Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 04 Септември 2012 година

bTV

06:00
“Дъг Доджърс” - детски сериал
06:30
Времето лети” /п./ - сериал, еп. 42
07:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
“Приятели” - сериал
10:00
Горките родители на богатите деца” - сериал, еп. 61, 62
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Опасни улици” - сериал
15:00
“Някой те наблюдава”- сериал, еп. 23
16:00
“Паднала от небето” - сериал, с. 2, еп. 10
17:00
bTV Новините
17:30
“Изборът на Лара” - сериал, еп. 115
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Времето лети” - сериал, еп. 43
21:00
“Никита: Отмъщението” сериал, с. 2, еп. 15
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
Поверително от кухнята” сериал, еп. 2
00:00
“Спартак: Кръв и пясък” сериал, еп. 2
01:00
“Паднала от небето” /п./ сериал, с. 2, еп. 10
02:00
“Никита: Отмъщението” /п./ сериал, с. 2, еп. 15
03:00
“Приятели” /п./ - сериал
03:20
“Търси се…” /п./
04:10
Горките родители на богатите деца” /п./ - сериал, еп. 61, 62

bTV Action

06:00
“Животът и приключенията на Джунипър Лий І” - детски сериал
08:00
“Първите 48 часа” /п/сериал, с.3, еп. 8
09:00
Кости” /п/ - сериал, с.3, еп. 13, 14
11:00
Менталист: Крадецът на мисли” /п/- сериал, с.2, еп. 16
12:00
Бандитският Петербург"/п/ - сериал, с.9, еп. 7
13:00
Жива мишена” /п/- сериал, еп. 3
14:00
Магнитна буря" /п./- Фантастика, Екшън, Канада, 2009 г., Режисьор: Пол Зилър, Актьори: Джак Колеман, Холи Дигнард, Тайлър Джонстън, Роджър Р. Крос и др.
16:00
Менталист: Крадецът на мисли” - сериал, с.2, еп. 17
17:00
“Първите 48 часа” - сериал, с.3, еп. 9
18:00
Кости” - сериал, с.3, еп. 15
19:00
Бандитският Петербург” сериал, с.9, еп. 8
20:00
Жива мишена” - сериал, еп. 4
21:00
“Експериментът” - сериал, с.3, еп. 21
22:00
“Горилата” - Трилър, Криминален, Италия, 2006 г., Режисьор: Карло Сигон, Актьори: Стефани Рока, Кледи Кадуи, Клаудио Бисио и др.
00:00
“Експериментът”/п/ - сериал, с.3, еп. 21
01:00
Бандитският Петербург"/п/ - сериал, с.9, еп. 8

Fox Life

05:20
Тим Гън: Наръчник за стил - сериал
06:00
Довери се на журито - четвърти сезон
06:30
Братя и Сестри - трети сезон
07:20
Довери се на журито - трети сезон
07:50
Довери се на журито - трети сезон
08:10
Да живееш с Фран - втори сезон
08:35
Довери се на журито - четвърти сезон
09:00
Как се запознах с майка ви първи сезон
09:25
Антураж - шести сезон
09:50
Грозната Бети - трети сезон
10:35
Братя и Сестри - трети сезон
11:30
Тим Гън: Наръчник за стил - сериал
12:20
Семейните бижута на Демона - първи сезон
12:50
Довери се на журито - трети сезон
13:10
Да живееш с Фран - втори сезон
13:35
Отчаяни съпруги - шести сезон
14:25
Сестри по неволя - втори сезон
14:50
Как се запознах с майка ви първи сезон
15:20
Антураж - шести сезон
15:45
Братя и Сестри - трети сезон
16:35
Шепот от отвъдното - втори сезон
17:30
Анатомията на Грей - шести сезон
18:15
Частна практика - четвърти сезон
19:10
Накрай света - първи сезон
20:00
Грозната Бети - трети сезон
21:00
Анатомията на Грей - шести сезон
21:50
Частна практика - четвърти сезон
23:00
Шепот от отвъдното - втори сезон
23:55
Отчаяни съпруги - шести сезон
00:50
Довери се на журито - трети сезон
01:20
Жега в Кливланд - втори сезон
01:45
Тим Гън: Наръчник за стил - сериал
02:35
Да живееш с Фран - втори сезон
03:00
Лондончани - сериал
03:50
Антураж - пети сезон
04:20
Шепот от отвъдното - втори сезон

Kino Nova

06:15
Обирът” - екшън с уч. на Кейти Грифин, Том Сайзмор, Шерилин Фен, Дейв Фоли и др.,/п/
08:00
“Малкият бобър” - семеен филм
10:00
“Кейп, супергероят” - сериал, сезон 1
11:00
Д-р Хаус” - сериал, сезон 7,/п/
12:00
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 2, /п/
12:45
“Дъщери на новия свят " - сериал
14:00
“Свободна зона” - драма с уч. на Матилд Сенер, Лионел Абелански, Олга Грюмберг, Елиса Товати, Жан-Пол Русийон и др.
16:20
“Ускорение” - екшън с уч. на Айс Кюб, Моне Мазур, Джейми Пресли, Адам Скот, Мартин Хендерсън и др., /п/
18:00
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 2
19:00
Д-р Хаус” - сериал, сезон 7
20:00
От местопрестъплението: Маями”- сериал, сезон 9
21:00
Световният търговски център” - биографичен с уч. на Мария Бело, Морган Флин, Никълъс Кейдж, Майкъл Пеня и др.
23:30
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 9, /п/
00:25
“Свободна зона” - драма с уч. на Матилд Сенер, Лионел Абелански, Олга Грюмберг, Елиса Товати, Жан-Пол Русийон и др.,/п/
02:10
“Вълкодав " - трилър с уч. на Александър Букаров, Оксана Акиншина, Александър Домогаров, Наталия Варлейи др.

БНТ 1

05:15
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
05:45
В час ли си: Моето училище/п/
05:55
Национален календар: 115 г. от рождението на актьора Владимир Трендафилов
06:05
Дързост и красота - тв филм /3040 епизод/п/
06:30
Денят започва - информационен сутрешен блок с водещ Евгения Марчева и Явор Стаматов
09:00
По света и у нас - информационна емисия
09:05
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас - информационна емисия
10:15
Денят отблизо с Мария/п/
12:00
По света и у нас - информационна емисия
12:30
Телепазарен прозорец
12:45
Момичетата Гилмор - тв филм /14 епизод/п/
13:30
Телепазарен прозорец
13:45
Сен Тропе - тв филм /161 епизод/п/
14:35
Телепазарен прозорец
14:50
Днес и утре
15:10
Лятно кино с БНТ1: “Синьо лято” - тв филм /11 епизод/п/
16:00
По света и у нас - информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Дързост и красота - тв филм /3041 епизод/
16:40
Асистенти - тв филм /14 епизод/п/
17:05
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/
17:50
Малки истории/п/
18:00
По света и у нас - информационна емисия
18:25
Зелена светлина - еко рубрика на “По света и у нас
18:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно шоу с водещ Ути Бъчваров
19:00
Диви рози - тв филм /8 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!: Випо приключенията на летящото куче/п/
20:00
По света и у нас - информационна емисия
20:35
БНТ такси/п/
20:45
Спортни новини
20:55
Под прикритие 2 - тв филм /3 епизод/п/(16)
22:00
Виж БиБиСи: “Великите влюбени на ХХ век: Дъглас Феърбанк и Джоан Крофорд - документална поредица
22:30
Икономически новини информационна емисия
22:55
Зелена светлина - еко рубрика на “По света и у нас
23:00
ХIV летни Параолимпийски игри Лондон 2012: Днес на игрите
23:30
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/
00:35
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/
01:20
Под прикритие 2 - тв филм /3 епизод/п/(16)
02:20
По света и у нас /п от 20:00/
02:55
БНТ такси/п/
03:05
Видеоклипове
03:15
Икономически новини/п/
03:40
Малки истории/п/
03:50
Япония днес/п/
04:10
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/

Диема

05:10
“Обзор на сезон 2003/2004 във Висшата Лига”
06:00
Неш Бриджис” - сериал, сезон 4, /п/
06:45
Полицейско управление Ню Йорк” - сериал, сезон 4, /п/
07:45
Хамелеонът” - сериал, сезон 3, /п/
09:00
Спасители на плажа” сериал, сезон 3, /п/
10:00
Тактика на войната” - екшън с уч. на Анди Лау, Сънг-кий Ан, Бингбинг Фан и др./п/
12:30
Комисар Рекс” сериал,сезон 3, /п/
13:30
Неш Бриджис” - сериал, сезон 4
14:30
Уокър - тексаският рейнджър” - сериал, сезон 8, /п/
15:30
Полицейско управление Ню Йорк” - сериал, сезон 4
16:30
Спасители на плажа” сериал, сезон 3
17:30
Хамелеонът” - сериал, сезон 3
18:30
“8 прости правила” - сериал, сезон 1
19:00
Комисар Рекс” сериал,сезон 3
20:00
Уокър - тексаският рейнджър” - сериал, сезон 8
21:00
“Морски патрул” - сериал, сезон 4
22:00
“Нажежена зона " - екшън с уч. на Марк Дакаскос, Джон Рис-Дейвис, Рутгер Хауер и др.
23:50
“Морски патрул” - сериал, сезон 4, /п/
00:40
“Горещи моменти” - еротика
03:30
“Болтън - Уигън” - мач от английската Висша Лига, /п/

Диема Фемили

06:10
Ветровете на любовта” сериен филм /п/
07:00
Забранена любов” - сериен филм, /п/
07:30
Бон Апети” - предаване
08:00
Предградие на Рая” - сериен филм, /п/
09:30
Сделка или не” - телевизионна игра
10:30
Долината на слънцето” сериен филм, /п/
11:30
Предградие на Рая” - сериен филм, 2 епизода
12:30
Ветровете на любовта” сериен филм
13:30
“Рафаела” - теленовела, /п/
14:30
Бон Апети” - предаване, /п/
15:00
“Гордата Аси” - сериен филм, 2 епизода, /п/
17:00
“Езел” - сериен филм, /п/
18:00
Щастливи заедно” - сериен филм, /п/
19:00
“Рафаела” - теленовела
20:00
“Гордата Аси” - сериен филм, 2 епизода
22:00
“Езел” - сериен филм
23:00
“Забраненият плод” - сериен филм, /п/
00:30
Сделка или не” - телевизионна игра, /п/
01:20
Забранена любов” - сериен филм

Рила

08:30
Новини повторение
08:40
Спортен обзор
08:50
Музика
09:00
Съдия Ейми – 3 еп. повторение
09:45
Генезис – 18 еп.
10:40
С мисъл за вас
10:55
Музика
11:00
Страници от живота – 21 еп. повторение
11:45
Игр. филм: Денят на пълнолунието
13:15
Подбрахме за вас
14:30
Игр.филм: Опасна любов
16:05
Генезис – 19 еп.
17:00
Музика
17:15
Страници от живота – 22 еп.
18:00
Тв компас /реклами, обяви/
18:30
Новини
18:40
Детски свят
20:30
Тв компас
21:00
Новини
21:10
Съдия Ейми – 4 еп.
21:55
Игр. филм: Критичен ход
23:30
Новини
23:40
Фотоекскурзии

ТВ 7

05:35
Споделено с Вихра”, ток шоу, повторение
06:35
“Баркод”, потребителско информационно шоу, повторение
07:00
Двама мъже и половина”, комедиен сериал, сезон 6, еп. 24, САЩ, 2003
07:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу, повторение
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу, повторение
10:30
“Медиум”, криминална драма, мистерия, САЩ, сезон 3, еп. 16;В ролите: Патриша Аркет, Мигел Сандовал, Джейк Уебър, Мария Ларк, София Василиева, повторение
11:30
“Медиум”, криминална драма, мистерия, САЩ, сезон 3, еп. 17;В ролите: Патриша Аркет, Мигел Сандовал, Джейк Уебър, Мария Ларк, София Василиева, повторение
12:30
Новини
13:00
Превратностите на живота”, сериал, драма, Канада, САЩ, 2010
14:00
Превратностите на живота”, сериал, драма, Канада, САЩ, 2010
15:00
Нарочно по случайност”, сериал, романтична комедия, САЩ, 2010
15:30
Новини
16:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу, повторение
16:30
Споделено с Вихра”, ток шоу, повторение
17:30
Как се запознах с майка ви”, сериал, романтична комедия, 2005
18:00
“Галилео”, научно-популярно предаване
18:30
“Добър вечер, България”, централна емисия Новини
19:30
Сутрешен блок”, комедиен сериал, България, еп. 29; В ролите: Тодор Колев, Албена Христова, Александър Хаджибеломорски
20:00
“Четирима самотни бащи”, комедия, Италия, 2009
22:00
Най-доброто от “Комисията Павлов”, коментарно шоу
22:30
Новини
23:00
Заложници на любовта”, трилър, САЩ, 2007
00:35
“Галилео”, научно-популярно предаване, повторение
01:05
Новите досиета”, с водещ София Тзавелла, еп. 36, повторение
01:30
Новини
01:55
“Медиум”, криминална драма, мистерия, САЩ, сезон 3, еп. 16
02:40
“Медиум”, криминална драма, мистерия, САЩ, сезон 3, еп. 17
03:15
“Четирима самотни бащи”, комедия, Италия, 2009, повторение
04:55
Превратностите на живота”, сериал, драма, Канада, САЩ, 2010, сезон 1, еп. 8;