Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 03 Септември 2012 година

bTV

05:10
“Търси се” /п./
06:00
“Мишката и чудовището” - детски сериал
06:30
Времето лети” /п./ - сериал, еп. 41
07:35
Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
“Приятели” - сериал
10:00
Горките родители на богатите деца” - сериал, еп. 59, 60
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Опасни улици” - сериал
15:00
“Някой те наблюдава”- сериал, еп. 22
16:00
“Паднала от небето” - сериал, с. 2, еп. 9
17:00
bTV Новините
17:30
“Изборът на Лара” - сериал, еп. 114
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Времето лети” - сериал, еп. 42
21:00
“Никита: Отмъщението” сериал,с. 2, еп. 14
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
Поверително от кухнята” сериал, еп. 1
00:00
“Спартак: Кръв и пясък” сериал, еп. 1
01:00
“Паднала от небето” /п./ сериал, с. 2, еп. 9
02:00
“Никита: Отмъщението” /п./ сериал, с. 2, еп. 14
02:50
“Приятели” /п./ - сериал
03:20
“Модерно” /п./
04:10
Горките родители на богатите деца” /п./ - сериал, еп. 59, 60

bTV Action

06:00
“Луди за връзване” - детски сериал
06:30
“Дъг Доджърс” - детски сериал
07:00
“Животът и приключенията на Джунипър Лий І” - детски сериал
08:00
“Да се убива е лесно”/п./ - Криминален, САЩ, 1982 г., Режисьор: Клод Уотман, Актьори: Бил Биксби, ЛеслиАн Даун
10:00
Зона спорт"/п/
11:00
“Защитникът” /п/ - сериал, еп. 22
12:00
Бандитският Петербург"/п./ - сериал, с.9, еп. 6
13:00
“Пазителят на Мемфис” /п/сериал, еп. 7
14:00
“Опасна зона” /п./- Трилър, Екшън, Приключенски, САЩ, 1994 г., Режисьор: Стивън Сегал, Актьори: Стивън Сегал, Майкъл Кейн, Били Боб Торнтън, Р. Лий Ърми, Джон Макгинли, Джоан Чен
16:00
Менталист: Крадецът на мисли” - сериал, с.2, еп. 16
17:00
“Първите 48 часа” - сериал, с.3, еп. 8
18:00
Кости” - сериал, с.3, еп. 14
19:00
Бандитският Петербург” сериал, с.9, еп. 7
20:00
Жива мишена” - сериал, еп. 13
21:00
“Експериментът” - сериал, с.3, еп. 20
22:00
“Магнитна буря” - Фантастика, Екшън, Канада, 2009 г., Режисьор: Пол Зилър, Ак- тьори: Джак Колеман, Холи Дигнард, Тайлър Джонстън, Роджър Р. Крос и др.
00:00
“Експериментът”/п/ - сериал, с.3, еп. 20
01:00
Бандитският Петербург"/п/ - сериал, с.9, еп. 7

Fox Life

05:15
Обсебен - първи сезон
06:00
Довери се на журито четвърти сезон
06:30
Братя и Сестри - трети сезон
07:20
Довери се на журито - трети сезон
07:50
Довери се на журито - трети сезон
08:10
Да живееш с Фран - втори сезон
08:35
Довери се на журито четвърти сезон
09:00
Как се запознах с майка ви първи сезон
09:25
Антураж - пети сезон
09:50
Грозната Бети - трети сезон
10:35
Братя и Сестри - трети сезон
11:30
Тим Гън: Наръчник за стил - сериал
12:20
Победители и загубеняци първи сезон
13:10
Да живееш с Фран - втори сезон
13:35
Отчаяни съпруги - шести сезон
14:25
Сестри по неволя - втори сезон
14:50
Как се запознах с майка ви първи сезон
15:20
Антураж - шести сезон
15:45
Братя и Сестри - трети сезон
16:35
Шепот от отвъдното - втори сезон
17:30
Анатомията на Грей - шести сезон
18:15
Частна практика - четвърти сезон
19:10
Накрай света - първи сезон
20:00
Грозната Бети - трети сезон
21:00
Анатомията на Грей - шести сезон
21:50
Частна практика - четвърти сезон
23:00
Шепот от отвъдното - втори сезон
23:55
Отчаяни съпруги - шести сезон
00:50
Довери се на журито четвърти сезон
01:20
Жега в Кливланд - втори сезон
01:45
Тим Гън: Наръчник за стил - сериал
02:35
Да живееш с Фран - втори сезон
03:00
Лондончани - сериал
03:50
Довери се на журито четвърти сезон
04:20
Шепот от отвъдното - втори сезон

Kino Nova

06:00
“Изстрел” - уестърн с уч. на Грегъри Пек, Патриша Куин, Робърт Лайънс
07:40
Обирът” - екшън с уч. на Кейти Грифин, Том Сайзмор, Шерилин Фен, Дейв Фоли и др.
10:00
“Кейп, супергероят” - сериал, сезон 1, /п/
11:00
Закон и ред: Умисъл за престъпление” - сериал, сезон 9,/п/
12:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 5, /п/
13:00
Женени с деца в България " - ситком, /п/
13:30
“Да се обичаме” - романтичен с уч. на Жюлиен Боаселие, Александра Лами, Мелани Дуте и др.
15:20
“Подмяната” - криминален с уч. на Анджелина Джоли, Джон Малкович, Джефри Донован, Майкъл Кели, Колм Феоре и др., /п/
18:00
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 2
19:00
Д-р Хаус” - сериал, сезон 7
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 9
21:00
“Ускорение” - екшън с уч. на Айс Кюб, Моне Мазур, Джейми Пресли, Адам Скот, Мартин Хендерсън и др.
22:40
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 9, /п/
23:35
“Да се обичаме” -романтичен с уч. на Жюлиен Боаселие, Александра Лами, Мелани Дуте и др.,/п/
01:10
“Вълк eдинак” - трилър с уч. на Джулиан Морис, Линди Буут, Джаред Падалецки, Джон Бон Джоуви, Сандра Маккой и др.

БНТ 1

05:20
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
05:50
В час ли си: Моето училище/п/
06:05
Дързост и красота - тв филм /3039 епизод/п/
06:30
Денят започва - информационен сутрешен блок с водещ Евгения Марчева и Явор Стаматов
09:00
По света и у нас - информационна емисия
09:05
Денят започва с Култура - информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас - информационна емисия
10:15
Денят отблизо с Мария/п/
12:00
По света и у нас - информационна емисия
12:30
Телепазарен прозорец
12:45
Момичетата Гилмор - тв филм /13 епизод/п/
13:30
Телепазарен прозорец
13:45
Сен Тропе - тв филм /160 епизод/
14:35
Телепазарен прозорец
14:55
Лятно кино с БНТ1: “Синьо лято” - тв филм /10 епизод/п/
16:00
По света и у нас - информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Дързост и красота - тв филм /3040 епизод/
16:40
Асистенти - тв филм 13 епизод/п/
17:05
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/
17:50
Малки истории/п/
18:00
По света и у нас - информационна емисия
18:25
Зелена светлина - еко рубрика на “По света и у нас
18:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно шоу с водещ Ути Бъчваров
19:00
Диви рози - тв филм /7 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!: Випо приключенията на летящото куче/п/
20:00
По света и у нас - информационна емисия
20:40
БНТ такси/п/
20:50
Спортни новини
21:00
Под прикритие 2 - тв филм /2 епизод/п/(16)
21:55
В кадър: Ран-Ът - преходът по план/п/
22:30
Икономически новини информационна емисия
22:55
Зелена светлина
23:00
ХIV летни Параолимпийски игри Лондон 2012: Днес на игрите
23:30
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/
00:35
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/
01:20
Под прикритие 2 - тв филм /2 епизод/п/(16)
02:15
По света и у нас /п от 20:00/
02:55
В кадър: Ран-Ът - преходът по план /п/
03:30
Икономически новини/п/
04:00
Малки истории/п/
04:10
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/

Диема

05:10
“На борда на Еър Форс 1” документален филм, /п/
06:00
Неш Бриджис” - сериал, сезон 4, /п/
06:45
Полицейско управление Ню Йорк” - сериал, сезон 4, /п/
07:45
Хамелеонът” - сериал, сезон 3, /п/
10:00
Спасители на плажа” - сериал, сезон 3, /п/
11:00
“Обир” - екшън с уч. на Джийн Хекман, Дани Де Вито, Делрой Линдо, Сам Рокуел и др.
12:00
“Мисия: Моят Дом” предаване за архитектура и строителство, /п/
12:30
Комисар Рекс” - сериал,сезон 3, /п/
13:30
Неш Бриджис” - сериал, сезон 4
14:30
Уокър - тексаският рейнджър” - сериал, сезон 8, /п/
15:30
Полицейско управление Ню Йорк” - сериал, сезон 4
16:30
Спасители на плажа” - сериал, сезон 3
17:30
Хамелеонът” - сериал, сезон 3
18:30
“8 прости правила” - сериал, сезон 1
19:00
Комисар Рекс” - сериал,сезон 3
20:00
Уокър - тексаският рейнджър” - сериал, сезон 8
21:00
“Морски патрул” - сериал, сезон 4
22:00
Тактика на войната” - екшън с уч. на Анди Лау, Сънг-кий Ан, Бингбинг Фан и др.
00:40
“Морски патрул” - сериал, сезон 4, /п/
01:35
“Горещи моменти” - еротика
03:15
“Блекбърн - Куинс Парк Р” мач от английската Висша Лига, /п/

Диема Фемили

06:10
Ветровете на любовта” сериен филм /п/
07:00
Забранена любов” - сериен филм, /п/
07:30
Бон Апети” - предаване
08:00
Предградие на Рая” - сериен филм, /п/
09:30
Сделка или не” - телевизионна игра
10:30
Долината на слънцето” сериен филм, /п/
11:30
Предградие на Рая” - сериен филм
12:30
Ветровете на любовта” сериен филм
13:30
“Рафаела” - теленовела, /п/
14:30
Бон Апети” - предаване, /п/
15:00
“Гордата Аси” - сериен филм, 2 епизода, /п/
17:00
“Езел” - сериен филм, /п/
18:00
Щастливи заедно” - сериен филм, /п/
19:00
“Рафаела” - теленовела
20:00
“Гордата Аси” - сериен филм, 2 епизода
22:00
“Езел” - сериен филм
23:00
“Забраненият плод” - сериен филм, /п/
00:30
Сделка или не” - телевизионна игра, /п/
01:20
Забранена любов” - сериен филм

Рила

08:30
Музика
09:00
Съдия Ейми – 2 еп. повторение
09:45
Вкусът на Европа: Турция 4
10:10
Музика
11:00
Страници от живота – 20 еп. повторение
11:45
Игр. филм: Вуйчо Ваньо
13:25
Подбрахме за вас
15:00
Игр. филм: Смъртоносен дубъл
16:30
Вкусът на Европа: Турция 5
16:55
Музика
17:15
Страници от живота – 21 еп.
18:00
Тв компас /реклами, обяви/
18:30
Новини
18:40
Спортен обзор
18:50
Детски свят
20:30
Тв компас
21:00
Новини
21:10
Спортен обзор
21:20
Съдия Ейми – 3 еп.
22:05
Игр. филм: Алената смърт
23:35
Новини
23:45
Спортен обзор
23:55
С мисъл за вас
00:10
Фотоекскурзии

ТВ 7

05:15
“Кантора “Митрани”, сериал, България, сезон 1, еп. 10
06:05
“Жега”, разследваща журналистика, повторение
06:35
“Баркод”, потребителско информационно шоу, повторение
07:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 6, еп. 23, САЩ, 2003; В ролите: Чарли Шийн, Джон Крайър
07:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу, повторение
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу, повторение
10:30
“Медиум”, криминална драма, мистерия, САЩ, сезон 3, еп. 14;В ролите: Патриша Аркет, Мигел Сандовал, Джейк Уебър, Мария Ларк, София Василиева, повторение
11:30
“Медиум”, криминална драма, мистерия, САЩ, сезон 3, еп. 15;В ролите: Патриша Аркет, Мигел Сандовал, Джейк Уебър, Мария Ларк, София Василиева, повторение
12:30
Новини
13:00
“Смолвил”, сериал, приключенски, драма, фантастика, САЩ, 2001,сезон 9,еп. 22; В ролите: Том Уелинг, Майкъл Розенбаум, Кристин Крюк
14:00
Превратностите на живота”, сериал, драма, Канада, САЩ, 2010
15:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 6, еп. 24, САЩ, 2003
15:30
Новини
16:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу, повторение
16:30
Споделено с Вихра”, ток шоу, повторение
17:30
Как се запознах с майка ви”, сериал, романтична комедия, 2005
18:00
“Галилео”, научно-популярно предаване
18:30
“Добър вечер, България”, централна емисия Новини
19:30
Сутрешен блок”, комедиен сериал, България, еп. 28; В ролите: Тодор Колев, Албена Христова, Александър Хаджибеломорски
20:00
Сблъсък със Земята”, екшън драма, Великобритания, 2007
22:00
Най-доброто от “Комисията Павлов”, коментарно шоу
22:30
Новини
23:00
Бакстър”, романтична комедия, САЩ, 2005
00:40
“Галилео”, научно-популярно предаване, повторение
01:10
Новите досиета”, с водещ София Тзавелла, еп. 36, повторение
01:30
Новини
01:55
“Медиум”, криминална драма, мистерия, САЩ, сезон 3, еп. 14
02:40
“Медиум”, криминална драма, мистерия, САЩ, сезон 3, еп. 15
03:20
Сблъсък със Земята”, екшън драма, Великобритания, 2007, повторение
04:55
Превратностите на живота”, сериал, драма, Канада, САЩ, 2010, сезон 1, еп. 7;