Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 31 Май 2012 година

bTV

05:20
Опасни улици”- сериал, еп. 206
06:45
Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
“Преди обед”- дневно токшоу
10:30
Кухнята на Звездев”- кулинарно шоу с Иван Звездев
11:00
“Мечтатели”- сериал, еп. 226
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави"/п./
13:30
“Комшии”- сериал, еп. 15
15:00
Корабът на мечтите: Шанхай"Драма, Романтичен, Германия, 2007 г.; Режисьор: анс Юрген Тьогел ; В ролите: Зигфрид Раух, Хайде Келер, Гюнтер Брегер и др.
17:00
bTV Новините
17:30
“Изборът на Лара”- сериал, еп. 47
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Пепел от рози”- сериал, еп. 85, 86
21:00
България търси талант
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави”- вечерно токшоу
23:30
Дарма и Грег”- сериал, сезон 1, еп. 1
00:00
“Приключенията на Мерилин"сериал, сезон 2, еп. 4
01:00
“Преди обед”/п./
02:00
“Бойна звезда “Галактика “/п./ сериал, сезон 4, еп. 16
03:00
bTV Новините /п./
03:30
“Мечтатели”/п./ - сериал
04:30
Опасни улици”- сериал, еп. 207

bTV Action

06:00
Електрошок”- детски сериал
08:00
Беглецът"/п./- сериал, еп. 12
09:00
“Забравените”/п./- сериал, еп. 13
10:00
Вавилон 5"/п./ - сериал, с.4, еп. 20
11:00
Диаграма на престъплението"/п./ - сериал, еп. 9
12:00
Бандитският Петербург"/п./ сериал, с.2, еп. 1
13:00
Код: Криминално"/п./- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
14:00
“Проблясъци”/п./- Трилър, САЩ, 1994 г., Режисьор: Майкъл Аптед, В ролите: Маделин Стоу, Айдън Куин, Джеймс Ремар и др.
16:00
Вавилон 5”- сериал, с.4, еп. 21
17:00
Диаграма на престъплението“сериал, еп. 10
18:00
Беглецът”- сериал, еп. 13
19:00
Бандитският Петербург"-сериал, с.2, еп. 2
20:00
Код: Криминално”- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
21:00
“Забравените”- сериал, еп. 14
22:00
“Бомба със закъснител”- Трилър, Драма, САЩ, 2006 г., Режисьор: Стефан Гилехал, В ролите: Фейджър Ал-Кайси, Дейвид Аркет, Анджела Бесед, Джеймсън Боланджер, Лари Дей др.
00:05
Код: Криминално"/п./- актуално предаване с водещ Мая Костадинова
01:00
Диаграма на престъплението"/п./ - сериал, еп. 10

bTV Comedy

05:00
Дарма и Грег"/п/ - комедиен сериал, с.1, еп. 14, 15
06:00
Дарма и Грег”- комедиен сериал, с.1, еп. 16, 17
07:00
Аида"/п./ - комедиен сериал, еп. 56
08:00
Смахнато семейство"/п/- комедиен сериал, еп. 35, 36
09:00
Шоуто на Слави"/п/ - вечерно токшоу
10:00
“Герой”/п/ - драма, екшън, режисьор: Стивън Фриърс, в ролите: Дъстин Хофман, Джина Дейвис, Анди Гарсия, Джоан Кюсак, Кевин Джей О’Конър
12:00
Али Макбийл"/п/ - сериал, с.2, еп. 20
13:00
Дарма и Грег"/п/ - комедиен сериал, с. 1, еп. 13
13:30
Зайнфелд"/п/ - комедиен сериал, с.7, еп. 15
14:00
Смахнато семейство”- комедиен сериал, еп. 37, 38
15:00
“Малкълм”/п/ - комедиен сериал, с. 6, еп. 18, 19
16:00
Женени с деца"/п/ - комедиен сериал, с. 10, еп. 8, 9
17:00
Столичани в повече”- сериал, с.3, еп. 13
18:00
Али Макбийл”- сериал, с. 2, еп. 21
19:00
Дарма и Грег”- комедиен сериал, с. 1, еп. 14
19:30
Зайнфелд”- комедиен сериал, с.7, еп. 16
20:00
“Мелинда и Мелинда”- романтична комедия, режисьор: Уди Алън, в ролите: Стийв Карел, Лари Пейн, Уил Фарел, Рада Митчел, Чиуетел Еджиофор, Джони Лий Милър, Аманда Пийт, Хлое Севини, Рада Мичъл
22:00
Женени с деца”- комедиен сериал, с.10, еп. 10, 11
23:00
“Малкълм”- комедиен сериал, с. 6, еп. 20, 21
00:00
Аида”- комедиен сериал, еп. 57
01:00
Дарма и Грег"/п/- комедиен сериал, с.1, еп. 16, 17
02:00
Разбиване"/п/ - турнир на Световната федерация по кеч
03:00
Али Макбийл"/п/ - комедиен сериал, с. 2, еп. 21
04:00
“Малкълм”/п/ - комедиен сериал, с. 6, еп. 20, 21

Fox Life

05:10
Довери се на журито - четвърти сезон
06:00
Довери се на журито - четвърти сезон
06:20
Обвързани - трети сезон
06:40
Едно момиче в Аляска - първи сезон
07:10
Довери се на журито - четвърти сезон
07:45
Довери се на журито - четвърти сезон
08:10
Уил и Грейс - осми сезон
08:35
Колеги гадняри - трети сезон
09:00
Как се запознах с майка ви - пети сезон
09:25
Да живееш в колата си - първи сезон
09:50
Отмъщението - първи сезон
10:30
Разведен - първи сезон
10:55
Разведен - първи сезон
11:30
Едно момиче в Аляска - първи сезон
12:20
Сексът и градът - трети сезон
12:50
Сексът и градът - трети сезон
13:10
Уил и Грейс - осми сезон
13:35
Банда близнаци - сериал
14:00
Уил и Грейс - осми сезон
14:25
Колеги гадняри - трети сезон
14:50
Как се запознах с майка ви - пети сезон
15:20
Да живееш в колата си - първи сезон
15:45
Разведен - първи сезон
16:15
Разведен - първи сезон
16:35
Довери се на журито - четвърти сезон
16:55
Довери се на журито - четвърти сезон
17:30
Имало едно време - първи сезон
18:15
Имало едно време - първи сезон
19:10
Сексът и градът - трети сезон
19:40
Сексът и градът - трети сезон
20:00
Отмъщението - първи сезон
21:10
Отчаяни съпруги - осми сезон
22:05
Смирени кучки - първи сезон
23:00
Зловеща семейна история - сериал
23:55
Истинска кръв - втори сезон
00:50
Шепот от отвъдното - пети сезон
01:40
Едно момиче в Аляска - първи сезон
02:35
Уил и Грейс - осми сезон
03:00
Довери се на журито - четвърти сезон
03:25
Довери се на журито - четвърти сезон
03:50
Колеги гадняри - трети сезон
04:20
Шепот от отвъдното - пети сезон

Kino Nova

06:30
Живот след развод”- сериен филм, сезон 1, /п/
07:25
Луда надпревара”- комедия с уч. на Упи Голдбърг, Джон Клийз, Роуън Аткинсън, Куба Гудинг мл. и др.
10:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 4, /п/
11:00
Закон и ред: Лос Анджелис"сериал, сезон 1, /п/
12:00
“Да ти паднат 100 хиляди”- тв шоу
13:00
Живот след развод”- сериен филм, сезон 1
14:00
“Изкуството на танца”- драма с уч. на Бетина Уесли, Тре Армстронг, Бренън Гадеманс, Кле Бенет и др.
16:15
Елена от Троя”- екшън с уч. на Сиена Гилори, Матю Марсден,Руфъс Сюъл, Джон Рис-Дейвис, Джеймс Калис и др., /I част/,/п/
18:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 4
19:00
Закон и ред: Лос Анджелис"сериал, сезон 1
20:00
“От местопрестъплението"сериал, сезон 6
21:00
Елена от Троя”- екшън с уч. на Сиена Гилори, Матю Марсден,Руфъс Сюъл, Джон Рис-Дейвис, Джеймс Калис и др., /II част/
22:45
Теория за големия взрив“сериал, сезон 3
23:15
“От местопрестъплението"сериал, сезон 6, /п/
00:15
“Изкуството на танца”- драма с уч. на Бетина Уесли, Тре Армстронг, Бренън Гадеманс, Кле Бенет и др.,/п/
02:00
Луда надпревара”- комедия с уч. на Упи Голдбърг, Джон Клийз, Роуън Аткинсън, Куба Гудинг мл. и др.,/п/

БНТ 1

05:15
Дързост и красота - тв филм /2987 епизод/п/
06:00
В час ли си: Моето училище
06:15
Информирани и здрави: Забрана за тютюнопушене на обществени и работни места и в обществения транспорт/п/
06:30
Денят започва - сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:05
Денят започва с Култура
10:00
По света и у нас
10:10
Денят отблизо
12:00
По света и у нас
12:30
Частен случай
12:35
Телепазарен прозорец
12:55
Нощни птици/п/
13:40
Телепазарен прозорец
13:55
Информирани и здрави: Възможности за самостоятелно преодоляване на тютюневата зависимост
14:05
Индия - любовна история - тв филм /129 епизод/п/
14:50
Телепазарен прозорец
15:05
Сен Тропе - тв филм /116 епизод/п/
16:00
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
16:20
Дързост и красота - тв филм /2988 епизод/
17:05
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/
17:50
Малки истории
18:00
По света и у нас
18:15
Зелена светлина
18:20
Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
18:35
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу
19:05
Момичетата Гилмор - тв филм /7 сезон, 1 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!: Оскар и неговият балон
20:00
По света и у нас
20:40
БНТ такси
20:50
Спортни новини
21:00
Ателие “Фонтана”. Три сестри в света на модата - тв филм /3 епизод/
22:00
Виж БиБиСи: “Великите влюбени на ХХ век: Чарлз Бронсън и Джил Айланд”- документален филм
22:30
Икономически новини
22:55
Зелена светлина
23:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу
00:00
Апартаментът с Марта Вачкова / токшоу/п/
00:45
По света и у нас/п от 20:00/
01:25
БНТ такси/п/
01:35
Открито с Валя Ахчиева/п/
02:05
Днес и утре/п/
02:30
Видеоклипове
02:50
Икономически новини/п/
03:20
В час ли си: Моето училище/п/
03:35
Малки истории/п/
03:45
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/
04:45
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/

Диема

05:15
Военна база Пенсакола”- сериал, сезон 3, /п/
06:00
“Звеното”- сериал, сезон 4, /п/
06:50
Полицейско управление Ню Йорк” - сериал, сезон 1, /п/
07:50
Макгайвър”- сериал, сезон 7, /п/
09:05
“Събитието”- сериал, сезон 1, /п/
10:00
“Изчадие на ада”- екшън с уч. на Чък Норис, Келвин Левълс, Кристофър Нийм и др.,/п/
12:00
“МЕК-8: Специални части“сериал, сезон 1, /п/
12:30
Комисар Рекс”- сериал,сезон 10, /п/
13:30
“Звеното”- сериал, сезон 4
14:30
“Съдружници по неволя”- сериал, сезон 3
15:30
Полицейско управление Ню Йорк” - сериал, сезон 1
16:30
Военна база Пенсакола”- сериал, сезон 3
17:30
Макгайвър”- сериал, сезон 7
18:30
Джак Шпионинът”- сериал, сезон 1
19:00
Комисар Рекс”- сериал,сезон 10
20:00
“Събитието”- сериал, сезон 1
20:55
Синя кръв”- сериал, сезон 1
21:50
Студио “Футбол”- директно
22:00
“Франция - Сърбия”- международен приятелски мач, директно
23:55
Студио “Футбол”- директно
00:30
Синя кръв”- сериал, сезон 1, /п/
01:25
“Горещи моменти”- еротика
03:45
“Болтън - Уест Бромич”- мач от английската Висша Лига, /п/

Диема Фемили

06:10
Сделка или не”- телевизионна игра, /п/
07:00
Бон Апети”- предаване
07:30
“Незабравима”- сериен филм, /п/
09:30
Сделка или не”- телевизионна игра
10:30
Малки жени”- сериен филм, /п/
11:30
“Касандра”- сериен филм, /п/
12:30
Ветровете на любовта”- сериен филм, /п/
13:30
“Рафаела”- теленовела, /п/
14:30
Бон Апети”- предаване, /п/
15:00
Листопад”- сериен филм, /п/
16:00
“Езел”- сериен филм, /п/
17:00
Ветровете на любовта”- сериен филм
18:00
“Касандра”- сериен филм
19:00
“Рафаела”- теленовела
20:00
Малки жени”- сериен филм
21:00
“Езел”- сериен филм
22:00
Листопад”- сериен филм
23:00
Щастливи заедно”- сериен филм, /п/
00:00
“Щастливият час”- телевизионна игра
01:00
Забранена любов”- сериен филм

ТВ 7

05:00
“Пространства за живеене”, лайстайл сериал
05:25
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу, повторение
05:50
“Баркод”, потребителско информационно шоу, повторение
06:30
Новини
06:45
“Добро утро, България!”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
“Пространства за живеене”, лайфстайл предаване
11:00
Превратностите на живота”, сезон 1, еп. 5
12:00
“Галилео”, научно-популярно предаване
12:30
Новини
13:00
“Кантора Митрани”, български адвокатски сериал, с Любомир Младенов, Атанас Михайлов, Ралица Паскалева, Искра Донова, Меглена Караламбова и др., повторение
14:00
" Робин Худ" сериал,сезон 2, еп. 1
15:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, САЩ, 2003 повторение
15:30
Новини
16:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу, повторение
16:30
Споделено с Вихра”, ток шоу
17:30
“Ало, ало”, комедиен военен сериал, Великобритания, 19821992 - повторение
18:00
“Галилео”, научно-популярно предаване
18:30
“Добър вечер, България!”, централна емисия Новини
20:00
Сутрешен блок”, български комедиен сериал, сезон 1, еп. 27 и 28, с Тодор Колев, Рая Белева, Анелия Луцинова, Живко Джуранов, Албена Колева
21:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 4, еп. 1 и 2, САЩ, 2003
22:00
Комисията Павлов”, коментарно шоу
22:30
Новини
23:00
“Ало, ало”, комедиен военен сериал, сезон 5, еп. 23, Великобритания, 1982-1992
23:30
Добрата съпруга”, сезон 1, еп. 12, криминален сериал, драма, САЩ, 2009
00:20
“Галилео”, научно-популярно предаване
00:45
“Гореща точка”, публицистика, повторение
01:35
Новини
02:00
“Робин Худ”, сериал
02:40
Добрата съпруга”, криминален сериал, драма, САЩ, 2009-повторение
03:35
Сутрешен блок”, български комедиен сериал, с Тодор Колев, Рая Белева, Анелия Луцинова, Живко Джуранов, Албена Колева, повторение
04:30
Споделено с Вихра”, ток шоу, повторение