Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 08 Май 2012 година

bTV

05:00
Опасни улици”- сериал, еп. 183
06:45
Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
“Преди обед”- дневно токшоу
10:30
Кухнята на Звездев”- кулинарно шоу с Иван Звездев
11:00
“Мечтатели”- сериал, еп. 210
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави"/п./
13:30
“Комшии”- сериал, еп. 8
15:30
До последен дъх”- сериал, еп. 108
16:30
Двама мъже и половина” - сериал, с. 8, еп. 2
17:00
bTV Новините
17:30
“Изборът на Лара”- сериал, еп. 30
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
България търси талант”- полуфинални концерти
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави”- вечерно токшоу
23:30
Двама мъже и половина” - сериал, с. 8, еп. 2
00:00
Отчаяни съпруги”- сериал, сезон 6, еп. 11
01:00
“Преди обед”/п./
02:00
До последен дъх"/п./ - сериал, еп. 108
03:00
bTV Новините /п./
03:30
“Търси се…"/п./
04:30
“Мечтатели”/п./ - сериал

bTV Action

06:00
“Кодово име: Съседски деца” - детски сериал
08:00
Кости"/п./ - сериал, с.2, еп. 15
09:00
Жива мишена"/п./- сериал, еп. 8
10:00
Вавилон 5"/п./ - сериал, с.4, еп. 6
11:00
“На разпит”/п./ - сериал, еп. 3
12:00
“Прокурорът”/п./ - сериал, с.2, еп. 5
13:00
“Код криминално”/п./ - актуално предаване с водещ Мая Кос- тадинова
14:00
Опасен град"/п./ - Трилър, Драма, Криминален, САЩ, Южна Африка, 1997 г., Режисьор: Даръл Роод, В ролите: Айс Кюб, Елизабет Хърли, Винг Реймс, Ерик Mайени, Тони Карпари и др.
16:00
Вавилон 5”- сериал, с.4, еп. 7
17:00
“На разпит”- сериал, еп. 4
18:00
Кости”- сериал, с.2, еп. 17
19:00
“Прокурорът”- сериал, с.2, еп. 6
20:00
“Код криминално”- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
21:00
Жива мишена”- сериал, еп. 9
22:00
Мрежата 2.0”- Екшън, Драма, Криминален, САЩ, 2006 г., Режисьор: Чарлс Уинклер, В ролите: Ники Дилоуч, Демет Акбаг
00:00
“Код криминално”/п./ - актуално предаване с водещ Мая Костадинова
01:00
“На разпит”/п./ - сериал, еп. 4

bTV Comedy

05:00
Смахнато семейство"/п/- комедиен сериал, еп. 1, 2
06:00
Царят на квартала”- комедиен сериал, с.8, еп. 18, 19
07:00
Аида"/п./ - комедиен сериал, еп. 40
08:00
Смахнато семейство"/п/- комедиен сериал, еп. 1, 2
09:00
Комиците"/п/ - комедийно шоу
10:00
“Момиче зад борда”/п/ - филм, режисьор: Хансйорг Турн, в ролите: Изабел Гершке, Майкъл Херле, Мартина Хил и др.
12:00
Али Макбийл"/п/ - сериал, с.2, еп. 3
13:00
“Развитие в застой”/п/ - комедиен сериал, с. 3, еп. 9
13:30
Зайнфелд"/п/ - комедиен сериал, с.6, еп. 22
14:00
Смахнато семейство”- комедиен сериал, еп. 3, 4
15:00
“Малкълм”/п./ - комедиен сериал, с. 5, еп. 8,9
16:00
Женени с деца"/п/ - комедиен сериал, с. 9, еп. 2, 3
17:00
Комиците”- комедийно шоу
18:00
Али Макбийл”- сериал, с.2, еп.4
19:00
“Развитие в застой”- комедиен сериал, с. 3, еп. 10
19:30
Зайнфелд”- комедиен сериал, с.6, еп. 23
20:00
“Полицейска академия 2: Първо назначение”- комедия, криминален, режисьор: Джери Перис, в ролите: Буба Смит, Майкъл Уинслоу, Стив Гутенберг, Дейвид Граф, Марион Рамзи, Колийн Кемп, Хауърд Хесеман
22:00
Женени с деца”- комедиен сериал, с. 9, еп. 4, 5
23:00
“Малкълм”- комедиен сериал, с.5, еп. 10,11
00:00
Аида”- комедиен сериал, еп. 41
01:00
Царят на квартала"/п/ - комедиен сериал, с.8, еп. 18, 19
02:00
Разбиване"/п/- турнир на Световната федерация по кеч
03:00
Али Макбийл"/п/ - сериал, с.2, еп. 4
04:00
“Малкълм”/п/ - комедиен сериал, с. 5, еп. 10, 11

Fox Life

05:20
Любовна академия - първи сезон
06:00
Спътници - първи сезон
06:30
Едно момиче в Аляска - първи сезон
07:20
Любовна академия - първи сезон
08:10
Давай, Уайлд! - сериал
08:35
Колеги гадняри - втори сезон
09:00
Как се запознах с майка ви - четвърти сезон
09:25
Войната вкъщи - втори сезон
09:50
Необикновено семейство - сериал
10:30
Екс лист - сериал
11:30
Едно момиче в Аляска - първи сезон
12:20
Двама мъже и половина - седми сезон
12:45
Двама мъже и половина - седми сезон
13:10
Уил и Грейс - седми сезон
13:35
Агнешко - втори сезон
14:00
Давай, Уайлд! - сериал
14:25
Колеги гадняри - втори сезон
14:50
Как се запознах с майка ви - четвърти сезон
15:20
Войната вкъщи - втори сезон
15:45
Екс лист - сериал
16:35
Любовна академия - първи сезон
17:35
Анатомията на Грей - осми сезон
18:25
Анатомията на Грей - осми сезон
19:10
Сексът и градът - първи сезон
19:40
Сексът и градът - първи сезон
20:00
Необикновено семейство - сериал
21:10
Клюкарката - първи сезон
22:05
Завръщане у дома - втори сезон
23:00
Уил и Грейс - седми сезон
23:25
Агнешко - втори сезон
23:55
Спешно отделение - петнадесети сезон
00:50
Шепот от отвъдното - пети сезон
01:40
Едно момиче в Аляска - първи сезон
02:35
Давай, Уайлд! - сериал
03:00
Любовна академия - първи сезон
03:50
Колеги гадняри - втори сезон
04:20
Шепот от отвъдното - пети сезон

Kino Nova

06:00
“Криминалните случаи на мис Марпъл”- сериен филм, сезон 5, /п/
07:40
Да изгубиш себе си”- драма с уч. на Дилън Бейкър, Стейси Боно, Тимъти Хътън, Шарън Стоун, Никълъс Елиа и др.
10:00
Закон и ред: Умисъл за престъпление”- сериал, сезон 8, /п/
11:00
Закон и ред: Лос Анджелис” - сериал, сезон 1, /п/
11:55
“Криминалните случаи на мис Марпъл”- сериен филм, сезон 5
13:45
“Триумф на злото”- драма с уч. на Виго Мортенсен, Джейсън Айзъкс, Джоди Уитакър, Стивън Макинтош, Марк Стронг и др.
15:35
“Гласове на свободата”- криминален с уч. на Хилъри Суонк, Патрик Демпси, Скот Глен, Имелда Стаунтън, Ейприл Л. Хернандез и др.,/п/
18:00
Закон и ред: Умисъл за престъпление”- сериал, сезон 8
19:00
Закон и ред: Лос Анджелис” - сериал, сезон 1
20:00
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 9
21:00
“Щастливият Гилмор”- комедия с уч. на Адам Сандлър, Кристофър Макдоналд, Джули Боуен, Карл Уедърс и др.
22:50
Теория за големия взрив” - сериал, сезон 3
23:20
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 9, /п/
00:10
“Триумф на злото”- драма с уч. на Виго Мортенсен, Джейсън Айзъкс, Джоди Уитакър, Стивън Макинтош, Марк Стронг и др., /п/
01:45
Да изгубиш себе си”- драма с уч. на Дилън Бейкър, Стейси Боно, Тимъти Хътън, Шарън Стоун, Никълъс Елиа и др.,/п/

БНТ 1

05:00
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу с водещ Ути Бъчваров/п/
05:30
Дързост и красота - тв филм /2972 епизод/п/
06:15
В час ли си: Моето училище - предаване за образование
06:30
Денят започва - сутрешен информационен блок с водеща Евгения Марчева
09:00
По света и у нас - информационна емисия
09:05
Денят започва с Култура - предаване за култура с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов и Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас - информационна емисия
10:10
Денят отблизо - магазинно предаване с водещи Мира Добрева и Мария Андонова
12:00
По света и у нас - информационна емисия
12:30
Частен случай - публицистична рубрика с водещи Владимир Береану и Мая Димитрова
12:35
Телепазарен прозорец
12:55
н3Dеля X3 - неделно ток шоу с водещи Андрей Захариев, Мария Силвестър и Камен Воденичаров/п/
13:40
Днес и утре
13:50
Телепазарен прозорец
14:05
Индия - любовна история - тв филм /116 епизод/п/
14:50
Телепазарен прозорец
15:05
Сен Тропе - тв филм /104 епизод/п/
16:00
По света и у нас - информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Дързост и красота - тв филм /2973 епизод/
17:05
Апартаментът - ток шоу с водещ Марта Вачкова
17:50
Малки истории
18:00
По света и у нас - информационна емисия
18:25
Зелена светлина
18:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу с водещ Ути Бъчваров
19:00
Момичетата Гилмор - тв филм /12 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!: Чудовища и пирати
20:00
По света и у нас - информационна емисия
20:30
Студио “Волейбол”
20:45
Волейбол: България - Словения, среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/ - пряко предаване от зала “Арена Армеец”
22:45
Икономически новини
23:00
Евровизия 2012 - клипове на песните
23:05
Денис и приятели - късно вечерно шоу с водещ Денис Ризов
00:05
БунтАРТ/п/
00:35
Апартаментът - ток шоу с водещ Марта Вачкова /п/
01:20
н3Dеля X3 - неделно ток шоу с водещи Андрей Захариев, Мария Силвестър и Камен Воденичаров/п/
02:05
По света и у нас - информационна емисия/п от 20:00/
02:35
В кадър/п/
03:05
Видеоклипове
03:15
Днес и утре/п/
03:35
Малки истории/п/
03:45
В час ли си: Моето училище - предаване за образование/п/
04:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу с водещ Денис Ризов/п/

Диема

05:15
Военна база Пенсакола” - сериал, сезон 2, /п/
06:00
“Звеното” - сериал, сезон 4, /п/
06:50
Маями Вайс” - сериал, сезон 5, /п/
07:50
Макгайвър” - сериал, сезон 6, /п/
09:05
“Кобра 11” - сериал, сезон 6, /п/
10:00
Без миг покой” - трилър с уч. на Джейми Форман, Клайв Оуен, Шарлот Рамплинг, Малкълм Макдауъл, Джонатан Рийс Майерс и др.
12:00
Стивън Сегал: Човекът на закона” - сериал, сезон 1, /п/
12:30
Комисар Рекс” - сериал,сезон 8, /п/
13:30
“Звеното” - сериал, сезон 4
14:30
“Херкулес” - сериал, сезон 3
15:30
Маями Вайс” - сериал, сезон 5
16:30
Военна база Пенсакола” - сериал, сезон 2
17:30
Макгайвър” - сериал, сезон 6
18:30
Стивън Сегал: Човекът на закона” - сериал, сезон 1
19:00
Комисар Рекс” - сериал,сезон 8
20:00
“Кобра 11” - сериал, сезон 6
21:00
“Класика от Висшата лига” - Ливърпул - Челси (96-97)
21:30
Студио " Шуменско Premium Football" - директно
22:00
“Ливърпул - Челси” - мач от английската Висша Лига, директно
23:55
Студио " Шуменско Premium Football" - директно
00:30
“Горещи моменти” - еротика
02:45
“Херкулес” - сериал, сезон 3, /п/
03:30
“Челси - Нюкасъл” - мач от английската Висша Лига, /п/

Диема Фемили

06:10
Сделка или не”- телевизионна игра, /п/
07:00
Бон Апети”- предаване
07:30
“Незабравима”- сериен филм, /п/
09:30
Сделка или не”- телевизионна игра
10:30
Малки жени”- сериен филм, /п/
11:30
“Касандра”- сериен филм, /п/
12:30
Ветровете на любовта”- сериен филм, /п/
13:30
“Рафаела”- теленовела, /п/
14:30
Истанбулска приказка”- сериен филм, /п/
15:30
Бон Апети”- предаване, /п/
16:00
“Езел”- сериен филм, /п/
17:00
Ветровете на любовта”- сериен филм
18:00
“Касандра”- сериен филм
19:00
“Рафаела”- теленовела
20:00
Малки жени”- сериен филм
21:00
Истанбулска приказка”- сериен филм
22:00
“Езел”- сериен филм
23:00
“Цената на славата”- сериен филм, /п/
00:00
“Щастливият час”- телевизионна игра
01:00
Забранена любов”- - сериен филм

Рила

08:30
Новини
08:40
Спортен обзор
08:50
Музика
09:00
Съдия Ейми – 5 еп. повторение
09:45
Найтмен – 41 еп.
10:35
Информационен блок
11:00
Истинската красота на Лола – 41 еп. повторение
11:45
Игр. филм: Кръгът
13:25
Багрите на българското 355
13:55
Подбрахме за вас
14:45
Информационен блок
15:00
Игр.филм: Бягството
16:20
Найтмен – 42 еп.
17:10
Музика
17:15
Истинската красота на Лола – 42 еп.
18:00
Тв компас /реклами, обяви/
18:30
Новини
18:40
Песни за душата 569
19:10
Детски свят
20:30
Тв компас /реклами, обяви/
21:00
Новини
21:10
Съдия Ейми – 6 еп.
21:55
Игр. филм: Железен орел
23:30
Новини
23:40
Тема повторение
00:10
Сентенции

ТВ 7

05:05
Галилео
05:35
Какво ви забърка Лео
06:05
“Баркод”, сезон 1, еп. 244, потребителско информационно шоу
06:30
Новини
06:45
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, сезон 1, еп. 245, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу, еп. 440
10:30
Пространства за живеене еп. 16 лайфстайл сериал
11:00
Превратностите на живота”, сезон 1, еп. 4 сериал, драма, Канада, САЩ, 2010
12:00
“Галилео”, научно-популярно предаване
12:30
Новини
12:50
Спортни новини
13:00
“Кантора Митрани” БГ. сериал еп.4 , Атанас Михайлов,Ралица Паскалева и др.
14:00
" Три Реки" сериал,сезон 1, еп. 13, Драма
15:00
Двама мъже и половина",сериал, сезон 3, еп.4, комедия САЩ, 2003 - повторение
15:30
Новини
16:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу, еп. 440 - повторение
16:30
Споделено с Вихра”, ток шоу, сезон 1, еп. 72
17:30
“Ало, ало”, , сериал, комедия, военен, Великобритания, 1982-1992
18:00
“Галилео”, научно-популярно предаване
18:30
“Добър вечер, България”, централна емисия новини
18:45
Новинарски блок
20:00
“Сутрешен Блок"сезон 1 еп.13 и 14 сериал, комедия, български
21:00
Двама мъже и половина",сериал, сезон 3, еп.5 и 6, комедия САЩ, 2003 - повторение
22:00
Комисията Павлов”, коментарно шоу
22:30
Новини
23:00
“Ало, ало”, сериал, комедия, военен, Великобритания, 19821992 - повторение
23:30
От местопрестъплението: Ню Йорк”, сезон 3, еп. 22, сериал, САЩ, 2005
00:25
" Гореща точка"
01:15
Новини
01:30
" Три Реки" сериал,сезон 1, еп. 13, Драма
02:15
От местопрестъплението: Ню Йорк”, сезон 3, еп. 22, сериал, САЩ, 2005
03:05
“Сутрешен Блок"сезон 1 еп.13 и 14 сериал, комедия, български
04:10
Споделено с Вихра”, ток шоу, сезон 1, еп. 72 - повторение