Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 19 Март 2012 година

bTV

05:00
Опасни улици” - сериал, еп. 133
06:45
Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
“Преди обед” - дневно токшоу
10:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
11:00
Жестока любов” - сериал, еп. 127
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Листопад” - сериал, еп. 280, 281
15:30
До последен дъх” - сериал, еп. 77
16:30
Господари на ефира” /п./
17:00
bTV Новините
17:30
Опасни улици” - сериал, еп. 247
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Пепел от рози” - сериал, еп. 47
21:00
България търси талант” - кастинги
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
00:00
Долината на вълците” - сериал, еп. 132
01:00
“Преди обед” /п./
02:00
До последен дъх” /п./ - сериал, еп. 77
03:00
bTV Новините /п./
03:30
“Модерно” /п./
04:30
“Мечтатели” /п./ - сериал

bTV Action

06:00
Малките титани” - /п./ - детски сериал
07:00
Костенурките нинджа” - детски сериал
08:00
Кости"/п./ - сериал, с.4, еп. 6
09:00
bTV Документите” /п./
10:00
Зона спорт"/п./
11:00
“Първите 48 часа”/п./ - сериал, с.2, еп. 1
12:00
“Прокурорът” /п./ - сериал, еп. 4
13:00
Код: Криминално"/п./- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
14:00
“Турбо Пауър Рейнджърс” /п./- Фантастика, САЩ, 1997 г., Режисьор: Шъки Леви, Дейвид Уининг, В ролите: Джон Симентън, Кай Дой, Грег Колинс, Стив Карден, Блейк Фостър и др.
16:00
“Приключенията на Бриско Каунти младши” - сериал, еп. 20
17:00
“Първите 48 часа” - сериал, с.2, еп. 2
18:00
Кости” - сериал, с.4, еп. 7
19:00
“Прокурорът” - сериал, еп. 5
20:00
Код: Криминално"/п./- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
21:00
“Единадесетият час”- сериал, еп. 2
22:00
“Жив детонатор” - Екшън, Драма, Трилър, САЩ, 1992 г., Режисьор: Кристиан Дюгей, В ролите: Пиърс Броснан, Рон Силвър, Бен Крос, Лиза Елбахер, Тони Плана, Ал Уаксман, Брент Дженингс, Филип Бейкър Хол, Майкъл Джерард, Клемент вон Франкенщайн, Айван Рот, Селма Арчърд
00:05
Код: Криминално"/п./- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
01:00
“Първите 48 часа”/п./ - сериал, с.2, еп. 2

bTV Comedy

05:00
Пълна лудница” /п./ - комедийно шоу
06:00
“Слънчева Филаделфия” - комедиен сериал, с.2, еп. 2,3
07:00
Аида” /п/ - комедиен сериал, еп. 5
08:00
“Карълайн в града” - комедиен сериал, с.3, еп. 2,3
09:00
Домашен арест” /п/ - ситком, еп. 21,22
10:00
“Ергенско парти” /п/ - Комедия, Романтичен, САЩ, 1984 г., Режисьор: Нийл Израел, В ролите: Том Ханкс, Тални Китън, Адриан Змет и др.
12:00
Магарешки истории” /п./ - комедиен сериал, еп. 5
13:00
“Развитие в застой” /п/ - комедиен сериал, с. 1, еп. 13
13:30
Господари на ефира” /п/- комедийно шоу
14:00
“Такси” - комедиен сериал, еп. 67, 68
15:00
“Малкълм” /п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 10, 11
16:00
Женени с деца” /п/- комедиен сериал, с. 6, еп. 8, 9
17:00
Пълна лудница” - комедийно шоу
18:00
Магарешки истории” - комедиен сериал, с. 2, еп. 6
19:00
“Развитие в застой” - комедиен сериал, с. 1, еп. 14
19:30
Господари на ефира” - комедийно шоу
20:00
“Мистър Питкин под прикритие” - Комедия, Режисьор: Робърт Асхер, В ролите: Норман Уиздъм, Реймънд Хънтли, Дженифър Джейн и др.
22:00
Женени с деца” - комедиен сериал, с. 6, еп. 10,11
23:00
“Малкълм” - комедиен сериал, с. 2, еп. 12, 13
00:00
Аида” - комедиен сериал, еп. 6
01:00
“Слънчева Филаделфия” /п/комедиен сериал, с.2, еп. 2,3
02:00
Първична сила"/п./ - турнир на Световната федерация по кеч
03:00
“Карълайн в града” /п./ - комедиен сериал, с.3, еп. 2, 3
04:00
“Малкълм” /п/ - комедиен сериал, с. 2, еп. 10, 11

Fox Life

07:20
Довери се на журито - четвърти сезон
07:50
Довери се на журито - четвърти сезон
08:10
Разведен - втори сезон
08:35
Колеги гадняри - първи сезон
09:00
Как се запознах с майка ви - втори сезон
09:25
Дневник на една бременна - втори сезон
09:50
Частна практика - четвърти сезон
10:40
Сестри по неволя - втори сезон
11:10
Сестри по неволя - втори сезон
11:30
Довери се на журито - четвърти сезон
12:00
Довери се на журито - четвърти сезон
12:20
Грозната Бети - трети сезон
13:10
Жега в Кливланд - втори сезон
13:35
Джоуи - втори сезон
14:00
Разведен - втори сезон
14:25
Колеги гадняри - първи сезон
14:50
Как се запознах с майка ви - втори сезон
15:15
Дневник на една бременна - втори сезон
15:40
Сестри по неволя - втори сезон
16:05
Сестри по неволя - втори сезон
16:35
Довери се на журито - четвърти сезон
17:05
Довери се на журито - четвърти сезон
17:30
Агнешко - първи сезон
17:55
Агнешко - първи сезон
18:25
Агнешко - първи сезон
18:50
Агнешко - първи сезон
19:20
Грозната Бети - трети сезон
20:15
Частна практика - четвърти сезон
21:10
Отмъщението - първи сезон
22:05
Отмъщението - първи сезон
23:00
Жега в Кливланд - втори сезон
23:25
Сексът и градът - пети сезон
23:55
Клъцни - срежи - пети сезон
00:50
Шепот от отвъдното - трети сезон
01:40
Довери се на журито - четвърти сезон
02:10
Довери се на журито - четвърти сезон
02:30
Най-ужасната седмица - втори сезон
03:05
Лондончани - сериал
03:55
Колеги гадняри - първи сезон

Kino Nova

05:25
“Инспектор Луис” - сериен филм, сезон 1, /п/
07:15
“Почивният ден на Ферис Бюълър” - комедия с уч. на Матю Бродерик, Миа Сара, Чарли Шийн, Дженифър Грей и др., /п/
09:40
Клюкарката” - сериал, сезон 3, /п/
10:40
“Болница “Мърси” - сериал, /п/
11:45
“Инспектор Луис” - сериен филм, сезон 1
13:40
“Аз съм убиец” - трилър с уч. на Франсоа Клузе, Бернар Жиродо, Карин Виар, Ан Броше и др.
15:55
“Дистърбия” - трилър с уч. на Сара Ромър, Кери-Ан Мос, Дейвид Морс, Аарон Ю, Мат Крейвън, Хосе Пабло Кантийо, Шая Лебьоф и др., /п/
18:00
Клюкарката” - сериал, сезон 3
19:00
“Болница “Мърси” - сериал
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 6
21:00
Фатален срок” - екшън с уч. на Поли Уокър, Франсис О’Конър, Джерард Бътлър, Били Конъли, Итън Ембри, Майкъл Шийн, Дейвид Тюлис и др.
23:15
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 6, /п/
00:15
“Аз съм убиец” - трилър с уч. на Франсоа Клузе, Бернар Жиродо, Карин Виар, Ан Броше и др., /п/
02:20
“Добре дошли в Джунглата” - приключенски екшън с уч. на Кевин Епс, Санди Гардинър, Калърд Харис, Рич Морис и др.

БНТ 1

05:00
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
05:30
Дързост и красота - тв филм /2941 епизод/п/
06:15
Малки истории - коментарно предаване
06:30
Денят започва - информационен сутрешен блок с водещ Евгения Марчева
09:00
По света и у нас - информационна емисия
09:05
Денят започва с Култура - информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас - информационна емисия
10:10
Денят отблизо - магазинно предаване с водещи Мира Добрева и Мария Андонова
12:00
По света и у нас - информационна емисия
12:30
Частен случай - публицистична рубрика с водещи Владимир Береану и Мая Димитрова
12:35
Телепазарен прозорец
12:55
Апартаментът - ток шоу с водещ Марта Вачкова
13:40
Телепазарен прозорец
13:55
Индия - любовна история - тв филм /92 епизод/п/
14:40
Телепазарен прозорец
15:05
Сен Тропе - тв филм /92 епизод/п/
16:00
По света и у нас - информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
В час ли си: Моето училище - предаване за образование
16:35
Смърфовете - анимационен филм
17:00
Дързост и красота - тв филм /2942 епизод/
17:45
Малки истории - коментарно предаване
18:00
По света и у нас - информационна емисия
18:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу с водещ Ути Бъчваров
19:00
Самотно дърво на хълма - тв филм /6 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!: Писма от Феликс
20:00
По света и у нас - информационна емисия
20:40
БНТ такси - ток шоу с водещи Боряна Каменова, Спас Кьосев
20:50
Спортни новини
21:00
Кастинг. Влез в сериала - пряко предаване, реалити формат
22:30
Икономически новини - информационна емисия
23:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу с водещ Денис Ризов
00:00
БунтАРТ/п/
00:30
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/
01:15
Какво искат жените - игрален филм/п/
03:15
По света и у нас/п от 20:00/
04:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/

Диема

05:10
“Германските племена” - документален филм, /III част/, /п/
06:00
“Звеното” - сериал, сезон 1, /п/
06:50
Маями Вайс” - сериал, сезон 4, /п/
07:50
Макгайвър” - сериал, сезон 5, /п/
09:05
“Кобра 11” - сериал, сезон 4, /п/
10:00
Дни на грохот” - екшън с уч. на Том Круз, Робърт Дювал, Никол Кидман, Кари Елуис, Майкъл Рукър, Ранди Куейд и др., /п/
12:00
“На инат” - ток шоу, /п/
12:30
Комисар Рекс” - сериал,сезон 5, /п/
13:30
“Звеното” - сериал, сезон 1
14:30
“Жега в Ел Ей” - сериал, сезон 1
15:30
Маями Вайс” - сериал, сезон 4
16:30
Неш Бриджис” - сериал, сезон 6
17:30
Макгайвър” - сериал, сезон 5
18:30
“На инат” - ток шоу
19:00
Комисар Рекс” - сериал,сезон 6
20:00
“Кобра 11” - сериал, сезон 4
21:00
Военни престъпления” - сериал, сезон 4
22:00
“Единакът” - екшън с уч. Джет Ли, Джейсън Стейтъм, Луис Гусман, Джон Лоун, Надийн Велазкес и др.
00:00
Военни престъпления” - сериал, сезон 4, /п/
00:55
“Горещи моменти” - еротика
03:30
“Суонси - Манчестър С” - мач от английската Висша Лига, /п/

Диема Фемили

06:30
Забранена любов” - сериен филм, /п/
07:00
Бон Апети” - предаване
07:30
“Незабравима” - сериен филм, /п/
09:30
Сделка или не” - телевизионна игра
10:30
Малки жени” - сериен филм, /п/
11:30
“Касандра” - сериен филм, /п/
12:30
Ветровете на любовта” - сериен филм, /п/
13:30
Когато се влюбиш” - теленовела, /п/
14:30
Истанбулска приказка” - сериен филм, /п/
15:30
Забранена любов” - сериен филм
16:00
“Езел” - сериен филм, /п/
17:00
Ветровете на любовта” - сериен филм
18:00
“Касандра” - сериен филм
19:00
Когато се влюбиш” - теленовела
20:00
Малки жени” - сериен филм
21:00
Истанбулска приказка” - сериен филм
22:00
Любов и наказание” - сериен филм
23:00
“Цената на славата” - сериен филм, /п/
00:00
Сделка или не” - телевизионна игра, /п/

ТВ 7

05:25
“Супер смешно”, риалити, САЩ, 2008
05:40
Двама мъже и половина”, сезон 5, еп. 6, сериал, комедия, САЩ, 2003 - повторение
06:05
“Жега”, разследваща журналистика - повторение
06:30
Новини
06:45
“БОДИЛНИК”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, сезон 1, еп. 209, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
Двама мъже и половина”, сезон 5, еп. 16, сериал, комедия, САЩ, 2003 - повторение
11:00
“Пътят към короната 2”, Мис България 2012 - повторение
12:00
“Форбс: Топ 20 на младите кралски особи”, 2 част, документална поредица - повторение
12:30
Новини
13:00
“Игра на съдбата”, романтична драма, Германия, 2002
14:40
“Мелроуз Плейс”, сезон 1, еп. 18, сериал, драма, САЩ, 2009-2010
15:30
Новини
16:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
16:30
Споделено с Вихра”, ток шоу
17:30
“Баркод”, сезон 1, еп. 199, потребителско информационно шоу - повторение
18:00
“Галилео”, научно-популярно предаване
18:30
Новини
19:50
ЦСКА - Монтана - Футболен мач от 19-ти кръг на Виктория Футболно Първенство - директно
22:00
“Пред банята”, спортно-коментарно студио
23:30
От местопрестъплението: Ню Йорк”, сезон 6, еп. 19, сериал, САЩ, 2005
00:30
“Гореща точка”
01:20
Новини - повторение
01:45
“Пред банята”, спортно-коментарно студио - повторение
03:05
От местопрестъплението: Ню Йорк”, сезон 6, еп. 19, сериал, САЩ, 2005 - повторение
03:45
“Мелроуз Плейс”, сезон 1, еп. 18, сериал, драма, САЩ, 20092010 - повторение
04:25
Споделено с Вихра”, ток шоу - повторение