Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 25 Септември 2012 година

bTV

05:30
Кухнята на Звездев” /п./
05:50
Горките родители на богатите деца” /п./ - сериал, еп. 73
06:45
Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30
“Преди обед” - дневно токшоу
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Опасни улици” - сериал
15:00
“Някой те наблюдава”- сериал, еп. 36
16:00
Горките родители на богатите деца” - сериал, еп. 74
17:00
bTV Новините
17:30
“Любов извън закона” - сериал, еп. 6
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Къде е Маги?” - сериал, еп. 10
21:00
Пепел от рози” - сериал, еп. 119
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
Модерно семейство” - сериал, с. 2, еп. 2
00:00
Дневниците на вампира” сериал, еп. 2
01:00
“Преди обед” /п./
03:00
“Някой те наблюдава” /п./ сериал, еп. 36
04:00
bTV Новините /п./
04:30
“Търси се…” /п./

bTV Action

06:00
“Батман: Дръзки и смели” детски сериал
08:00
“На разпит” /п/ - сериал, еп. 5
09:00
Кости” /п/ - сериал, с.4, еп. 13, 14
11:00
“Големите загадки” - научнопопулярна поредица
12:00
Бандитският Петербург"/п/ сериал, с.10, еп. 8
13:00
“Зона Спорт”
14:00
“Жив детонатор” /п/ - екшън, Режисьор: Кристиан Дюгей, Актьори: Пиърс Броснан, Рон Силвър, Бен Крос, Лиза Елбахер, Тони Плана, Ал Уаксман, Брент Дженингс, Филип Бейкър Хол, Майкъл Джерард, Клемент вон Франкенщайн, Айван Рот, Селма Арчърд
16:00
“Приключенията на Бриско Каунти младши” - сериал, еп. 8
17:00
“На разпит” - сериал, еп. 6
18:00
Кости” - сериал, с.4, еп. 15
19:00
Бандитският Петербург” сериал, с.10, еп. 9
20:00
Менталист: Крадецът на мисли” - сериал, с.3, еп. 3, 4
22:00
“Кръвожадна порода” - трилър, Режисьор: Майкъл Обловиц, Актьори: Ейдриън Пол, Букъм Уудбайн, Линг Бай, Питър Халасц, Джеймс Буут
00:00
Менталист: Крадецът на мисли” - сериал, с.3, еп. 3, 4

bTV Cinema

06:00
“Планински спасители” /п./сериал, с.2, еп. 5
07:00
Срещу гравитацията” /п./сериал, еп. 11
08:00
“Планински спасители” - сериал, с.2, еп. 6
09:00
В.И.П.” /п./- сериал, еп. 22
10:00
Престъпления от класа"/п./ сериал, еп. 5
11:00
“Метеоритен дъжд” - Трилър, САЩ, Канада, 2006
13:00
Срещу гравитацията” - сериал, еп. 12
14:00
В.И.П.” - сериал, с.2, еп. 1
15:00
Престъпления от класа” - сериал, еп. 7
16:00
“Текила на разсъмване”/п./ - Екшън, Романтичен, Криминален, САЩ, 1988
18:00
“Планински спасители” /п./сериал, с.2, еп. 6
19:00
“Планински спасители” - сериал, с.2, еп. 7
20:00
“Посетители” - сериал, еп. 9
21:00
Киновечер: “Смело сърце” Драма,Исторически, САЩ, 1995
01:30
“Посетители”/п./ - сериал, еп. 9

bTV Comedy

05:00
“Чисто голата истина” /п./ - шоу
05:30
“Трева”/п./ - сериал, с.6, еп. 7
06:00
“Развитие в застой” /п./ - комедиен сериал, с.2, еп. 9, 10
07:00
“Бракуван” - комедиен сериал, еп. 21, 22
08:00
“Аниманиаци” - сериал, еп. 20, 21
09:00
Комиците” /п/ - комедийно шоу
10:00
“Само неприятности” /п./ Комедия, Приключенски, САЩ, 1991 г., Режисьор: Дан Акройд, В ролите: Чeви Чeйс, Дaн Aкрoйд, Джoн Кaнди, Дeми Mур
12:00
Аида” /п./ - комедиен сериал, еп. 59
13:00
“Мъже на средна възраст” /п/ комедиен сериал, с. 2, еп. 12
14:00
“Развитие в застой” - комедиен сериал, с. 2, еп. 11, 12
15:00
Гувернантката” /п/- комедиен сериал, с.6, еп. 10, 11
16:00
“Алф” /п/- комедиен сериал, с. 2, еп. 19, 20
17:00
Домашен арест” /п./ - ситком,
18:00
Аида” - сериал, еп. 60
19:00
Блондинка в книжарницата” комедиен сериал, еп. 1
19:30
Войната вкъщи” - комедиен сериал, еп. 2
20:00
“Бавачка за татко” - Комедия, Германия, Режисьор: Сибиле Тафел, Актьори: Доминик Рааке, Аника Добра, Джонатан Бек и др.
22:00
“Алф” - комедиен сериал, с. 2, еп. 21, 22
23:00
Гувернантката” - комедиен сериал, с.6, еп. 12, 13
00:00
“Трева” - сериал, с. 6, еп. 13
00:30
“Развитие в застой” /п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 11
01:00
“Бракуван” /п./ - комедиен сериал, еп. 21, 22
02:00
Първична сила"/п/ - турнир на Световната федерация по кеч
03:00
“Аниманиаци” /п./ - сериал, еп. 20, 21
04:00
“Развитие в застой” /п/- комедиен сериал, с. 2, еп. 12
04:30
“Трева” /п./ - сериал, с. 6, еп. 13

Fox Life

05:20
Лондончани - сериал
06:00
Довери се на журито - четвърти сезон
06:30
Братя и Сестри - трети сезон
07:20
Довери се на журито - четвърти сезон
07:50
Довери се на журито - четвърти сезон
08:10
Семейните бижута на Демона втори сезон
08:35
Довери се на журито - трети сезон
09:00
Агнешко - втори сезон
09:30
Агнешко - втори сезон
09:50
Грозната Бети - трети сезон
10:35
Братя и Сестри - трети сезон
11:30
Господарите на танца
12:20
Семейните бижута на Демона - втори сезон
12:50
Довери се на журито - трети сезон
13:10
Жега в Кливланд - втори сезон
13:40
Жега в Кливланд - втори сезон
14:00
Спешно отделение - четиринадесети сезон
14:50
Спешно отделение - четиринадесети сезон
15:45
Братя и Сестри - трети сезон
16:40
Любовна академия - първи сезон
17:30
Скрити доказателства - втори сезон
18:25
Тайните на планината - игрален филм
20:15
Грозната Бети - трети сезон
21:00
Частна практика - четвърти сезон
21:50
Смирени кучки - сериал
23:00
Агнешко - втори сезон
23:30
Агнешко - втори сезон
23:55
Жега в Кливланд - втори сезон
00:25
Жега в Кливланд - втори сезон
00:50
Спешно отделение - четиринадесети сезон
01:40
Спешно отделение - четиринадесети сезон
02:35
Антураж - пети сезон
03:00
Лондончани - сериал
03:50
Антураж - пети сезон
04:20
Титаник - кръв и стомана сериал

Kino Nova

05:35
Твърда игра” - драма с уч. на Майкъл Б. Джордан, Джон Хоукс, Киану Рийвс, Даян Лейн и др.
07:30
Онегин” - драма с уч. на Лина Хеди, Мартин Донован, Ралф Файнс, Лив Тейлър, Тоби Стивънс и др..
10:00
Северът и Югът” - сериал, /п/
11:00
Безследно изчезнали” - сериал, сезон 1,/п/
12:00
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 2, /п/
13:00
Северът и Югът” - сериал
14:00
“Хубавите вдовици целуват найдобре” - романтична комедия с уч. на Ирис Бербен, Софи Шут, Андреа Швацки, Петер Сатман и др., /I част/
15:50
Дни на грохот” - екшън с уч. на Том Круз, Робърт Дювал, Никол Кидман, Кари Елуис, Майкъл Рукър, Ранди Куейд и др., /п/
18:00
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 2
19:00
Безследно изчезнали” - сериал, сезон 1
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 1
21:00
“Бързи и яростни” - екшън с уч. на Вин Дизел, Мишел Родригес, Пол Уокър, Рик Юне, Чад Линдбърг, Джордана Брустър и др.
23:10
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 1, /п/
00:10
“Хубавите вдовици целуват найдобре” - романтична комедия с уч. на Ирис Бербен, Софи Шут, Андреа Швацки, Петер Сатман и др., /I част/,/п/
01:50
“Ламарина” - ужаси с уч. на Елена Бабенко, Михаил Ефремов, Вячеслав Разбегаев, Анатолий Белий и др.

БНТ 1

05:35
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/
06:05
Дързост и красота - тв филм /3052 епизод/п/
06:30
Денят започва - сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:05
Денят започва с Култура
10:00
По света и у нас
10:05
Денят отблизо с Мария
12:00
По света и у нас
12:30
Малки истории
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Студени следи/п/
13:55
Телепазарен прозорец
14:10
Сен Тропе - тв филм /171 епизод/
15:05
Телепазарен прозорец
15:20
Вирусите атакуват - анимационен филм
15:50
Частен случай
16:00
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
16:20
Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/
17:05
Дързост и красота - тв филм /3053 епизод/
17:30
Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу
18:00
По света и у нас
18:40
Зелена светлина
18:45
Страх да обичаш - тв филм /7 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!: Малкото мече
20:00
По света и у нас
20:40
БНТ такси
20:50
Спортни новини
21:00
Референдум
22:00
София Денс Уийк: “Мимолетно” документален филм
22:30
Икономически новини
22:55
Зелена светлина
23:00
Денис и приятели - късно вечерно шоу
00:00
Апартаментът с Марта Вачкова / токшоу/п/
00:45
Джаз линия: Концерт на Камелия Тодорова и Живко Петров трио/п/
01:45
По света и у нас /п от 20:00/
02:25
БНТ такси/п/
02:35
Страх да обичаш - тв филм /7 епизод/п/
03:30
Икономически новини/п/
03:55
Видеоклипове
04:05
Днес и утре/п/
04:25
Малки истории/п/
04:35
Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/

Диема

05:10
“Обзор на кръга в английската Висша Лига (12/13)”
06:00
Неш Бриджис” - сериал, сезон 5, /п/
06:50
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 1, /п/
07:45
Хамелеонът” - сериал, сезон 4, /п/
09:00
Спасители на плажа” - сериал, сезон 3, /п/
10:00
“Трудна мишена” - екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Уилфор Бримли, Ланс Хенриксен, Янси Бътлър, Кейси Лемънс, Арнолд Вослую и др.,/п/
12:00
“8 прости правила” - сериал, сезон 2,/п/
12:30
Комисар Рекс” - сериал,сезон 4, /п/
13:30
Неш Бриджис” - сериал, сезон 5
14:30
Травма” - сериал, сезон 1, /п/
15:30
“Кунг Фу: Легендата продължава” - сериал, сезон 1
16:30
“Херкулес”- сериал, сезон 4
17:30
Хамелеонът” - сериал, сезон 4
18:30
“8 прости правила” - сериал, сезон 2
19:00
Комисар Рекс” - сериал,сезон 4
20:00
Травма” - сериал, сезон 1
21:00
“Досиетата “Грим”- сериал
22:00
“Нежна мишена” - екшън с уч. на Дон “Дракона” Уилсън, Гари Бизи, Оливър Грюнър, Фред Уилямсън и др.
23:50
“Досиетата “Грим”- сериал, /п/
00:45
“Горещи моменти” - еротика
03:30
“Фулъм - Норич” - мач от английската Висша Лига, /п/

Диема Фемили

06:10
Ветровете на любовта” - сериен филм /п/
07:00
Забранена любов” - сериен филм, /п/
07:30
Бон Апети” - предаване
08:00
Предградие на Рая” - сериен филм, 2 епизода, /п/
09:30
Сделка или не” - телевизионна игра
10:30
Долината на слънцето” - сериен филм, /п/
11:30
Предградие на Рая” - сериен филм, 2 епизода
12:30
Ветровете на любовта” - сериен филм
13:30
ВИП БРАДЪР 2012 - реалити шоу, на живо от къщата
15:00
“Гордата Аси” - сериен филм, 2 епизода, /п/
17:00
“Езел” - сериен филм, /п/
18:00
Малки жени” - сериен филм, 2 сезон, /п/
19:00
ВИП БРАДЪР 2012 - реалити шоу, /п/
20:00
“Гордата Аси” - сериен филм, 2 епизода
22:00
“Езел” - сериен филм
23:00
“Забраненият плод” - сериен филм, /п/
00:30
Сделка или не” - телевизионна игра, /п/
01:20
Забранена любов” - сериен филм

Рила

08:30
Новини - повторение
08:40
Спортен обзор
08:50
Музика
09:00
Сериал – 2 еп. - повторение
09:45
Магьосникът – 2 еп.
10:20
Багрите на българското 372
10:50
Информационен блок
11:00
Страници от живота – 42 еп. - повторение
11:45
Игр. филм: Циганско време 1 и 2
14:05
Фолклорна трапеза 175
15:05
Игр.филм: Мимолетно увлечение
16:30
Магьосникът – 3 еп.
17:05
Информационен блок
17:15
Страници от живота – 43 еп.
18:00
Тв компас /реклами, обяви/
18:30
Новини
18:40
Песни за душата 587
19:10
Детски свят
20:30
Тв компас
21:00
Новини
21:10
Сериал – 3 еп.
21:55
Игр. филм: Пълно прикритие
23:35
Новини
23:55
Тема
00:05
Фотоекскурзии

СКАТ

07:00
Ранни вести /на живо/
13:15
Изгнаници клети” /повторение/
15:00
Зад фасадата” с водещ Силвия Трендафилова /повторение/
18:30
Здравословно” с Христо Деянов /на живо/
20:00
Дискусионно студио” с водещ Велизар Енчев /на живо/
22:00
Новини. Прогноза за времето / повторение /
00:30
Новини. Прогноза за времето. / повторение /
01:00
Дискусионно студио” / повторение /
02:00
Здравословно” с Христо Деянов /повторение/
06:15
Всички на мегдана” поздравителен концерт/ повторение/

ТВ 7

05:10
Комисията Павлов”, коментарно шоу, повторение
05:35
“Баркод”, потребителско информационно шоу, повторение
06:05
Нещата от живота”, ток шоу, повторение
06:30
Новини
06:45
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Баркод”, потребителско информационно шоу
10:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу
10:30
Нещата от живота”, ток шоу
11:00
“Кралица на шопинга”, риалити шоу, повторение
12:00
Нарочно по случайност”, сериал, романтична комедия, САЩ, 2010
12:30
Новини
13:00
“Три реки”, сериал, драма, САЩ, 2009-2010
14:00
“Медиум”, криминална драма, мистерия, САЩ, сезон 5, еп. 1;В ролите: Патриша Аркет, Мигел Сандовал, Джейк Уебър, Мария Ларк, София Василиева
15:00
Нарочно по случайност”, сериал,романтична комедия,САЩ, 2010
15:30
Новини
16:00
Какво ви забърка Лео”, кулинарно шоу, повторение
16:30
Споделено с Кали”, ток шоу
17:30
“Кралица на шопинга”, риалити шоу
18:30
“Добър вечер, България”, централна емисия Новини
20:00
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011
21:00
“Екс-милионер търси съпруга”, риалити шоу, еп. 5
22:00
Комисията Павлов”, коментарно шоу
22:30
Новини
23:00
“Семейство Сопрано”, криминална драма, САЩ, 1999
00:00
“Галилео”, научно-популярно предаване
00:30
“Кралица на шопинга”, риалити шоу, повторение
01:30
“Гореща точка”, публицистика, повторение
02:25
Новини
02:50
“Семейство Сопрано”, криминална драма, САЩ, 1999
03:40
Споделено с Кали”, ток шоу, повторение
04:40
Фрейзър”, комедиен сериал, САЩ, сезон 6, еп. 13