Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 23 Март 2012 година

bTV

05:00
Опасни улици”- сериал, еп. 137
06:45
Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
“Преди обед”- дневно токшоу
10:30
Кухнята на Звездев”- кулинарно шоу с Иван Звездев
11:00
Жестока любов”- сериал, еп. 182
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави"/п./
13:30
Листопад”- сериал, еп. 288, 289
15:30
До последен дъх”- сериал, еп. 81
16:30
Господари на ефира"/п./
17:00
bTV Новините
17:30
Опасни улици”- сериал, еп. 251
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Пепел от рози”- сериал, еп. 51
21:00
Комиците”- комедийно шоу
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави”- вечерно токшоу
23:30
Господари на ефира”- комедийно шоу
00:00
Долината на вълците”- сериал, еп. 136
01:00
“Преди обед”/п./
02:00
До последен дъх"/п./ - сериал, еп. 81
02:50
НепознатиТЕ"/п./
03:50
Опасни улици"- сериал, еп. 138

bTV Action

06:00
Костенурките нинджа”- детски сериал
08:00
Кости"/п./- сериал, с.4, еп. 10
09:00
“Единадесетият час”/п./- сериал, еп. 5
10:00
“Приключенията на Бриско Каунти младши”/п./ - сериал, еп. 23
11:00
“Първите 48 часа”/п./ -сериал, с.2, еп. 5
12:00
“Прокурорът”/п./ - сериал, еп. 8
13:00
Код: Криминално"/п./- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
14:00
“Не умирай сам”/п./ - Драма, Трилър, САЩ, 2004 г., Режисьор: Ърнест Дикърсън, В ролите: Дрю Сидора, DMX, Майкъл Иъли, Дженифър Скай, Майкъл Айли, Клифтън Пауъл, Дейвид Аркет
16:00
“Приключенията на Бриско Каунти младши”- сериал, еп.24
17:00
“Първите 48 часа”- сериал, с.2, еп. 6
18:00
Кости”- сериал, с.4, еп. 11
19:00
“Прокурорът”- сериал, еп. 9
20:00
Код: Криминално”- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
21:00
“Единадесетият час”- сериал, еп. 6
22:00
“Разрушителят”- Екшън, Криминален, Фантастика, САЩ, 1993 г., Режисьор: Марко Брамбила, В ролите: Силвестър Сталоун, Уесли Снайпс, Сандра Бълок, Найджъл Хотърн, Бенджамин Брат, Боб Гънтън, Глен Шадикс и др.
00:05
Код: Криминално"/п./- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
01:00
“Първите 48 часа”/п./- сериал, с.2, еп. 6

bTV Comedy

05:00
“Такси”/п./ - комедиен сериал, еп. 73, 74
06:00
“Слънчева Филаделфия”- комедиен сериал, с.2, еп. 10
06:30
Царят на квартала”- комедиен сериал, с. 6, еп. 1
07:00
Аида"/п./ - комедиен сериал, еп. 9
08:00
“Карълайн в града”- комедиен сериал, с.3, еп. 10,11
09:00
Столичани в повече"/п./ - сериал, с.3, еп. 3
10:00
“Моята голяма луда турска сватба” /п/- Режисьор: Стефан Холц, В ролите: Флориан Давид Фитц, Мандала Тайде, Хилми Сьозер, Чарли Хюбнер и др.
12:00
Магарешки истории"/п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 9
13:00
“Развитие в застой”/п./ - комедиен сериал, с. 1, еп. 17
13:30
Господари на ефира"/п./ - комедийно шоу
14:00
“Такси”- комедиен сериал, еп. 75, 76
15:00
“Малкълм”/п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 18, 19
16:00
Женени с деца"/п./ - комедиен сериал, с. 6, еп. 16, 17
17:00
Домашен арест”- ситком, еп. 23, 24
18:00
Магарешки истории”- комедиен сериал, с. 3, еп. 2
19:00
“Развитие в застой”- комедиен сериал, с. 1, еп. 18
19:30
Господари на ефира”- комедийно шоу
20:00
Не може да бъде”- Романтична комедия, Режисьор: Джеймс Би Роджърс, В ролите: Хедър Греъм, Крис Клайн, Сали Фийлд, Ричард Дженкинс и др.
22:00
Женени с деца”- комедиен сериал, с. 6, еп. 18, 19
23:00
“Малкълм”- комедиен сериал, с. 2, еп. 20, 21
00:00
Аида”- комедиен сериал, еп. 10
01:00
“Слънчева Филаделфия”/п./ - комедиен сериал, с.2, еп. 10
01:30
Царят на квартала"/п/ - комедиен сериал, с. 6, еп. 1
02:00
Домашен арест"/п/ - ситком, еп. 23, 24
03:00
Карълайн в града"/п/- комедиен сериал, с.3, еп. 10,11
04:00
“Малкълм”/п/ - комедиен сериал, с. 2, еп. 20, 21

Fox Life

07:20
Довери се на журито - четвърти сезон
07:50
Довери се на журито - четвърти сезон
08:10
Разведен - втори сезон
08:35
Колеги гадняри - първи сезон
09:00
Как се запознах с майка ви - втори сезон
09:25
Дневник на една бременна - втори сезон
09:50
Частна практика - четвърти сезон
10:40
Сестри по неволя - втори сезон
11:10
Мелиса и Джоуи - сериал
11:30
Довери се на журито - четвърти сезон
12:00
Довери се на журито - четвърти сезон
12:20
Грозната Бети - трети сезон
13:10
Жега в Кливланд - втори сезон
13:35
Джоуи - втори сезон
14:00
Животът на Райли - първи сезон
14:25
Колеги гадняри - първи сезон
14:50
Как се запознах с майка ви - втори сезон
15:15
Дневник на една бременна - втори сезон
15:40
Мелиса и Джоуи - сериал
16:05
Мелиса и Джоуи - сериал
16:35
Довери се на журито - четвърти сезон
17:05
Довери се на журито - четвърти сезон
17:30
Отчаяни съпруги - осми сезон
18:25
Едно момиче в Аляска - първи сезон
19:20
Грозната Бети - трети сезон
20:15
Частна практика - четвърти сезон
21:10
Трий Хил - пети сезон
22:05
Трий Хил - пети сезон
23:00
Жега в Кливланд - втори сезон
23:25
Сексът и градът - пети сезон
23:55
Клъцни - срежи - пети сезон
00:50
Шепот от отвъдното - трети сезон
01:40
Довери се на журито - четвърти сезон
02:10
Довери се на журито - четвърти сезон
02:30
Най-ужасната седмица - трети сезон
03:05
Лондончани - сериал
03:55
Колеги гадняри - първи сезон

Kino Nova

05:25
“Инспектор Луис”- сериен филм, сезон 2, /п/
07:40
“В сърцето на бурята”- трилър с уч. на Том Кавана, Мелиса Гилбърт, Маркъс Л. Браун и др.
10:00
Клюкарката”- сериал, сезон 4, /п/
11:00
“Болница “Мърси”- сериал, /п/
12:00
“Инспектор Луис”- сериен филм, сезон 2
14:00
“Рожденият ден”- комедия с уч. на Ламбер Уилсън, Мишел Ларок, Жан-Юг Англад и др.
16:00
Аеон Флукс”- приключенски екшън с уч. на Мартон Сокас, Джони Лий Милър, Софи Оконедо, Чарлийз Терон и др., /п/
18:00
Клюкарката”- сериал, сезон 4
19:00
“Болница “Мърси”- сериал
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 6
21:00
Специален доклад”- екшън-фантастика с уч. на Том Круз, Макс фон Сюдов, Стийв Харис, Нийл Макдоноу, Патрик Килпатрик, Джесика Капшоу, Колин Фарел, Питър Стормеър, Стивън Рамзи и др.
23:50
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 6, /п/
00:50
“Земята на мъртвите”- ужаси с уч. на Саймън Бейкър, Денис Хопър, Джон Легуизиамо, Ася Аргенто и др.
02:35
“Ламарина”- ужаси с уч. на Елена Бабенко, Михаил Ефремов, Вячеслав Разбегаев, Анатолий Белий и др.

БНТ 1

05:00
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
05:30
Дързост и красота - тв филм /2944 епизод/п/
06:15
Малки истории - коментарно предаване
06:30
Денят започва - информационен сутрешен блок с водещ Евгения Марчева
09:00
По света и у нас - информационна емисия
09:05
Денят започва с Култура - информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас - информационна емисия
10:15
Олимпийски хроники - спортно предаване
11:00
Парламентарен контрол - пряко предаване от НС
14:00
Днес и утре
14:15
Открито с Валя Ахчиева/п/ - предаване за разследваща журналистика с водеща с Валя Ахчиева
14:45
Вяра и общество с Горан Благоев/п/ - предаване за религия и култура с водещ Горан Благоев
15:45
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:00
По света и у нас - информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
В час ли си: Моето училище - предаване за образование
16:35
Смърфовете - анимационен филм
17:00
Дързост и красота - тв филм /2945 епизод/
17:45
Малки истории - коментарно предаване
18:00
По света и у нас - информационна емисия
18:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу с водещ Ути Бъчваров
19:00
Самотно дърво на хълма - тв филм /10 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!: Писма от Феликс
20:00
По света и у нас - информационна емисия
20:40
БНТ такси - ток шоу с водещи Боряна Каменова, Спас Кьосев
20:50
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев - обзорно публицистично предаване с водещ Бойко Василев
22:00
Кастинг. Влез в сериала - реалити формат
23:00
Виж БиБиСи: “Великите влюбени на ХХ век: Джейн Мансфийлд и Мики Харгитай”- документална поредица
23:30
По света и у нас - информационна емисия
23:40
Концерт на “Карандила Джуниър”/п/
00:10
Полет над нощта - нощен блок с водещи Драгомир Драганов и Лара Златарева
03:00
По света и у нас/п от 20:00/
03:40
БНТ такси/п/
03:50
Панорама с Бойко Василев/п/
04:50
Видеоклипове

Диема

05:15
Военна база Пенсакола”- сериал, сезон 1, /п/
06:00
“Звеното”- сериал, сезон 2, /п/
06:50
Маями Вайс”- сериал, сезон 4, /п/
07:50
Макгайвър”- сериал, сезон 5, /п/
09:05
“Кобра 11”- сериал, сезон 4, /п/
10:00
“Кралят на скорпионите”- приключенски екшън с уч. на Дуейн Джонсън - Скалата, Стивън Бранд, Майкъл Кларк Дънкан, Кели Хю, Бернард Хил, Ралф Моулър и др. , /п/
12:00
“На инат”- ток шоу, /п/
12:30
Комисар Рекс”- сериал,сезон 6, /п/
13:30
“Звеното”- сериал, сезон 2
14:30
“Жега в Ел Ей”- сериал, сезон 1
15:30
Маями Вайс”- сериал, сезон 4
16:30
Военна база Пенсакола”- сериал, сезон 1
17:30
Макгайвър”- сериал, сезон 5
18:30
“На инат”- ток шоу
19:00
Комисар Рекс”- сериал,сезон 6
20:00
“Кобра 11”- сериал, сезон 5
21:00
Военни престъпления”- сериал, сезон 4
22:00
“Каквото и да правиш, губиш” - комедия с уч. Клинт Истууд, Сондра Локи, Бевърли Д’Анджело, Джефри Люис и др.
00:15
Военни престъпления”- сериал, сезон 4, /п/
01:15
“Фрактура”- предаване за рок музика, /п/
03:30
“Уигън - Уест Бромич”- мач от английската Висша Лига, /п/

Диема Фемили

07:00
Бон Апети”- предаване
07:30
“Незабравима”- сериен филм, /п/
09:30
Сделка или не”- телевизионна игра
10:30
Малки жени”- сериен филм, /п/
11:30
“Касандра”- сериен филм, /п/
12:30
Ветровете на любовта”- сериен филм, /п/
13:30
Когато се влюбиш”- теленовела, /п/
14:30
Истанбулска приказка”- сериен филм, /п/
15:30
Бон Апети”- предаване, /п/
16:00
“Езел”- сериен филм, /п/
17:00
Ветровете на любовта”- сериен филм
18:00
“Касандра”- сериен филм
19:00
Когато се влюбиш”- теленовела
20:00
Малки жени”- сериен филм
21:00
Истанбулска приказка”- сериен филм
22:00
“Езел”- сериен филм
23:00
“Цената на славата”- сериен филм, /п/
00:00
Клуб Нюз”- забавно предаване, /п/
00:40
Сделка или не”- телевизионна игра, /п/
04:00
“Позволи ми да те обичам " - теленовела, 5 епизода

ТВ 7

05:15
“Галилео”, научно-популярно предаване - повторение
05:40
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
06:05
“Баркод”, сезон 1, еп. 212, потребителско информационно шоу - повторение
06:30
Новини
06:45
“БОДИЛНИК”, сутрешен блок
09:00
“БОДИЛНИК: Тайната на щастието”, рубрика
09:30
“Баркод”, сезон 1, еп. 213, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
Двама мъже и половина”, сезон 5, еп. 15, сериал, комедия, САЩ, 2003 - повторение
11:00
“Пътят към короната 2”, Мис България 2012 - повторение
12:00
“Галилео”, научно-популярно предаване - повторение
12:30
Новини
13:00
“Бензин и романтика”, романтична комедия, Германия, 2005
14:45
Нарочно по случайност”, сезон 1, еп. 7 и 8, сериал, романтична комедия, САЩ, 2009-2010
15:30
Новини
16:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу - повторение
16:30
Споделено с Вихра”, ток шоу
17:30
“Баркод”, сезон 1, еп. 203, потребителско информационно шоу - повторение
18:00
“Галилео”, научно-популярно предаване
18:30
Новини
20:00
Двама мъже и половина”, сезон 6, еп. 1 и 2, сериал, комедия, САЩ, 2003, с Чарли Шийн, Джон Крайър
21:00
Среднощен ездач”, сезон 1, еп. 3, сериал, мистерия, трилър, САЩ, 2008-2009
22:00
“Сестра Джаки”, сезон 1, еп. 1, сериал, комедия, драма, САЩ, 2009
22:30
Новини
23:00
Новите досиета”, сезон 1, еп. 21, публицистично предаване
23:30
Истинска кръв”, сезон 2, еп. 12, драматичен сериал, фентъзи, САЩ, 2008
00:30
Истерична слепота”, драма, САЩ, 2002
02:15
“Гореща точка”
03:05
Новини - повторение
03:35
Нарочно по случайност”, сезон 1, еп. 7 и 8, сериал, романтична комедия, САЩ, 2009-2010 - повторение
04:25
Споделено с Вихра”, ток шоу - повторение