Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 18 Септември 2012 година

bTV

05:30
Кухнята на Звездев” /п./
05:50
Горките родители на богатите деца” /п./ - сериал, еп. 68
06:45
Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
“Преди обед” - дневно токшоу
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Опасни улици” - сериал
15:00
“Някой те наблюдава”- сериал, еп. 31
16:00
Горките родители на богатите деца” - сериал, еп. 69
17:00
bTV Новините
17:30
“Любов извън закона” сериал, еп. 1
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Къде е Маги?” - сериал, еп. 6
21:00
Времето лети” - сериал, еп. 51
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
Поверително от кухнята” сериал, еп. 10
00:00
“Спартак: Кръв и пясък” сериал, еп. 10
01:00
“Преди обед” /п./
03:00
“Някой те наблюдава” /п./ сериал, еп. 31
04:00
bTV Новините /п./
04:30
“Търси се…” /п./

bTV Action

06:00
“Бен Тен” - детски сериал
08:00
“Ловци на анимации” /п/ сериал, еп. 6
09:00
Кости” /п/ - сериал, с.4, еп. 8, 9
11:00
“Приключенията на Бриско Каунти младши” /п/ - сериал, еп. 3
12:00
Бандитският Петербург"/п/ сериал, с.10, еп. 5
13:00
“Зона Спорт”
14:00
“Дълга целувка за лека нощ” /п/ - Трилър, Екшън, Драма, Режисьор: Рени Харлин
16:00
“Приключенията на Бриско Каунти младши” - сериал, еп. 4
17:00
“На разпит” - сериал, еп. 1
18:00
Кости” - сериал, с.4, еп. 10
19:00
Бандитският Петербург” сериал, с.10, еп. 6
20:00
УЕФА Шампионска Лига Обзорно предаване
20:30
УЕФА Шампионска Лига студио
21:40
УЕФА Шампионска Лига: Реал Мадрид - Манчестър Сити
00:00
УЕФА Шампионска Лига обзорно студио
01:00
Бандитският Петербург” /п/ сериал, с.10, еп. 6

bTV Cinema

06:00
“Планински спасители” /п./сериал, еп. 6
07:00
Срещу гравитацията"/п./сериал, еп. 6
08:00
Престъпления от класа” /п./ сериал, еп. 1
09:00
В.И.П.” /п./ - сериал, еп. 17
10:00
“В дълбоки води”/п./ сериал, еп. 2
11:00
“Сестрите Абът”/п./ - Драма, САЩ, 1997 г., Режисьор: Пат О’Конър, Актьори: Хоакин Финикс, Лив Тайлър, Кати Бейкър, Джоана Гоинг, Били Кръдъп, Дженифър Конъли
13:00
Срещу гравитацията” сериал, еп. 7
14:00
В.И.П.” - сериал, еп. 18
15:00
Престъпления от класа” сериал, еп. 2
16:00
“Уморените лъвове”/п./ Комедия, САЩ, 2003 г., Режисьор: Тим МакКанис, Актьори: Майкъл Кейн, Хейли Джоуел Осмънд, Кира Седжуик, Джош Лукас, Диърдри О`Конъл
18:00
“Планински спасители” сериал, с. 2, еп. 1
19:00
“В дълбоки води” - сериал, еп. 3
20:00
“Посетители” - сериал, еп. 4
21:00
Киновечер: ПРЕМИЕРА: “Малката барабанчица” - Трилър, САЩ, 1984 г., Режисьор: Джордж Рой Хил, Актьори: Даян Кийтън, Йорго Воягис, Клаус Кински и др.
23:30
Късно кино: “Вавилон 5: В началото” - Фантастика, Екшън, Приключенски, САЩ, 1997 г., Режисьор: Майк Вехар, Актьори: Брус Бокслейтър, Мира Фърлан, Ричард Бигс, Клаудиа Кристиан
01:30
“Посетители”/п./ - сериал, еп. 4

Fox Life

05:20
Лондончани - сериал
06:00
Довери се на журито - трети сезон
06:30
Братя и сестри - трети сезон
07:20
Довери се на журито - трети сезон
07:50
Довери се на журито - трети сезон
08:10
Семейните бижута на Демона - първи сезон
08:35
Довери се на журито - трети сезон
09:00
Агнешко - втори сезон
09:32
Агнешко - втори сезон
09:50
Грозната Бети - трети сезон
10:35
Братя и сестри - трети сезон
11:30
Господарите на танца
12:20
Семейните бижута на Демона - втори сезон
12:50
Довери се на журито - трети сезон
13:10
Жега в Кливланд - втори сезон
13:40
Жега в Кливланд - втори сезон
14:00
Отмъщението - първи сезон
14:55
Отмъщението - първи сезон
15:45
Братя и сестри - трети сезон
16:40
Господарите на танца
17:35
Скрити доказателства - втори сезон
18:25
Анатомията на Грей - осми сезон
19:10
Накрай света - първи сезон
20:00
Грозната Бети - трети сезон
21:00
Частна практика - четвърти сезон
21:50
Смирени кучки - сериал
23:00
Агнешко - втори сезон
23:32
Агнешко - втори сезон
23:55
Жега в Кливланд - втори сезон
00:25
Жега в Кливланд - втори сезон
00:50
Отмъщението - първи сезон
01:45
Отмъщението - първи сезон
02:35
Антураж - пети сезон
03:00
Лондончани - сериал
03:50
Антураж - пети сезон
04:20
Накрай света - първи сезон

Kino Nova

05:50
“Скейтъри” - драма с уч. на Шон Кенеди, Ричард Уилсън и др.
07:20
“Купата” - драма с уч. на Робърт Дювал, Майкъл Кийтън, Али Маккоист, Кол Хаузър и др.
10:00
“Дантели” - сериал , /п/
11:00
Д-р Хаус” - сериал, сезон 7,/п/
12:00
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 2, /п/
13:00
“Най-смешните домашни видеоклипове на Америка”
13:35
“Отмъщението на Стик” драма с уч. на Кандис Берген, Чарлс Дърнинг, Джордж Сегал, Бърт Рейнолдс и др.
15:50
Блясъкът на чистия ум” - романтика с уч. на Джим Кери, Кейт Уинслет, Илайджа Ууд, Марк Ръфало, Кирстен Дънст, Том Уилкинсън и др., /п/
18:00
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 2
19:00
Д-р Хаус” - сериал, сезон 7
20:00
“От местопрестъплението"сериал, сезон 9
21:00
“Обикновени хора” - драма с уч. на Доналд Съдърланд, Мери Тейлър Мур, Джуд Хърш, Тимоти Хътън, Ем Емет Уолш и др.
23:25
“От местопрестъплението” сериал, сезон 9, /п/
00:20
“Отмъщението на Стик” драма с уч. на Кандис Берген, Чарлс Дърнинг, Джордж Сегал, Бърт Рейнолдс и др.,/п/
02:10
“Те” - трилър с уч. на Лора Ригън, Марк Блукас, Итън Ембри и др.

БНТ 1

05:05
Видеоклипове
05:20
Малки истории/п/
05:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
06:00
Дързост и красота - тв филм /3048 епизод/п/
06:30
Денят започва -информационен сутрешен блок с водещ Явор Стаматов
09:00
По света и у нас - информационна емисия
09:05
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас - информационна емисия
10:05
Денят отблизо с Мария - магазинно предаване с водещa Мария Андонова
12:00
По света и у нас - информационна емисия
12:30
Малки истории - социално предаване
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Момичетата Гилмор - тв филм /20 епизод/п/
13:40
Телепазарен прозорец
13:55
Сен Тропе - тв филм /167 епизод/
14:50
Телепазарен прозорец
15:05
Днес и утре
15:20
Вирусите атакуват - анимационен филм
15:50
Частен случай - публицистична рубрика с водещи Владо Береану и Мая Димитрова
16:00
По света и у нас - информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Апартаментът с Марта Вачкова - ток шоу с водещ Марта Вачкова
17:05
Бързо, лесно, вкусно кулинарно шоу с водещ Ути Бъчваров
17:35
Дързост и красота - тв филм /3049 епизод/
18:00
По света и у нас - информационна емисия
18:40
Зелена светлина - еко рубрика на “По света и у нас
18:45
Страх да обичаш - тв филм /2 епизод/
19:50
Лека нощ, деца!: Безкрайни сънища /1 част/
20:00
По света и у нас - информационна емисия
20:40
БНТ такси - ток шоу с водещи Боряна Каменова, Спас Кьосев
20:50
Спортни новини
21:00
Референдум - публицистично ток шоу с водещ Добрина Чешмеджиева
22:00
В кадър - публицистична рубрика за документални филми
22:30
Икономически новини информационна емисия
22:55
Зелена светлина - еко рубрика на “По света и у нас
23:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу с водещ Денис Ризов
00:00
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/
00:45
Референдум/п/
01:45
По света и у нас /п от 20:00/
02:25
БНТ такси/п/
02:35
Страх да обичаш - тв филм /2 епизод/п/
03:30
Икономически новини/п/
03:55
Видеоклипове
04:05
Днес и утре/п/
04:20
Малки истории/п/
04:30
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/

Диема

05:10
“Обзор на кръга в английската Висша Лига (12/13)”
06:00
Неш Бриджис” - сериал, сезон 4, /п/
06:50
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 1, /п/
07:45
Хамелеонът” - сериал, сезон 4, /п/
09:00
Спасители на плажа” - сериал, сезон 3, /п/
10:00
Обирът” - екшън с уч. на Кейти Грифин, Том Сайзмор, Шерилин Фен, Дейв Фоли и др.
12:00
“8 прости правила” - сериал, сезон 2,/п/
12:30
Комисар Рекс” - сериал,сезон 4, /п/
13:30
Неш Бриджис” - сериал, сезон 4
14:30
Уокър - тексаският рейнджър” - сериал, сезон 8, /п/
15:30
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 1
16:30
Спасители на плажа” - сериал, сезон 3
17:30
Хамелеонът” - сериал, сезон 4
18:30
“8 прости правила” - сериал, сезон 2
19:00
Комисар Рекс” - сериал,сезон 4
20:00
Уокър - тексаският рейнджър” - сериал, сезон 8
21:00
“Досиетата “Грим”- сериал
22:00
“Ответни мерки” - екшън с уч. на Майкъл Дудикоф, Джеймс Хорън, Алекзандър Кейт, Скот Марлоу и др.
23:50
“Досиетата “Грим”- сериал, /п/
00:45
“Горещи моменти” - еротика
03:30
“Уулвърхямптън - Блекбърн” - мач от английската Висша Лига, /п/

Диема Фемили

06:10
Ветровете на любовта” сериен филм /п/
07:00
Забранена любов” - сериен филм, /п/
07:30
Бон Апети” - предаване
08:00
Предградие на Рая” - сериен филм, 2 епизода, /п/
09:30
Сделка или не” - телевизионна игра
10:30
Долината на слънцето” сериен филм, /п/
11:30
Предградие на Рая” - сериен филм, 2 епизода
12:30
Ветровете на любовта” сериен филм
13:30
ВИП БРАДЪР 2012 - реалити шоу, на живо от къщата
15:00
“Гордата Аси” - сериен филм, 2 епизода, /п/
17:00
“Езел” - сериен филм, /п/
18:00
Щастливи заедно” - сериен филм, /п/
19:00
ВИП БРАДЪР 2012 - реалити шоу, /п/
20:00
“Гордата Аси” - сериен филм, 2 епизода
22:00
“Езел” - сериен филм
23:00
“Забраненият плод” - сериен филм, /п/
00:30
Сделка или не” - телевизионна игра, /п/
01:20
Забранена любов” - сериен филм

ТВ 7

05:10
Комисията Павлов”, коментарно шоу, повторение
05:35
“Баркод”, потребителско информационно шоу, повторение
06:05
Нещата от живота”, ток шоу, повторение
06:30
Новини
06:45
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
Нещата от живота”, ток шоу
11:00
“Медиум”, криминална драма, мистерия, САЩ, сезон 4, еп. 8;В ролите: Патриша Аркет, Мигел Сандовал, Джейк Уебър, Мария Ларк, София Василиева, повторение
12:00
Нарочно по случайност”, сериал,романтична комедия,САЩ, 2010
12:30
Новини
13:00
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011
14:00
Топ 15 на Форбс: “Супер модели”
15:00
Нарочно по случайност”, сериал,романтична комедия,САЩ, 2010
15:30
Новини
16:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу, повторение
16:30
“Споделено с…”, ток шоу
17:30
“Кралица на шопинга”, риалити шоу
18:30
“Добър вечер, България”, централна емисия Новини
20:00
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011
21:00
“Екс милионер търси съпруга”, риалити шоу, еп. 2
22:00
Комисията Павлов”, коментарно шоу
22:30
Новини
23:00
“Семейство Сопрано”, криминална драма, САЩ, 1999
00:00
“Галилео”, научно-популярно предаване
00:30
“Кралица на шопинга”, риалити шоу, повторение
01:30
“Гореща точка”, публицистика, повторение
02:25
Новини
02:50
“Семейство Сопрано”, криминална драма, САЩ, 1999
03:40
“Споделено с…”, ток шоу, повторение
04:30
Фрейзър”, комедиен сериал, САЩ, сезон 6, еп. 6