоу
10:55
Живо наследство: Кукерите – настояще и бъдеще
11:05
Вяра и общество с Горан Благоев
12:00
По света и у нас
12:25
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
12:55
Европейски маршрути: Очарователната Будапеща
13:15
Неделя х 3
15:30
Пречистващият огън – документален филм /БНТ 2 Русе/
15:55
Опознай България /п/
16:25
Часът на българската музика: “Гравити Ко” /п/
17:25
Волейбол – четвъртфинална среща /пряко предаване/
19:30
Малта – морският кръстопът на Европа – документален филм /БНТ2 Варна/п/
20:00
По света и у нас
20:45
Европейски дневник /п/
21:00
Стъклената река – тв филм (БНТ копродукция), режисьор Станимир Трифонов, в ролите: Наталия Дончева, Стефан Вълдобрев, Стефан Данаилов, Лидия Инджова, Иван Ласкин, Захари Бахаров и др.
22:35
Церемония по връчване наградите на Международния фестивал “София Филм Фест 2013”
23:05
Музиката на София – концерт с участието на Камерен ансамбъл “Софийски солисти” и Младежка филхармония “София” с диригент Пламен Джуров, Кристина Георгиева /цигулка/, Стоимен Пеев /цигулка/, фолклорен ансамбъл на НМУ “Любомир Пипков” и др. /п/
00:15
По света и у нас
00:20
Европейски маршрути /п/
00:30
Концерт на Христо Кидиков “40 години на сцена” с участието на Маргарита Хранова, Стефка Берова, Росица Ганева, група “Трик”, балет “Дива Джуниър” и др
02:10
Неделя х 3 /п/
04:20
Големанов” – тв постановка по Ст.Л. Костов (1995 г.), режисьор Иван Ничев, в ролите: Никола Рударов, Татяна Лолова, Кръстьо Лафазанов, Марта Вачкова, Тончо Токмакчиев и др.
05:45
Фонд на БНТ: “Надявах се, вярвах , сполучих” – документален филм

Хоби ТВ

00:00
Риби и такъми – трети сезон – 13 еп.
01:00
Киноложка изложба
01:30
НА ЛОВ С ХОБИ ТВ
02:00
Ловен филм
02:30
С въдица в ръка – 72 еп.
03:00
През планини и морета
03:30
АВТО-МОТО ХОБИ – трети сезон – 26 еп. /п/
04:00
На плувка и дъно – втори сезон
05:00
АКТУАЛНО – трети сезон – 23 еп.
06:00
Риби и такъми – трети сезон – 13 еп.
07:00
Киноложка изложба
07:30
НА ЛОВ С ХОБИ ТВ
08:00
Ловен филм
08:30
С въдица в ръка – 72 еп.
09:00
През планини и морета
09:30
АВТО-МОТО ХОБИ – трети сезон – 26 еп. /п/
10:00
На плувка и дъно – втори сезон
11:00
АКТУАЛНО – трети сезон – 23 еп.
12:00
Риби и такъми – трети сезон – 13 еп.
13:00
Киноложка изложба
13:30
НА ЛОВ С ХОБИ ТВ
14:00
Ловен филм
14:30
С въдица в ръка – 72 еп.
15:00
През планини и морета
15:30
АВТО-МОТО ХОБИ – трети сезон – 26 еп. /п/
16:00
На плувка и дъно – втори сезон
17:00
АКТУАЛНО – трети сезон – 23 еп.
18:00
Риби и такъми – трети сезон – 13 еп.
19:00
Киноложка изложба
19:30
НА ЛОВ С ХОБИ ТВ
20:00
Ловен филм
20:30
С въдица в ръка – 72 еп.
21:00
През планини и морета
21:30
АВТО-МОТО ХОБИ – трети сезон – 26 еп. /п/
22:00
На плувка и дъно – втори сезон
23:00
АКТУАЛНО – трети сезон – 23 еп.