Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 11 Септември 2012 година

bTV

05:30
“Модерно” /п./
06:20
Кухнята на Звездев” /п./
06:45
Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
“Преди обед” - дневно токшоу
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Опасни улици” - сериал
15:00
“Някой те наблюдава”- сериал, еп. 26
16:00
“Паднала от небето” - сериал, с. 2, еп. 13
17:00
bTV Новините
17:30
“Изборът на Лара” - сериал, еп. 115
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Къде е Маги?” - сериал, еп. 2
21:00
Времето лети” - сериал, еп. 47
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
Поверително от кухнята” сериал, еп. 5
00:00
“Спартак: Кръв и пясък” сериал, еп. 5
01:00
“Преди обед” /п./
03:00
“Паднала от небето” /п./ сериал, с. 2, еп. 13
04:00
bTV Новините /п./
04:30
“Някой те наблюдава” /п./ -сериал, еп. 26

bTV Action

06:00
“Животът и приключенията на Джунипър Лий І” - детски сериал
08:00
“Ловци на анимации” /п/сериал, еп. 1
09:00
Кости” /п/ - сериал, с.4, еп. 3, 4
11:00
Менталист: Крадецът на мисли” /п/- сериал, с.2, еп. 21
12:00
Бандитският Петербург"/п/ сериал, с.9, еп. 11
13:00
Жива мишена” /п/- сериал, еп. 8
14:00
“Сделката” /п./- Трилър, Екшън, Испания, 2006 г., Режисьор: Брайън Гоерес, Актьори: Пенелопе Анн Милър, Хенри Томас, Андони Гарсия, Исмаел Карло, Дийн Стокуел, Абел Фолк, Лорена Бернал
16:00
Менталист: Крадецът на мисли” - сериал, с.2, еп. 22
17:00
“Ловци на анимации” сериал, еп. 2
18:00
Кости” - сериал, с.4, еп. 5
19:00
Бандитският Петербург” сериал, с.9, еп. 12
20:00
Жива мишена” - сериал, еп. 9
21:00
Опасни улици” - сериал, еп. 4
22:00
“В плен на огъня” - Екшън, Драма, Канада, 2008 г., Режисьор: Джон Терлески, Актьори: Брук Бърнс, Рик Раванело, Уинстън Рекерт, Уанда Канон, Ерин Карплък, Робърт Молони, Уилям Макдоналд
00:00
Опасни улици"/п/ - сериал, еп. 4
01:00
Бандитският Петербург"/п/ сериал, с.9, еп. 12

Fox Life

05:20
Тим Гън: Наръчник за стил - сериал
06:00
Довери се на журито - трети сезон
06:30
Братя и Сестри - трети сезон
07:20
Довери се на журито - трети сезон
07:50
Довери се на журито - трети сезон
08:10
Семейните бижута на Демона - първи сезон
08:35
Довери се на журито - трети сезон
09:00
Агнешко - втори сезон
09:32
Агнешко - втори сезон
09:50
Грозната Бети - трети сезон
10:35
Братя и Сестри - трети сезон
11:30
Тим Гън: Наръчник за стил - сериал
12:20
Семейните бижута на Демона - първи сезон
12:50
Довери се на журито - трети сезон
13:10
Жега в Кливланд - първи сезон
13:40
Жега в Кливланд - първи сезон
14:00
Отмъщението - първи сезон
14:55
Отмъщението - първи сезон
15:45
Братя и Сестри - трети сезон
16:35
Неочакван обрат - игрален филм
18:25
Анатомията на Грей - осми сезон
19:10
Накрай света - първи сезон
20:00
Грозната Бети - трети сезон
21:00
Частна практика - четвърти сезон
21:50
Смирени кучки - сериал
23:00
Агнешко - втори сезон
23:32
Агнешко - втори сезон
23:55
Жега в Кливланд - първи сезон
00:25
Жега в Кливланд - първи сезон
00:50
Отмъщението - първи сезон
01:45
Отмъщението - първи сезон
02:35
Антураж - пети сезон
03:00
Лондончани - сериал
03:50
Антураж - пети сезон
04:20
Накрай света - първи сезон

Kino Nova

05:35
Луда надпревара” - комедия с уч. на Упи Голдбърг, Джон Клийз, Роуън Аткинсън, Куба Гудинг мл. и др.
07:35
“Отворете, полиция - 3” - комедия с уч. на Тиери Лермит, Филип Ноаре, Лоран Дойч и др.
10:00
“Дъщери на новия свят " сериал, /п/
11:00
Д-р Хаус” - сериал, сезон 7,/п/
12:00
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 2, /п/
13:00
“Най-смешните домашни видеоклипове на Америка”
13:30
“Старомодна благодарност” - драма с уч. на Пола Бодро, Жаклин Бисе, Хелен Джой и др.
15:15
“Хълк” - екшън с уч. на Ерик Бана, Дженифър Конъли, Ник Нолти, Сам Елиът, Джош Лукас и др., /п/
18:00
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 2
19:00
Д-р Хаус” - сериал, сезон 7
20:00
“От местопрестъплението"сериал, сезон 9
21:00
“Невероятният Хълк” - екшън с уч. Едуард Нортън, Лив Тейлър, Тим Рот, Уилям Хърт, Тим Блейк Нелсън и др.
23:15
“От местопрестъплението” сериал, сезон 9, /п/
00:15
“Старомодна благодарност” - драма с уч. на Пола Бодро, Жаклин Бисе, Хелен Джой и др.,/п/
01:45
“Рояк” - трилър с уч. на Джонатан Мален, Майкъл Шенкс, Карол Алт и др.

БНТ 1

05:25
Бързо, лесно, вкусно кулинарно шоу с водещ Ути Бъчваров/п/
05:55
В час ли си: Моето училище/п/
06:05
Дързост и красота - тв филм /3043 епизод/п/
06:30
Денят започва - информационен сутрешен блок с водещ Явор Стаматов
09:00
По света и у нас - информационна емисия
09:05
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов
10:00
По света и у нас - информационна емисия
10:20
Денят отблизо с Мария/п/
12:00
По света и у нас - информационна емисия
12:30
Телепазарен прозорец
12:45
Момичетата Гилмор - тв филм /17 епизод/п/
13:30
Телепазарен прозорец
13:45
Сен Тропе - тв филм /164 епизод/п/
14:35
Телепазарен прозорец
14:50
Днес и утре
15:00
Лятно кино с БНТ1: “Синьо лято” - тв филм /16 епизод/п/
16:00
По света и у нас - информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Дързост и красота - тв филм /3044 епизод/
16:40
Асистенти - тв филм /17 епизод/п/
17:05
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/
17:50
Малки истории/п/
18:00
По света и у нас - информационна емисия
18:25
Зелена светлина - екорубрика
18:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно шоу с водещ Ути Бъчваров
19:00
Диви рози - тв филм /11 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!: Випо приключенията на летящото куче/п/
20:00
По света и у нас - информационна емисия
20:35
Спортни новини
20:40
Студио “Футбол”
21:00
Футбол: България - Армения, квалификационна среща за Световно първенство - пряко предаване от стадион “Васил Левски” София
23:00
По света и у нас - информационна емисия
23:05
Зелена светлина - екорубрика
23:10
11 септември - извънредно положение - документален филм /Великобритания, 2010г./, режисьор Нийл Роулс
00:40
62-ра Международна колоездачна обиколка на България /репортаж/
00:50
Малката Москва - игрален филм /Полша, 2008г./, режисьор Валдемар Кшистек, в ролите: Светлана Кодченкова, Леслав Журек, Дмитрий Улянов, Елена Лешчинска и др.
02:45
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/
03:30
По света и у нас - информационна емисия /п от 20:00/
04:05
Да открием Германия
04:20
Видеоклипове
04:30
Неделя х 3

Диема

05:10
“Обзор на сезон 2008/2009 във Висшата Лига”
06:00
Неш Бриджис” - сериал, сезон 4, /п/
06:50
Полицейско управление Ню Йорк” - сериал, сезон 4, /п/
07:45
Хамелеонът” - сериал, сезон 4, /п/
09:00
Спасители на плажа” - сериал, сезон 3, /п/
10:00
“Тайнственият воин” приключенски екшън с уч. на Мари МАтико,Сунг Канг, Карл Юне, Тони Амендола и др.,/п/
12:00
“8 прости правила” - сериал, сезон 1, /п/
12:30
Комисар Рекс” - сериал,сезон 3, /п/
13:30
Неш Бриджис” - сериал, сезон 4
14:30
Уокър - тексаският рейнджър” - сериал, сезон 8, /п/
15:30
Полицейско управление Ню Йорк” - сериал, сезон 4
16:30
Спасители на плажа” - сериал, сезон 3
17:30
Хамелеонът” - сериал, сезон 4
18:30
“8 прости правила” - сериал, сезон 1
19:00
Комисар Рекс” - сериал,сезон 3
20:00
Уокър - тексаският рейнджър” - сериал, сезон 8
21:00
“Светът на Висшата Лига”
21:40
Студио “Футбол”, директно
22:00
“Англия - Украйна” - квалификационен мач за световно първенство, директно
23:55
Студио “Футбол”, директно
00:05
“Горещи моменти” - еротика
03:30
“Стоук Сити - Суонси” - мач от английската Висша Лига, /п/

Диема Фемили

06:10
Ветровете на любовта” сериен филм /п/
07:00
Забранена любов” - сериен филм, /п/
07:30
Бон Апети” - предаване
08:00
Предградие на Рая” - сериен филм, 2 епизода, /п/
09:30
Сделка или не” - телевизионна игра
10:30
Долината на слънцето” сериен филм, /п/
11:30
Предградие на Рая” - сериен филм, 2 епизода
12:30
Ветровете на любовта” сериен филм
13:30
“Рафаела” - теленовела, /п/
14:30
Бон Апети” - предаване, /п/
15:00
“Гордата Аси” - сериен филм, 2 епизода, /п/
17:00
“Езел” - сериен филм, /п/
18:00
Щастливи заедно” - сериен филм, /п/
19:00
Любовна диагноза” - сериен филм
20:00
“Гордата Аси” - сериен филм, 2 епизода
22:00
“Езел” - сериен филм
23:00
“Забраненият плод” - сериен филм, /п/
00:30
Сделка или не” - телевизионна игра, /п/
01:20
Забранена любов” - сериен филм

ТВ 7

05:35
“Баркод”, потребителско информационно шоу, повторение
06:05
Нещата от живота”, ток шоу, повторение
06:30
Новини
06:45
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
Нещата от живота”, ток шоу
11:00
“Медиум”, криминална драма, мистерия, САЩ, сезон 4, еп. 3;В ролите: Патриша Аркет, Мигел Сандовал, Джейк Уебър, Мария Ларк, София Василиева, повторение
12:00
Нарочно по случайност”, сериал, романтична комедия, САЩ, 2010
12:30
Новини
13:00
“Целувки, изстрели и руладини”, криминален, Австрия, 2010
15:00
Нарочно по случайност”, сериал, романтична комедия, САЩ, 2010
15:30
Новини
16:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу, повторение
16:30
“Споделено с…”, ток шоу
17:30
Как се запознах с майка ви”, сериал, романтична комедия, 2005
18:00
“Галилео”, научно-популярно предаване
18:30
“Добър вечер, България”, централна емисия Новини
20:00
“Търговец на смърт”, драма, трилър, Италия, Великобритания, 2006
22:00
Комисията Павлов”, коментарно шоу
22:30
Новини
23:00
“Убийства от класа”, криминален, САЩ, 2006
00:45
“Галилео”, научно-популярно предаване, повторение
01:15
“Гореща точка”, публицистика, повторение
02:10
Новини
02:35
“Медиум”, криминална драма, мистерия, САЩ, сезон 4, еп. 3
03:15
“Споделено с…”, ток шоу, повторение
04:05
Фрейзър”, комедиен сериал, САЩ, сезон 4, еп. 18 и 19